Geriausios „Bitcoin“ daugialypės piniginės: 7 populiariausios vietos laikyti BTC

Kai reikia apsaugoti savo „Bitcoin“ piniginę kelioms šalims, tada negalite įveikti daugialypės „Bitcoin“ piniginės efektyvumo.

Tai idealiai tinka tiems atvejams, kai jums reikia daugiau nei vieno asmens, kuris suteiktų leidimą atlikti operaciją ne iš „Bitcoin“ adreso. Tai padidina saugumo ir pasitikėjimo lygį tiems, kurie valdo „Bitcoin“ pagrindu veikiančias įmones ar fondus, turinčius kelias šalis ir suinteresuotąsias šalis.

Tačiau kokia yra geriausia „Bitcoin Multisignature“ piniginė?

Šiame įraše apžvelgsiu 7 populiariausias „Bitcoin Multisig“ pinigines. Taip pat pateiksiu keletą geriausių patarimų, kaip naudotis šiomis piniginėmis ir užsitikrinti lėšas.

Kas yra daugialypė piniginė?

Dauguma „Bitcoin“ (ir kitų „blockchains“) tinklo operacijų yra vieno parašo, nes jos atliekamos naudojant tik vieną privatų raktą. Tačiau „blockchain“ tinklai gali tvarkyti kur kas sudėtingesnes operacijas, reikalaujančias kelių privačių raktų parašų. Tai vadinama M-of-N operacijomis arba kelių parašų operacijomis.

„Bitcoin Multisignature“ operacija

„Bitcoin Multisignature“ operacijos mechanika. Vaizdas per Bitcoinwiki

Po to kelių parašų piniginė yra ta, kurios operacijoms atlikti reikalingas daugiau nei vienas privatus raktas. Jis naudojamas dalintis atsakomybe už „Bitcoin“ nuosavybę ir taip pat žinomas kaip priemonė padidinti „Bitcoin“ saugojimo saugumą.

Praktiškai tai reiškia, kad galite susikurti piniginę, kad galiojančiam sandoriui atlikti reikalingi 4 iš 7 įgaliotų parašų. Tik tada, kai sandorį pasirašo 4 įgalioti pasirašytojai, jis tampa galiojančiu.

Tai yra idealus būdas išlaikyti ypač saugų fondą, valdyti įmonės ar bendruomenės turtą ir net susigrąžinti, jei pametate raktą.


8 geriausios „Bitcoin Multisig“ piniginės

Dabar, kai turite idėją, kas tai yra, mes galime pažvelgti į keletą geriausių naudoti kelių parašų piniginių. Mūsų šių piniginių įvertinimo kriterijai yra pagrįsti keliais veiksniais, įskaitant saugumą, tinkamumą naudoti, kūrėjų palaikymą ir bendruomenės pritarimą.

1. Šarvojimo salė (stalinė piniginė)

Šarvojimo salė piniginė pati atsiskaito kaip vienintelė atviro kodo piniginė, palaikanti daugialypį parašą ir šaltą saugyklą. Tai leidžia vartotojams kontroliuoti savo asmeninius raktus, nereikalaujant „Armory“ ar trečiųjų šalių serverių.

„Armory“ suteikia galimybę iki 7 iš 7 autorizuoti kiekvieną operaciją, o kelių parašų funkcija leidžia „Armory“ naudoti kur kas saugiau. Be to, tai yra viena iš nedaugelio piniginių, leidžiančių valdyti savo „Bitcoin“, kurį laikėte šaldymo kameroje.

„Armory Bitcoin“ piniginė

„Armory Bitcoin“ piniginės vartotojo sąsaja. Vaizdas per Armory

Šaltai sandėliuojamos monetos yra paprasčiausiai „Bitcoin“, kurias laikėte neprisijungę prie bet kokių įsilaužėlių rizikos. „Multisig“ šaltos piniginės funkcija gali būti ideali toms įmonėms, kurios turi daug šaltai laikomų monetų (pvz., Mainų).

Be to, kad vartotojai patys valdo raktus, man patinka, kad piniginė yra atviro kodo. Tai reiškia, kad išoriniai kūrėjai gali įsigilinti į savo kodą ir įsitikinti, kad piniginė neturi kenkėjiškų tikslų arba kad kode nėra klaidų. Galite peržiūrėti jų šaltinio kodą oficialus „GitHub“ jei domina.

Be to, „Armory Bitcoin“ piniginės kūrėjai yra labai patyrę kriptografijos ir privačių raktų valdymo srityje. Jie dirbo su tokiais kaip „Verisign“, kad sukurtų tapatybės patvirtinimo specifikacijas, kurios užtikrintų pasitikėjimą internetu.

Atsparus GPU &# 129299 ;: Naudodama „klavišų tempimą“, „Armory“ gali sugadinti bet kokio grubaus GPU slaptažodžių prievartavimo efektyvumą..

„Armory“ piniginę galima naudoti „Windows“, „Linux“ ir „Mac“ operacinėse sistemose. Komanda taip pat sudarė tikrai naudingą kolekciją vaizdo pamokos ar jums reikia pagalbos nustatant ir naudojant piniginę.

2. „Elektronika“ (stalinė ir mobilioji piniginė)

„Electrum“ yra viena iš seniausių, populiariausių ir patikimiausių „Bitcoin“ piniginių. Jis yra lengvas ir palaiko ne tik kelių parašų, bet ir šaltą saugojimą.

Kaip ir aukščiau esanti „Armory“ piniginė, „Electrum“ piniginė yra atviro kodo pagal MIT licenciją, kuri leidžia visiems valdyti „Electrum Bitcoin“ mazgą, pagerinant tinklo decentralizavimą ir išvengiant bet kokio gedimo taško..

Vienas pagrindinių „Electrum“ pranašumų yra jo integravimas su pagrindinėmis trečiųjų šalių aparatinės įrangos piniginėmis, tokiomis kaip „Trezor“ ir „Ledger“. Tai reiškia, kad „Bitcoin“ operacijos pasirašytojai gali tvarkyti asmeninius raktus iš saugios aparatinės piniginės – vienos saugiausių vietų raktams laikyti.

„Electrum“ daugialypė piniginė

„Multisig“ nustatymas „Electurm“ piniginėje su „2 iš 3“

Kažkas, ką radau išties tvarkingai kalbėdamas apie „Electrum“ piniginę, yra tai, kad jis gali palaikyti iki 15–15 įgaliotų „Bitcoin“ sandorio pasirašytojų. Tai yra daugiausiai, ką mes matėme daugialypėms piniginėms apskritai (šiek tiek daug, jei manęs paprašysite).

„Electrum“ sukčiavimas &# 127907 ;: Atsižvelgiant į tai, kad „Electrum“ naudoja decentralizuotus mazgus, praeityje buvo tokių išpuolių tai išnaudojo. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad daugialypėms piniginėms reikia daugiau nei vieno privataus rakto, vargu ar išpuoliai buvo veiksmingi su jomis.

Skirtingai nuo „Armory“ piniginės, „Electrum“ iš tikrųjų turi mobiliąją programą su savo „Android“ versija. Jį galima įsigyti „Google Play“ parduotuvėje, o apžvalgos atrodo gana poliarizuotos. Jie skundžiasi dėl naudojimo arba labai teigiamai, arba gana neigiamai.

Todėl jums tikriausiai labiausiai tinka naudoti „Desktop“ pinigines daugialypio ženklo pasirašymui ir sąrankai. „Electrum“ piniginę galima įsigyti „Windows“, „Linux“ ir „Mac OS“ kaip darbalaukio versiją.

3. „BitPay“ (stalinė ir mobilioji piniginė)

„BitPay“ piniginė yra oficiali „BitPay“, didžiausio šiuo metu rinkoje esančių „Bitcoin“ mokėjimo procesoriaus, piniginė. Jis turi paramą kelių parašų užsitikrinti „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“ su 2 iš 3 įgaliotais pasirašytojais.

Nors „BitPay“ piniginė nėra 100% atviro kodo, ji remiasi „Copay“ pinigine, kuri yra (rodinys „Copay GitHub“). Tačiau jūs visiškai kontroliuojate savo asmeninį raktą ir jis niekada nebus perduotas „BitPay“ serveriams.

Serverių atžvilgiu „BitPay“ naudoja savo ir nėra jokių trečiųjų šalių serverių, susijusių su operacijomis. Tai yra profesionalas, nes jis išvengia sukčiavimo išpuolio, kurį minėjome aukščiau, tačiau tai gali būti sukčiavimas, nes tai yra vienas nesėkmės taškas (DDoS atakų atveju).

Kaip ir „Electrum“ piniginė, taip pat turite „BitPay“ piniginės mobiliųjų programų. Jie turi abu „iOS“ ir an „Android“ versija kuriuos galima įsigyti atitinkamose programų parduotuvėse. Skirtingai nei „Electrum“ piniginėje, šios programos atrodo, kad apžvalgos yra daug teigiamesnės.

Žinoma, jūs taip pat turite standartinį palaikymą asmeniniame kompiuteryje su „Windows“, „Linux“ ir „Mac OS“ versija. Taip pat turite naršyklės palaikymą per jų „Chrome“ plėtinį. Tačiau verčiau rinktis darbalaukio versijas.

4. „BitGo“ (darbalaukio, mobiliojo telefono ir interneto piniginė)

„BitGo“ yra populiarus ir saugus piniginės pasirinkimas, specialiai pritaikytas verslo vartotojų poreikiams. Naudodamas pažangią API, jis suteikia prieigą prie daugiau nei 100 kriptovaliutų, be „Bitcoin“, ir naudojamas karštoms biržų, tokių kaip „Bitfinex“, „Bitstamp“, „ShapeShift“ ir kt., Piniginėms maitinti..

Tai leidžia iki 3 iš 3 autorizuoti ir yra suderinama su „Ledger“ aparatinės įrangos pinigine. „BitGo“ padalija vartotojo vaidmenis į administratorių, lėšų išleidėją ir žiūrovą, kad apribotų prieigą pagal poreikį žinoti. Administratorius kontroliuoja paskyros politiką ir patvirtinimus, išleidėjas gali inicijuoti sąskaitos operacijas, o žiūrintieji yra tie, kurie atlieka apskaitos, audito ar mokesčių ataskaitų teikimo funkcijas..

Karštos piniginės &# 128293 ;: „BitGo“ taip pat turi unikalių, unikalių piniginės sprendimų, kurie tinka didelių turto valdytojų ir mainų poreikiams. Tai leidžia bendrovių klientams pasiekti ir saugiai naudotis savo aplinka per API ir įgalioti sandorius.

„BitGo“ taip pat leidžia jums įgyvendinti tam tikrą politiką, reglamentuojančią piniginės naudojimą. Tai apima tokius dalykus kaip operacijų apribojimai, greičio apribojimai, baltieji sąrašai ir galutinis patvirtintojas. Visos šios funkcijos pažeidimo atveju veikia kaip papildomos saugumo priemonės.

„BitGo“ piniginės valdomos per komandų eilutę ir neturi grafinės vartotojo sąsajos. Taigi, jos nėra patogiausios piniginėms ir yra tinkamesnės įmonėms, turinčioms techninių žinių, kaip įsirengti šias pinigines.

5. Anglies piniginė (internetinė piniginė)

Anglies piniginė gali būti ne visiems dėl savo centralizavimo ir atviro kodo trūkumo, tačiau jį taip pat lengva naudoti, todėl jis idealiai tinka tiems, kurie naudojasi kriptovaliutomis ir kelių parašų piniginėmis. Jis naudoja unikalią kelių parašų funkciją, kad apsaugotumėte savo „Bitcoin“ naudodamas 2 asmeninius raktus, kurie lieka jūsų kontrolėje.

Tokia sąranka nėra itin sudėtinga ir galbūt geriau tinka atskiriems vartotojams, norintiems dviejų raktų saugumo. Tai daug rizikingiau, nes tai yra internetinė piniginė, turinti daug daugiau atakų vektorių nei darbalaukio piniginė.

„Carbon“ internetinė piniginė

„Carbon Web Wallet“ vartotojo sąsaja

Kai reikia valdyti anglies piniginę, pirmasis parašas generuojamas po to, kai jį iššifruojate naršyklėje su slaptafraze. Antrasis raktas yra jūsų išmaniajame telefone, kurį iš pradžių pririšote prie piniginės, kai jį nustatėte. Naudodamiesi šiais abiem klavišais galėsite atrakinti piniginę.

6. „BTC.com“ piniginė (mobilioji ir internetinė piniginė)

„BTC.com“ piniginę sukūrė 2016 m. „Bitmain“ ir yra lengvai naudojama kelių parašų piniginė, veikianti tiek „Android“, tiek „iOS“ mobiliuosiuose įrenginiuose, taip pat turinti žiniatinklio sąsają..

Visais atvejais asmeninius raktus turi vartotojas ir jie niekada nesiunčiami į BTC.com serverius, o piniginės kodų bazė yra atviro kodo ir patvirtinta, kad ji yra saugi ir be jokio kenksmingo kodo. Be to, kad palaiko „Bitcoin“, jis taip pat palaiko „Bitcoin Cash“.

Kalbant apie kelių parašų sąranką, jie siūlo unikalią „2 iš 3“ daugialypės sąrankos sąranką. Trys raktai sugeneruojami, kai vienas yra užšifruotas jūsų piniginėje, vienas jums pateikiamas pdf forma, o trečiasis saugomas BTC.com. Taigi, jei pastebite įtartiną veiklą iš jūsų piniginės, galite ją „pristabdyti“ nurodydami BTC.com nepasirašyti operacijos.

BTC.com „Multisig“ programa

BTC.com programa „iStore“

Žinoma, jie turi tik vieną iš raktų, todėl negali siųsti lėšų iš jūsų piniginės. Jie taip pat negali sutrukdyti siųsti lėšas, jei turite abu raktus. Kaip ir anglies piniginė, tai tikriausiai yra dar vienas sprendimas, geriausiai tinkantis asmeninei piniginei, kuri pridėjo saugumo.

Įvertinimai „App“ parduotuvėse iš tikrųjų yra gana geri, o „BTC.com“ turi 3,9 žvaigždutės „iTunes“ parduotuvėje ir 4,1 žvaigždutės „Google Play“ parduotuvėje. Tačiau įtartina tai, kad pastaruoju metu buvo pateikta daugybė rašytinių skundų, kurie neatitinka pateiktų reitingų (galbūt robotų).

7. „Freewallet“ (mobilusis & Internetinė piniginė)

Nors „Freewallet“ techniškai nėra kelių parašų „Bitcoin“ piniginė, ją galima sukonfigūruoti taip, kad imituotų tą patį kelių parašų funkcionalumą ir iš esmės paverstų jį keliais parašais. Tai daroma įgalinant privalomus el. Pašto patvirtinimus kiekvienai operacijai „Freewallet“ saugos nustatymuose.

Operacijos nebus patvirtintos, nebent spustelėsite el. Laiške esančią nuorodą. Jūs netgi galite nurodyti iki trijų skirtingų el. Pašto adresų, kad patikrintumėte kiekvieną operaciją, kuri leistų daugiau nei vienai įgaliotajai šaliai atlikti bet kurią operaciją.

Be abejo, atlikdami šią sąranką negalėsite imituoti reikalingos tikrųjų daugialypių piniginių parašo funkcijos. Taip yra todėl, kad norint patvirtinti operaciją reikės patvirtinimo iš kiekvieno el. Pašto adreso. Taigi, jei vienas asmuo praranda prieigą prie savo el. Pašto (arba jūs negalite jų sulaikyti), jūs negalite pasirašyti operacijos.

„Freewallet Android Multisig“

„Android Freewallet“ programa „Google Play“ parduotuvė

Kita priežastis, kodėl manau, kad „Freewallet“ yra mažiau pageidaujama nei kiti, yra ta, kad jis ne tik nėra atviro kodo, bet ir jūs nevaldote tikrųjų klavišų. „Freewallet“ yra vienaskaitos piniginės rakto saugotojas, o tai reiškia, kad jūs turite visiškai pasitikėti jų saugumu ir sąžiningumu.

Ne tavo raktai &# 128273 ;: Daugelis kriptovaliutų bendruomenės žino, kad mantra „ne tavo raktai, ne tavo Bitcoin“. Atsižvelgiant į tai, kad „Freewallet“ išlaiko jūsų rakto kontrolę, jie yra panašus sprendimas į verslo sąskaitą centralizuotoje biržoje.

„Freewallet“ turi daugybę skirtingų vienos valiutos piniginių, taip pat jų kelių valiutų „kriptovaliutų piniginę“. Tai yra „iOS“, „Android“ ir per jūsų naršyklę žiniatinklio piniginėje.

Išvada

Teoriškai visos kelių parašų piniginės veikia tuo pačiu privačių raktų dalijimosi principu. Tai sukuria papildomą saugumą, nes prie turto negalima pasiekti naudojant tik vieną raktą. Tai prideda saugumo sluoksnį, kuris taip pat gali paskirstyti riziką tarp skirtingų šalių.

Praktiškai kiekviena piniginė įvairialypį parašą naudoja skirtingais būdais. Kai kurie leidžia tik 3 iš 3 įgaliotinius, o kai kurie – net 15 iš 15 įgaliotinių. „Carbon Wallet“ yra unikali, nes naudoja kelis parašus vienam vartotojui dviejuose įrenginiuose, o „BitGo“ sutelkė dėmesį į įmonės vartotoją.

Tinkamos kelių parašų piniginės pasirinkimas jūsų Bitcoin saugyklai priklausys nuo jūsų pačių poreikių. Kiekviena piniginė turi stipriąsias puses, todėl tyrinėkite ir išbandykite kiekvieną, kad sužinotumėte, kas geriausiai tinka jūsų poreikiams.

Jei ketinate naudoti daugiaparašę piniginę su keliais vakarėliais, įsitikinkite kad jums reikia mažiau parašų nei bendras pasirašytojų skaičius. Nenorite atsidurti tokioje situacijoje, kai prarandate prieigą prie vienaskaitos rakto ir negalite perkelti monetų!

Teisingai sukūrus daugialypę bitcoin piniginę, tai yra idealus sprendimas siekiant padidinti saugumą ir pasitikėjimą.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map