Geriausi būdai pirkti Bitcoin naudojant „PayPal“: pradedančiųjų vadovas

Per pastaruosius kelerius metus „Bitcoin“ pirkimas tapo žymiai lengvesnis. Didėjantis mainų skaičius, supaprastinti pirkimo procesai ir didesnis mokėjimo būdų pasirinkimas reiškia, kad žmonės gali gauti šiek tiek Bitcoin, net jei jie nėra techniškai linkę.

Vienas iš geriausių mokėjimo procesorių pasaulyje yra „Paypal“, todėl nereikėtų stebėtis, kad daugelis žmonių norėtų naudoti „Paypal“ norėdami įsigyti „Bitcoin“. Deja, „Paypal“ grąžinimo politika, leidžianti lengvai pakeisti mokesčius kartu su negrįžtamu „Bitcoin“ operacijų pobūdžiu, reiškia, kad nėra daug biržų, norinčių priimti „Paypal“.

Yra keletas būdų, kaip nusipirkti „Bitcoin“ su „Paypal“, tačiau jie nėra tokie paprasti ar paprasti, kaip populiariausi „Bitcoin“ pirkimo metodai. Vis dėlto tai galima padaryti, todėl mes sukūrėme šį 3 geriausių būdų įsigyti „Bitcoin“ su „Paypal“ vadovą.

3 būdai, kaip nusipirkti „Bitcoin“ su „PayPal“

Šiuo metu yra trys „Bitcoin“ pirkimo per „Paypal“ variantai:

  1. Peer-to-peer (P2P) turgavietės – Jie yra panašūs į biržas, tačiau, veikdami kaip trečiosios šalys mainų sandoryje, jie tiesiog egzistuoja tam, kad pirkėjai ir pardavėjai galėtų rasti vienas kitą ir tada sandorį atlikti atskirai nuo biržos. Šios „P2P“ turgavietės buvo pirmasis būdas pakeisti „fiat“ į „Bitcoin“ ir jos išlieka populiarios dėl savo dėmesio decentralizacijai, privatumui ir anonimiškumui. Kadangi pirkėjai nusprendžia, kokį mokėjimo būdą priimti, P2P turgavietėse galima rasti pirkėjų, kurie priims „Paypal“.
  2. Kriptovaliutų mainai – Beveik nėra kriptovaliutų biržų, kurios ir toliau priima „Paypal“, nes dauguma „Paypal“ grąžinimo operacijų sudegino anksti. Šiomis dienomis yra tik viena birža, kuri vis dar priima „Paypal“ žiedine sankryža.
  3. Peer-to-peer (P2P) skolinimo platformos – Tarpusavio skolinimas yra gana nauja plėtra, o vartotojai nustatė, kad jie gali naudoti šias platformas skolindamiesi „Bitcoin“ ir tada nedelsdami sumokėti paskolą naudodami „Paypal“ sąskaitą. Tai unikalus sprendimas tiems, kurie nori naudoti „Paypal“ pirkti Bitcoin.

Žemiau rasite platformos pavyzdį ir vadovą kiekviename iš anksčiau nurodytų paslaugų tipų.

„P2P Marketplace“: „LocalBitcoins“

„LocalBitcoins“ beveik neabejotinai yra labiausiai žinoma P2P rinka, skirta pirkti ir parduoti Bitcoin. Tai buvo vienas iš pirmųjų tokio pobūdžio, kuris prasidėjo 2012 m. Iš pradžių tai buvo skirta sujungti tuos, kurie buvo artimi geografiškai, susitikti akis į akį ir iškeisti Bitcoin į „fiat“ ar kitą turtą. Šiomis dienomis jis išaugo ir, kai naudojama depozito paslauga, galite rasti pirkėjų ar pardavėjų iš viso pasaulio.

„LocalBitcoins“ perka „Bitcoin“

„PayPal“ pardavėjų radimas „Localbitcoins“

Nors reikia būti atsargiems, nes jungiatės su vartotojais iš viso pasaulio, paslauga ėmėsi rimtų veiksmų, kad taptų kuo saugesnė, o 2019 m. Naudojant „LocalBitcoins“ yra gana saugu ir patikima dėl aukščiau nurodytos depozitinės paslaugos ir pardavėjo reputacijos sistema.

„LocalBitcoins“ naudojimas norint įsigyti „Bitcoin“ su „Paypal“ yra gana paprastas ir lengvas procesas. Kaip ir bet kuri paslauga, ji prasideda nuo paskyros sukūrimo. Kai patvirtinsite savo el. Pašto adresą, kad patvirtintumėte savo sąskaitą, esate pasirengę pirkti šiek tiek „Bitcoin“.

Yra paieškos forma, leidžianti filtruoti pagal šalį, valiutą ir mokėjimo metodą. Pagal šalį numatytasis nustatymas yra jūsų šalis, o valiutą turėtumėte pasirinkti vietinę valiutą ir mokėjimo metodą pasirinkti „Paypal“.

Pateikę paiešką, jums bus pateiktas jūsų kriterijus atitinkančių pardavėjų sąrašas. Kai pasirenkate pardavėją, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą svarbių rodiklių:

  1. Ieškokite grįžtamojo ryšio balo kuo arčiau 100%.
  2. Geriau daugiau sandorių ir didesnė prekybos apimtis.
  3. Peržiūrėkite pardavėjo prekybos apribojimus, kad įsitikintumėte, jog jie gali užpildyti jūsų užsakymą.
  4. Patikrinkite mokėjimo sąlygas, kad sužinotumėte, kiek laiko turite atlikti operaciją.
  5. Perskaitykite pardavėjo sąlygas. Kai kurie pardavėjai taip pat reikalauja minimalios pirkėjo reputacijos, todėl gali tekti juos perduoti, kol neatliksite tam tikrų operacijų ir nepadidinsite savo reputacijos.

Localbitcoins pardavėjo profilis

Geriausio „Localbitcoins“ pardavėjo profilis

Pasirinkę pardavėją, pirkimą pradėsite spustelėdami mygtuką „Pirkti“. Tai atveria formą, kurioje galite įvesti pirkimo sumą ir kitus komentarus, kuriuos galbūt turite pardavėjui. Nuo šiol turėtumėte bendrauti su pardavėju tik per „LocalBitcoins“ platformą. Jei bendraujate už platformos ribų, ginčo atveju įrašų nėra.

Ar suprantate, kad Bitcoin pirkimas su „Paypal“ kainuoja. Šios išlaidos yra labai didelė daugumos pardavėjų priemoka. Kai kuriais atvejais tai gali būti net 20% didesnė nei „Bitcoin“ neatidėliotina kaina. Vienas iš būdų išvengti šių įmokų ir vis tiek naudoti „Paypal“ yra grynųjų pinigų išėmimas iš „Paypal“ sąskaitos ir jų naudojimas mokant už „Bitcoin“ „LocalBitcoins“.

„P2P Marketplace“: keblu

Jei ieškote alternatyvos Localbitcoins, tada Skausmingas tikriausiai yra kitas geriausias jūsų pasirinkimas. Kaip ir vietiniai bitkoinai, tai yra „Peer-to-Peer“ prekyvietė, kurioje galite nusipirkti „Bitcoin“ iš internetinių pardavėjų.

Norėdami dalyvauti rinkoje, turėsite susikurti „Paxful“ sąskaitą. Taip pat turėsite turėti patvirtintą JAV „PayPal“ sąskaitą. Galite gauti patvirtinta sąskaita „PayPal“ darant prielaidą, kad susiejote savo banko sąskaitą, kreditinę kortelę ir pateikėte tam tikrus asmens dokumentus.

„Paxful“ kūrinių naudojimas buvo panašus kaip ir „Localbitcoins“. Turėsite ieškoti geriausių pasiūlymų pagal savo kriterijus. Žemiau mes ieškojome visų pasiūlymų, kuriuos galima įsigyti „PayPal“ pasirinktai sumai.

Bet „Bitcoin PayPal Paxful“

„Bitcoin“ pardavėjų, kurie priima „PayPal“, sąrašas

Kiekvienas įrašas atskleis tai, ko iš jūsų reikalauja, prieš suteikdamas leidimą pirkti. Kaip ir kitose P2P prekyvietėse, taip pat norėsite įsitikinti, kad naudojatės pardavėju, turinčiu gerą reputaciją bendruomenėje. Žemiau yra geriausių „Paxful“ pardavėjų aprašymas pagal mūsų kriterijus.

Bet „Bitcoin PayPal Paxful“

Paxful Bitcoin pardavėjo įvertinimas

Kaip matai, KELIONĖ buvo patikrinta ir perone atliko daugiau nei 19 000 sandorių. Jo reitingas taip pat gana puikus P2P pardavėjui. Tačiau jei ketinate prekiauti su šiuo pardavėju, jam reikės jūsų asmens tapatybės dokumento kopijos.

Galiausiai „Paxful“ taip pat turi patogią sąlyginio deponavimo paslaugą, kurią galite naudoti palengvindami sandorį. Žinoma, kai naudojate „PayPal“, pardavėjas greičiausiai nepasieks greito. Taip yra dėl jų įdiegtos griežtos pirkėjų apsaugos.

Kriptovaliutų keitimas: „VirWoX“

„VirWoX“ gyvuoja nuo tada, kai buvo sukurtas „Bitcoin“, pradėtas 2007 m. kaip mainai į virtualių žaidimų valiutas. Didžiausia žaidimo valiuta, kurią ji palaiko, yra „Second Life Lindens“ (SLL) iš žaidimo „Second Life“. Vartotojai SLL gali pirkti įvairiais būdais, įskaitant „Bitcoin“ ir „Paypal“. Tai paskatino unikalų būdą įsigyti „Bitcoin“ su „Paypal“.

Naudoti „VirWoX“ nėra sunku, tačiau procesas yra ilgas, žiedinis ir brangus.

SSL pirkimas naudojant „PayPal“

„VirWox“ mainai į „Second Life Lindens“

Kaip ir bet kurioje kitoje platformoje, pradedate sukurdami ir patvirtindami paskyrą. Gaunate laikiną slaptažodį, kurį reikia pakeisti per 24 valandas, kad suaktyvintumėte savo paskyrą.

Kai jūsų sąskaita bus suaktyvinta, galėsite atlikti indėlį į savo „VirWoX“ sąskaitą. Jie priima USD, EUR, GBP ir CHF be mokesčių. Jei naudojate kitas valiutas, bus taikomi papildomi keitimo mokesčiai.

Gali praeiti iki 48 valandų, kol indėlis bus išvalytas, tada būsite pasirengę atlikti pirmąjį mainą, kuris tinka SLL. Įsigiję SLL, grįšite į „VirWoX Exchange“ ir iškeisite SLL į BTC. Kai operacija bus baigta, galėsite nusiųsti BTC į bet kurią išorinę piniginę.

Be laiko, kurį praleisite naudodami šį metodą, „PayPal“ pirkimams taip pat taikomas 10% mokestis, kurį nustato „VirWoX“.

Skolinimas tarpusavyje: „xCoins“

Tarpusavio skolinimo rinkos yra naujos, be to, jos taip pat pasirodė kaip būdas pirkti „Bitcoin“ su „Paypal“. „P2P“ skolinimo rinka veikia leidžiant „Bitcoin“ turėtojams siūlyti monetas paskolinti ir gauti palūkanas už negrąžintą paskolos sumą.. „xCoins“ priims „Paypal“ paskoloms grąžinti, o tai leidžia pasiskolinti „Bitcoin“ ir paskui sumokėti paskolą „Paypal“, kuri iš esmės perka „Bitcoin“ su „Paypal“..

„PayPal“ skolinant „xCoin“

Kaip „xCoin“ skolinimas veikia su „PayPal“

Pradėsite kaip įprasta, sukurdami paskyrą „xCoins“. Pateikę registracijos formą el. Paštu gausite kodą iš „xCoins“. Jūs naudojate šį kodą, kad užbaigtumėte registraciją „xCoins“ svetainėje, o po to jūsų paprašys pasirinkto slaptažodžio, savo šalies ir valstijos / provincijos / apskrities ir savo telefono numerio, kad įgalintumėte dviejų veiksnių autentifikavimą..

Kai tai bus baigta, galite pradėti skolintis Bitcoin. Pradinis limitas yra 100 USD per dieną, kuris laikui bėgant didėja. Iki 90 dienų galite pasiskolinti 1000 USD BTC per dieną. Kaip ir du aukščiau pateikti pavyzdžiai, pirkti „Bitcoin“ naudojant „Paypal“ „xCoins“ yra brangu ir tai gali kainuoti iki 25–30% mokesčių.

Išvada

Nors galite nusipirkti „Bitcoin“ su „Paypal“, jis gali būti gana brangus. Iš pradžių jums taip pat bus ribojama, kiek galite nusipirkti, ir nėra daug pasirinkimo galimybių platformoms pirkti. Tačiau jei turėsite naudoti „Paypal“, džiaugsitės turėdami informacijos.

Geriausia platforma jums priklausys nuo jūsų pačių poreikių. Patikrinkite kiekvieną iš jų ir pažiūrėkite, kas atrodo geriausiai. Visi yra skirtingi ir nors „LocalBitcoins“ gali būti geriausia kai kuriems žmonėms, kiti pirmenybę teikia „xCoins“, „VirWoX“ ar „Paxful“.

Paveikslėlis per „Fotolia“ & „PayPal“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me