Geriausi „Ethereum 2.0“ statomi baseinai 2021 m

>

Įvadas

Po daugelio metų kūrimo „Ethereum 2.0“ pagaliau yra čia.

Vitalikas Buterinas ir bendra. nuo pat „Ethereum ICO“ 2016 m. erzino tinklo perėjimą prie akcijų paketo įrodymo. Net jei kelionė užtruko kelerius metus ir gerokai ilgiau, nei kas nors tikėjosi – svarbiausia yra tai, kad tai įvyko.

Su „Ethereum 2.0“ švyturių grandinė pradės veikti tik per kelias savaites, ir ETH 2.0 indėlių sutartis jau paviešinta, visos akys nukrypo ETH statymas. Kaip tikriausiai jau žinote, norint įsigyti ETH 2.0, reikia sumokėti minimalų 32 ETH indėlį.

Kylant „Ethereum“ kainoms, 32 ETH kainuoja nemažus 14 000 USD. Jei jums trūksta šios sumos arba nenorite dalytis 32 ETH, jūs vis dar turi akcijų paketus.

Kaip? Lengva – prisijunkite prie „ETH 2.0“ akcijų paketo. Kadangi statymas yra gana nauja sąvoka, galite nežinoti, kaip jie veikia. Norėdami sužinoti, pereikite prie kito skyriaus.

Jei turėtumėte statyti ETH 2.0?

Pripažinkime – visi nori atlygio. Tai taip pat gali būti didžiausias išsinešimas iš šių metų „DeFi“ pamišimo.

„Ethereum“ akcijų paketai paaiškinti

„Ethereum 2.0“ akcijų paketas suteikia galimybę virtualiai dalyvauti bet koks ETH kiekį, sujungiant jėgas su kitais suinteresuotaisiais subjektais. Be žymiai žemesnės kliūties patekti, taip pat vengiate paleisti savo mazgą įstojus į kupiną baseiną.

Taigi, mažesnėms piniginėms ar tiems, kurie nenori vargti su aparatinės įrangos reikalavimais, statymo baseinai suteikia puikią galimybę grąžinti ETH be komplikacijų.

„Ethereum“ statomi baseinai sunkiai pakelia jus. Paskyrus ir deponavus savo ETH akcijų paketą, akcijų paketo operatoriai tvarkys techninius mazgo paleidimo aspektus..

Po indėlio į jūsų baseiną jūsų vaidmuo yra gana patogus – tiesiog atsigriebkite ir surinkite savo ETH pelną, kai jie sukris.

Geriausias „Ethereum“ statomas baseinas

Paklauskite apie geriausią ETH akcijų paketą ir beveik visi turi tą patį atsakymą – raketų baseinas.

Iš pradžių daug įtarimų, kuriuos vien paminėjo raketų baseinas „Reddit“, yra šiek tiek įtartinas. Tai bus tol, kol suvoksite, kad iš tikrųjų nėra jokios kitos „Ethereum“ statymo paslaugos, kuri būtų artima.

Raketų baseinas yra decentralizuota ETH statymo paslauga, leidžianti atlikti tris labai naudingus dalykus:

  1. Suma 0,01 ETH ar daugiau mainais už RETH, sužymėtą jūsų turimų akcijų versiją.

  2. Paleiskite patvirtinimo mazgą 16 ETH, o ne 32 ETH minimum + uždirbkite didesnį APY

  3. Sukurkite savo statomą baseiną naudodami raketinio baseino protokolą

Tačiau ten, kur raketinis baseinas tikrai šviečia, yra daugybė funkcijų. Apsvarstykime keletą savybių, dėl kurių raketinis baseinas išsiskiria, tačiau štai užuomina: „Consensys“, vienas didžiausių pavadinimų „Ethereum“ pasaulyje, yra raketų baseino rėmėjas.

Socializuota rizika

Viena didžiausių rizikų, susijusių su ETH 2.0 laikymu, yra nesąžiningumas. Tarkime, jūs paskirstote savo dalį baseinui, valdančiam mazgą. Kas nutinka, kai mazgo operatoriai nusprendžia atsijungti nuo kenkėjiškų operacijų? Jų ETH akcijų paketas sumažėja – tai reiškia, kad jis prarandamas visiems laikams.

Naudojant raketinį baseiną, jei mazgas, kurį užsikrečiate, elgiasi nesąžiningai ir sutrumpėja, nuostoliai sugeria visą baseiną, todėl vien jo neatlaikysite. Tokiu būdu socializuojant riziką, jūsų atsakomybė tenka mažiau, o praradimo galimybė tampa malonesnė.

Protingos sutartys

Niekas apie raketų baseiną nėra uždaras. Kiekvienas platformos aspektas sukurtas naudojant viešąsias išmaniąsias sutartis, kurias galima tikrinti ir atnaujinti, jei reikia.

Aiškus atviro kodo išmaniųjų sutarčių naudojimo privalumas privalumui. Išoriniai auditoriai gali patikrinti baseinų saugumą, suteikdami jums daugiau ramybės dėl savo ETH akcijų paketo.

Žetonų ženklas

Kai deponuojate ETH į raketinio baseino sutartį, mainais gausite RETH. Tokenized rETh reiškia du dalykus – jūsų akcijų paketą ir jūsų pajamas. Kaip žetoną, „rETH“ turi tas pačias savybes kaip ir bet kuris „ERC20“ žetonas, leidžiantis jį saugoti šaltoje saugykloje, naudoti „DeFi“ produktuose ar net parduoti dabartinę + būsimą vertę.

Dvi tvirtos alternatyvos

Sukūrę „ETH 2.0 hype“ iki beprotiško lygio, kvaila nesitikėti, kad gausite daugybę variantų, kaip gauti ETH derlių. Nors raketų baseinas gali būti geriausias žaidimas mieste, verta rinktis dvi patikimas alternatyvas.

Stakedas

Didelės grynosios vertės dalyviams, Stakedas siūlo didesnes nei vidutinės grąžos, geriausių investicinių fondų prilygstančios infrastruktūros ir su laisvės atėmimu nesusijusių akcijų paketus.

Nors „Staked“ nėra ETH 2.0 akcijų sprendimas mažmeniniams vartotojams, profesionaliems investuotojams patiks platformos siūlomas profesionalumas. Be to, kad jūs galite priklausyti nuo „Staked“ mazgų sąžiningo veikimo, jūs taip pat gaunate prieigą prie „ETH2“ informacijos suvestinės su lengva vartotojo sąsaja ir „Web3“ prieiga.

Ankr

„Blockchain“ platforma „Ankr“ išleido vadinamąją „ETH 2.0“ programėlę Stkr suprojektuotas taip, kad bet kam būtų lengva padėti.

Panašiai kaip raketų baseine, „Stkr“ leidžia jums uždėti bet kokį ETH kiekį (taip, net mažiau nei stebuklinga 32 ETH suma). Taip pat panašus į raketų baseiną, „Stkr“ žymi jūsų indėlį naudodamas „AETH“ – tai žingsnis, skirtas spręsti „ETH 2.0“ akcijų nelikvidumo problemą.

Šiuo metu visi, turintys ETH 2.0 indėlių sutartį, turi susidurti, tikėtina, su kelerių metų užrakto laikotarpiu. Taip yra todėl, kad ETH indėliai nebus atrakinti iki kito ETH 2.0 įdiegimo etapo, tačiau niekas tiksliai nežino, kada tai bus.

Kai likvidumas įgalinamas naudojant simbolinius aETH indėlius, jūs ir toliau naudojate savo ETH indėlio užrakintą vertę. Gana madinga, tiesa? Be to, visa „Stkr“ magija vyksta tiesiai iš jūsų „Metamask“ piniginės, todėl tai yra miela, su laisvės atėmimu nesusijusi galimybė mažmeninės prekybos vartotojams..

Išvada

Jei perskaitėte šį vadovą, tikriausiai apsispręsite apie ETH 2.0 žaidimo privalumus ir trūkumus.

Reikėtų atkreipti dėmesį į vieną dalyką – ETH 2.0 indėlių sutarties užrakto keliama nelikvidumo problema buvo išspręsta tokiais ženklais, kuriuos galima įsigyti per raketų telkinį ir Stkr..

Kiekvienas, esantis tvoroje, apie tai, kad ETH būtų uždarytas nežinomam laikui, turėtų būti užtikrintas likvidumu, susigrąžinus rETH arba aETH žetonu..

Kitaip tariant, jei tikite ETH ilguoju laikotarpiu ir neprieštarautumėte daugiau ETH su savo dabartinėmis akcijomis, tuo pačiu palaikydami perėjimą prie tinklo, tada naudoti ETH 2.0 akcijų paketą nėra prasmės..

KAS YRA ETAS?

„Ethereum“ galima apibendrinti kaip „scalable blockchain“ platformą protingos sutartys.

Papildomi geri skaitiniai

Kaip sukurti „Crypto Trading Bot“ naudojant „Python“

Kriptografinių paskolų vadovas – palyginus geriausius skolintojus

„Bitcoin Price Live Ticker“ scenarijus (naudojant „Websockets“)

Kryptinio portfelio valdymo slenkstinis balansavimas

Kas yra „DeFi“? Decentralizuotų finansų vadovas

Mūsų socialinės prekybos platforma

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams ateiti ir sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me