Geriausios „Cosmos ATOM“ piniginės: 7 saugiausios saugojimo ir saugojimo galimybės

„Cosmos“ (ATOM) yra projektas, kuriuo bandoma išspręsti mastelio problemas & sąveika, kamuojanti „blockchain“. Jie nori sukurti „blockchain“ internetą …

Vienas iš pirmųjų „Cosmos“ sukurtų „blockchain“ yra „Cosmos Hub“, o jo gimtoji žyma yra ATOM. Jis nenaudojamas kaip vertės kaupiklis ar kaip mainų terpė, o naudojamas „Cosmos“ tinkle.

Atsižvelgiant į tai, kad pagrindinis ATOM naudojimas yra laikymui, labai svarbu rasti geriausią ir saugiausią piniginę, skirtą ATOM žetonams laikyti.

Šiame įraše aš jums duosiu 7 geriausios ATOM piniginės rinkoje. Taip pat pateiksiu keletą svarbiausių patarimų, kaip saugiai laikyti savo ATOM.

7 geriausios „ATOM“ piniginės

„Cosmos“ buvo pastatyta ant „Tendermint“ šerdies ir kaip tokia yra visiškai gimtoji „blockchain“. Skirtingai nuo daugelio kitų projektų, iškėlusių ICO, ATOM nebuvo išduotas „Ethereum“ blokų grandinėje. Tai reiškia, kad gali būti mažiau piniginės palaikančių ERC20 žetonų.

Nepaisant to, šiuo metu vartotojams yra keletas galimybių išsaugoti savo ATOM kriptografiją. Mano kriterijai dažniausiai grindžiami pasirinktos piniginės saugumu, palaikymu kūrėjams ir patogumu vartotojui.

Dabar tai gali būti ne viskas įskaičiuota, nes gali būti, kad jūsų rastos kitos piniginės tvirtina palaikančios ATOM. Jei ketinate naudoti šias pinigines, prieš siųsdami savo monetas įsitikinkite, kad joje plačiai palaikoma bendruomenė.

Tai pasakius, įšokime.

„Ledger Nano S“ (aparatinės įrangos piniginė)

Kalbant apie piniginių saugumą, niekas tikrai negali atsverti aparatinės piniginės efektyvumo. „Ledger Nano“ yra bene geriausiai žinoma aparatinės įrangos piniginė šiuo metu rinkoje. Jis palaiko daugiau nei 1000 monetų ir žetonų su besiplečiančiu planu.

Aparatinės piniginės naudojimo pranašumas yra tas, kad jūsų privatūs raktai visada įrenginyje laikomi šaltoje saugykloje. Kai jums reikės pasirašyti operaciją, tai padarysite įrenginyje ir jis niekada nebus veikiamas internetinės aplinkos.

„Ledger“ įrenginys prisijungs prie kompiuterio per USB kabelį, kuriame galėsite tvarkyti monetas. Nors yra „Ledger Live“ programa, kurią galite naudoti valdydami visas kitas savo monetas, jos negalima naudoti tvarkant piniginėje esančią ATOM. Tai daroma įdiegus „Lunie“ piniginę, kurią dengiame žemiau.

„Ledger Nano ATOM“ piniginė

Gaukite savo „Ledger Nano X“ iš oficialios parduotuvės

Jei kada nors pametėte „Ledger Nano“ įrenginį, taip pat galite jį atkurti naudodami pradinius žodžius, kuriuos nustatėte, kai pirmą kartą sukonfigūravote įrenginį. Todėl svarbu įsitikinti, kad juos laikote saugioje vietoje, o atsargines kopijas.

Viršutinis patarimas &# 128175 ;: Pirkdami aparatūros įrenginį, būtinai pirkite jį oficialioje parduotuvėje ir nenaudokite trečiųjų šalių pardavėjų. Šie prietaisai gali būti sugadinti.

Šiuo metu yra du skirtingi „Ledger“ įrenginiai, kuriuos galite įsigyti. Pradinis lygis yra „Ledger Nano S“, kurio turėtų pakakti, kad galėtumėte laikyti savo ATOM. Šiuo metu tai kainuoja 41 USD, todėl tai yra viena iš prieinamiausių aparatūros piniginių, esančių šiuo metu rinkoje.

Tačiau galima būtų atsižvelgti ir į „Ledger Nano X“. Tai gali palaikyti daug daugiau programų tuo pačiu metu, o tai reiškia, kad jums nereikia visada įdiegti ir pašalinti monetų programas, kai jas naudojate. Jis taip pat palaiko papildomas monetas ir yra įjungtas „Bluetooth“. Tačiau ji turi 119 USD kainų etiketę.

Kaip minėta, norėdami valdyti monetas savo kompiuteryje, turėsite naudoti „Lunie“ piniginę arba „Cosmostation“. Jei norite instrukcijos, kaip tai padaryti, tai patogus vadovas turėtų aprėpti viską.

Lunie (internetinė ir mobilioji piniginė)

Lunie piniginė buvo oficiali atvirojo kodo piniginė, kurią sukūrė „Cosmos“ komanda. Nuo tada Lunie buvo atskirta kaip atskira įmonė, kuri tęsia plėtrą piniginėje. Atsižvelgiant į tai, kad jį pirmą kartą sukūrė „Cosmos“ komanda, jis galbūt geriausiai tinka norint naudotis visais tinklo privalumais.

„Lunie“ piniginę galima naudoti saugant ir laikant ATOM žetonus. Jis buvo sukurtas taip, kad būtų itin patogus vartotojui, ir net nauji kriptovaliutos vartotojai galės lengvai valdyti savo ATOM žetonus „Lunie“ piniginėje. Vartotojai taip pat gali dalyvauti „Cosmos“ valdyme per „Lunie“ piniginę.

lunie piniginė ATOM

Neseniai pristatytos „Lunie Wallet“ vartotojo sąsaja

Ši su laisvės atėmimu nesusijusi piniginė apsaugo asmeninius raktus ir frazes. Ją galima įsigyti kaip internetinę piniginę, naršyklės plėtinį, o pastaruoju metu ji buvo išleista „Android“ ir „iOS“ mobiliesiems įrenginiams.

Įspėjimas ⚠️: Naudodamiesi „Lunie“ internetine pinigine turėtumėte įsitikinti, kad nurodėte teisingą URL (app.lunie.io). Taip yra dėl sukčiavimo išpuolių grėsmės ir kitos socialinės inžinerijos taktikos.

Vienas iš geriausių „Lunie“ piniginės naudojimo atvejų yra tas, kad galite statyti savo ATOM. Atsižvelgiant į tai, kad „Cosmos Hub“ yra „Block-of-Stake“ blokų grandinė, galite uždirbti grąžinamą pelną ir padėti užtikrinti tinklo saugumą.

Lunie taip pat stengiasi, kad jų piniginė būtų suderinama su visomis monetomis, o tai yra kažkas įdomaus laukti ateityje. Jei norite, kad jūsų piniginės progresas būtų nuolat atnaujinamas, galite sekti juos oficialus tinklaraštis.

Patikima piniginė (mobilioji piniginė)

„Trust Wallet“ yra gerai žinoma mobilioji piniginė, kurios versijas gali naudoti tiek „iOS“, tiek „Android“ vartotojai. Be to, kad palaiko ATOM žetoną, jis taip pat populiarus kaip oficiali „Binance“ ekosistemos piniginė. Naudodamiesi „Trust Wallet“, privatūs raktai ir sėklos niekada nepalieka jūsų įrenginio.

Patikima piniginė leidžia įsidėti ATOM žetonus, o ATOM galite įsigyti tiesiogiai iš „Trust Wallet“, o tai yra labai patogu. Vartotojai taip pat vertina suderinamumą su „Binance DEX“, kuris suteikia galimybę lengvai prekiauti. Be to, „Trust Wallet“ yra įmontuota naršyklė „Web3“, leidžianti sąveikauti su decentralizuotomis programomis iš piniginės programos..

„Trust Wallet“ galima tiek „iOS“, tiek „Android“ įrenginiuose. Norėjau suprasti atsiliepimą, kurį gauna piniginė iš tų, kurie įdiegė programą. Taigi, aš patekau į „iTunes“ parduotuvę ir „Google Play“ parduotuvės atsiliepimus.

„Ratins Trust“ piniginė ATOM

„Trust Wallet“ reitingai. Šaltinis: „iTunes“ & Google Play

Kaip matote, vartotojai naudodavosi pinigine ir gaudavo teigiamų atsiliepimų. Kažkas, kas džiugina, yra tai, kad kai tik vartotojai turi skundą, „Trust Wallet“ komanda greitai atsakė į jiems rūpimus klausimus.

Kitas tikrai svarbus „Trust Wallet“ privalumas yra kaip „Lunie“ piniginė, ji yra visiškai atviro kodo. Tai reiškia, kad kodas yra prieinamas visiems, kad galėtų juos peržiūrėti ir visiškai patikrinti, o tai padidina piniginės saugumą. Galite peržiūrėti „Trust Wallet“ pirminis kodas čia.

„Guarda“ piniginė

„Guarda“ piniginė yra trečiosios šalies kelių valiutų piniginė. Tai reiškia, kad be ATOM, jūs taip pat galite laikyti iki 10 000 kitų žetonų ir monetų – gana daug.

Piniginę galima įsigyti staliniuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose, ją palaiko dauguma operacinių sistemų. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį, kad jūs visada valdote savo asmeninius raktus ir tiems iš jūsų, kurie nori atnaujinti savo saugumą, tai taip pat yra galimybė palaikyti „Nigerio knygą“.

Kažkas, ką galite padaryti naudodamiesi „Guarda“ ir kurio negalima padaryti kitose piniginėse, yra keistis savo ATOM. Čia pat, ant piniginės, galite pakeisti savo kriptografiją kitos rūšies kriptovaliuta.

„Guarda Cosmos“

„Guarda“ piniginės ekrano nuotraukos darbalaukyje / mobiliajame įrenginyje

Tiems iš jūsų, kurie nori pakloti savo ATOM, taip pat galite tai padaryti čia, „Guarda“ piniginėje. Įsirengti piniginę piniginėje yra gana lengva, jei atliksite šiuos veiksmus. Taip pat galite pastebėti, kad statymas palaikomas daugelyje kitų kriptovaliutų, tokių kaip „Tezos“, NEO ir „Komodo“.

Kita išties tvarkinga piniginės ypatybė yra ta, kad jūs taip pat turite klientų palaikymo tarnybą, kurią galite susisiekti, jei susiduriate su bet kuria piniginės funkcija. Jie taip pat turi gana nemažą „Telegram“ kanalą su kolegomis bendruomenės nariais.

Kalbant apie tai, atrodo, kad „Guarda“ piniginės apžvalgos yra gana teigiamos, o vartotojai turi geros patirties. Tiksliai, ką jie sako, galite pamatyti savo programų parduotuvių apžvalgose. Tiems, kurie turėjo problemų, „Guarda“ komanda pasirodė greitai reaguoti.

Dar vienas dalykas, kurį įvertinsite apie šią piniginę, yra tai, kad jis yra atviro kodo. Didžiąją dalį už jų piniginių esančio kodo galite rasti „GitHub“. Tai reiškia, kad platesnė kūrėjų bendruomenė sugebėjo patikrinti kodą ir įsitikinti, kad jis yra tvirtas ir saugus.

„Cosmostation“ piniginė (staliniams ir mobiliesiems)

Galima įsigyti „Cosmostation“ piniginę „iOS“ ir „Android“ mobiliuosius įrenginius ir kaip decentralizuotą žiniatinklio piniginę, kurią galima naudoti su „Ledger Nano S“. Tai kodas atidarytas viešai peržiūrai.

Be to, kad piniginė yra patikrinta „Cosmos Hub“ tvirtintoja, ji taip pat veikia kaip universali piniginė, palaikanti daugybę monetų. Šiuo metu jis palaiko ATOM, IRISnet, Terra ir Tendermint blokines grandines.

Naudodami „Cosmostation“ piniginę galite įsidėti ATOM žetonus, taip pat daugybę kitų žetonų ir pradėti gauti atlygį. „Staking“ veikia perduodant „Cosmostation“ ir yra labai saugus.

Kosmetikos piniginės ATOM

„Cosmostation“ internetas & Mobiliosios piniginės

Stebėdami „Cosmostation“, jūs gausite nepraeinamą struktūrą, kad išvengtumėte įvairių atakų prieš patvirtinimo mazgą ir 24 valandas per parą 7 dienas stebint kenksmingą srautą, patenkantį į „Cosmostation“ mazgus ir iš jų..

Kaip jau buvo minėta, „Cosmostation“ veikia ir su „Ledger Nano“ įrenginiu. Tai reiškia, kad jūs galite laikyti savo asmeninius raktus knygoje, o deleguodami uždirbti statymo grąžą. Taip pat verta paminėti, kad „Cosmostation“ ketina įdiegti aparatinės įrangos apsaugos modulį, kuris apsaugotų skaitmeninius raktus.

„Wetez“ piniginė (mobilioji piniginė)

„Wetez“ piniginė prasidėjo kaip „Tezos“ (XTZ) kišeninė piniginė, tačiau buvo atnaujinta, kad palaikytų daugybę kišeninių žetonų, įskaitant ATOM. Šiuo metu galite saugoti ir laikyti 14 skirtingų žetonų, palaikydami dar 6 šiuo metu plėtojamus žetonus.

Skirtingai nuo daugelio kitų universalių piniginių, „Wetez“ piniginė taip pat leidžia įtraukti kitus įgaliotus tikrintojus į piniginę kaip delegavimo galimybę. Tai taip pat leidžia dalyvauti valdant „Cosmos“ tinklą.

„Wetez“ piniginė ATOM

„Wetez“ piniginės ekrano kopijos iš „iTunes Store“

„Wetez“ piniginę galima įsigyti tiek „iOS“, tiek „Android“ mobiliesiems įrenginiams. Piniginė suteikia papildomą saugumą ir apsaugo dvigubus ženklus per savo raktų valdymo sistemą. Jie taip pat žada, kad 24 valandas per parą ir 7 valandas bus pasirengę veikti iš savo didžiųjų mazgų, taip pat mažai vėluos su savo efektyviais serveriais.

Deja, atrodo, kad „Wetez“ piniginė nėra atviro kodo. Tai reiškia, kad jūs negalite savarankiškai patikrinti kodo patikimumo. Tai ypač aktualu, nes jūs deleguojate savo ATOM tam, kad mazgai galėtų balsuoti.

„imToken“ piniginė (mobilioji piniginė)

Paskutinis, bet tikrai ne mažiau svarbus dalykas, mes turime „imToken“ piniginė, kuriame pateikiamos naudingos funkcijos. Be palaikymo ATOM žetonams, jis taip pat palaiko Bitcoin, Ethereum ir kitus žetonus.

Šiuo metu ją galima įsigyti tik kaip mobilią piniginę „iOS“ ir Google Play parduotuvė. Atsiliepimai „iTunes“ parduotuvėje, atrodo, yra teigiami, nors „Google Play“ parduotuvėje jie yra šiek tiek įvairesni.

„ImToken“ piniginėje yra įmontuota parama decentralizuotam mainui, todėl galite pasikeisti žetonus niekada nepalikdami savo piniginės. Tai skiriasi nuo kitų mainų funkcijų, kurias mačiau trečiųjų šalių piniginėse, nes jūs galite padaryti apsikeitimą išmaniąja sutartimi.

„imToken“ piniginė ATOM

„imToken“ piniginės ekrano kopijos „Google Play“ parduotuvėje

Tai decentralizuota mainų sistema „Tokenlon“, sukurta remiantis „Dexs“ 0x protokolu. Jei tikėtume svetainėje pateiktais prekybos duomenimis, jie per pastarąjį mėnesį uždirbo daugiau nei 16 mln. USD, iš viso atlikę 9 000 operacijų..

Be „Decentralized Exchange“ funkcijos, jūs taip pat turite „dApp“ naršyklę, kuri leidžia jums bendrauti su „dApps“ programoje. Pavyzdžiui, galite naudoti skaitmeninės tapatybės sistemą, leidžiančią prisijungti prie bet kurio „dApp“ KYC tikslais – be abejo, laiko taupymo priemonė.

Siekiant didesnio saugumo, piniginėje galima šaltai laikyti žetonus arba jie taip pat siūlo „imKey“ aparatūros įrenginį. Naudodamiesi „imToken“ galėsite lengvai pasikeisti žetonus ir uždėti ženklus, uždirbdami iki 20% metinės grąžos už savo turimą turtą..

Išvada

Ir jūs turite tai. Mano sąrašas geriausių 6 geriausių piniginių, skirtų jūsų ATOM saugoti. Augant „Cosmos“ ekosistemos įsisavinimui, taip pat reikės ir ATOM piniginių. Taigi šis sąrašas greičiausiai išsiplės per ateinančius mėnesius.

Jei ieškote saugiausios alternatyvos, negalite įveikti aparatinės piniginės, tokios kaip „Ledger Nano“, pranašumų. Per „Lunie“ ar „Cosmopolitan“ pinigines taip pat galėsite įsikišti savo ATOM ir dalyvauti valdyme.

Žinoma, jūs taip pat galite tiesiog naudoti šias pinigines bent jau nuo pradžių. Atsižvelgdami į tai, kad jie turi mobiliąsias programas, taip pat galite stebėti savo padėtį ir stebėti savo grąžą, kai esate kelyje. Arba, jei norite piniginės, kurioje būtų daugiau monetų palaikymo, galite naudoti „Trust Wallet“ – juk ji nusipirko „Binance“.

Kad ir kokią piniginę darytumėte, galų gale pasirinktumėte įsitikinkite kad laikytumėtės piniginės saugumo 101. Visada sukurkite atsarginių žodžių atsarginę kopiją ir būtinai saugokite juos saugioje vietoje. Dar kartą patikrinkite savo naršyklės adresą ir išvenkite įtartinų atsisiuntimų.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – slaptai slėpti! Kai kas nors žino, kad turite kriptografiją, jūs tapsite taikiniu.

Geriausios ATOM pirkimo vietos

  • Binansų birža
  • Kraken
  • Huobi
  • Bittrex

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me