Geriausios „Nano“ piniginės: 8 geriausios saugiausios vietos „NANO“ laikyti

„Nano“ yra mažai patikima valiuta, kuri yra ne tik nemokama, bet ir iš karto keičiama. Visa tai dėka unikalios blokinės grotelės architektūros.

Dėl šių unikalių techninių savybių „Nano“ sulaukė didelio susidomėjimo kriptovaliutų bendruomene. Tai laikoma viena perspektyviausių monetų kalbant apie momentinius mokėjimus ir pirkimą pardavimo vietose.

Atsižvelgiant į šią didelę paklausą, neabejotinai reikia kai kurių saugių saugojimo galimybių.

Šiame įraše apžvelgsiu 7 geriausias NANO pinigines. Aš jums taip pat duosiu geriausi patarimai turite žinoti, kad galėtumėte saugiai laikyti savo NANO.

8 geriausios „Nano“ piniginės

Laimei, yra didelis pasirinkimas, apimantis aparatinę, mobilųjį, internetinį ar net popierinį piniginį, jei tai jūsų pasirinkimas.

Kai pasirenkame „geriausias“ pinigines, tai grindžiama tokiais veiksniais kaip saugumas, patogumas naudoti, bendruomenės atsiliepimai ir kūrėjų palaikymas. Gali būti piniginių, kurių nėra šiame sąraše, ir jei norite jas apsvarstyti, įsitikinkite, kad jos atitinka pirmiau nurodytus kriterijus.

Pažvelkime į 7 geriausias vietas, kur laikyti „Nano“ (pagal pirmenybę)..

Didžiosios knygos piniginė (aparatinės įrangos piniginė)

Ironiška, kad „Ledger“ naudojo tą pačią „Nano“ vardų suteikimo tvarką savo aparatinėms piniginėms, ir nors „NANO“ monetas galite laikyti tiek „Nano S“, tiek „Nano X“, tarp „Ledger“ ir „Nano“ nėra jokio kito ryšio. Tai tik laimingas sutapimas, kad jie abu turi tą patį vardą.

„Ledger Nano NANO“ piniginė

Gaukite savo „Ledger Nano X“ iš oficialios parduotuvės

Žinoma, „Ledger“ yra bene geriausiai žinomas aparatinės piniginės technologijos vardas, be to, jis laikomas vienu saugiausių būdų kriptovaliutoms laikyti. Jis palaiko kelių parašų palaikymą, dviejų veiksnių autentifikavimą ir dviejų mygtukų autentifikavimo sistemą.

Įsilaužėlių įrodymas &# 128187 ;: Aparatinis įrenginys gali būti laikomas „įsilaužimu“, nes jūsų privatūs raktai niekada nepalieka jūsų įrenginio. Be to, visas operacijai reikalingas pasirašymas atliekamas pačiame įrenginyje. Jis visada sąveikauja su kompiuteriu per USB laidą.

Be to, kad palaiko „Nano“, jis palaiko ir daugiau nei 1 000 kitų kriptovaliutų, todėl tai puikus pasirinkimas, jei šalia NANO laikote ir kitas kriptovaliutas..

„Ledger Nano S“ kainuoja 59 USD ir tai gali būti naudinga jūsų „NANO“. Tačiau „Ledger Nano X“ yra daug daugiau saugojimo galimybių, taip pat „Bluetooth“ ryšys. „Nano X“ knygą galite įsigyti už 119 USD dabartinėmis kainomis.

Saugotis ⚠️: Aparatūros prietaisus visada įsigykite oficialioje parduotuvėje. Jei perkate iš trečiosios šalies, kyla pavojus, kad jie galėjo pažeisti įrenginį ir pavogti jūsų šifravimą

Vienas dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį į „Ledger Nano“ ir jūsų NANO monetas, yra tai, kad negalite naudoti „Ledger Live PC“ programos valdydami savo NANO. Naudosite „NanoVault“ žiniatinklio programą, kurią aptarsime toliau. Jei norite gauti daugiau instrukcijų, kaip prijungti knygą, galite perskaityti šį vadovą.

NANO piniginė (darbalaukis & Mobilus)

Jei šiuo metu nenorite investuoti į aparatinę piniginę ir norite išbandyti tik „Nano“, galite naudoti „Nano“ darbalaukio piniginę. Tai sukūrė „Nano“ piniginės įmonė, ir yra „Windows“, „Linux“ ir „Mac OS“ versijų.

Piniginės kompanija &# 129300 ;: Kad nesupainiotumėte, turėtumėte žinoti, kad „Nano Wallet Company“ nėra prijungta prie tikrojo „Nano Foundation“. Tai visiškai kitoks ir atskiras savo darinys.

Tai gana intuityvi piniginė, kurią palyginti lengva naudoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti įdiegimo failus ir tada padaryti atsarginę piniginės kopiją su atkūrimo sėkla. Būtinai laikykite atsarginę sėklą saugioje vietoje – tai vienintelis dalykas, skiriantis jus (ar ką nors kitą) nuo jūsų slaptažodžio.

Vienintelis tikrasis šios darbastalio piniginės trūkumas yra būtinybė laukti, kol atsisiųs ir sinchronizuos visą „blockchain“, tačiau jei jums nereikia skubiai siųsti ar gauti monetų, tai neturėtų būti didelis dalykas. Atsisiuntę ir sinchronizavę darbalaukio piniginę lengva naudoti ir netgi galite nustatyti kelias atskiras pinigines.

„Nano“ piniginės įmonė

„Nano“ darbalaukio piniginės vartotojo sąsaja & Mobilusis

Keliaujantiems jums bus malonu žinoti, kad „Nano Wallet Company“ taip pat sukūrė mobilią piniginę, kurią galima įsigyti abiejuose „iOS“ ir „Android“. Jie taip pat prižiūri ir atnaujina kodų bazę. Abi versijos yra saugios ir paprastos naudoti, pirmiausia sukurtos atsižvelgiant į vartotoją.

Atviro kodo ⌨️: „Nano“ piniginė yra atviro kodo, o tai reiškia, kad galite peržiūrėti jų šaltinio kodą „GitHub“. Tai dažnai vertinama kaip saugesnė nei uždaro kodo, nes išoriniai kūrėjai taip pat gali patikrinti kodą.

Mobiliosios piniginės yra nemokamos atsisiųsti ir naudoti, jose yra momentinės NANO operacijos be jokių mokesčių per decentralizuotą tinklą. Abi versijos taip pat leidžia lengvai kurti atsargines kopijas ir išsaugoti piniginės užrašus, dalintis savo piniginės adresu su kitais per QR kodus.

Taip pat galite siųsti „Nano“ kortelę kitiems naudodamiesi piniginės bendrinimo veiksmu arba per „Messenger“. Tiesiog nepamirškite, kad mobiliosios piniginės yra mažiausiai saugi saugykla dėl paprasto įsilaužimo į mobiliuosius įrenginius.

Kanojų piniginė (darbalaukis & Mobilus)

Kita sąraše yra piniginė Baidarių piniginė. Tai dar viena oficialiai „Nano“ fondo rekomenduojama piniginė, palaikoma tiek darbalaukyje, tiek mobiliajame įrenginyje.

Baidarės yra atviro kodo ir daugiaplatformė NANO piniginė, suteikianti skaidrumą ir visišką saugų NANO valdymą..

Baidarės suteikia jums nemokamą ir greitą pervedimą, kurio tikitės naudodami NANO. Bene geriausia yra tai, kad galite atsisiųsti ir naudoti „Baidarę“ darbalaukyje arba „Android“ ar „iOS“ mobiliuosiuose įrenginiuose.

Aš nusprendžiau pažvelgti į „iTunes“ parduotuvė ir „Google Play“ parduotuvė pamatyti, ką bendruomenė sako apie piniginę. Kaip matote žemiau, jis gauna geriausius įvertinimus iš daugelio šių vartotojų (vieni geriausių įvertinimų, kuriuos matėme)

Apžvalga Baidarių piniginė apžvalga

Kanojų piniginės apžvalgos „iTunes Store“ ir „Play Store“

Vienintelis kanojų trūkumas šiuo metu yra tas, kad nerekomenduojama naudoti tos pačios piniginės tiek darbalaukyje, tiek mobiliajame telefone, tačiau tikimasi, kad tai greitai išspręs.

„Natrium“ piniginė (mobilioji)

Kita „Nano“ fondo rekomenduojama piniginė yra „Natrium“ piniginė. Tai mobilioji piniginė, kurią sukūrė „Appdito“. Tai galima tiek „iOS“, tiek „Android“.

Kaip ir daugelį kitų šiame sąraše esančių mobiliųjų piniginių, ją nustatyti yra gana greita ir lengva. Taip pat galite apsaugoti piniginę ne tik segtuku, bet ir naudodamiesi savo biometrine informacija.

Yra skyrius „kontaktai“, kuriame galite išsaugoti tų, kuriems mokate, adresą. Jei norite gauti mokėjimus iš kažkieno, taip pat galite pasidalinti savo asmeniniu QR kodu.

„Natrium“ piniginės vartotojo sąsaja

„Natrium“ mobiliosios piniginės vartotojo sąsaja. Šaltinis: „iTunes“

Taip pat manau, kad „Natrium“ piniginės vartotojo sąsaja atrodo daug švaresnė ir intuityvesnė. Kaip ir „Nano Wallet Company“ mobilioji piniginė, galite pridėti keletą „Nano“ adresų.

Suasmeninimas &# 128241 ;: Kažkas, kas yra gana tvarkinga, yra tai, kad piniginę galite pakeisti „Natrium“. Tai galėtų suasmeninti jūsų vartotojo patirtį.

Galiausiai, kaip ir „Nano“ piniginė, kodas yra atviro kodo ir jį galima peržiūrėti jų „GitHub“. Kūrėjai taip pat paragino išorinius kūrėjus išsišakoti kodą ir patys dirbti su pinigine.

„Exodus“ piniginė (darbalaukis & Mobilus)

„Nano“ nėra įtraukusi „Exodus“ piniginės kaip į vieną iš jų mėgstamiausių piniginių, nors tai yra viena iš geriausiai žinomų trečiųjų šalių piniginių rinkoje.

„Exodus“ galima nemokamai atsisiųsti ir tai yra daugybės valiutų piniginė, palaikanti daugiau nei 100 monetų. Jis palaiko „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose.

Viena iš geriausių „Exodus“ piniginės savybių yra jos patogi sąsaja. Galite lengvai perjungti savo įvairias kriptovaliutas ir stebėti savo bendrą portfelį.

„Exodus“ piniginė NANO

„Exodus Desktop“ vartotojo sąsaja ir mobiliųjų ekranų nuotraukos. Vaizdas per Išėjimas

Kitas tikrai tvarkingas „Exodus“ piniginės bruožas yra įmontuota pagalba keičiantis įvairiomis kriptovaliutomis. Taigi, skirtingai nei kitose piniginėse, jums nereikės iš pradžių išsiųsti savo šifravimo – galite jį sukeisti tiesiai ant piniginės.

Atviro kodo ❓: „Exodus“ nėra visiškai atviras šaltinis. Tačiau yra daug atvirojo kodo komponentų, kuriuos galite peržiūrėti juose „GitHub“ atpirkimai.

Kažkas, ką galite įvertinti, yra „Exodus“ klientų aptarnavimo lygis. Jie ne tik greitai atsako į internetiniuose bilietuose pateiktas užklausas, bet ir yra svarbiausi jų apžvalgose Google Play / „iTunes“ parduotuvės.

Šiose parduotuvėse beveik kiekvieną komentarą (teigiamą ar neigiamą) dalyvauja „Exodus“ komanda. Vis dėlto dauguma komentarų ir įvertinimų atrodo gana teigiami.

„Guarda“ piniginė

Kita trečiųjų šalių piniginė, kurią galbūt norėsite apsvarstyti, yra ta „Guarda“ piniginė. Tai sukūrė įmonė, įsikūrusi Estijoje ir iš tikrųjų turinti finansinių paslaugų licenciją toje šalyje.

„Guarda“ ne tik palaiko NANO, bet ir palaiko iki 10 000 kitų žetonų ir monetų skirtingose ​​grandinėse. Jį galima rasti darbalaukyje ir mobiliajame telefone, jį palaiko daugybė skirtingų įrenginių.

Tai, ką turėtumėte žinoti, yra tai, kad jūs visada valdote savo asmeninius raktus. Tačiau šie privatūs raktai turės būti laikomi jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje. Tačiau, jei norite atnaujinti savo saugumą, taip pat galite tai padaryti, nes tai palaiko aukščiau minėtus „Ledger“ įrenginius.

Guarda Nano

Darbalaukis & Mobili „Guarda NANO“ piniginės versija

Jei įrenginyje turite savo NANO ir norėtumėte jį iškeisti į vieną iš šimtų palaikomų monetų, tai taip pat yra gana paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti įmontuotą mainų funkciją. Į tai gali būti įtrauktas mokestis, tačiau tai suteikia nepaprastai daug patogumo.

Panašu, kad „Guarda“ įrenginį „Nano“ bendruomenė palaiko gana stipriai, ir žmonės su juo turėjo teigiamos patirties. Tai galite patikrinti patys, pereidami į programų parduotuvių įvertinimus ir apžvalgas.

Komanda siūlo palaikymą, kurį galite įvertinti „Guarda“ piniginėje. Atrodo, kad jie gana greitai atsako į technines užklausas, taip pat yra gana didelė telegramų bendruomenė, kuri taip pat gali jums padėti.

Dar viena tvarkinga funkcija, kuria galbūt norėsite pasinaudoti, yra tai, kad „Guarda“ piniginė palaiko daugialypį ryšį. Tai reiškia, kad jei norite susikurti piniginę su daugeliu kitų vartotojų, galite tai padaryti. Norint pasirašyti operaciją, reikės daugiau nei vieno rakto.

„NanoVault“ (žiniatinklio piniginė)

NANO internetinė piniginė, taip pat žinomas kaip „NanoVault“, suteikia jums prieigą prie NANO išteklių ir kontrolę jo nereikalaujant atsisiųsti visos blokų grandinės, kaip tai darytumėte naudodamiesi darbalaukio pinigine..

Tai taip pat piniginė, kurią jau minėjome anksčiau, kai naudojate „Ledger Nano“ piniginę. Tai suteikia aparatinės piniginės saugumą ir paprastą žiniatinklio piniginės naudojimą.

Be abejo, „NanoVault“ galite naudoti ir savarankiškai be „Ledger“. Viskas, ko jums reikia norint sukurti internetinę piniginę, yra jūsų el. Paštas ir slaptažodis. Kai tai pateiksite, jie gaus jūsų piniginės identifikatorių ir sėklą.

Turėti piniginę internete yra patogu, nes ji suteikia galimybę prie jos prisijungti iš bet kurio prie interneto prijungto įrenginio naudojant naršyklę, tačiau tai taip pat reiškia, kad turite prisiimti tam tikrą atsakomybę už saugumą ant savo pečių..

Saugotis ☠️: Internetinės piniginės yra rizikingos, nes yra lengvai įsilaužėlių taikiniai. Apgaulė yra įprasta žiniatinklio piniginėse, todėl visada įsitikinkite, kad esate oficialiame „Nano Vault“ domene: nanovault.io

Tada būsite pasirengę pradėti naudotis pinigine. Atsižvelgiant į tai, kad internetinės piniginės nėra tokios saugios, kaip kitos galimybės, patarčiau tokio tipo piniginę naudoti tik nedideliems sandoriams, o ne dideliam monetų saugojimui.

NANO popierinė piniginė

A popierinė piniginė yra itin saugus ir saugus būdas laikyti savo NANO, jei galite būti tikri, kad pati popierinė piniginė nesunaikinama.

Tai padaryti pakankamai paprasta, sukūrus kelias kopijas ir laikant keliose vietose. Galima pasirinkti net kelis stilius, kad galėtumėte atsispausdinti jums tinkančią piniginę.

„Nano“ popierinė piniginė

Kai kurios puošnios NANO popierinės piniginės

Kad būtų visiškai saugu, rekomenduojama naudoti kompiuterį su nauja „Linux“ įdiegta programa kartu su nebyliu spausdintuvu ir generuoti piniginę neprisijungus prie kompiuterio..

Turėdami popierinę piniginę, galėsite ją laikyti šaldymo kameroje, t. Y. Atjungti nuo interneto. Atsižvelgdami į sumą, kuri yra saugoma įrenginyje, ir kiek ji jums reiškia, galite apsvarstyti kažką panašaus į banko saugyklą ar seifą.

Išvada

Jūs turite tai, 7 geriausių „Nano“ piniginių, esančių šiuo metu rinkoje.

Jei ieškote saugiausio varianto, tada tikrai negalite įveikti aparatinės piniginės. Jei norėtumėte turėti kitą šaltojo sandėliavimo galimybę, galite apsvarstyti popierinę piniginę.

Tačiau „Nano“ piniginė, skirta darbalaukiui / mobiliajam telefonui, taip pat yra gera galimybė, jei jūsų kompiuteryje ar telefone nėra kenksmingų programų ar programų.

Po to visos kitos piniginės atliks triuką. „Exodus“ yra puikus palaikymas įvairiomis valiutomis, tačiau pilno atvirojo kodo trūkumas gali būti šioks toks iššūkis tiems, kurie labai susirūpinę saugumu.

Nepaisant to, kurią piniginę pasirenkate naudoti, būtinai naudokitės geriausia piniginės saugumo praktika. Visada sukurkite atsargines „Seed“ žodžių atsargines kopijas ir būkite atsargūs, ką įdiegiate ir kam sakote apie jūsų „NANO Stash“!

Vietos, kur galima nusipirkti NANO

  • Binansų birža
  • Huobi

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me