Geriausios „Bytecoin“ piniginės: 4 geriausios saugiausių BCN saugojimo parinkčių

„Bytecoin“ (BCN) buvo sukurtas dar 2012 m., Todėl tai buvo viena iš ankstyviausių kriptovaliutų.

Remiantis „CryptoNote“ maišos algoritmu, tai yra anoniminė privatumo moneta, kuri naudoja žiedinius parašus, kad užtikrintų, jog mokėjimai nebus atsekti iki jų siuntėjų. Kadangi tai yra „peer-to-peer“ mokėjimo sistema, tai yra „Bitcoin“, „Litecoin“ ir kitų decentralizuotų „P2P“ mokėjimo sistemų konkurentas..

Jei jus domina privatumas ir anonimiškumas atliekant operacijas, „Bytecoin“ gali būti geras turtas, kurį turėsite, ir tai reiškia, kad norėsite geros „Bytecoin“ piniginės, kurioje būtų jūsų anoniminiai turtai. Kadangi moneta jau kurį laiką egzistuoja, turite daugybę puikių galimybių saugoti „Bytecoin“.

Pažvelkime į geriausias „Bytecoin“ pinigines, kad užmuštumėte savo BCN.

4 geriausios geriausios „Bytecoin“ piniginės

Nors „Bytecoin“ egzistuoja jau kurį laiką, palyginti su kitomis monetomis, vis dar yra gana ribotų galimybių, kai reikia saugių saugojimo galimybių. Pvz., Nėra aparatinės piniginės, kurios galėtų palaikyti BCN saugojimą.

Nepaisant to, man vis tiek pavyko surinkti sąrašą jūsų geriausių „Bytecoin“ saugojimo galimybių. Šios piniginės pasirenkamos atsižvelgiant į jų saugumą, patogumą naudoti, funkcinį naudojimą įvairiose srityse arba bendrą bendruomenės palaikymą. Žinoma, tai dažnai yra pusiausvyros veiksmas, o ko galite gauti patogumo dėlei, atsisakote saugumo srityje.

„Bytecoin“ piniginė (darbalaukio piniginė)

Yra pareigūnas darbastalio piniginė „Bytecoin“, kurį kūrimo komanda sukūrė specialiai tam, kad saugiai saugotų „Bytecoin“. Tai taip pat paprasta naudoti, suteikiant jums paprastą sąsają monetoms siųsti ir gauti, taip pat įtraukiant adresų knygą pasikartojančioms operacijoms. Tai taip pat suteikia jums aiškiai rodomą balansą ir prieigą prie visų ankstesnių operacijų.

Tie, kuriems gali būti įdomu išbandyti savo jėgas kasant „Bytecoin“, džiaugsis žinodami, kad ši piniginė taip pat yra ir kasybos klientė. Trūkumas yra tas, kad „Bytecoin“ kasyba paprastu kompiuteriu greičiausiai nebus labai pelninga.

„Bytecoin“ darbalaukio piniginės GUI

„Bytecoin“ darbalaukio piniginės GUI. Vaizdo šaltinis: Kriptonotų forumas

Kalbant apie saugumą, rasite daug pagrindinių ir svarbių saugos funkcijų. Tai apima jūsų asmeninių raktų vietinį saugojimą ir antrą slaptažodį, kad piniginė būtų tvirtai užrakinta, jei taip nutiktų kaip nors patekti į blogo aktoriaus rankas..

Piniginė taip pat turi unikalią funkciją, vadinamą „SendProof“, kuri naudojama įrodyti monetų išsiuntimą, suteikiant vartotojams galimybę patikrinti ginčus.

Svarbu pažymėti, kad darbalaukio piniginė taip pat veiks kaip visas mazgas, jei leisite jai atsisiųsti visą „Bytecoin“ blokų grandinę. Tai padarys jūsų operacijas saugesnes, tačiau jūsų kompiuteryje taip pat užima daug vietos (šiuo metu apie 10 GB). Jei norite, galite tai praleisti ir prisijungti prie nuotolinių mazgų, kad galėtumėte atlikti bet kokias operacijas.

„Bytecoin“ darbalaukio piniginę galima įsigyti „Windows“, OSX ir „Linux“.

„FreeWallet“ (mobilioji piniginė)

Nors „Bytecoin“ komanda tikrai turi oficialią mobilią piniginę, ji veikia tik su „Android“ įrenginiais, todėl „Apple“ vartotojams šalta. Alternatyva, kuri veikia tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginiuose ir kuriai pritarė „Bytecoin“ komanda, yra „FreeWallet“.

Vienas gražus dalykas, susijęs su „FreeWallet“, be to, kad palaiko „Android“ ir „iOS“, yra tai, kad jis taip pat turi žiniatinklio sąsają, kuri suteikia jums prieigą prie savo lėšų net tada, kai neturite su savimi mobiliojo įrenginio (jei turite internetą, kuriame yra prijungtas internetas) naršyklė). „FreeWallet“ taip pat palaiko daugiau nei 30 kitų monetų ir leidžia sklandžiai keistis „Bytecoin“ bet kuria iš jų tiesiog piniginėje..

„FreeWallet Bytecoin“

„MobileWallet Mobile App“ ekrano kopijos. Vaizdo šaltinis: „Google Play“ parduotuvė

Su šia pinigine neliko ir saugumo. Tai apima PIN kodo patikrinimą, dviejų veiksnių autentifikavimą ir netgi turi prisijungimą prie pirštų atspaudų. Tai leidžia nustatyti išlaidų limitus, kurie yra būdas sustabdyti potencialius vagis pervesti visas jūsų lėšas. Be to, jis palaiko multi-sig.

„FreeWallet“ trūkumas yra tas, kad raktai ir lėšos saugomi centrinėje sąskaitoje, o tai gali būti gedimo ar vagystės vieta. Taigi, tai suteikia „FreeWallet“ kontrolę jūsų monetoms, o tai nebuvo problema, tačiau nepamirškite, kad neturėsite tiesioginės savo „Bytecoin“ kontrolės.

„Bytecoin“ internetinė piniginė (žiniatinklio piniginė)

Vienas iš paprasčiausių būdų laikyti „Bytecoin“ yra oficiali internetinė piniginė, kuris suteikia prieigą prie monetų iš bet kurios interneto prijungtos naršyklės. Viskas, ko jums reikia suteikti prieigai prie „Bytecoin“ interneto piniginės, yra el. Pašto adresas. Tą pačią paskyrą taip pat galite naudoti prisijungdami prie oficialios „Bytecoin“ mobiliosios piniginės.

Interneto piniginėje yra mažiau funkcijų, palyginti su darbalaukio pinigine, tačiau tai suteikia pagrindines siuntimo ir gavimo funkcijas kartu su balansu ir naujausiomis operacijomis. Ir jūs galite įsigyti daugiau „Bytecoin“ iš interneto piniginės, jei turite šiek tiek „Bitcoin“ ar „Ethereum“.

„Bytecoin“ žiniatinklio piniginė

„Bytecoin“ žiniatinklio piniginės vartotojo sąsaja

Tiesiog nepamirškite, kad internetinės piniginės nėra tokios saugios, kaip darbalaukio piniginės, o „Bytecoin“ internetinėje piniginėje taip pat saugomi privatūs raktai ir lėšos centriniame serveryje. Tai palieka kur kas jautresnius bandymams įsilaužti.

Žinoma, jei naudojate daugybę skirtingų kompiuterių ir įrenginių, jums labiau patinka patogumas, kurį siūlo interneto piniginė. Vienas iš pasiūlymų padėti būtų tik tuo atveju, jei ribota lėšų suma būtų saugoma interneto piniginėje.

„Bytecoin Ninja“ (popierinė piniginė)

„Bytecoin Ninja“ yra bendruomenės sukurtas „Bytecoin“ popierinių piniginių generatorius. Popierinės piniginės yra pats saugiausias būdas laikyti savo kriptovaliutas ir gali būti naudojamos ilgalaikiam saugojimui arba, jei reikia, monetas galima perkelti į mobilią piniginę..

Nors pradinė „Bytecoin Ninja“ svetainė neprisijungė 2017 m. Vasario mėn., Pateikta nuoroda yra į veidrodinę svetainę, kurioje vis dar siūlomas popierinės piniginės generatorius. Taip pat pateikiamas .zip failas, kad galėtumėte atsisiųsti generatorių, atsijungti nuo interneto ir sukurti savo piniginę neprisijungę, kad galėtumėte kuo saugiau..

„Bytecoin“ popierinė piniginė yra pagrindinė, suteikianti jums viešuosius ir asmeninius raktus. Jis taip pat sugeneruoja QR kodą, kuris puikiai tinka lengvai pervesti lėšas į mobilią piniginę. Jei saugumas yra jūsų prioritetas, popierinė piniginė yra puikus sprendimas.

Išvada

Turėti gerą piniginę, kuri yra naudinga ir saugi, yra svarbus bet kurios kriptovaliutos turtas. Aukščiau pateiktos „Bytecoin“ piniginės yra geriausios kiekvienoje klasėje – darbalaukyje, mobiliajame, interneto ir šaldymo saugyklose.

Žinoma, visada galite naudoti daugiau nei vieną piniginę ir didžiąją dalį savo BCN akcijų laikyti saugioje neprisijungus. Tada galite laikyti mažesnes sumas mobiliojoje piniginėje, kad galėtumėte greičiau atlikti operacijas.

Gali būti piniginių, palaikančių „Bytecoin“ saugyklą, kurios nepadengtos aukščiau. Jei tai svarstote, būtina atlikti savo tyrimą. Įsitikinkite, kad aptariamą piniginę palaiko bendruomenė ir kad kūrėjai aktyviai atnaujina piniginę.

Nepaisant to, kurią piniginę nuspręsite pasirinkti, įsitikinkite, kad laikotės geriausios piniginės saugumo praktikos. Saugokite savo sėklų atsargines kopijas ir įsitikinkite, kad neatsisiųsite įtartinų failų į savo kompiuterį, jei naudojate darbalaukio piniginę.

Geriausia vieta pirkti BCN

  • „HitBTC“
  • Poloniex

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me