Gausu Bitcoin masinio įsivaikinimo ženklų

„Bitcoin“ yra tikrai ne vietoje ir siekia tapti kasdienio gyvenimo armatūra.

Dienos, kai kriptovaliuta apsiribojo tamsiajame tinkle ir kuria naudojosi tik nusikaltėliai ir abejotinos moralės atstovai, jau praėjo. Dabar „Bitcoin“ yra nusistovėjęs finansinės padėties bruožas ir kasdien tampa vis labiau visur.

Nuo mokesčių iki studijų

Mažiau nei prieš mėnesį Šveicarijos miestas Chiasso paskelbė, kad nuo kitų metų piliečiai galės juo naudotis Bitcoin mokėti savo vietinius mokesčius. Tai įvyko dėl kito Šveicarijos miesto, kuris praėjusiais metais pradėjo mokėti už tai, žingsnį savivaldybės paslaugos tuo pačiu būdu. Abu žingsniai buvo įgyvendinti siekiant išbandyti sritis kaip kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijų centrus.

Jei tai atrodo drąsus žingsnis į nežinomybę, gali būti netikėta išgirsti, kad šie Šveicarijos miestai yra palyginti vėluojantys „Bitcoin“ vakarėlius, palyginti su Kambrijos universitetu. 2014 m. UoC tapo pirmąja JK institucija, pradėjusia mokėti už mokslą mokėjimai bitkoinais ir kiti universitetai dabar seka jos pavyzdžiu. Tiesą sakant, jei jums pasisekė lankyti vieną geriausių Niujorko privačių mokyklų prieš pradedant universitetinę karjerą, visą jūsų išsilavinimą teoriškai galėtų finansuoti jūsų (arba jūsų tėvų) investicijos į Bitcoin.

Dabar yra labai įvairios kompanijos ir paslaugos, kurios priima bitkoinus, o sąrašas kasdien auga. Tačiau nusipirkti alų ar užregistruoti domeno vardą su bitkoinais yra viena – mokėti už juos mokesčius už mokslą ar mokesčius yra visai kas kita. Būtent šie reikšmingesni, ne tokie nereikšmingi mokėjimai rodo masinį įsisavinimą, o ne naujumo vertę.

„Bitcoin for Real Estate“

Nekilnojamojo turto pirkimas „Bitcoin“Be studijų mokesčių ir mokesčių, dar viena reikšminga daugelio iš mūsų išlaidų yra nuoma. Mes visi juk turime kažkur gyventi. Dar kartą, „Bitcoin“ taip pat veržiasi į šį sektorių – rugsėjį Londono nekilnojamojo turto vystytojas paskelbė, kad jo nuomininkai galės sumokėti savo indėliai naudojant bitkoinus su nuomos mokėjimais, kuriuos reikia leisti vėliau šiais metais. Pranešta apie panašias schemas nuo Niujorko iki Filipinų.

Bitcoin taip pat gali būti naudojamas turtui įsigyti. Dar rugsėjo mėnesį buvo paskelbta, kad apatinio trikotažo magnatas Michelle Mone ir jos partnerė suteikia pirkėjams galimybę įsigyti butų savo naujajame Dubajaus rajone su bitkoinais, o šiek tiek mažesniu mastu iniciatyvus pietų londonietis savo Peckham namus pasiūlė parduoti tokiu pačiu būdu..

Lengva pamatyti patrauklumą tiems, kurie pasirinko naudoti „Bitcoin“ tokio tipo pirkimams. Sandoriai yra visiškai saugūs ir beveik momentiniai. Sulaikymai su banko pervedimais ir trečiųjų šalių mokesčiai sumažinami, kai valiuta veikia tarpusavio pagrindu. Daugeliui iš mūsų, kurių pasitikėjimas bankais niekada neatsistatė po 2008 m. Katastrofos, „Bitcoin“ siūlo demokratinę, decentralizuotą ir perspektyvią alternatyvą.

Realistiški lūkesčiai

Mes vis dar esame šiek tiek nutolę nuo masinio įvaikinimo, ir procesas vyks palaipsniui, o ne per naktį. Nors visame pasaulyje iš tikrųjų yra tūkstančiai parduotuvių ir įmonių, kurios dabar priima bitkoinus, yra dar milijonai, kurie vis dar laikosi tradicinės sistemos.

Daugelio žmonių galvoje viešą Bitcoin suvokimą vis dar spalvina tamsios interneto asociacijos, ir yra daugybė žmonių, kurie mano, kad skaitmeninės valiutos be kieto įsikūnijimo koncepcija glumina. Požiūris ir suvokimas turės pasikeisti, tačiau yra vilčių teikiančių ženklų, rodančių, kad toks procesas yra gerai įgyvendinamas.

1789 m. Benjaminas Franklinas parašė draugui, kad „šiame pasaulyje negalima sakyti, kad viskas yra tikra, išskyrus mirtį ir mokesčius.“ Visus šiuos metus nėra tikėtina, kad daugelis žmonių su juo nesutiktų. Mes jau matėme, kaip „Bitcoin“ moka tą antrą tikrumą Šveicarijoje, todėl apsvarstykite tai: jei planuojate laidotuves Minesotoje, Pusmėnulio potvynio laidojimo paslaugos išdidžiai teigia, kad jie taip pat priima bitkoinus. Yra net 3% nuolaida.

Su dviem gyvenimo tikrumais, kuriuos jau apėmė „Bitcoin“, kurie lažinosi prieš visa kita, galų gale einant tuo pačiu keliu?

Vaizdai per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me