Geriausios „Algorand“ piniginės: 5 saugios „ALGO“ saugojimo parinktys

Algorandas (ALGO) yra vienas naujausių ir karščiausių kriptovaliutų projektų kosmose. Visas susidomėjimas projektu paskatino didelę jų ALGO valiutos paklausą.

„Algorand“ tinklas yra decentralizuotas, leidimų neturintis atvirojo kodo „blockchain“, kurį sukūrė tyrėjų, matematikų ir ekonomistų komanda. Algorandas taip pat yra akcijų paketo grandinės įrodymas, o tai reiškia, kad vartotojai gali užsitikrinti nuolatinę grąžą už kriptografiją.

Esant dideliam poreikiui laikyti ir laikyti ALGO, labai to reikia saugios piniginės.

Šiame įraše apžvelgsiu 5 geriausias „Algorand“ pinigines. Aš taip pat apžvelgsiu jų statymo funkcionalumą ir pateiksiu keletą geriausių patarimų, kai reikia pakloti ir pritvirtinti jūsų ALGO.

5 geriausios „ALGO“ piniginės

Kad galėtume pasinerti į piniginės pasirinkimus, svarbu paaiškinti pagrindinius kriterijus, kai reikia rinktis „geriausią“ piniginę.

Mano požiūriu, pirmiausia piniginė turi būti saugi. Tačiau jis taip pat turi būti labai funkcionalus ir gerai palaikomas kūrėjų. Ji taip pat turi gana neblogą reputaciją tarp bendruomenės. Jūsų kolegos ALGO vartotojai dažnai yra geriausias jūsų šaltinis.

Atsižvelgiant į tai, kad „Algorand“ buvo paleistas kaip savas gimtoji „blockchain“, nėra tiek daug piniginės palaikymo, kiek rasite su kitomis monetomis, kurios yra pastatytos ant kitos grandinės arba iš jos šakotos. Tai pasakius, vis dar yra tinkamas pasirinkimas.

Čia yra 5 geriausios „Algorand“ piniginės (pirmenybės tvarka).

Didžioji knyga (aparatinės įrangos piniginė)

„Ledger“ yra bene geriausiai žinoma aparatinė piniginė, daugelio nuomone, ji taip pat yra geriausia ir saugiausia. Mes to nepriimsime, tačiau galime sakyti, kad aparatinės piniginės yra geriausias būdas ieškoti monetų saugumo, o knyga tikrai nėra išimtis. Tai gali visiškai izoliuoti jūsų asmeninius raktus ir visus asmeninius duomenis, užtikrindami, kad įsilaužėliai negalėtų pakenkti jūsų valdoms.

Nors „Ledger Live“ nepalaiko „Algorand“, „Nano S“ ir „Nano X“ palaiko kriptovaliutą, įskaitant galimybę iš savo piniginės sukišti savo ALGO teisę. „Nano S“ poruojasi su internetine „MyALGO“ pinigine, o „Nano X“ gali būti naudojamas su mobiliąja „Algorand Core“ pinigine.

„Ledger Nano Algorand“ piniginė

Gaukite savo „Ledger Nano X“ iš oficialios parduotuvės

Be „Ledger“ integracijos ir galimybės sukomplektuoti „ALGO“ iš aparatinės piniginės, vartotojai gauna prieigą prie „Ledger“ piniginių siūlomų patikimų saugos funkcijų..

Tai apima pritaikytą „BOLUS“ operacinę sistemą, kuri apsaugo nuo kenkėjiškų išpuolių prieš piniginę, taip pat integruotą saugos lustą, skirtą maksimaliai padidinti kiekvieno vartotojo privačių raktų saugumą. Be to, knygą patvirtino viena iš pirmaujančių Prancūzijos kibernetinio saugumo agentūrų ANSSI.

Įspėjimas ⚠️: Visada įsitikinkite, kad įsigijote įrenginį iš oficialios knygų knygos. Buvo žinoma, kad trečiųjų šalių pardavėjai klastoja knygas.

„Ledger“ aparatinė piniginė taip pat yra gana naudinga tiems, kurie turi daugiau nei vieną kriptovaliutą, nes šiuo metu ji palaiko daugiau nei 1200 skirtingų kriptovaliutų, iš kurių daugelis taip pat yra sukrauti į knygą.

Tai apima populiarias „Tezos“ (XTZ) ir „Tron“ (TRX) kriptovaliutas. Apskritai knyga leidžia vienu metu sukrauti iki 7 skirtingų monetų, o atlygius galima gauti per „Ledger Live“ arba valdant išorinę piniginę.

„MyALGO“ piniginė (internetinė piniginė)

„MyALGO“ piniginė yra internetinė piniginė, kurią sukūrė „Rand Labs“, specializuota „Algorand“ technologijų komanda. Piniginė yra saugi ir patogi sąsaja, skirta ALGO saugoti, taip pat ji gali prisijungti prie „Ledger“ aparatinės piniginės, kad jūsų monetos būtų saugesnės..

Kadangi „MyALGO“ piniginė yra žiniatinklio pagrindu, ją galima naudoti su bet kuria iš pagrindinių operacinių sistemų ir su bet kuria iš pagrindinių žiniatinklio naršyklių, ir jūs netgi galite ją pasiekti naudodami „iOS“ ir „Android“ mobiliuosius įrenginius.

„MyALGOWallet“ vartotojo sąsaja

„MyAlgo“ piniginės vartotojo sąsaja

„MyALGO“ piniginė yra vienas iš paprasčiausių būdų siųsti ir gauti ALGO, stebėti visą savo turtą ir tvarkyti, sekti ir tvarkyti visas „Algorand“ pinigines. Apsaugos priekyje piniginė buvo sukurta su kliento sąsaja, kuri saugo asmeninius raktus vartotojų įrenginyje. Asmeniniai raktai yra saugiai užšifruoti ir niekada neišeina iš vietinio įrenginio.

Žinoma, galite naudoti „MyALGO“ piniginę ALGO žetonų laikymui. Ateityje piniginės vartotojai iš savo piniginės galės pakeisti savo ALGO su USDT, BTC ir kitomis kriptovaliutomis..

„Algorand“ pagrindinė piniginė (mobilioji piniginė)

Algorandas šerdies piniginė yra mobilioji piniginė, kurią galima atsisiųsti „Android“ įrenginiams iš „Google Play“ parduotuvės, o „iOS“ įrenginiams – iš „Apple“ programų parduotuvės. Kaip oficiali „Algorand“ piniginė ji nuolat tobulinama, o naujos funkcijos reguliariai pridedamos.

Natūralu, kad šią piniginę galima naudoti kuokšteliams, ir dėka Algorando „Pure Proof of Stake Consensus“ algoritmo pelnyti atlygiai gaunami iškart, kai ALGO įdedama į piniginę..

Neseniai piniginė pridėjo „Ledger Nano X“ palaikymą, todėl ji buvo viena iš pirmųjų integruotų „Bluetooth“ kriptovaliutų. „Ledger Nano X“ naudojimas suteikia papildomą lėšų apsaugą suteikdamas galimybę autentifikuoti ir patvirtinti operacijas per „Algorand“ mobiliąją piniginę, taip pat suteikia galimybę naudotis šaltuoju saugojimo įrenginiu privačių raktų kūrimui ir laikymui neprisijungus..

Piniginė taip pat apima visišką ir visišką integraciją su vartotojo sukurtu „Algorand Standard Assets“. Kai sukuriamas toks pritaikytas turtas, piniginė jį palaiko ir pasiekiama.

„Algorand Core“ piniginė

„Algorand Core“ piniginė „Google“ Zaidimu parduotuve.

Šis turtas turi 4 sekundžių tinklo spartą, o piniginės vartotojai gali peržiūrėti kitų piniginės vartotojų turtą. Tai puikus būdas bendrauti su „Algorand“ blokų grandine ir per 5 minutes galima sukurti ir visiškai išplatinti naują turtą.

Kitos puikios savybės apima galimybę peržiūrėti visus vartotojus, laikančius dešinėje viename ekrane, nereikalaujant persijungti tarp paskyrų. Piniginėje taip pat yra įmontuota skaičiuoklė, kuri parodo tikslią visų piniginėje esančių ALGO valdų USD vertę. Apdovanojimai yra lengvai matomi piniginėje, o vartotojai gali pasirinkti įgalinti pranešimus, kad nepraleistų jokių perkėlimų ar atnaujinimų.

Apskritai „Algorand Core“ piniginė yra puikus pasirinkimas saugiai laikyti ALGO. Vartotojai gali pasinaudoti tiesioginiu piniginės įdėjimu, kad galėtų pasinaudoti sudėtingumu, taip pat gali prisijungti prie „Ledger Nano X“ įrenginio, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Mes taip pat vertiname tai, kad tai yra oficiali piniginė ir ji nuolat tobulinama, siekiant pridėti naujų funkcijų ir pagerinti saugumą.

„Atomic“ piniginė (darbalaukis & Mobilus)

Atominė piniginė yra trečiosios šalies piniginė, sukurta tos pačios komandos, kuri mums atvežė „Changelly“ šifravimo biržą. Kadangi jame yra įmontuota „Changelly“ palaikymo sistema, vartotojai gali greitai ir lengvai keistis daugiau nei 60 skirtingų kriptovaliutų.

Be to, vartotojai gali laikyti daugiau nei 500 skirtingų monetų piniginėje, įskaitant „Algorand“. Piniginę galima įsigyti ir darbalaukyje, ir mobiliajame telefone, palaikant „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ darbalaukio versijai, o „iOS“ ir „Android“ – mobiliajai versijai..

Nors tai yra trečiosios šalies piniginė, ji pasirodė esanti saugi, ir daugelis vartotojų vertina tai, kad nėra KYC patvirtinimų ar registracijos naudoti piniginę ir jos mainų paslaugą..

Atominės piniginės apžvalga

„Atomic Wallet“ palaikymas „Algorand“

Žinoma, vartotojai visiškai kontroliuoja savo turtą, o privatūs piniginės raktai yra užšifruoti ir saugomi vietoje įrenginyje. „Atomic“ piniginėje taip pat yra visą parą dirbanti klientų palaikymo komanda, kuri padės išspręsti bet kokias problemas, kylančias atsisiunčiant, kuriant ar naudojant piniginę..

Be to, kad vartotojai gali pasiūlyti apsikeitimo galimybes daugiau nei 60 kriptovaliutų, jie taip pat gali įsigyti 12 skirtingų kriptovaliutų, įskaitant BTC, LTC ir USDT, savo vietine valiuta. Nors pirkimas „Algorand“ nepalaikomas, vartotojai gali tiesiog įsigyti BTC arba USDT ir tada naudoti integruotą apsikeitimo funkciją, kad apsikeistų ALGO.

Uždaras šaltinis &# 128104;&# 127996; ‍&# 128187 ;: Svarbu pažymėti, kad „Atomic Wallet“ nėra 100% atviro kodo, o tai reiškia, kad bendruomenė netikrino kodo. Vis dėlto pastarojoje istorijoje ji neturi jokių saugumo pažeidimų.

Galiausiai nepamirškime, kad vartotojai gali įdėti ALGO į „Atomic“ piniginę. Taip pat galima laikyti 8 kitas kriptovaliutas, įskaitant „Tezos“ (XTZ), „Tron“ (TRX) ir „Cardano“ (ADA)..

Be to, „Atomic“ piniginė turi savo gimtąją kriptovaliutą – „Atomic Wallet Coin“ (AWC). Laikydami AWC piniginėje (mažiausiai 1000 AWC) vartotojai gali gauti iki 1% grynųjų pinigų už visus piniginėje atliktus mainus..

„Coinomi“ piniginė (darbalaukis & Mobilus)

„Coinomi“ yra dar viena populiari trečiųjų šalių piniginė, turinti ir darbalaukio, ir mobiliojo telefono versijas. „Windows“, „Mac OS“ ir „Linux“ palaikomos darbalaukio versijoje, o „Android“ ir „iOS“ yra palaikomos mobiliųjų versijų.

„Coinomi“ yra gerai žinoma, nes palaiko daugiau nei 125 skirtingus blokinius grandinius ir tūkstančius susijusių žetonų. Natūralu, kad tai apima „Algorand“, o „Coinomi“ piniginė taip pat palaiko ALGO įdėjimą, jei turite bent 1 ALGO.

„Coinomi“ piniginėje yra puikus funkcijų rinkinys, įskaitant stiprų privačių raktų, kurie saugomi vietoje vartotojo įrenginyje, šifravimą. Be saugumo, „Coinomi“ piniginė yra gerai žinoma dėl savo dėmesio privatumui. Tam nereikia KYC patvirtinimo, neturi IP susiejimo ar tapatybės susiejimo ir niekada neseka operacijų.

„Coinomi“ piniginės „Algorand“

„Coinomi“ darbalaukio piniginė & Mobiliojo ekrano kopijos

Piniginėje vartotojams patinka daug, įskaitant „Changelly“ ir „Shapeshift“ integravimą, kad būtų galima lengvai konvertuoti daugybę kriptovaliutų iš dešinės piniginės. Piniginė taip pat leidžia nustatyti pasirinktus mokesčius arba galite leisti jai dinamiškai apskaičiuoti tinkamą mokestį, kad visada būtų geriausia vertė.

Vienas trūkumas kai kuriems vartotojams yra 2018 m. Pabaigoje atliktas jungiklis, dėl kurio „Coinomi“ šaltinio kodas buvo uždarytas. Skaidrumas yra svarbus daugeliui kriptovaliutos vartotojų, o perėjimas prie uždaro kodo reiškia, kad piniginės kodo bazės nebegali peržiūrėti trečiosios šalys.

Algorandas yra viena iš nedaugelio monetų, kurias galima įsidėti į „Coinomi“ piniginę. Nors pinigai pinigais nerodomi kaip sandoriai, likutis atspindi visus uždirbtus atlygius.

Išvada

Čia jūs turite penkias geriausias vietas, kur galite laikyti savo ALGO žetonus ir gauti nuolatinį atlygį už statymą. Visos piniginės turi savo svarbiausias savybes, nuo saugumo iki paprastumo iki keitimo piniginėje.

Kurios piniginės pasirinksi, priklausys nuo tavo paties asmeninių nuostatų. Aš asmeniškai norėčiau įsigyti knygos aparatinę įrangą, nes saugumo negalima įveikti. Kita vertus, pagrindinė piniginė yra puiki, jei norite, kad „Coinomi“ ir „Atomic“ piniginė būtų ideali, jei norite laikyti kitą kriptovaliutą.

Gali būti ir kitų piniginių, kurios palaiko ALGO. Jei svarstote apie juos, turite įsitikinti, kad jie turi gerą reputaciją bendruomenėje ir kad juos gerai palaiko kūrėjai.

Nesvarbu, kokią „Algorand“ piniginę nuspręsite naudoti, įsitikinkite, kad laikotės piniginės saugumo 101. Visada sukurkite atsarginių žodžių atsarginę kopiją ir saugokite juos saugioje vietoje. Neatsisiųskite įtartinų failų, kurie gali būti pakrauti kenkėjiškomis programomis.

Ir galiausiai, slėpk slapta. Niekas neturi žinoti, ką jūs statote, ir 5 USD veržliarakčio ataka yra gana efektyvus. &# 128521;

Geriausios vietos pirkti ALGO

  • Binansų birža
  • Kraken
  • Bittrex

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me