Geriausios „Bitcoin SV“ piniginės: 7 populiariausios vietos saugoti BSV

„Bitcoin SV“ („Bitcoin Satoshi’s Vision“ arba BSV) yra labiausiai žinoma „Bitcoin Cash“ tinklo šakutė, įvykusi 2018 m. Lapkričio mėn..

Plėtoti projektą ėmėsi „nChain“ plėtros bendrovė. Tai taip pat buvo finansiškai paremta „CoinGeek“ kasybos pirmosiomis dienomis. Nuo pat kovos „Bitcoin SV“ pasiekė 10 geriausių rinkos ribų ir turi aktyvią bendruomenę.

Taigi reikia saugios ir saugios BSV saugyklos.

Šiame pranešime pateiksiu septynias geriausias „Bitcoin SV“ pinigines ir keletą geriausių patarimų, kaip saugiai saugoti BSV.

7 geriausios „Bitcoin SV“ piniginės

Atsižvelgiant į tai, kad „Bitcoin SV“ yra „Bitcoin Cash“ šakutė, kuri pati yra „Bitcoin“ šakutė, buvo nemažai piniginių, kurios buvo lengvai pritaikomos iš jų „Bitcoin“ kodo bazės. Taip pat yra daugybė trečiųjų šalių daugiavaliutų piniginių, siūlančių „Bitcoin SV“ palaikymą.

„Geriausios“ piniginės pasirinkimas grindžiamas tokiais veiksniais kaip saugumas, tinkamumas naudoti, aktyvus vystymasis ir bendruomenės palaikymas. Nors gali būti ir kitų ją palaikančių piniginių, turite įsitikinti, kad jos atitinka šiuos kriterijus.

Jei to nepadarysite, čia yra septyni geriausi „Bitcoin SV“ piniginės.

„Electrum SV“ (stalinė piniginė)

„ElectrumSV“ gerai žinomos „Bitcoin Electrum“ piniginės šakutė. „Electrum“ dar 2011 m. Pradėjo Thomas Voegtlinas, ir tai yra viena iš plačiausiai naudojamų „Bitcoin“ piniginių.

Tai yra Hierarchinė deterministinė (HD) Piniginė, tai reiškia, kad ji automatiškai sukuria hierarchinę privačių / viešų adresų struktūrą.

Ką tai reiškia?

Iš esmės tai reiškia, kad jei norite naudoti naują viešąjį adresą, kad gautumėte savo „Bitcoin SV“, galite jį naudoti naudodami vieną standartinę pagrindinę sėklą. Jums nereikia kurti naujo asmeninio / viešojo rakto derinio.

„ElectrumSV“ piniginė

Pagrindinė „ElectrumSV“ piniginės vartotojo sąsaja

Vis tiek laikykite savo 2018 m. Lapkričio mėn. „Bitcoin Cash“?

Tada galite naudoti „ElectrumSV“ monetų padalijimo funkciją. Tai leis jums saugiai atskirti BSV nuo pradinės „Bitcoin Cash“ grandinės. Tai galite perskaityti patogus vadovas kad jie surašė juos.

Atviro kodo &# 128104; ‍&# 128187 ;: Tai mums labai patinka „Electrum“. Kai piniginė yra atviro kodo, galite įsitikinti, kad kodas yra 100% saugus. Galite peržiūrėti kodas čia.

Kažkas, ką įvertinsite piniginėje, yra tai, kad „ElectrumSV“ yra palaikomas aparatinės piniginės, tokios kaip „KeepKey“, „Trezor“ ir „Ledger“.

Visi žinome, kad aparatinės piniginės yra vienos saugiausių saugojimo galimybių rinkoje. Naudodamiesi šia parama, tai reiškia, kad galite laikyti raktus šiuose įrenginiuose ir naudoti „ElectrumSV“ programą savo monetoms tvarkyti – saugiai ir saugiai.

Šiuo metu „ElectrumSV“ piniginę galima įsigyti tik ant „Desktop“ piniginės. Galite atsisiųsti iš „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“.

Exodus (darbalaukis & Mobilus)

„Exodus“ yra trečiosios šalies kelių valiutų piniginė, palaikanti „Bitcoin SV“. Tai puiku, nes tai reiškia, kad galite saugoti savo BSV kartu su visu kitu kriptovaliutos turtu.

„Exodus“ gyvuoja nuo 2016 m. Ir turi gana gerą patirtį kriptovaliutų bendruomenėje. Jį sukūrė du gerai žinomi atvirojo kodo kūrėjai ir jis nėra patyręs jokių atakų ar įsilaužimų.

Uždaras šaltinis &# 128274 ;: Skirtingai nuo „Electrum“, „Exodus“ nėra atviras šaltinis. Tačiau jis buvo sukurtas iš daugybės skirtingų atvirojo kodo bibliotekų ir yra tam tikrų atvirojo kodo plėtinių. Galite pamatyti jų „GitHub“ čia.

Skirtingai nuo aukščiau esančios „ElectrumSV“ piniginės, „Exodus“ piniginė taip pat palaiko mobiliuosius įrenginius. Tai reiškia, kad tai gali būti puiki alternatyva tiems vartotojams, kurie turi prieigą prie savo BSV kelyje.

Tai palaiko tiek „Apple iTunes“, tiek „Android“. Mobiliosios versijos palaiko mažiau monetų nei darbalaukyje, nors jas abi galima naudoti su „BitcoinSV“. Įvertinimai abiejose programų parduotuvėse buvo nepaprastai teigiami.

„Exodus Mobile App“

„iTunes“ ir „Google Play“ parduotuvė „Exodus Mobile“ įvertinimai

Kai kas kita, ką įvertinsite „Exodus“ piniginėje, yra integruota mainų funkcija. Naudodami „Shapeshift“ integraciją, galite lengvai pakeisti savo BSV į kitas monetas / žetonus ir atvirkščiai.

„Desktop“ piniginę yra gana paprasta naudoti, ji yra gerai išdėstyta ir intuityvi. Galite lengvai stebėti savo portfelį, sekti operacijas / adresus ir kurti atsargines piniginės kopijas. „Exodus“ palaiko „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ įrenginius.

Galiausiai jums bus malonu žinoti, kad „Exodus“ palaiko ir „Trezor“ įrenginius. Tai iš esmės reiškia, kad „Bitcoin SV“ asmeninius raktus galite laikyti „Trezor“ ir naudoti „Exodus“ piniginę kaip pasirinktą „klientą“. Galite sužinoti daugiau apie tai, kaip tai padaryti čia.

„Atomic“ piniginė (mobili & Darbalaukyje)

Tai yra viena iš populiariausių šiuo metu rinkoje esančių trečiųjų šalių piniginių. Be „Bitcoin SV“ palaikymo, „Atomic“ piniginėje galima laikyti daugiau nei 500 monetų ir žetonų.

Piniginė yra 100% saugi ir yra atviro kodo. Galite peržiūrėti jų „GitHub“ čia. Tai taip pat yra kelių įrenginių piniginė, palaikanti darbalaukio ir mobiliąsias versijas.

Kažkas, kas yra gana tvarkinga „Atomic Wallet“, yra jų atominio apsikeitimo funkcija. Tai reiškia, kad jūs galite lengvai pakeisti skirtingų grandinių monetas be trečiosios šalies poreikio. Tačiau tai yra gana ribota ir galima tik BTC, LTC ir QTUM.

„Atomic Wallet“ taip pat turi integruotą mainų funkciją su „Shapeshift“ / „Changelly“ integracija. Tai reiškia, kad naudodamiesi jų trečiosios šalies paslaugomis galite lengvai pakeisti savo BSV į kitą monetą.

„Fiat“ pirkimas &# 128184 ;: Iš tikrųjų galite įsigyti „Bitcoin SV“ su „fiat“ valiuta naudodami „Atomic Wallet“. Jie turi vienkartinę integraciją, kuri priima kreditines korteles.

Kalbant apie palaikymą mobiliesiems, „Atomic Wallet“ šiuo metu galima įsigyti tik „Android“. Tačiau planuojama išleisti „iOS“ versiją. „Android“ programos apžvalgos yra gana teigiamos.

„Atomic Wallet“ vartotojo sąsaja

„Atomic Wallet Desktop“ ir „Mobile Wallet“ versijos

Stalinė „Atomic Wallet“ versija yra tikrai gana intuityvi ir gerai išdėstyta. Jūs galite lengvai valdyti savo BSV, taip pat visas kitas savo portfelio monetas. Taip pat galite tai sinchronizuoti su savo mobiliuoju.

Šiuo metu darbalaukio piniginę palaiko „Windows“, „MacOS“, „Ubuntu“, „Debian“ ir „Fedora“ – tai gana didelis pasirinkimas.

„Coinomi“ (mobilusis & Darbastalio piniginė)

„Coinomi“ yra dar viena daugelio valiutų trečiųjų šalių piniginė, kuri buvo viena pirmųjų, pradėjusių veikti 2014 m. Ji palaiko daugiau nei 380 žetonų ir monetų.

Vienas pagrindinių „Coinomi“ privalumų yra privatumas, kurį suteikia piniginė. Kai siunčiate BSV naudodamiesi pinigine, ji slepia IP adresą, kurį naudojate prisijungdami prie jų serverių.

Kaip ir „Atomic Wallet“, taip pat turite mainų funkciją. Jie turi integracijas tiek su „Changelly“, tiek su „Shapeshift“, o tai reiškia, kad galite pakeisti savo „Bitcoin SV“ kitomis kriptovaliutomis.

Tai taip pat yra kelių įrenginių piniginė, skirtingai nei „Atomic“ piniginė, ji taip pat palaiko „iOS“ įrenginius. Tiek „iTunes“ parduotuvės, tiek „Google Play“ piniginės apžvalgos yra gana teigiamos.

„Coinomi BitcoinSV“

„Coinomi“ piniginės įrenginio palaikymas

„Desktop“ programos vartotojo sąsaja taip pat yra gana intuityvi ir lengvai valdoma. Turite greitą ir lengvą prieigą prie visų savo monetų ir galite peršokti tarp daugybės piniginės funkcijų. Piniginę palaiko „MacOS“, „Linux“ ir „Windows“.

Vienas „Coinomi“ piniginės trūkumas yra tas, kad ji nėra atviro kodo. Tai reiškia, kad negalite stebėti kodo ir įsitikinti, kad jis 100% viršija lentą. Tačiau per penkerių metų istoriją piniginei nebuvo jokių incidentų.

„CentBee“ (mobilioji piniginė)

Kaip ir „ElectrumSV“, Centbee piniginė buvo sukurta išskirtinai „Bitcoin SV“. Tai yra tik mobili piniginė, bandanti greitai ir lengvai atsiskaityti BSV masėms.

„CentBee“ turi tam tikrą galingą palaikymą, be to, juos palaiko „Ayre Ventures“ ir „CoinGeek“ (tos pačios bendrovės, kurios palaikė „Bitcoin SV“). Tai, be abejo, padėjo kurti piniginę.

Viena iš pagrindinių „Centbee“ piniginės savybių yra jos funkcionalumas ir paprastas naudojimas. Jūs galite lengvai nusiųsti BSV draugams ir šeimos nariams už palyginti minimalias išlaidas.

Prekybininko priėmimas &# 128184 ;: „Centbee“ taip pat bando padidinti prekybininkų naudojimąsi „Bitcoin SV“. Tai per jų „ScanPay“ pasaulinę mokėjimo sistemą. Kai tai bus paleista, bus lengviau atlikti BSV mokėjimus prekybos vietose ir internetu.

„Centbee Bitcoin SV“ piniginę galima įsigyti abiejuose „iOS“ ir „Android“ įrenginiai. Apžvalgos atrodo gana padorios, jose yra 3,9 žvaigždutės „iTunes“ ir 4,2 „Google Play“.

Vienas piniginės trūkumų yra tas, kad tai nėra atvirasis šaltinis, todėl negalite patvirtinti kodo. Tačiau, turint omenyje gana gerbiamų steigėjų ir rėmėjų, vargu ar tai bus nesąžininga – nors apsauga nuo įsilaužėlių nėra tikra.

„Edge“ piniginė (mobilioji)

„Edge Wallet“ yra dar viena mobilioji kriptovaliutų piniginė. Tačiau, skirtingai nei „Centbee“, „Edge“ piniginė yra kelių valiutų piniginė, o tai reiškia, kad be BSV galite saugoti dar 21 skirtingą monetą / žetoną.

„Edge Wallet“ pirmą kartą buvo įsteigta dar 2014 m., Tačiau anksčiau ji vadinosi „Airbitz“. Jis įgijo naują monikerį 2018 m. Vasario mėn.

Kalbant apie patogumą, „Edge“ piniginė buvo sukurta taip, kad būtų nepaprastai intuityvi. Galite lengvai siųsti / gauti operacijas ir peržiūrėti savo pagrindinį portfelį.

Kaip ir daugelyje kitų aukščiau esančių piniginių, taip pat yra keitimo funkcija, kurioje galite pakeisti savo „Bitcoin SV“ bet kuria kita palaikoma moneta. Taip pat galite naudoti savo „fiat“ ir pirkti monetas su šia integruota funkcija.

Slaptažodžio grąžinimas &# 128275 ;: „Edge“ piniginė yra unikalus būdas atkurti slaptažodį, jei jis būtų pamestas. Vietoj pradinių žodžių galite jį atkurti naudoti du saugos klausimus, taip pat savo el. Pašto adresą. Vis dėlto įsitikinkite, kad jie yra unikalūs.

„Edge“ piniginę galima įsigyti tiek „iOS“, tiek „Android“, ir atrodo, kad yra gana pagrįstų programų apžvalgų abiejose jų parduotuvėse (atitinkamai 4,1 starto ir 4,0 žvaigždutės).

„EdgeWallet BSV“

„Edge Wallet“ ekrano kopijos „Apple“ iTunes parduotuvė

Tai, ką supranta saugumas, vertina tai, kad piniginė yra visiškai atviro kodo. Tai reiškia, kad galite pereiti prie jų „GitHub“ ir įsitikinkite, kad kodas yra švarus ir saugus.

„Guarda“ piniginė (keli įrenginiai)

Mes negalime pateikti trečiųjų šalių piniginių sąrašo, nenurodydami „Guarda“ piniginė. Kaip ir kitos piniginės aukščiau, ji palaiko daugybę monetų / žetonų.

Estijoje įsikūrusi „Guarda“ įmonė kuria daugybę susijusių produktų. Jie taip pat turi šalyje licenciją vykdyti kriptografinių mainų verslą su FŽP licencija (reg. FVR000109).

Be „Bitcoin SV“ palaikymo, „Guarda“ gali saugoti iki 10 000 žetonų iš daugiau nei 40 tinklų. Galite pamatyti visą visų sąrašą monetų čia.

Kaip ir visos kitos aukščiau esančios trečiųjų šalių piniginės, turite integruotą mainų funkciją, kurioje galite pakeisti „Bitcoin SV“ kitomis monetomis ar „fiat“. Jūs netgi galite naudoti jų „fiat“ biržą, kad nusipirktumėte BSV tiesiai ant piniginės.

„Guarda BSV“ piniginė

„Guarda“ piniginės palaikymas keliuose įrenginiuose

Yra daugybė įrenginių, kuriuose galite naudoti „Guarda“ piniginę. Jie turi interneto piniginę, darbalaukio piniginę („Windows“, „Mac“ & „Linux“), mobiliosios piniginės („iOS“ ir „Android“) ir netgi chromo plėtinys.

Pastaba ✍️: Internetinės piniginės nėra saugiausios piniginės. Taip yra dėl įsilaužėlių sukčiavimo pavojaus. Verčiau rinkitės vieną iš kitų aukščiau esančių piniginių.

Panašu, kad vartotojai turi gana neblogą „Guarda“ mobiliųjų programų naudojimo patirtį. Viduje konors iTunes parduotuvė taip pat „Google Play“ parduotuvė, jie turi atitinkamai 4,2 ir 4,3 žvaigždutės.

Geriausias atsiliepimas, kurį „Guarda“ piniginė sulaukė iš „Bitcoin SV“ bendruomenės, yra jų klientų aptarnavimo lygis. Iš tiesų, visose programų parduotuvėse ir internetiniuose forumuose jie buvo naudingi ir įtraukė vartotojus.

Galiausiai, „Guarda“ piniginė yra atviro kodo. Taigi, kaip ir kai kurios kitos anksčiau nurodytos piniginės, tai leis jums pasinerti į jų kodų bazę ir įsitikinti, kad esate patenkinti ja.

Išvada

Čia jūs turite tai, 7 geriausios vietos, kur galite laikyti savo „Bitcoin SV“.

Dienos pabaigoje piniginė, kurią nuspręsite naudoti, priklausys nuo jūsų individualių pageidavimų ir naudojimo atvejų.

Geriausias pasirinkimas saugumo požiūriu yra naudoti aparatinę piniginę, tokią kaip „Ledger“ ar „Trezor“, kartu su „ElectrumSV“ arba „Exodus“ pinigine. Tai padės laikyti raktus šaltoje saugykloje.

Žinoma, tam reikia šiek tiek unikalios sąrankos ir tai gali būti ne visiems.

Arba galite pasirinkti saugias ir saugias „Exodus“ galimybes kaip atskirą sprendimą arba bet kurią iš kitų 3 skirtingų valiutų trečiųjų šalių piniginių..

Nepriklausomai nuo to, su kuria BSV pinigine nuspręsite rinktis, turėtumėte įsitikinti, kad laikotės piniginės saugos 101. Padarykite atsargines raktų kopijas, neatsisiųskite kenksmingų failų, venkite išmušti pinigines.

Ir, svarbiausia, venkite niekam pasakyti apie savo kriptografijos valdas …

Jei esate „Bitcoin Satoshi’s Vision“ gerbėjas, būkite panašūs į „Satoshi“ ir slėpkite savo monetas!

Geriausios vietos pirkti BSV

  • Huobi
  • Bittrex
  • Poloniex

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me