Geriausios „Cardano“ piniginės: 6 populiariausios vietos saugiai laikyti ADA

„Cardano“ (ADA) yra vienas iš populiariausių projektų, šiuo metu esančių erdvėje, kuriame bandoma sukurti naujos kartos „blockchain“, dažnai vadinamą „blockchain v 3.0“..

Jis buvo lyginamas su „Ethereum“, nes jis turi galimybę palaikyti išmaniąsias sutartis ir decentralizuotas programas („dApps“). Atsižvelgiant į šį intensyvų susidomėjimą projektu, Cardano gimtoji ADA nuolat patenka į 20 geriausių CMC.

Todėl reikia saugių ADA piniginių.

Šiame įraše apžvelgsiu viršų 6 geriausios „Cardano“ piniginės ir pateikite keletą svarbiausių patarimų, kaip saugiai laikyti ADA.

6 geriausios „Cardano“ piniginės

Skirtingai nuo daugelio ERC20 žetonų ir „Bitcoin“ šakių, jūs turite mažiau pasirinkimo galimybių nei su šiomis kriptomis. Tačiau yra keletas atvirojo kodo ir trečiųjų šalių piniginių, kurios pasiekė plokštę ir integruotą ADA.

Šis „geriausios“ aparatinės piniginės pasirinkimas yra pagrįstas daugeliu veiksnių, įskaitant saugumą, naudojimo paprastumą, kūrėjų palaikymą ir bendruomenės palaikymą. Gali būti ir kitų piniginių, kurių neminėjame, todėl turėsite ant jų DYOR.

Šiaip ar taip, leiskimės į ADA pinigines (pirmenybės tvarka).

„Ledger Nano“ (aparatinės įrangos piniginė)

Kad jūsų ADA (ar bet kokia kriptografija šiuo klausimu) būtų saugiausia, niekas tikrai nenusileidžia aparatinei piniginei. Tai yra įrenginys, kuris saugos jūsų asmeninius raktus saugioje neprisijungus veikiančioje aplinkoje ir visada užtikrins, kad net ir pasirašydami operacijas jie nebūtų paveikti įsilaužėlių / kenkėjiškų programų.

„Ledger“ yra viena iš labiausiai žinomų kriptovaliutų aparatinių piniginių gamintojų. Bendrovė gyvuoja nuo 2014 m. Ir įsikūrusi Prancūzijoje. Yra du „Ledger Nano“ modeliai. Turite „Ledger Nano S“, kuris yra pagrindinis modelis, ir „Ledger Nano X“, kuris yra pažangus modelis.

„Nano S“ yra pigesnė ir paprastesnė galimybė laikyti ADA. Be to, aparatinė piniginė palaiko per 300 kitų monetų ir žetonų. „Nano S“ komplekte yra paprastas LCD ekranas, kurį naudodami USB kabelį galite sąveikauti su „Ledger Live“ programine įranga savo kompiuteryje.

Tačiau yra keletas „Nano S. Prime“ apribojimų, nes tuo pačiu metu įrenginyje galite turėti tik tam tikrą skaičių piniginės programų. Jei ieškote šiek tiek geresnio varianto, galite pasirinkti „Ledger Nano X“.

„Ledger Nano X ADA“ piniginė

Įsigykite „Ledger Nano X“ šiandien

„Nano X“ buvo išleistas 2019 m. Viduryje ir siūlo daugybę kitų funkcijų. Tai apima tokius dalykus kaip „Bluetooth“ galimybė ir galimybė įdiegti iki 100 programų aparatiniame įrenginyje. „Nano X“ taip pat palaiko kai kurias kitas monetas, kurių negalite patekti į „Nano S“ įrenginį.

Saugotis ⚠️: „Ledger Nano“ įrenginį pirkite tik iš oficialios „Ledger“ parduotuvės. Jokiu būdu negalima patikrinti, ar trečioji šalis pardavėjas nesugadino įrenginio.

Abi piniginės lengvai veikia, prijungdamos jas prie kompiuterio USB prievado, o „Nano X“ taip pat gali sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu, kad galėtumėte valdyti monetas bet kada ir bet kur. Abiejuose aparatiniuose įrenginiuose yra dviejų veiksnių autentifikavimas ir unikali, paprasta naudoti sąsaja.

Nustatydami bet kurią piniginę, galite nustatyti savo saugų PIN kodą, o privatūs raktai generuojami naudojant saugią 24 žodžių pradinę medžiagą. Be to, piniginėje taip pat yra „Chrome“ plėtinys, kurį galima naudoti naršyklėje, ir abi piniginės yra suderinamos su trečiųjų šalių „Yoroi“ ir „AdaLite“ piniginėmis..

„Trezor Model T“ (aparatinė piniginė)

„Trezor“ modelis T. yra kita populiari aparatinė piniginė ir tai yra patobulinta originalaus „Trezor Model One“ versija. Jis palaiko „Cardano“ ADA monetą, taip pat šimtus kitų altcoinų. Tai kainuoja 149 eurus ir ją galima nusipirkti tiesiogiai iš „Trezor“.

„Trezor“ buvo viena pirmųjų aparatinės piniginės ir daugiau nei penkerius metus kūrė aparatinės piniginės sprendimus. Piniginę sukūrė „Satoshi Labs“, kuri yra įmonė, įsikūrusi Čekijoje.

Kaip ir konkurentas „Ledger“, „Trezor“ yra nedidelis įrenginys, savo dydžiu panašus į „flash“ diską, ir jis naudoja mažą OLED ekraną, leidžiantį atlikti operacijas. Tačiau su „Trezor Model T“ yra spalvotas jutiklinis ekranas, kuris galėtų palengvinti monetų valdymą.

„Trezor Model T Cardano ADA“

Kas įtraukta į „Trezor Model T. Image“ Trezoras

Atsižvelgiant į tai, kad tai yra aparatinė piniginė, privatūs raktai laikomi įrenginyje ir jie niekada nėra veikiami įsilaužėlių. „Trezor Model T“ jungiasi prie „Trezor Bridge“, kuris USB laidu yra įdiegtas jūsų nešiojamame kompiuteryje. Tada, prisijungę prie tilto, galite naudoti „Trezor“ chromo plėtinį valdydami savo išteklius.

Deja, jei ieškojote pigesnio varianto nei „Model T“, pradinis „Trezor“ („Trezor Model One“) nepalaiko „Cardano ADA“. Iš tikrųjų, skirtingai nei „Ledger Nano“ įrenginiai, yra daugybė monetų, kurių „One Model“ nepalaiko ir „Model T“..

„Daedalus“ piniginė (stalinė piniginė)

Dedalas yra oficiali „Cardano“ kūrėjų sukurta piniginė. Piniginė yra saugi, pastatyta ant „Electron“ viršaus, o tai daugelį metų buvo įrodyta kaip atviro kodo kūrimo platforma.

„Daedalus“ yra pilno mazgo darbalaukio klientas, o tai reiškia, kad kompiuteryje jums reikia pakankamai vietos, kad atsisiųstumėte visą „blockchain“, ir pakankamai kantrybės laukti, kol „blockchain“ atsisiųs ir sinchronizuos.

„Daedalus“ piniginė „Cardano ADA“

„Daedalus“ vartotojo sąsaja sistemoje „Windows“ & „Mac“. Vaizdas per IOHK

Šią piniginę galite paleisti trijose pagrindinėse darbalaukio operacinėse sistemose – „Windows“, „Linux“ ir „macOS“. Deja, „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms dar nėra palaikymo, tačiau kūrėjai stengiasi išleisti šias mobiliąsias versijas. Taip pat kuriama galimybė susidėti ADA į „Daedalus“ piniginę ir uždirbti daugiau ADA iš jūsų įtraukto ADA.

Atviro kodo &# 128104; ‍&# 128187 ;: Vienas pagrindinių „Daedalus“ pranašumų yra tai, kad jis yra atviro kodo. Tai reiškia, kad galite pažvelgti į pirminis kodas už „Daedalus“ piniginės ir patvirtinkite kodo tvirtumą. Daugelis šifravimo bendruomenės narių mano, kad atviro kodo bendruomenės tikrinimas reiškia stipresnį kodą.

Kita planuojama funkcija yra „Bitcoin“ ir „Ethereum Classic“ palaikymas ir kūrėjų galimybė kurti trečiųjų šalių programas, kad piniginėje būtų naujų funkcijų..

Taip pat reikėtų pažymėti, kad „Daedalus“ piniginėje yra funkcionalumas sukurti popierinę piniginę, taigi jūsų ADA lengvai patalpinsite į šaltą saugyklą. Toliau paliesime, kaip pasidaryti „Daedalus“ popierinę piniginę.

„AdaLite“ piniginė (internetinė piniginė)

„AdaLite“ piniginė yra lengva internetinė piniginė, kuri anksčiau buvo žinoma kaip „CardanoLite“. Tai greita ir saugi ir gali būti naudojama norint pasiekti jūsų ADA keliais būdais.

„AdaLite“ piniginė buvo sukurta, žinoma, atsižvelgiant į saugumą, tačiau kūrėjai taip pat siekė sukurti patogesnę piniginę. Naudojant „AdaLite“ piniginę nereikia atsisiųsti, įdiegti ar registruotis. Tiesiog nukreipkite savo interneto naršyklę į „AdaLite“ URL.

Atsargiai ⚡: Žiniatinklio piniginės nėra pačios saugiausios, nes joms būdinga įsilaužėlių sukčiavimas. Taigi turite įsitikinti, kad lankotės teisingu URL (https://adalite.io).

Kai sukursite naują piniginę naudodami „AdaLite“, gausite 12 žodžių atminties frazę. Saugokite šią frazę, nes tai yra raktas į jūsų piniginę, o ją pametę prarandate prieigą prie visų savo lėšų.

„ADAlite“ piniginės vartotojo sąsaja

„ADALite“ piniginės vartotojo sąsaja. Vaizdas per „Adalite“ piniginę

Priežastis ta, kad „AdaLite“ yra savarankiška piniginė, todėl jūsų privatūs raktai lieka tik jūsų žinioje. Net „AdaLite“ svetainėje nėra jūsų duomenų. Taip pat nėra atsarginės jūsų laikomos piniginės atsargos.

„Pro“ patarimas &# 129299 ;: Atsižvelgiant į tai, kad „Adalite“ veikia tik naršyklėje ir niekada nebendrauja su serveriu, galite jį naudoti ir neprisijungę prie interneto. Tai galbūt yra ir saugesnė galimybė tuo atveju, jei kada nors įsilaužėliai pažeistų ADAlite šaltinio kodą. Tiesiog eikite į svetainę ir tada atjunkite savo internetą.

Galiausiai, „AdaLite“ piniginė taip pat suderinama tiek su „Trezor“, tiek su „Ledger“ aparatinės įrangos piniginėmis, tiek su „Daedalus“ darbalaukio pinigine, todėl galite ją naudoti norėdami pasiekti savo lėšas daugelyje vietų.

Į „Adalite“ piniginę turėtumėte atsižvelgti tuo, kad kai „Cardano“ tinkle pagaliau palaikomas „Staking“, negalėsite naudoti šios piniginės, kad gautumėte statymo premijų. Taip yra todėl, kad tai yra „Lite“ piniginė, kuri neatsiunčia visos blokų grandinės ir todėl negali sinchronizuoti su akcijomis.

„Atomic“ piniginė (darbalaukis & Mobilus)

Tiems iš jūsų, kurie ieško nemokamos daugybės valiutų kriptovaliutų piniginės savo „Cardano ADA“ saugoti, tuomet galite išbandyti „Atomic“ piniginę. Tai trečiosios šalies piniginė, palaikanti daugiau nei 500 skirtingų monetų ir žetonų.

Ši piniginė taip pat palaikoma keliuose įrenginiuose ir operacinėse sistemose. Pavyzdžiui, jis yra „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“ ir „Android“. Tai reiškia, kad piniginę galite valdyti tiek savo namų kompiuteryje, tiek mobiliajame įrenginyje.

„Atomic“ piniginėje yra daugybė kitų funkcijų. Pavyzdžiui, jie palaiko palaikomų monetų „Atomic Swaps“. Tos monetos, kurios nepalaikomos, gali naudoti „ChangeNOW“ arba „Changelly“ integracijas. Taigi, jei norite nusipirkti ADA ten pat, piniginėje, iš pradžių nepervedę į biržą, turite šią galimybę.

Atominė piniginė ADA

„Atomic Multicurrency“ piniginė. Vaizdas per Atomicwallet.io

Jūs taip pat turite „fiat“ integracijų su šia pinigine, o tai reiškia, kad jūs galite naudoti kreditines korteles norėdami nusipirkti kriptografiją. Žinoma, šie kredito kortelių mokesčiai yra gana dideli, todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, prieš svarstydami išplakti tą plastiką.

Atviro kodo &# 129300 ;: Atsižvelgiant į tai, kad „Atomic Wallet“ yra trečiųjų šalių patentuota programinė įranga, pagrindiniai piniginės failai nėra atviro kodo. Nors tai kai kuriems nerūpi, atvirojo kodo šalininkai teigia, kad tai gali sumažinti kodo saugumą.

Nors atrodo, kad „Atomic Wallet“ tai gali būti puiki „Cardano“ alternatyva, neaišku, ar tai leis jums paleidus ADA tinkle, kai tai bus paleista – nenorite praleisti šių sultingų grąžų.

„Cardano“ popierinė piniginė (popierinė piniginė)

Galite naudoti „Daedalus“ darbalaukio piniginę, kad sugeneruotumėte ir popierinę piniginę, jei ieškote saugumo, kurį suteikia ši šaldymo saugojimo forma. Tada galite laikyti šią popierinę piniginę saugioje neprisijungus pasiekiamoje vietoje, pvz., Banko saugykloje, kad būtų galima ilgam laikui tampytis.

Norėdami sukurti popierinę piniginę naudodami „Daedalus“, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „Daedalus“;
 2. Įdiegę paleiskite „Daedalus“ ir spustelėkite „sukurti popierinės piniginės sertifikatą“;
 3. Bus atidarytas dialogo langas, kuriame galėsite spustelėti „Išsaugoti PDF spausdinimui“;
 4. Išsaugojus PDF, atsiranda kitas dialogo langas, kuriame prašoma patvirtinti išspausdintą sertifikatą;
 5. Gausite dvidešimt septynių žodžių atkūrimo frazę, ant popierinės piniginės atspausdinę aštuoniolika žodžių, o paskutinius devynis turėsite įrašyti jūs. Peržiūrėkite kontrolinį sąrašą, pažymėkite juos visus ir spustelėkite „Tęsti“;
 6. Kitame ekrane prašoma užpildyti sertifikatą. Spustelėkite „Tęsti“;
 7. Tada nustatysite slaptažodžio atkūrimo frazę, patikrinsite kontrolinį sąrašą ir dar kartą spustelėkite „Tęsti“;
 8. Galiausiai pamatysite ekraną su užrašu „Paper Wallet Certficate“, kuriame galite spustelėti „Baigti“, kad sugeneruotumėte popierinę piniginę..

Spausdinta popierinė piniginė atrodo taip:

„Daedalus“ popierinė piniginė

„Daedalus“ spausdinta popierinė piniginė. Vaizdas per IOHK

Popierinės piniginės funkcija pagerina saugumą, nes spausdintuvas negali laikyti talpyklos ar kitaip pažeisti atspausdinto sertifikato. Popierines pinigines galite atkurti ir grąžinti internetu naudodamiesi „Daedalus“.

Žinoma, yra ir kitų pavojų, susijusių su popierinėmis piniginėmis, į kurias turite atsižvelgti. Tai rizika, susijusi su fizine jos prigimtimi. Jis gali būti pamestas, pavogtas ar sunaikintas. Su popierine pinigine turėtumėte eiti tik tuo atveju, jei ją ketinate laikyti saugioje šaltoje saugykloje.

Išvada

Ir jūs turite tai, mano 6 geriausių „Cardano“ piniginių, kuriose galite laikyti savo ADA, sąrašas. Jei nebuvote saugiausias pasirinkimas, tada negalite įveikti aparatinės piniginės. Žinoma, „Daedalus“ yra atviro kodo programa ir leis jums dalyvauti, kai tinklas pradės veikti.

Arba, jei ieškote labai funkcionalios kelių valiutų piniginės, galite pasirinkti „Atomic“ piniginę. Galiausiai, jei norite greitai išsaugoti ADA ilgą laiką, visada galite pasirinkti popierinės piniginės parinktį – paprastą, bet palyginti saugią (jei tai daroma teisingai).

Žinoma, nepaisant to, kurioje piniginėje nusprendėte laikyti „Cardano“, turite būti tikri, kad imatės tinkamų atsargumo priemonių. Jei naudojate „Daedalus“ arba „Atomic“ piniginę, turite įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje nėra kenkėjiškų programų ir turite įdiegti antivirusinę programinę įrangą..

Jei „Adalite“ pasirinksite paprastą žiniatinklio piniginę, turite įsitikinti, kad einate į reikiamą svetainę ir nesate sukčiavimo puslapyje. Ir, žinoma, naudodamiesi visomis šiomis saugojimo galimybėmis, būkite atsargūs, ką sakote. Niekas neapsaugo jūsų nuo fizinio turto prievartavimo.

Geriausios ADA pirkimo vietos

 • Binansas
 • Bittrex
 • Kraken
 • Huobi

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me