Geriausios kripto debeto kortelės: 7 geriausios lyginamos greta

Šventasis šifravimo šaltinis yra masinis pritaikymas: ateitis, kurioje žmonės visame pasaulyje kasdien naudojasi skaitmeninėmis valiutomis mokėdami už prekes ir paslaugas. Tačiau reikia daug ką pakeisti, kol pamatysime žmones, kurie reguliariai moka už rytinę kavą naudodamiesi XRP arba naudoja ETH kas savaitę pirkdami maisto prekes..

Jei mes visi paprasčiausiai sėdime aplinkui ir kratome savo kripto, masinis priėmimas niekada neįvyks. Turime tai išleisti ir mokėti išleisti, jei norime, kad tai būtų reikšmingas iššūkis „fiat status quo“.

Kriptografinių debeto kortelių atsiradimas šiuo atžvilgiu pradeda vaidinti pagrindinį vaidmenį, suteikdamas vartotojams galimybę lengvai ir saugiai išleisti savo kriptografiją. Daugelis taip pat siūlo keletą viliojančių privilegijų ir paskatų, todėl tai yra patraukli alternatyva senai visame pasaulyje naudojamų „Fiat“ debeto kortelių apsaugai.

Visą laiką atsiranda daugiau kriptografinių debeto kortelių, todėl gali būti sunku pasirinkti, kuri iš jų jums tinka. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir privalumų, o kai kurie bus tinkami tik tiems, kurie gyvena tam tikrose šalyse ar regionuose. Yra daugybė dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, nusprendžiant, kurią kortelę pasirinkti.

Taigi, norėdami padėti jums priimti šį sprendimą ir pradėti naudoti savo kriptografiją, mes, Monetų biure, šiuo metu sudarėme septynių geriausiųjų sąrašą.

1. Crypto.com

Yra kortelė, tinkanti kiekvienam „Crypto.com“ gyvenimo būdui, nuo tų, kurie save taip dažnai gydo, iki ledinės latės kaskart, iki tipo, kuriam vairuotojas traukiasi už „Van Cleef“ ir „Arpels“.

Norėdami gauti daugumą „Crypto.com“ kortelių, turite turėti tam tikrą sumą savo gimtojo MCO žetono, jei norite gauti aukščiausio lygio „Obsidian“ kortelę, tada turėsite pateikti 50 000 MCO (rašydami 206 000 USD).

„Crypto.com“ kortelės

„Crypto.com“ kortelių ir mobiliųjų programų kolekcija

Džiugu, kad yra pigesnių variantų, ir jie vis tiek siūlo didelę vertę. Verta paminėti, kad už naudojimąsi MCO žetonais grąžinami pinigai – juos galite susigrąžinti, jei nuspręsite išeiti. Visos premijos taip pat mokamos MCO žetonais, kurie turi plačią mainų paramą.

Dvi mūsų pasirinktos kortelės yra pradinio lygio „Midnight Blue“ kortelė ir „Ruby Steel“. Mėlyna kortelė nereikalauja, kad jums priklausytų bet koks MCO, ir siūlo 1% MCO atlygį už visas išlaidas.

Kortelėje siūlomas mėnesinis tarpbankinis valiutos kursas iki 2000 USD, o jūs galite nemokamai pasiimti iki 200 USD per mėnesį iš bankomatų, nors vėliau taikomas 2% mokestis. Mėlyna kortelė yra puiki galimybė, jei norite gauti kriptografinę debeto kortelę be jokių įsipareigojimų ir tinkamos grąžos už savo kasdienes išlaidas.

„Ruby“ kortelė yra kitas žingsnis į priekį, ji gauna 2% atlygį ir nemokamą „Spotify“ prenumeratą, kurios vertė yra 12,99 USD per mėnesį. Tai pasiteisina kaip 155,88 USD per metus sutaupymas, padedantis kompensuoti didžiąją dalį 206 USD, kuriuos turėsite sumokėti MCO, kad galėtumėte gauti kortelę..

MCO premija

Gaukite savo MCO raudoną „Visa“ kortelę & 50 USD premija

Pridėjus 2% pinigų grąžinimo išlaidas, galite uždirbti sveiką grąžą iš „Ruby“ kortelės, neišleisdami didelių išlaidų. Bankomato išėmimas ir tarpbankinis limitas yra dvigubai didesnis nei „Blue Card“ (atitinkamai 400 USD ir 4 000 USD). Pati kortelė taip pat pagaminta iš metalo, o tai gali pasirodyti naudinga, jei kada nors atsidursite Patricko Batemano stiliaus akis į akį.

Verta pasidomėti kitomis pakopomis kortelė yra svetainėje Crypto.com ir jų siūlomus atlygius. Jei esate laimingi galėdami įsigyti didesnes MCO sumas (kurias galite susigrąžinti, nepamirškite), yra daugybė kitų atlygių ir galima gauti daugiau pinigų.

2. Nexo

Jei norite išnaudoti savo šifravimo portfelio vertę iš tikrųjų neturėdami išleisti tų monetų, kurias praleidote tiek laiko įsigydami, tada „Nexo“ gali būti būtent tai, ko ieškote. Ši kortelė suteiks jums kreditą daugiau nei 45 „fiat“ valiutomis, atsižvelgiant į jūsų kriptografinių atsargų vertę. Yra įspūdinga palaikomų monetų sąrašas čia taip pat, todėl dauguma portfelių turėtų turėti galimybę gauti kreditą.

„Nexo Card“

„Nexo“ debeto kortelė

Pačią kortelę palaiko „MasterCard“ kortelė, todėl ja naudotis beveik bet kur neturėtų kilti problemų. Visi pirkimai grąžinami nedelsiant ir galite atsiskaityti vietine valiuta, išvengdami tų nemalonių valiutos keitimo mokesčių. Taip pat nereikia nerimauti dėl mėnesinių ar metinių keitimo mokesčių, nors visiems pirkimams taikoma 5,9% bazinė palūkanų norma..

Pinigų grąžinimo norma yra tinkama 2% ir ją galima sumokėti naudojant vietinį NEXO žetoną arba BTC. Rankas patekti į kortelę lengva, nes nėra kredito patikrinimų ar ilgų paraiškų teikimo procesų. Pati „Nexo“ yra dukterinė „Credissimo“ įmonė, todėl ją palaiko jau įsitvirtinęs „fintech“ žaidėjas.

3. Monolitas

Pripažinkime, kad šie kortelių mokesčiai yra kančia ir nesunku jausti, kad kortelių tiekėjai jus spaudžia kiekviena proga. Jei šie mokesčiai jus sumažins, „Monolith“ kortelė gali būti jums tinkamiausia.

Taip, vis tiek reikia mokėti mokesčius, tačiau jie yra daug pagrįstesni nei dauguma kitų kortelių, ypač leidžiant namuose. Nemokate pirkimo mokesčių, jei išleidžiate gimtąja valiuta, o papildžius kortelę DAI „stablecoin“, papildymo mokesčio nėra..

„Monolith Crypto Card“

Monolitinė debeto kortelė

„Monolith“ yra „DeFi“ platforma, pastatyta ant „Ethereum“, todėl pati kortelė palaiko visus ERC-20 žetonus. Kortelę įkeliate bet kuriuo pasirinktu „ERC-20“ ženklu ir galite išleisti lėšas per „Visa“ palaikomus „fiat“ vartus.

Tai reiškia, kad jis priimtas beveik bet kur, leidžiant jums leisti savo kriptografiją visur, kur tik norite. Pridedama programa padeda sekti jūsų išlaidas, o „Monolith“ su laisvės atėmimu nesusijusi piniginė yra atviro kodo: puiki žinia tiems, kurie nori įsitikinti, kad viskas yra virš lentos.

Jei „Monolith“ kortelė turi trūkumų, JAV klientams ji šiuo metu nėra prieinama. Tada taip pat yra tai, kad tai tik „Ethereum“, o tai reiškia, kad su juo negalima naudoti daug žetonų (ypač „Bitcoin“). Tačiau tai yra nedideli rūpesčiai ir su jais konkurencingi mokesčiai ir įdomios „DeFi“ įmonės palaikymas – tai kortelė, kuri turėtų būti jūsų radare.

4. „BlockCard“

Pagaliau kažkas šypsena tiems amerikiečiams, kurie nori prisijungti prie kriptografinių kortelių vakarėlio.

„Ternio“ „BlockCard“ iš esmės yra „Visa“ debeto kortelė, į kurią iš anksto įdėta kriptografija panašiai kaip ir daugumoje kitų šiame sąraše esančių kortelių. Jis palaiko geras ir vis augantis monetų sąrašas ir jo mokesčiai taip pat yra gana padorūs, be jokių indėlių keitimo ar pašalinimo mokesčių.

Mėnesinis 5 USD prenumeratos mokestis yra mokamas, tačiau šio mokesčio atsisakoma, jei POS prekybininkams išleidžiate daugiau nei 750 USD per mėnesį. Yra visą mokesčių sąrašą čia, bet yra tas, kad jie lyginami su daugeliu kitų kortelių.

„Blockcard“ programa ir Kortelė

„Blockcard“ kortelė & Programa mobiliesiems

Retai galima rasti kriptografinę kortelę, kuri veikia su „Apple“ ir „Google Pay“, todėl ši integracija yra didelis „BlockCard“ pliusas ir turėtų šiek tiek palengvinti gyvenimą vartotojams. Norėdami gauti kortelę, turėsite atlikti KYC procedūras, taip pat galite gauti atlygį, nors jums teks pakloti TERN, kad galėtumėte dalyvauti.

Didžiausias tarifas yra milžiniškas 6,38 proc., O tam jums reikės sukaupti 145 000 TERN (maždaug 1037 USD dabartinėmis kainomis). Tai yra viena geriausių ten sugrąžintų grąžų, todėl verta ištirti.

Jei esate JAV, „BlockCard“ turėtų būti jūsų pirmasis įplaukimo uostas, kai ieškote kriptografinės kortelės.

5. „Wirex“

Štai dar viena „Visa“ palaikoma kortelė, kurią iš anksto įdėsite savo kriptografija. Jis palaiko a tinkamas monetų ir „fiat“ valiutų sąrašas, deja, tai prieinama tik klientams Europoje ir Singapūre.

Kortelių mokesčiai taip pat yra gana geri: nieko nėra išankstinio ir 1,75 svaro / 2,25 euro bankomato, nors yra 1,00 svaro / 1,20 euro mėnesio kortelės priežiūros mokestis. Lėšų indėlis į „fiat“ yra nemokamas, jei naudojate SEPA Europoje arba greitesnius mokėjimus JK. Jei pervedate kriptografiją, imamas 1% mokestis – ne idealus, bet kompensuojamas tuo, kad nėra jokių nerimauti keliančių mokesčių parduotuvėje ar internete..

„Wirex“ taip pat siūlo deramą kripto grąžinimą grąžinant 1,5% už visus pirkinius, nors čia yra įspėjimas. Pagrindinė pinigų grąžinimo norma yra 0,5%, o jei norite ją padidinti, turėsite pakloti dalį vietinio WXT prieigos rakto, kad galėtumėte gauti.

„Wirex Mobile“ programa

„Wirex Visa“ kortelė ir mobilioji programa

Norėdami gauti 0,75%, turėsite sukaupti maždaug 500 USD vertės WXT; už 1%, kuris padidėja iki 1 000 svarų, ir už 1,5% kursą turėsite turėti WXT, kurio vertė 5000 USD. Tai yra dideli pinigai, skirti už tą grąžinamosios išmokos normą, nors, žinoma, tai yra akcijų paketas, kurį galite gauti, jei atšauksite kortelę.

Tai pasakius, jei sugebėsite sukaupti tokio pobūdžio pinigus, tikėtina, kad turėsite pakankamai daug daiktų. Tokiu atveju „Wirex“ sandorių apribojimai gali sudaryti sandorį už jus.

Dienos išlaidų limitas Europoje ir Singapūre yra 10 000 USD, o SEPA dienos išmokos ir indėliai neviršija 500 000 USD. Turėsite gyventi gana sunkiai, kad nepaklustumėte šiems. Jungtinėje Karalystėje sandorių limitas yra daug mažesnis ir siekia tik 3000 svarų per dieną, todėl gali tekti išlaikyti šiek tiek žemą raktą į „Selfridges“.

Jei turite pinigų išleisti, „Wirex“ kortelė yra geras pasirinkimas. Tačiau daugumai iš mūsų, mirtingųjų, yra geresnių variantų.

6. „BitPay“

Štai dar viena galimybė tiems iš jūsų JAV – netrukus ir europiečiams.

„BitPay“ kortelę palaiko „Visa“ ir, kaip nurodyta aukščiau, jūs iš anksto įkeliate savo kriptografiją ir gaunate išlaidų. Kaip ir „Wirex“ atveju, jei norite, ribos leidžia gyventi aukštą gyvenimą. Galite laikyti didžiausią 25 000 USD balansą; dienos išlaidų limitas yra 10 000 USD, o jei norite lietaus, galite atsiimti iki 3000 USD per dieną.

„Bitpay Visa“ kortelė

„Bitpay“ debeto kortelės paleidimas

Bankomatų išėmimas kainuoja 2 USD JAV ir 3 USD užsienyje. Jei išleidžiate ne JAV, už kiekvieną operaciją taikomas 3% mokestis. Vis dėlto būkite tikri, kad reguliariai išleisite pinigus: jei nenaudojate kortelės 90 dienų, yra 5 USD neveikimo mokestis per mėnesį..

Šie mokesčiai nėra labai blogi, o išlaidų limitai turėtų leisti jums gerai praleisti laiką, nebent jūsų skonis pakliuvo iš rankų. Tačiau „BitPay“ trūksta kitose srityse. Tai palaiko gana ribotas diapazonas monetų ir šiuo metu nieko nedaroma atlygio ar pinigų grąžinimo pasiūlymų atžvilgiu.

„BitPay“ kortelė yra toli nuo daugumos kitų čia esančių kortelių, tačiau bent jau siūlo papildomą pasirinkimą tiems iš jūsų JAV.

7. „Coinbase“ kortelė

Ak, „Coinbase“: vardas, žinomas beveik visiems, kurie net ir praeityje domisi kriptografija. Tai buvo atspirties taškas daugeliui jų kelionių per kriptoversiją ir nenuostabu, kad jie taip pat siūlo kriptografinę kortelę.

„Coinbase“ kortelė palaiko devyni skirtingi kriptai ir yra prieinama beveik visur Europoje. Jie „stengiasi išplėsti pasiūlymą į papildomas rinkas“, taigi, jei negyvenate Europoje, turėsite tiesiog palaukti arba pasirinkti kitą variantą.

„Coinbase“ debeto kortelė

Visos „Coinbase“ kortelės savybės. Vaizdas per Google Play

Tačiau šią kortelę nuvilia būtent mokesčiai. Gerieji „Coinbase“ žmonės, atrodo, pasirinko galimybę išspausti savo vartotojams mokestį, kur tik gali. Jei iš bankomato pasiimate daugiau nei 200 svarų / 200 eurų per mėnesį, būsite apmokestinti 1 proc. Naudokite užsienyje ir tai yra 2 proc. Užsienio valiutos keitimo mokesčiai yra 3%, o tada yra 2,49% kriptografijos likvidavimo mokestis, kad tik būtų galima įdėti į tortą.

Dienos išlaidų limitas yra 10 000 svarų sterlingų / 10 000 eurų, tačiau juos galima pakeisti, jei pageidaujama, o bankomato dienos limitas yra 500 svarų sterlingų / 500 eurų. Vidaus pirkimai nėra mokami, o tai yra kažkas. GBP / EUR paritetas yra gana keistas, tačiau jis bent jau palaiko viską paprasta.

Nors „Coinbase“ yra didelis šifravimo žaidėjas ir pasižymi aukščiausio lygio saugumu, kurio tikitės, išlieka faktas, kad kortelės naudojimas jums kainuos daug daugiau nei daugelis kitų, apie kuriuos čia kalbėjome..

Išvada

Ir mes turime tai, Monetų biuro septynias geriausias šifravimo korteles. Renkantis savo, reikia atsižvelgti į daugybę skirtingų veiksnių, ir mes tikimės, kad šis patogus vadovas šiek tiek palengvino šį pasirinkimą.

Išleiskite tas monetas išmintingai (nebent esate „Obsidian“ kortelės turėtojas, kuriame nedvejodami darykite bananus) ir atminkite, kad kiekvieną kartą, kai lankstote tą plastiką, mus taip labiau priartinate prie masinio priėmimo. Iki dugno.

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me