Geriausias kriptovaliutų balansavimo strategijų slenkstis

>

Šis tyrimas bus pirmoji pagrindinė kriptovaliutų portfelių balansavimo pagal slenkstinę analizę. Šio tyrimo tikslas yra ne tik tiksliai apibūdinti slenksčio balansavimo istorinius rezultatus, bet ir palyginti paprastos pirkimo ir palaikymo strategijos bei periodinio balansavimo rezultatus. Atsižvelgiant į naujausius pranešimus apie palaikymą ribų balansavimui mūsų portfelio valdymo programoje, mums tikslinga nuodugniai suprasti istorines šios strategijos vykdymo pasekmes ilgą laiką.

Norėdami suteikti pagrindą suprasti, kaip veikia ribos pusiausvyros pusiausvyra, mes paskelbėme trumpą paaiškinamąjį straipsnį, kuriame išsamiai aprašysite strategiją ir kaip ji buvo įgyvendinta „Shrimpy“. Prieš tęsdami, rekomenduojame bent atidaryti šį straipsnį čia:

Slenkstinis balansavimas – kriptovaliutų portfelio valdymo raida

Dabar, kai jūs iš esmės suprantate, kaip veikia slenkstinis balansavimas, sekite visus tyrimus, kuriuos mes paskelbėme apie portfelio strategijas. prisijungimas prie mūsų „Telegram“ grupės.

Ankstesnius tyrimus, kuriuose buvo vertinamas periodinio balansavimo efektyvumas, galite rasti mūsų tinklaraštyje čia.

Įvadas

Prieš susipažindami su duomenimis, aptarkime šio tyrimo sukūrimo metodus. Tvirtai nesuvokdami tyrimo atlikimo būdo, negalime pasikliauti rezultatų tikslumu.

Duomenys & Prekybos skaičiavimai

Šio tyrimo duomenys buvo surinkti tiesiogiai iš Bittrex kriptovaliutos keitimas per trečiosios šalies paslaugą „CoinAPI“. „CoinAPI“ yra duomenų teikėjas, kuris renka ir archyvuoja užsakymų knygos duomenis visose pagrindinėse kriptovaliutų biržose. Naudodamiesi duomenų API, kūrėjai gali prieiti prie šių duomenų, norėdami atlikti backtestus, rinkos analizę ir net realiuoju laiku kainodaros duomenis. Mūsų komanda surinko kiekvieną istorinių užsakymų knygos momentinę nuotrauką iš „CoinAPI“ taip, kad mums tai būtų suteikta tikslus „bid-ask“ kainodaros duomenys. Tai užtikrina, kad imituojant pusiausvyrą bus kuo tiksliau apskaičiuoti sandorius.

Dėmesio: atliekant atgalinius bandymus reikėtų naudoti tik tikslius kainos pasiūlymo duomenis. Naudojant suvestinius duomenis iš „CoinMarketCap“ ar kitų panašių paslaugų, apskaičiavimai bus labai netikslūs. Krevetės tyrimai niekada nebuvo pažeisti naudojant tokius duomenis.

Šio tyrimo duomenys prasideda 2017 m. Kovo 15 d ir tęsiasi iki 2019 m. Birželio 20 d. Tai apima ir bulių bėgimą 2017 m., Ir 2018 m. Lokių rinką, siekiant pabrėžti visą rinkos ciklą.

Kiekvieno imituoto pusiausvyros metu sandoriai bus apskaičiuojami per kiekvieną sandorį BTC. Kiekvienas iš šių imituotų sandorių bus įskaičiuoti 0,25% prekybos mokestį kuris yra standartinis „Bittrex“. Tai reiškia, kad jei mūsų portfelis parduoda LTC, pavyzdžiui, ETH, tai atlikus bandymą bus imituojami 2 sandoriai, vienas iš LTC į BTC ir vienas iš BTC į ETH. Abiem šiems sandoriams bus taikomas 0,25% prekybos mokestis. Atkreipkite dėmesį, kad šiame pavyzdyje „Bittrex“ turi tiesioginę ETH-LTC rinką. Siekdami paprastumo, mūsų optimizavimai nebus nagrinėjami.

Yra daugiau pažangių algoritmų, kaip įvykdyti pusiausvyrą. Ankstesniame mūsų straipsnyje aptarėme sudėtingesnius algoritmus. Šį straipsnį rasite čia:

Portfelio pusiausvyros šifravimo algoritmai (I dalis)

Slenkstis

Šiame tyrime naudojamos ribos yra nuo 1–50 proc.. Po pradinio 1% slenksčio backtestai įvertino kiekvieną 5% prieaugį. Todėl vertinant 5%, 10%, 15% ir pan., Iki 50%. Tai suteikė mums daugybę ribų, kurias galime įvertinti tikėdamiesi nustatyti tendenciją.

Ribų balansavimas yra strategija, kurioje naudojamos nuokrypio juostos (dar vadinamos „slenksčiais“). Kai atskiras turtas nukrypsta nuo tikslinio paskirstymo taip, kad dabartinis paskirstymas yra už šio turto nuokrypio ribų, visas portfelis yra subalansuotas. Tai reiškia, net jei a viengungis turtas peržengia ribą, kiekvienas turtas yra subalansuotas.

Šiame tyrime kiekvieno turto nuokrypis yra lyginamas su tiksliniu paskirstymu per valandą. Tai reiškia, kad kartą per valandą duomenys įvertinami ir nustatomi, ar peržengta riba. Jei peržengta riba, atsiranda pusiausvyra. Todėl maksimalus balansavimo dažnis tai galima pasiekti yra valandinis balansas.

Portfelio dydis & Turto pasirinkimas

Portfelio kūrimo proceso metu kiekvienas portfelis yra skyrė 10 turto. Šie dešimt turtų yra atsitiktinai atrenkami iš turimo turto per laikotarpį nuo 2017 m. Kovo 15 d. Iki 2019 m. Birželio 20 d. Tai reiškia, kad jei turto nebuvo visą laikotarpį, turtas į šį tyrimą neįtrauktas..

Šis turtas yra tas, kuris buvo įtrauktas į šį tyrimą:

ABY, AEON, AMP, ARDR, BAY, BITB, BLK, BLOCK, BTC, BTS, BURST, CLOAK, CRW, CURE, DASH, DCR, DGB, DGD, DMD, DOGE, EMC, EMC2, ETC, ETH, EXCL, Tinka iki: FCT, FLDC, FLO, FTC, GAME, GEO, GRC, GRS, IOC, ION, IOP, KMD, KORE, LBC, LSK, LTC, MAID, MEME, MONA, MUE, NAV, NEOS, NLG, NXS, NXT, OK, PINK, PIVX, POT, PPC, QWARK, RADS, RDD, REP, SBD, SHIFT, SIB, SLR, SLS, SPHR, STEEM, STRAT, SWT, SYNX, SYS, TX, UBQ, VIA, VRC, VTC, BANGOS, XDN, XEM, XLM, XMR, XRP, XST, XVG, XWC, XZC, ZCL, ZEC.

Mūsų komandą sužavėjo tai, kaip portfelio įvairovė daro įtaką rezultatams. Norėdami atlikti išsamų šios temos tyrimą, apsilankykite mūsų ankstesniame tyrime čia:

Kriptografijos vartotojai, kurie įvairina, veikia geriau

Atgalinis bandymas

Norint išanalizuoti kiekvieną procentinę ribą, mūsų tyrimas sujungs rezultatus 1000 atgalinių bandymų. Rezultatas yra histograma ties kiekviena riba, suteikianti pasiskirstymą, kurį galima ištirti tiek vizualiai, tiek analitiškai. Iš viso 15 000 atgalinių bandymų buvo atlikti šiam tyrimui.

Kiekvieno patikrinimo pradžioje portfelis buvo pasodintas 5000 USD pradinio kapitalo kuris buvo naudojamas portfelio sudarymui ir pusiausvyrai atstatyti per visą bandymą. Siekiant paprastumo, portfelis buvo paskirstytas kaip tolygiai paskirstytas portfelis. Tai reiškia, kad kiekvienam iš 10 turto portfelio svoris buvo lygus 10%.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip skirtingi paskirstymai veikia našumą, paskelbėme tyrimą šia tema čia:

Turto paskirstymo optimizavimas kriptovaliutų balansavimui

Veiklos skaičiavimai

Dienos pabaigoje tai neturi jokios reikšmės, jei neskaičiuojame našumo žmonėms suprantamu būdu.

Pasibaigus kiekvienam atgaliniam bandymui, rezultatas yra vieno dolerio suma, kuri yra portfelio vertė. Ši vertė gaunama tiek iš naujo subalansuotiems, tiek ir atgaliniams bandymams, kurie naudojo HODL strategiją. Dvi gautos vertės yra lyginamos viena su kita tokiu būdu, kad būtų galima apskaičiuoti našumą:

Našumas = ((R – H) / H) x 100

kur,

 • R yra subalansuoto portfelio vertė.

 • H yra HODLed portfelio vertė.

 • Rezultatas yra padauginta iš 100 konvertuoti iš dešimtainio į procentą.

Rezultatai

Šie rezultatai apims 15 000 atgalinių bandymų, bandant įvertinti istoriškai subalansuotų ir HODLed portfelių našumo skirtumą. Šie rezultatai kaip papildomas šaltinis galų gale yra lyginami su tais, kurie naudojo periodinę pusiausvyros strategiją, o ne ribinės pusiausvyros balansavimą..

Kiekviename skyriuje mes vertiname 4 pagrindinius paskirstymo atributus. Šie atributai yra šie:

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: diapazonas, kuriam priklauso didžioji dalis atliktų bandymų. Apskaičiuojame šį diapazoną paimdami pirmąjį segmentą, kuriame yra daugiau nei 10 atgalinių bandymų, ir įtraukdami visus atgalinius bandymus, kol kibire bus mažiau nei 10 atgalinių bandymų.

 • Procentų slenkstinių patikrinimų, kurie pralenkė HODL: procentas portfelių, kurių rezultatai buvo geresni, naudojant ne slenkstine balansavimo strategiją, o vietoj HODLing.

 • Vidutinis našumo padidėjimas: vidutinis procentinis padidėjimas, kuris buvo pastebėtas portfeliui, kuris naudojo ribos balansavimo strategiją, o ne HODLing.

 • Vidutinis našumo padidėjimas: vidutinis procentų padidėjimas, kuris buvo pastebėtas portfeliui, kuris naudojo ribos balansavimo strategiją, o ne HODLing.

Slenksčio subalansuoti atgaliniai bandymai

Rezultatai iš slenkstinio balansavimo atgalinių bandymų.

1% slenkstis

1 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas atgalinis bandymas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -89,9% iki 337,3%

 • Procentinis slenkstinių bandymų, pranokusių HODL, procentas: 76,6%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 101%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 84%

1% vidutinio portfelio našumas: 84%

5% slenkstis

2 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas atgalinis bandymas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -44,4% iki 663,9%

 • Procentinis slenkstinių bandymų, pranokusių HODL, procentas: 93,6%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 255%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 216%

5% vidutinio portfelio našumas: 216%

10% riba

3 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas patikrinimas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo 24,4% iki 762,7%

 • Procentinė slenkstinių bandymų, kurie pranoko HODL, procentas: 98,3%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 353%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 298%

10% vidutinis portfelio našumas: 298%

15% riba

4 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas patikrinimas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -12,9% iki 810,1%

 • Procentinis slenkstinių bandymų, pranokusių HODL, procentas: 98,6%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 365%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 305%

15% vidutinio portfelio našumas: 305%

20% riba

5 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas patikrinimas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -20,3% iki 807,8%

 • Procentinis slenkstinių bandymų, pranokusių HODL, procentas: 98,6%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 350%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 295%

20% vidutinio portfelio našumas: 295%

25% riba

6 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas patikrinimas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -51,8% iki 822,0%

 • Procentų slenkstinių bandymų, kurie pralenkė HODL, procentas: 98,5%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 353%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 289%

25% vidutinio portfelio našumas: 289%

30% slenkstis

7 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas patikrinimas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -58,2% iki 780,5%

 • Procentinė slenkstinių bandymų, kurie pranoko HODL, procentas: 98,3%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 328%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 279%

30% vidutinio portfelio našumas: 279%

35% slenkstis

8 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas patikrinimas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -49,5% iki 710,5%

 • Procentų slenksčio bandymų, kurie pralenkė HODL: 98,1%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 322%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 275%

35% vidutinio portfelio našumas: 275%

40% slenkstis

9 paveikslas: Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas patikrinimas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pagrindinis našumo pasiskirstymas: nuo -49,7% iki 746,6%

 • Procentų slenksčio bandymų, kurie pralenkė HODL: 97,7%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 307%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 268%

40% vidutinio portfelio našumas: 268%

45% riba

10 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas patikrinimas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -16,5% iki 637,0%

 • Procentų slenksčio bandymų, kurie pranoko HODL: 98,8%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 310%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 274%

45% vidutinio portfelio našumas: 274%

50% slenkstis

11 paveikslas: Aukščiau pateiktoje histogramoje lyginamas balanso perskirstymo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas patikrinimas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pagrindinis našumo pasiskirstymas: nuo -12,3% iki 710,8%

 • Procentinė slenkstinių bandymų, kurie pralenkė HODL, procentas: 99,1%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 316%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 275%

50% vidutinio portfelio našumas: 275%

Periodinis

Periodinio balansavimo atgalinių bandymų rezultatai.

Šie periodiniai pusiausvyros atgaliniai bandymai buvo atlikti pagal tuos pačius istorinius duomenų rinkinius, kaip ir ribinės vertės pusiausvyros atgaliniai bandymai. Vienintelis skirtumas yra taikoma strategija.

1 valandą

12 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje palyginamas procentinis valandinio balansavimo efektyvumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas patikrinimas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -93,2% iki 336,3%

 • Procentai periodiškai atliekamų pusiausvyros bandymų, kurie pralenkė HODL: 75,3%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 97%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 72%

1 valandos periodinio balanso vidutinis portfelio našumas: 72%

1 diena

13 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje palyginamas procentinis kasdienio balansavimo efektyvumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas atgalinis bandymas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -55,2% iki 517,7%

 • Procentai periodiškai atliekamų pusiausvyros bandymų, kurie pralenkė HODL: 95,1%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 202%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 166%

1 dienos periodinio balanso vidutinis portfelio našumas: 166%

1 savaitė

14 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje palyginamas savaitinio balansavimo procentinis našumas su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas atgalinis bandymas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -46,3% iki 382,9%

 • Procentai periodiškai atliekamų pusiausvyros atgalinių bandymų, kurie pranoko HODL: 94,9%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 152%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 131%

1 savaitės periodinio balanso vidutinis portfelio našumas: 131%

1 mėnuo

15 paveikslas. Aukščiau pateiktoje histogramoje mėnesio balansavimo procentiniai rodikliai palyginami su pirkimo ir palaikymo strategija. „X“ ašis atspindi kiekvieno atgalinio bandymo našumą, palyginti su pirkimu ir palaikymu. Y ašis yra atgalinių bandymų, patenkančių į kiekvieną iš ašies, ašių skaičius. Taigi šios histogramos sudarymo procesas yra toks: kai bus atliktas atgalinis bandymas, pusiausvyros portfelio portfelio vertė bus lyginama su HODLed portfelio verte, naudojant metodiką, aprašytą skyriuje „Veiklos skaičiavimai“. Iš šio palyginimo gauname procentą, kuris parodo, kiek geriau ar blogiau atliktas pusiausvyros atstatymas nei HODL. Remdamiesi šia procentine dalimi, mes padidiname atgalinių bandymų, patenkančių į atitinkamą našumo diapazoną, skaičių.

 • Pirminis našumo pasiskirstymas: nuo -63,5% iki 368,4%

 • Procentai periodinių perbalansuojančių atgalinių bandymų, kurie pralenkė HODL: 92,3%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 193%

 • Vidutinis našumo padidėjimas: 121%

1 mėnesio periodinio balanso vidutinis portfelio našumas: 121%

Apžvalga

Sujungę šiuos rezultatus, galime sukurti keletą paprastų diagramų, kurios sudarys pilną vidutinio slenksčio pusiausvyros pokyčio vaizdą, kai padidinsime slenkstį..

Priežastis, kodėl mes naudojame vidutinį našumą visuose bandymuose, yra ta, kad tai padeda sumažinti pašalinių efektų poveikį. Todėl pasiekiame vertę, kuri mums rodo, kad 50% portfelių buvo geriau nei mediana, o 50% – prasčiau.

16 paveikslas. Aukščiau pateiktoje diagramoje pateikiamas vidutinis balanso balansavimo efektyvumo mediana kiekvienoje iš atitinkamų procentinių ribų.

Aukščiau pateiktoje diagramoje parodyta, kaip vidutinio portfelio našumas didėja ir mažėja, atsižvelgiant į procentinę ribą. Pradėdami nuo 1% ribos, stebime mažiausią vidutinį rezultatą – 84%. Tai greitai lipa, kai mes padidiname slenksčio procentą, kol pasieksime 15% ribą. Šiuo metu vidutinis našumas pasiekia 305%.

Toliau didinant slenkstį per 15%, rezultatai dar nepagerėja. Vietoj to, mes stebime nedidelį našumą, kol jis stabilizuosis maždaug 275%. Norėdami apibendrinti šiuos dalykus kitu būdu, galime išvardyti kiekvienos iš tirtų ribų pasirodymus. Patogumo sumetimais taip pat įtraukėme laikotarpio atkūrimo pusiausvyros bandymų, vykusių tuo pačiu imituojamu laikotarpiu, rezultatų palyginimą..

17 paveikslas. Aukščiau pateiktoje diagramoje pateikiamas vidutinis ribos pusiausvyros balansavimo rodiklis pagal kiekvieną iš atitinkamų procentinių ribų.

18 paveikslas. Aukščiau pateiktoje diagramoje pateikiamas periodinio balansavimo vidutinis kiekvieno atitinkamo pusiausvyros periodo rodiklis.

Periodinės pusiausvyros strategijos rezultatai rodo, kad šio duomenų rinkinio ir keitimosi duomenimis, didžiausias rezultatas buvo pasiektas per 1 dienos balansavimo laikotarpį. Abiejų strategijų atveju mažiausi rezultatai buvo pasiekti naudojant strategiją, dėl kurios atsirado aukšto dažnio pusiausvyros sutrikimas.

Pastaba: šie duomenys yra būdingi „Bittrex“. Nors nustatyta, kad aukšto dažnio balansavimas sumažina šio tyrimo rezultatus, mūsų ankstesni tyrimai, kuriuose buvo įvertinti „Binance“ duomenys, rodo, kad dažnai atliekant pusiausvyrą labai likvidžiose ir mažų mokesčių biržose, rezultatai gali padidėti. Galite rasti tyrimą čia.

Yra keletas veiksnių, dėl kurių slenksčio balansavimas gali pranokti periodinį balansavimą. Akivaizdžiausia iš šių priežasčių yra „poreikiu pagrįstas“ veiksnys, kuris taiko balanso pusiausvyrą. Iš esmės, vietoj to, kad visada būtų subalansuotas balansas, neatsižvelgiant į portfelio būklę, ribos pusiausvyros pusiausvyra bus subalansuota tik tada, kai portfelis bus netinkamai suderintas dėl rinkos judėjimo. Kai portfelis bus suderintas su tiksliniais paskirstymais, nebus bandoma subalansuoti balanso. Tai ilgainiui gali sutaupyti prekybos mokesčių.

Be mokesčių taupymo, ribų pusiausvyros atstatymas taip pat suteikia galimybę portfeliams tiksliau fiksuoti šuolius rinkoje. Kai yra didelio nepastovumo akimirkų, periodiškas balansavimas nepaisys pokyčių iki kito pusiausvyros periodo. Kita vertus, slenkstinio balansavimo metu bus naudojamas šis nepastovumas, kad būtų pusiausvyra, kai smaigalys peržengia ribą.

Šie du pagrindiniai aspektai gali leisti subalansuoti slenkstį, kad būtų galima sumažinti išlaidas ir padidinti grąžą per ilgą laiką.

Išvados

Rezultatai aiškiai iliustruoja ribos pusiausvyros atstatymą, pranokusį tiek HODLed portfelius, tiek tuos, kuriuose naudojama periodinio balansavimo strategija. Laikotarpiu pagrįstas pusiausvyros padidėjimas pasiekė 166% padidėjimą, palyginti su pirkimu ir palaikymu 1 dienos pusiausvyros laikotarpiui, o slenkstinis pusiausvyros balansas pasiekė 305% padidėjimą, palyginti su pirkimo ir palaikymo 15% riba..

Kiti įdomūs dalykai:

 • Didžiausias veiklos rezultatų pasiskirstymas patyrė 15% slenkstinį pusiausvyrą.

 • 50% riba parodė, kad didžiausia portfelių procentinė dalis buvo geresnė nei HODL – 99,1%.

 • Vienos valandos balansas parodė mažiausią portfelių procentą, kuris viršijo HODL – 75,3%.

15% ribos pusiausvyros atstatymas viršijo HODL 305%.

Ribos balansavimas su krevetėmis

Rezultatai yra, o slenksčio pusiausvyros atstatymas išpūtė konkurenciją. Nors šią strategiją įmanoma įgyvendinti savarankiškai, Krevetės gali automatizuoti visą šią strategiją jums mažiau nei per 5 minutes. Susiekite mainų sąskaitą su bet kuria didele birža, pasirinkite portfelį ir pradėkite naudotis šia galinga pusiausvyros strategija.

Prisiregistruokite gauti „Shrimpy“ paskyrą

Jei vis tiek negalite nuspręsti, ar „Shrimpy“ jums tinka, išbandykite demonstracinę versiją.

Papildomas skaitymas

Automatizuoti kriptovaliutų indeksų fondai – asmeninio turto valdymas

Portfelio balansavimas kriptovaliuta

Prekybos kriptovaliutomis robotai – pilnas vadovas

Aukšto dažnio pusiausvyros analizė

Pusiausvyra prieš HODL: lokio rinkos analizė

Nepamirškite sekti paskui mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Palikite komentarą ir praneškite mums apie savo patirtį, susijusią su balanso balansavimu!

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me