Geriausia kripto mokesčių programinė įranga: 7 populiariausi kripto mokesčių įrankiai

Benas Franklinas sakė, kad vienintelis dalykas gyvenime yra tikra mirtis ir mokesčiai, ir nors kriptovaliutos nebus kuriamos dar 240 metų, tas pats galioja ir šiandien. Jei turite pajamų iš šifravimo, turite sumokėti mokesčių mokėtojui.

Tai lengva pasakyti, tačiau šis procesas daugeliui kelia klausimą, nuo ko pradėti ir kaip elgtis. Be to, informacijos rinkimas apie visus jūsų sandorius ir jų kaupimas mokesčių deklaracijose gali būti nelengvas uždavinys.

Nesijaudinkite, o ne mano draugai, kaip šiame pranešime, aš jums duosiu tai, ko jums reikia žinoti. Aš taip pat duosiu jums 8 savo mėgstamiausias kriptografinių mokesčių priemones & programinė įranga, kuri galėtų padėti supaprastinti šį procesą.

Tačiau prieš nerdami pažvelkime į kai kuriuos mokesčių reglamentus.

Visuotinis kripto mokesčių gydymas

Jei esate JAV, JK, Japonijoje, Prancūzijoje ar Australijoje, kripto apmokestinimą reikia vertinti rimtai. Tai yra šalys, kuriose jau galioja mokesčių įstatymai, ir jie tikisi, kad jų piliečiai tuos mokesčius mokės patikimai.

Štai lentelė iš „CryptoResearch“ ataskaita kuris parodo, kaip kriptovaliutos yra klasifikuojamos šiose šalyse ir kokius mokesčius piliečiai privalo mokėti:

Šalis Kaip klasifikuojama kriptografija Mokamo mokesčio rūšis
Jungtinės Valstijos Nuosavybė Kapitalo prieaugio mokestis
Australija Nuosavybė Kapitalo prieaugio mokestis
Japonija Teisinis mokėjimo būdas Pajamų mokestis

Kapitalo prieaugio mokestis

Jungtinė Karalystė Turtas / privatūs pinigai Kapitalo prieaugio mokestis
Prancūzija Kilnojamasis turtas Fiksuotas 19% tarifas plius kiti

Kaip matote, kriptovaliutos mokesčių įstatymai skiriasi priklausomai nuo jurisdikcijos. Be to, vis dar yra daug naudingų įrankių skaičiuojant kriptografinį mokestį ir supaprastinant dokumentų pildymą.

Didžioji šios programinės įrangos dalis veikia bet kuriai šaliai, gali importuoti duomenis iš kriptografinių mainų ir sugeneruoti visas tinkamas mokesčių formas. Pagalvokite apie šias priemones, pavyzdžiui, „TurboTax“, bet apie kriptovaliutų veiklą.

Surinkę visus savo šifravimo įrašus naudodamiesi šia programine įranga, galite viską nusiųsti mokesčių buhalteriui, kad išsiaiškintumėte, arba galite naudoti mokesčių paruošimo programinę įrangą ir viską tvarkyti patys.

Nors kriptografinis apmokestinimas daugeliui baugina, naudojant šias priemones tai tikrai gana paprasta, ir pateikiant mokesčius nėra ko bijoti. Pagal Monetų bazė:

Apie visus kriptografinius pardavimus, konversijas, mokėjimus, aukas ir uždirbtas pajamas praneša JAV mokesčių mokėtojai

Šie įvykiai laikomi apmokestinamais beveik visose jurisdikcijose, kuriose reikalaujama sumokėti mokesčius už kriptovaliutas:

  • Kai parduodate kriptovaliutą už „fiat“ (USD, GBP, AUD, JPY, EUR…)
  • Kriptovaliutos keitimas kita kriptovaliuta
  • Kripto turto naudojimas atsiskaitymui už prekes ar paslaugas
  • Kai gausite kriptovaliutą kaip uždarbį (kasybos būdu arba kaip apmokėjimą už trečiajai šaliai siūlomas paslaugas)

Vis dėlto yra keletas kriptografinių operacijų, kurios nėra apmokestinamos, ir gerai žinoti, kas tai yra, kad netyčia nesusimokėtumėte per daug mokesčių. Pavyzdžiui, aukos labdarai, kriptografijos perkėlimas tarp piniginių ir kriptovaliutų pirkimas bei laikymas. Kitos šalies mokesčių institucijos priėmė panašius sprendimus.

JAV mokesčių inspekcijos pareiškė, kad net jei deklaracija yra priimta dabar, IRS gali atlikti auditą, o mokesčių mokėtojų būtų galima paprašyti pateikti metų metais pakeistą deklaraciją ir grąžinti mokesčius.

7 geriausi geriausi kriptografinių mokesčių įrankiai

Geros naujienos yra tai, kad yra programinė įranga, leidžianti nustatyti, kurios operacijos yra apmokestinamos, o kurios – ne, taupant jus nuo to, kad patys nustatytumėte.

Jie tai daro pateikdami klausimus, kurie taip pat pateikiami atitinkamose mokesčių formose. Mokesčių rinkliavos taip pat bandys padėti sumažinti jūsų mokesčių sąskaitą, naudojant kapitalo nuostolių atskaitymus, jei turėjote nuostolių dėl savo kriptografinės prekybos ir investavimo veiklos.

Nepaisant to, čia yra 8 geriausi kriptovaliutų mokesčių programinės įrangos įrankiai, kuriuos šiandien gali įsigyti prekybininkai ir investuotojai.

CryptoTrader.Tax

Nors kai kurios šifravimo mokesčių programinės įrangos vėliau šiame sąraše atrodo gana sudėtingos, to nėra CryptoTrader.Tax. Pasak svetainės, tai leis jums užbaigti kriptografinius mokesčius „lengviausiu ir patikimiausiu būdu“.

Šis įrankis palaiko daugiau nei 35 skirtingus mainus, todėl paprasta importuoti savo sandorius ir lengvai apskaičiuoti pelną ir nuostolius už visus metus. Tai tikrai nėra daug lengviau ar paprasčiau.

Platformoje yra daugybė kitų naudingų funkcijų, dėl kurių kiekvienam yra labai paprastas būdas apskaičiuoti mokestinę prievolę pagal savo kriptovaliutų veiklą. Viena iš šių funkcijų yra visų ataskaitų ir formų, reikalingų paduodant, automatizavimas.

„CryptoTrader“ mokesčių apžvalga

Pagrindinė „CryptoTraderTax“ vartotojo sąsaja

„CryptoTrader.tax“ ne tik sugeneruos IRS 8949 formą, bet ir sukurs „Audit Trail“ ataskaitą, trumpą & Ilgalaikio pardavimo ataskaita, kriptovaliutų pajamų ataskaita ir daugelis kitų. Tada platforma leidžia vartotojams atsisiųsti šias ataskaitas, kad jie galėtų integruoti duomenis į tokias programas kaip „TurboTax“ ir „TaxAct“, arba nusiųsti juos mokesčių buhalteriui..

Visus metus naudodamiesi CryptoTrader.tax, prekybininkai gali stebėti savo pelną ir nuostolius bei mokesčių įsipareigojimus. Tai gali padėti sumažinti kapitalo prieaugį ir apmokestinamus įvykius, jei tai naudinga.

Prekybininkai gali nemokamai pradėti naudotis platforma, o jei jie ją naudoja pildydami, kainų pakopa yra nuo 49 USD iki 299 USD per mokestinius metus, atsižvelgiant į importuotų sandorių skaičių..

Tai yra kriptografinis mokesčių sprendimas, leidžiantis lengvai valdyti mokesčius ir tai padaryti už priimtiną kainą. Be to, tai sumažins arba pašalins didelę įtampą, susijusią su kriptografiniais mokesčiais, ir pateiks patikimas bei tikslius mokesčių pranešimus.

Koinly

Koinly sujungia kriptografinę apskaitą ir mokesčius viename programinės įrangos pakete. NS yra vienas geriausių šifravimo mokesčių srityje, be mokesčių, susijusių su JAV, Australijos ir Kanados mokesčių ataskaitų tvarkymu, jis taip pat palaiko mokesčių ataskaitas daugiau nei 20 kitų šalių..

Tai taip pat nėra tik generuojami failai. Tai yra faktinės ataskaitos, kurias vartotojai gali pateikti tiesiogiai savo mokesčių institucijoms. Pavyzdžiui, JAV vartotojai gaus užpildytą 8949 forma ir D grafikas pdf formatu.

Žinoma, „Koinly“ turi API, leidžiančią prisijungti prie pagrindinių mainų, ir palaiko daugiau nei 300 skirtingų mainų, taip pat daugiau nei 70 piniginių ir daugiau nei 6000 „blockchain“. Vartotojai greitai ir lengvai sinchronizuos visą operacijų istoriją.

Koinly mokesčių ypatybės

Koinly mokesčių įrankio ypatybės

Iš tikrųjų šią platformą išskiria tai, kad ji skirta ne tik mokesčiams. Galite jį naudoti ir savo kriptografijos portfelio stebėjimui, stebėdami, kaip jis keičiasi laikui bėgant, ir kurdami tikrai gražius grafikus. Nors tikrai yra ir kitų portfelio stebėjimo įrankių, „Koinly“ šviečia siūlydamas ir portfelio stebėjimą, ir įrankius mokesčiams stebėti ir sumažinti.

„Koinly“ turi funkciją, kuri suderina pervedimus tarp valiutos keityklos ir jūsų pačių piniginių, o tai padeda išvengti nereikalingų mokesčių. Ji taip pat turi išmaniąją klaidų tvarkymo sistemą, kuri įspėja, kai yra duomenų neatitikimų arba kai mokesčių ataskaitoje gali būti netikslumų. Jie taip pat turi kripto mokesčių vadovą, kuris padės vartotojams kuo geriau išnaudoti platformą.

„Koinly“ taip pat leidžia vartotojams pradėti nemokamai. Mokėti reikia tik norint sukurti ataskaitas. Kainos svyruoja nuo 79 USD iki 300 operacijų iki 399 USD iki 10 000 operacijų.

„TaxBit“

Kitas puikus alternatyvus kriptografinio mokesčio įrankis yra „TaxBit“. Tai yra vienas iš vienintelių kriptografinių mokesčių programinės įrangos paketų, kurį įkūrė „blockchain“ CPA ir kriptovaliutų mokesčių advokatai.

Ne tik tai, bet ir „TaxBit“ yra vienintelė sąraše esanti įmonė, gavusi nemažą rizikos finansavimą. Šių metų sausį jie paskelbė 5 milijonų JAV dolerių pradinį turą iš daugelio žinomų investuotojų. Tai apima Peterio Thielio „Valar Ventures“, taip pat Winkelvosso sostinę (tarp daugybės kitų)..

Taigi, jūs žinote, kad programinė įranga turi galingus rėmėjus, bet ar ji yra gera?

„TaxBit“ informacijos suvestinė

„TaxBit“ vartotojo sąsaja

Pirmiausia, nors tai yra kriptografinio mokesčio įrankis (palaiko daugiau nei 4200 monetų), jis taip pat palaiko daugybę kitų išteklių. Panašios prekės, akcijos ir kitos valiutos. Tai reiškia, kad galite jį naudoti kitiems savo prekybos tikslams.

„TaxBit“ taip pat bendradarbiauja su daugybe mainų, kad galėtumėte greitai ir lengvai stebėti savo operacijas. Tai apima tokius kaip „Kraken“, „Coinbase Pro“, „Bitstamp“ ir daugelį kitų.

Kažkas, kas man labai patiko, buvo jų portfelio analizės įrankis. Skirtingai nuo daugumos programinės įrangos, kuri naudojama tik metų pabaigoje norint gauti grąžą, „TaxBit“ leidžia jums stebėti savo portfelį tiesiogiai ir nuolat. Tai suteikia jums pilną jūsų dabartinės mokesčių padėties vaizdą.

Jūs taip pat įvertinsite nekintamą audito seką, kurią sukūrė CPA. Tai reiškia, kad net tada, kai kada nors turėjote gauti IRS auditą, galite lengvai atlikti bet kokį sandorį ir sužinoti, kaip pelnas / nuostoliai buvo apskaičiuojami pagal sąnaudų principą.

„TaxBit“ audito takas

„TaxBit“ vartotojo sąsaja

Programinė įranga taip pat leidžia jums pritaikyti asmeninį mokesčių tarifą. Naudodama jūsų pateiktą demografinę informaciją, „TaxBit“ apskaičiuoja jūsų individualų mokesčio tarifą atsižvelgdama į valstijos ir federalinį lygį. Tai gali suteikti tiksliausią jūsų atsakomybės ar grąžinimo vaizdą.

Galiausiai, kai reikia pateikti formas IRS, galite lengvai atsisiųsti IRS 8949 forma su visais savo verslais. Galite atsisiųsti tai paprasta pdf forma, kurią norite išsiųsti savo buhalteriui, arba atsisiųsti ją naudoti mokesčių deklaravimo programinėje įrangoje, pvz., „TurboTax“, „TaxAct“ ir kt..

Kalbant apie kainodarą, „TaxBit“ turi tris pakopas. Jie turi pagrindinę kainą už 50 USD, plius už 175 USD per metus ir „Pro“ už 500 USD per metus. Toliau pateikiama, ką reiškia kiekviena kainodaros parinktis:

  • Pagrindinis: 250 operacijų, 10 mainų / piniginių, einamųjų metų mokesčių forma ir palaikymas pokalbiuose.
  • Be to: 2 500 operacijų, neriboti mainai / piniginės, visos mokesčių formos ir palaikymas pokalbiuose.
  • Pro: 25 000 operacijų, neriboti mainai / piniginės, visos mokesčių formos ir CPA palaikymas telefonu

Monetų stebėjimas

Monetų stebėjimas vadina save kriptovaliutų ataskaitų teikimo ir stebėjimo lyderiu, o turėdami daugiau nei 490 000 klientų, įskaitant daugiau nei 750 verslo klientų, jie gali neklysti. „CoinTracking“ yra ypač išsami ir vartotojai tiksliai žinos, kaip veikia jų portfelis, kaip diversifikuotas ir kokia bus jų mokesčių našta ištisus metus.

„CoinTracking“ turi internetinį sprendimą, leidžiantį lengvai prisijungti prie mainų per API arba per CSV failus. Tai leidžia „CoinTracking“ parodyti visą vartotojo prekybos istoriją ir nustatyti mokėtiną pelną, nuostolius ir mokesčius. Galutines ataskaitas galima kurti įvairiais formatais, įskaitant CSV, PDF, XLS, XML ir JSON.

„CoinTracking“ mokesčių ataskaita

„CoinTracking“ mokesčių ataskaitos funkcija

Platforma sujungia visas operacijas, atliktas per susietas sąskaitas, tiksliai parodant, kas buvo išsiųsta ar gauta, ir tikslius sandorius, atliktus per metus..

Platforma taip pat rodo istorines monetų kainas tuo metu, kai buvo vykdomi sandoriai, ir turi daugiau nei 11 metų duomenis apie daugiau nei 7000 altcoinų. Palaikoma daugiau nei 70 mainų, įskaitant daugiau nei dešimt uždarytų.

„CoinTracking“ prasideda nemokama pakopa, kuri gali būti naudojama iki 200 operacijų, nors mokesčių ataskaitos ir susietos sąskaitos yra ribotos. Norint visiškai atrakinti funkcijas, reikalinga „Pro“ paskyra. Tai tik 9,99 USD per mokestinius metus ir apima iki 3 500 operacijų. Neribotos operacijos yra už prieinamą kainą 49,99 USD per mokestinius metus.

„BitcoinTakses“

„BitcoinTakses“ yra dar vienas populiarus kriptografinio mokesčio sprendimas. Paleistas 2014 m., Tai internetinis sprendimas, kuris vartotojams siūlo puikių įrankių grupę metinėms mokesčių prievolėms stebėti. Tai apima galimybę sudaryti išsamias mokesčių ataskaitas, įskaitant visas per metus atliktas operacijas.

Šiose ataskaitose pateikiami sandorių duomenys, gauti iš daugelio populiarių biržų, tokių kaip „Coinbase Pro“, „Bittrex“ ir kt. Taip pat galima pridėti savo duomenis per CSV failus, o vartotojai gali pridėti visas lėšas, kurias išleido asmeniniams daiktams ar aukoms. Platforma taip pat palaiko visų išgautų kriptovaliutų, kurios galėjo būti gautos visus metus, importą.

„Bitcoin Taxes Tracker“

„Bitcoin Taxes“ kapitalo prieaugio skaičiuoklė

Platforma sugeneruos jūsų kapitalo prieaugį metams, kurį vėliau galėsite įvesti į pasirinktą mokesčių programinę įrangą arba paprasčiausiai atsispausdinti, kad galėtumėte pasidalinti su savo mokesčių buhalteriu arba pridėti prie savo mokesčių deklaracijos..

Vienas didžiulis šios platformos trūkumas yra būtinybė rankiniu būdu įvesti monetų kainą kiekvienam atskiram laikotarpiui. Tai galėtų sukurti nemažai darbo aktyviems prekybininkams.

„BitcoinTaxes“ galite pradėti nemokamai, o mokami planai prasideda nuo 29,95 USD per mokestinius metus. Platforma yra prieinama JAV, JK, Vokietijos, Kanados ir Australijos gyventojams.

„LukkaTax“

„LukkaTax“ anksčiau vadinosi „LibraTax“, o originali versija buvo sukurta nuo 2014 m. Tai dar viena populiari kriptografinių mokesčių platforma, kurią dažnai rekomenduoja šifravimo entuziastai, kurie taip pat nori neatsilikti nuo mokesčių..

„LukkaTax“ svetainėje teigiama, kad galite rinkti duomenis iš bet kurio šaltinio, įskaitant mainus ir pinigines. Platforma apskaičiuos remdamasi kriptografinės kriptografijos operacijomis, kriptofiatų ir kasybos operacijomis.

„LukkaTax“ privalumai

Pagrindiniai „LukkaTax“ pranašumai

Platforma palaiko daugiau nei 3700 skirtingų kriptovaliutų. Platforma generuoja daugybę skirtingų ataskaitų, įskaitant IRS 8949 formą, reikalingą mokesčiams pateikti JAV.

„LukkaTax“ mokestiniais metais kainuoja 19,99 USD, nesvarbu, kiek operacijų įvedama į platformą. Yra mokesčių specialistams ir institucijoms skirtų versijų, kurios kainuoja 39,95 USD už mokesčių deklaraciją.

Be einamųjų mokestinių metų kriptografinės veiklos stebėjimo, „LukkaTax“ turi galimybę pažvelgti į praeitį ir apskaičiuoti mokestinius įsipareigojimus už ankstesnius metus tiems, kurie nori pateikti pataisytą deklaraciją..

„ZenLedger“

„ZenLedger“ yra paprasta ir efektyvi platforma kriptovaliutų mokesčiams apskaičiuoti, o tie, kurie taip pat naudoja „TurboTax“, gali norėti rimtai apsvarstyti galimybę naudoti „ZenLedger“ savo skaitmeniniam turtui, nes tai yra oficialus „TurboTax“ partneris. Platforma integruojama su daugiau nei dviem dešimtimis populiarių kriptovaliutų biržų ir palaiko didžiąją daugumą fiat ir kriptovaliutų..

„ZenLedger“ greitai importuos operacijų istoriją iš palaikomų mainų ir naudos duomenis, kad automatiškai užpildytų reikiamą informaciją mokesčių dokumentuose. Tai apima kapitalo prieaugį, aukas, baigiamąsias ataskaitas ir pajamas iš kriptovaliutų. Platforma taip pat sukuria pelno ir nuostolio ataskaitą.

„ZenLedger Turbotax“

„ZenLedger“ integracija į „TurboTax“

Visos „ZenLedger“ sukurtos ataskaitos ir dokumentai yra tinkami IRS. Tai reiškia, kad juos visus galima pateikti tiesiogiai arba naudoti kartu su kitais mokesčių ataskaitų teikimo sprendimais. „ZenLedger“ puikiai veikia visų lygių šifravimo entuziastams.

„ZenLedger“ kaina prasideda nuo 69 USD už 100 operacijų ir pakyla iki 999 USD už neribotus sandorius. Tai nėra pigiausias sprendimas, tačiau jis vertas kainos.

Išvada

Nors niekam nepatinka daryti mokesčius, šie sprendimai palengvina kriptinės mokesčių dalies užbaigimą ir kelia mažiau įtampos.

Geriausia, kad nuolat keičiantis kriptovaliutų apmokestinimui, šios platformos neatsiliks nuo šių pokyčių ir padės jų vartotojams laikytis naujausių mokesčių įstatymų atitinkamose šalyse.

Naudojant vieną iš septynių aukščiau pateiktų sprendimų, bus užtikrinta, kad renkama teisinga informacija ir pranešama mokesčių agentūroms, ir tai gali padėti vartotojams išvengti baudų ar baudų. Skaitmeninio turto mokesčių informacijos stebėjimas gali būti iššūkis, tačiau šios kriptografinių mokesčių priemonės tai žymiai palengvina.

Atsakomybės apribojimas: straipsnis nėra finansinė, mokesčių ar teisinė konsultacija ir nėra skirtas niekam naudoti finansinėms konsultacijoms, teisinėms konsultacijoms, mokesčių vengimui, reklamavimui, rinkodarai ar rekomendavimui kitoms šalims bet kokiais čia nurodytais klausimais. Dėl finansinės ar teisinės konsultacijos kreipkitės į savo specialistą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me