Geografinis replikavimas šifravimo biržose ir finansinė integracija

Nors vis daugiau investuotojų nori investuoti į kriptovaliutas, kripto prekybos erdvėje gausu ginčų. Kripto mainai paprastai susiduria su iššūkiu, kai kalbama apie likvidumą. Dideli prekybos mokesčiai dažnai yra pagrindinė prekybininkų atgrasymo priemonė.

Be to, prekyba „fiat“ yra daugybė uždavinių, o rinkos nepastovumas yra nemaloni realybė. Daug kartų prekybininkai praranda savo brangų turtą dėl to, kad biržoje ar mokėjimo procesoriuje pavėluotas apdorojimas.

Kitas svarbus ginčo dalykas yra klientų palaikymo trūkumas. Valdymo personalo trūkumas ir nereaguojantis klientų palaikymas daugelyje mainų dar labiau skatina neigiamumą kriptografinės prekybos erdvėje. Daugelis mainų buvo linkę į kibernetines atakas, ir tokie atvejai sukėlė milijardų dolerių vertės nuostolius.

Mainai dažnai pakerta kampus, kai reikia laikytis pramonės standartų, ir nepaiso pagrindinių kibernetinio saugumo taisyklių, palikdami vietos šiems išpuoliams. Bendras informuotumo ir švietimo apie „Blockchain“ ir kriptovaliutas trūkumas lėmė žemą įsisavinimo lygį. Todėl ekosistemoje ir toliau dominuoja keli įtakingi prekybininkai, kurie savo valia manipuliuoja rinka.

„KuBitX“ atveria kelią finansinei integracijai

Besivystančiose Afrikos ir Azijos rinkose vis dar nėra bankų. Daugelis šalių, ypač Afrikoje, kenčia nuo žemo BVP lygio, didelės infliacijos ir prasto ekonomikos augimo. Valandos poreikis yra sukurti platformą, kuri palengvintų mainus nominaliais kursais. Be to, jis turėtų būti tinkamas visoms gyventojų grupėms. Viena tokių platformų yra daugiakalbė, greita ir novatoriška „KuBitX“ prekybos platforma. Teigiama, kad platforma pašalina vyraujančias spragas prekybos erdvėje.

Platforma bendradarbiauja su rinkos formuotojais, kad padėtų sukurti tvarų mainų kiekį. Be to, platforma į platformą įtraukė kovos su rinkos manipuliavimu (AMM) įrankį, skirtą aptikti ir užkirsti kelią prekybai plovykla.

GEO replikacija

„KuBitX Exchange“ turi mažą vėlavimą, didelį pralaidumą ir maksimalų veikimo laiką. Geografinės replikacijos įtraukimas į biržos architektūrą leidžia būti tolerantiškam gedimams. Tai savo ruožtu suteikia vartotojams vientisą ir nenutrūkstamą prekybos patirtį. Išplėstinė biržos API leis vartotojams prisijungti prie FIX, Rest, Binary, WebSocket ir trečiųjų šalių pasirinktinių API. Be to, šis dizainas leis integruotis su bankų ir mokėjimo šliuzais. Gedimams atspari architektūra užtikrins 99% veikimo laiką. Teigiama, kad prekybos variklio greitis siekia 12 milijonų tps, o vėlavimas yra 40–50 ns.

Norėdami pagerinti vartotojo patirtį, mainuose buvo imtasi šių saugos priemonių:

 • Duomenų šifravimas naudojant AES-256 prieš juos įvedant į duomenų bazę.
 • Saugus šaltas saugojimas naudojant šaltos piniginės valdymą „Cryptocurrency Security Standard“ (CCSS).
 • Trečiosios šalies saugumo linija pagal eilutės kodo auditą.
 • Apsaugokite neprisijungus prie kelių parašų šaltų piniginių / saugyklų sistemą.
 • 3 veiksnių autentifikavimo nuostata.
 • Visiškai GDPR (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento) reikalavimus atitinkanti sistema.
 • Kelių ugniasienių apsauga.
 • DDoS atakų prevencija
 • 10 geriausių „OWASP“ atitikties reikalavimų.

Kaip „KuBitX“ tai pasieks ?

„KuBitX“ pasieks aukščiausio lygio veikimo laiką taikydami geriausius IT pramonės procesus. Jie apima:

Geriausių klasėje pokyčių valdymo procesų diegimas

Pokyčių valdymas kontroliuoja procesą suteikdamas patobulintus pakeitimus, kuo mažiau trikdant IT paslaugas. Pagrindinis proceso tikslas yra užtikrinti, kad visi pakeitimai būtų laiku ir kontroliuojami įvertinami, nustatomi pagal prioritetus, patvirtinami, planuojami, išbandomi, dokumentuojami ir peržiūrimi..

Įtraukti problemų / incidentų valdymo įrankiai

Problemų valdymu siekiama sušvelninti galimas problemas, siekiant pašalinti pasikartojančius incidentus, kad būtų sumažintas bet koks tikėtinas neigiamas poveikis.

IT infrastruktūros stebėjimas ir tvirtos vartotojų bazės sukūrimas

„KuBitX“ įdiegs infrastruktūros stebėjimo įrankius ir procesus, kad pasiektų pageidaujamą metriką atliekant veiklos palyginimą. Tai leis jiems palyginti ir palyginti skirtingų serverių ir paslaugų esamą ir ankstesnę būklę. Platforma suteiks įspėjimo galimybes skambučio, el. Pašto ir SMS forma, kad būtų galima anksti nustatyti problemas ir pranešti klientams.

Specialus klientų aptarnavimas

Keli mainai nesugeba išspręsti pagrindinių prekybos problemų telefonu, nes trūksta darbo jėgos ar gerai įrengtų darbuotojų. Be to, šifravimo centrai taip pat gali sustabdyti naujos sąskaitos registraciją, laiku nepranešę apie tai savo klientams. Todėl jiems trūksta klientų pasitikėjimo. Visą valandą reikia turėti visavertę ir specialią klientų aptarnavimo sistemą.

„KuBitX“ yra nepaprastai stiprus dėmesys teikiantis stiprų klientų palaikymą 24/7. Kai kurios funkcijos „KuBitX“ klientų aptarnavimo planą sudaro:

 • Klientų atsiliepimai skatina produkto tobulinimą
 • Kelių kanalų palaikymo sistemų teikimas
 • Išsamus DUK skyrius ir pamokos
 • Profesionalaus palaikymo centro sukūrimas Kanalo ambasadorių komandai, kad klientai galėtų tinkamai dalyvauti.
 • Skirta 24/7 klientų aptarnavimo stalas

Komandą sudaro labai patyrę specialistai, turintys tvirtą verslo nuovoką. Po kruopštaus svarstymo jie nustatė priėmimą ir įtraukimą kaip sėkmės atramas kripto erdvėje. Produktas buvo kelių idėjų sesijų rezultatas, kuris savo ruožtu atvėrė kelią tokiam unikaliam pasiūlymui. Padidėjęs įsitraukimas ir lengvesnė atmosfera kriptografinėje erdvėje, organizacija yra pasirengusi išnaudoti savo potencialą kriptografiniame pasaulyje..

Platforma visuomet yra tinkama patobulintai vartotojiškai ekonomikai, kuri atvers kelią geriau, gerai įrengtų ir subrendusių finansų rinkų atsiradimui. Finansų rinkose ir toliau keičiantis revoliuciniams pokyčiams, klestinti ekonomika nėra tolima vizija.

Panašus vaizdas per „KuBitX“

Mokamo pranešimo spaudai paskelbimas šiame puslapyje neturėtų būti vertinamas kaip Monetų biuro pritarimas. Prieš investuodami lėšas į bet kurią įmonę ar paslaugą, skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me