Geriausios „NEM“ piniginės: 6 populiariausios vietos saugoti „XEM“

NEM (XEM) yra unikalus projektas, kuris buvo sukurtas nuo nulio, kad taptų vienu iš greičiausių ir labiausiai keičiamų blokinių grandinių.

Jis buvo sukurtas taip pat, kad jį būtų galima lengvai pritaikyti, ir jis leidžia kūrėjams sukurti platų decentralizuotų programų spektrą. Dėl to susidomėjimas XEM gimtąja moneta nuolat didėjo, taigi ir jos išplėtimas plačiau.

Žinoma, jei atsitiks vienas iš tų turėtojų, ieškosite saugios XEM saugojimo galimybės.

Šiame įraše pateiksiu 7 geriausių NEM piniginių sąrašą. Taip pat pateiksiu keletą svarbiausių patarimų, kaip saugiai laikyti savo XEM.

7 geriausios NEM piniginės

Ne ERC20 prieigos raktui iš tikrųjų yra nemažai piniginių, palaikančių NEM. Taip yra todėl, kad projektas buvo vykdomas jau gana ilgą laiką, todėl yra keletas piniginių tiekėjų, kurie sukūrė integraciją.

Yra keli pagrindiniai kriterijai, kuriuos naudojau čia norėdamas pasirinkti geriausią piniginę. Tai apima tokius aspektus kaip saugumas, tinkamumas naudoti ir kūrėjų / bendruomenės palaikymas.

„Trezor“ (aparatinė piniginė)

Trezoras yra viena iš pirmaujančių šifravimo aparatinės įrangos piniginių ir saugo jūsų XEM monetas saugodama jas neprisijungus arba šaltojoje saugykloje. Kaip ir bet kuri gera piniginė, „Trezor“ pirmą kartą naudojant sukuria pradinę frazę, leidžiančią susigrąžinti visas piniginėje saugomas lėšas, jei ji pamesta, pavogta ar sugadinta..

„Trezor“ turi kelis gynybos sluoksnius, kad visos monetos būtų saugios ir saugios. Pirmasis yra būtinybė įvesti devynių skaitmenų PIN kodą, kad galėtumėte pasiekti piniginę. Taip pat kiekvienai operacijai reikia tiek skaitmeninio, tiek fizinio įvesties, o mažas OLED ekranas ir du fiziniai mygtukai naudojami kartu patvirtinti operacijas.

„Trezor“ piniginė NEM

„Trezor Model T“ ir „Trezor Model One“

Tai reiškia, kad skaitmeninis užpuolikas, neturintis fizinės prieigos prie „Trezor“, negali pavogti jūsų monetų. Galiausiai „Trezor“ naudoja ribotą USB jungtį, kuri apsaugo piniginę, net jei ji yra prijungta prie virusu užkrėsto kompiuterio.

„Trezor“ taip pat yra labai naudingas, jei laikote ne NEM monetas, nes jis palaiko daugiau nei 1000 skirtingų monetų, žetonų ir skaitmeninių išteklių. „Trezor“ kainuoja 69 eurus ir yra viena sėkmingiausių aparatūros piniginių po „Ledger Nano“.

„NEM Nano“ (stalinė piniginė)

„NEM Nano“ piniginė yra palaikoma darbalaukio „Windows“, „Linux“ ir „Mac“ versijų versija. Tai yra piniginė, leidžianti lengvai laikyti ir valdyti XEM monetas. Ji taip pat pasižymi patikimu saugumu ir galimybe siųsti pranešimus ir mozaikas į bet kurį NEM adresą ar vardų sritį.

Piniginė buvo sukurta kaip paprasta naudoti NEM sąsaja, tinkanti net pradedantiesiems vartotojams. Privatūs raktai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje, todėl jūsų rankose yra jūsų XEM kontrolė. Piniginė taip pat palaiko kelių parašų ir kelių vartotojų abonementus, todėl tai yra geras pasirinkimas komandai.

„Nem Nano“ piniginės vartotojo sąsaja

„Nem Nano“ piniginės vartotojo sąsaja. Vaizdas per Vidutinis

„Trezor“ taip pat palaiko „NEM Nano“ piniginę. Be XEM saugojimo šioje piniginėje, jis taip pat gali būti naudojamas NEM derliaus nuėmimui.

Saugumas 101 &# 128274 ;: Nors darbalaukio piniginės yra saugios, jums gresia bendra kenkėjiškų programų ir raktų registravimo virusų rizika. Įsitikinkite, kad antivirusinė programa yra atnaujinta ir kad neatsisiųsite jokių kenksmingų failų.

Galiausiai dar kažkas, kas man padarė didelį įspūdį, buvo tai, kad tai yra viena iš nedaugelio vietinių piniginių, turinti tiesioginį keitimo palaikymą. Tokiu atveju „NEM Nano“ naudoja „Changelly“ API greitoms operacijoms atlikti tiesiai į jūsų NEM adresą.

Tai reiškia, kad galite naudoti „Changelly“, kad greitai ir lengvai konvertuotumėte kitas kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“, į XEM, kurios bus siunčiamos tiesiai į jūsų NEM adresą. Jūs netgi galite naudoti „Changelly“ „fiat“ vartus ir nusipirkti „XEM“ su savo USD, EUR arba GBP.

„NEM Foundation“ programa (mobilioji piniginė)

Tai yra oficiali NEM mobilioji programėlė, kurią galima naudoti abiem „Android“ ir „iOS“ Operacinės sistemos. Tai lengva įdiegti ir sukonfigūruoti ir suteikia vartotojams galimybę lengvai saugoti, siųsti ir gauti XEM išmaniuosiuose telefonuose. Tai taip pat leidžia lengvai importuoti ir eksportuoti esamas NEM piniginės paskyras.

Piniginė yra kelių parašų ir leidžia valdyti kelias sąskaitas. Asmeniniai raktai saugomi saugai, o visi raktai ir kiti duomenys yra šifruojami. „NEM Foundation“ programa yra lengvai naudojama sąsaja, leidžianti vartotojams greitai ir lengvai atlikti operacijas su „XEM“.

„Nem Foundation Mobile“

„NEM Foundation Mobile App“ ekrano nuotraukos

Programos įvertinimų pasiskirstymas atrodo gana iškreiptas. Yra daugybė žmonių, kurie abiejose parduotuvėse įvertino jį kaip 5 arba 1. Panašu, kad daugelis rūpesčių yra susiję su atskiromis piniginėmis. Tačiau buvo ir tokių, kurie skundėsi praėjusiais metais sugedusia programėle. Atrodo, kad į juos neseniai buvo kreiptasi.

Vis dėlto džiugina tai, kad kūrėjai reaguoja į šiuos vartotojus. Jie atsako į savo klausimus ir sprendžia rūpimus klausimus. Tai rodo, kad NEM komanda yra atvira konstruktyviai kritikai.

„Exodus“ piniginė (darbalaukio piniginė)

„Exodus“ piniginė yra viena iš labiausiai žinomų trečiųjų šalių daugiašakių kriptografinių piniginių, šiuo metu esančių rinkoje. Jie taip pat neseniai išleido NEM integraciją.

„Exodus“ suteikia vartotojams galimybę visiškai valdyti raktus savo įrenginiuose. Tai gali būti laikoma daug saugesniu nei naudojimasis laisvės atėmimo piniginės sprendimais, pvz., Kriptovaliutų mainais ir pan. Taip pat nereikia nustatyti ar patvirtinti sąskaitos, o tai reiškia, kad jūsų duomenims niekada negresia pavojus.

„Trezor“ palaikymas &# 128279 ;: „Exodus“ taip pat neseniai bendradarbiavo su „Trezor“, kur galite naudoti „Trezor“ įrenginį, bet monetas valdyti naudodami „Exodus“ vartotojo sąsają. Tai turi papildomą aparatūros lygio saugumo pranašumą, tuo pačiu galėdamas naudoti tikrai intuityvų priekinį galą.

Vienas iš pagrindinių „Exodus“ piniginės pardavimo taškų yra jo patogumas naudotis. Ji turi vieną intuityviausių vartotojo sąsajų ir leidžia greitai ir lengvai valdyti monetas. Taip pat turite visą parą veikiančią klientų aptarnavimo tarnybą, kuri yra puiki, jei jums reikia greito palaikymo arba jums reikia atsakymų į išsamesnius klausimus.

„Nem XEM Exodus“ piniginė

„Exodus“ darbalaukio piniginė su NEM palaikymu

„Exodus“ taip pat turi „Shapeshift“ integraciją. Tai reiškia, kad jūs galite lengvai pakeisti savo XEM į kitą monetą čia pat, piniginėje. Nereikia siųsti monetų į didelius saugojimo biurus ir nusipirkti norimą monetą. Mažesni mokesčiai ir saugesnis sandoris.

„Exodus“ piniginę sukūrė labai gabių inžinierių komanda. Anksčiau projektas buvo visiškai atviras šaltinis ir vis dar yra daugybė funkcinių projekto komponentų, kurie yra atviro kodo. Šias atvirojo kodo skiltis galite peržiūrėti „Exodus“ viešumoje „GitHub“.

„Exodus“ piniginę galima įsigyti „Windows“, „Linux“ ir „Mac“. Jie taip pat neseniai išleido versiją mobiliesiems, kurią galima įsigyti „iOS“. Tačiau kol kas NEM nėra palaikoma …

„Coinomi“ (stalinė ir mobilioji piniginė)

„Coinomi“ buvo paleista 2014 m. Kaip mobilioji piniginė ir neseniai išleido ir darbalaukio versiją. Tai yra viena iš populiariausių mobiliųjų kriptovaliutų piniginių, palaikanti NEM ir daugiau nei 1500 kitų „blockchain“ išteklių. Plius vartotojai iš viso gali pridėti bet kurį ERC-20 prieigos raktą. Jei norite piniginės, kurią galima naudoti dideliam turto skerspjūviui laikyti, „Coinomi“ piniginė yra puikus pasirinkimas.

Kalbant apie saugumą, „Coinomi“ piniginė saugo jūsų asmeninius raktus įrenginyje, kuris suteikia jums pilną kontrolę. Metų pradžioje kilo nedidelis ginčas, kai „Coinomi“ vartotojas juos apkaltino aplaistytas kodavimas. Tačiau tai negalėjo lemti lėšų praradimo ir išspręsti problemą nedelsiant.

„Coinomi Nem“ piniginė

„Xoin“ skirta „Coinomi“ mobilioji piniginė ir stalinė piniginė

Kažkas dar man labai patinka „Coinomi“ yra mainų funkcija. Tai suteikia jų „Shapeshift“ integracija, leidžianti lengvai pasikeisti XEM į daugybę kitų kriptovaliutų tiesiai į piniginę..

„Coinomi“ gerbia ir jūsų privatumą, todėl jums nereikia pateikti savo vardo, el. Pašto adreso ar kitos KYC / AML informacijos atsisiųsdami piniginę. Tai net slepia atsisiųstą IP adresą, o „Coinomi“ serveriuose nėra jokių žurnalų.

Atviro kodo &# 128104; ‍&# 128187 ;: Jei esate puristas, vienas nedidelis „Coinomi“ piniginės trūkumas yra tas, kad tai nėra atviras šaltinis. Tai reiškia, kad išorės kūrėjai nepatvirtino kodo dėl jo patikimumo ir saugumo. Žinoma, buvo naudojami ir atvirojo kodo projektai, pvz „Electrum“ ir Copay.

„Coinomi“ piniginę lengva naudoti, ji turi intuityvią vartotojo sąsają ir aiškią navigaciją. Jis taip pat prieinamas keliuose įrenginiuose, įskaitant stalinius įrenginius per „Windows“ ir „Linux“. Taip pat abiejuose yra „MacOS“ versija, taip pat mobili versija „iOS“ ir „Android“.

NEM bendruomenės klientas – NCC (darbalaukio piniginė)

Tai yra originalas NEM darbalaukio piniginė, kuris taip pat tarnauja kaip tinklo mazgas. Tai geriausia piniginė monetoms rinkti, bet taip pat tinka pažengusiems vartotojams. Pradedantiesiems patariama naudoti „NEM Nano“ programą, kuri buvo sukurta kaip lengvai naudojama alternatyva NCC.

NCC yra „Windows“, „Linux“ ir „Mac“, todėl prieš diegiant NCC klientą labai svarbu įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje nėra virusų. Nors tai gali būti saugiausia NEM programinės įrangos piniginė, daugeliui pradedančiųjų vartotojų konfigūracijos bus per daug. Tačiau pažangios NCC funkcijos yra labai patrauklios pažengusiems NEM vartotojams.

„FreeWallet“ (mobilioji piniginė)

„FreeWallet“ yra mobilioji ir internetinė piniginė, turinti galimybes naudoti kelių valiutų piniginę, skirtą jūsų NEM saugojimui, arba, jei norite, kad piniginė būtų viena valiuta, taip pat galite pasirinkti Tik XEM piniginė (Tik „Android“ palaikymas). Bet kuriuo atveju jūs gaunate labai vertinamą piniginę, kuri buvo sukurta atsižvelgiant į jūsų saugumą.

Viena „FreeWallet“ savybė, kuri kai kuriems vartotojams nepatinka, yra ta, kad piniginė iš tikrųjų saugo jūsų monetų privačius raktus savo serveriuose. Jie tai daro, kad galėtų monetas įdėti į šaltą saugyklą banko saugyklose. Kitaip tariant, jie veikia kaip „laisvės atėmimo piniginė“, sauganti jūsų monetų kontrolę.

Ne tavo raktai &# 128273 ;: Atsižvelgiant į tai, kad vartotojai neturi savo raktų, šis piniginės sprendimas iš tikrųjų nėra toks skirtingas, kaip laikyti monetas mainuose. Turėsite pasverti lengvojo atsigavimo pliusus, palyginti su trūkumais, kai asmeniškai nelaikote monetų.

„FreeWallet“ yra šiek tiek unikali tuo, kad nėra sukurta atsarginė frazė. Jei dėl kokių nors priežasčių prarandate prieigą prie savo paskyros, vienintelis būdas ją atkurti yra „FreeWallet“ palaikymo komanda. Be pagrindinės piniginės apsaugos, galite padidinti saugumą pridėdami PIN kodą arba patvirtindami savo el. Pašto adresą / telefono numerį.

„FreeWallet“ NEM

„FreeWallet“ NEM (XEM) piniginė

Taip pat yra pirštų atspaudų palaikymas, o tai reiškia, kad galite greitai prisijungti prie savo prietaiso be slaptažodžio. Jei nerimaujate dėl neteisėtų pirkinių savo paskyroje, galite padidinti dienos ar savaitės operacijų sumų apribojimus, kad padidintumėte saugumą.

„FreeWallet“ taip pat veikia kaip mainai į palaikomas monetas, leidžiantys vartotojams greitai ir lengvai pasikeisti monetomis tiesiai į piniginę. Taip pat galima įsigyti BTC ir ETH su kreditine kortele tiesiai į piniginę.

Nors kai kuriems gali nepatikti, kad privatūs raktai saugomi „FreeWallet“ įmonėje, kiti įvertins piniginės naudojimo paprastumą ir funkcionalumą.

Išvada

Čia jūs turite tai, 7 geriausias NEM XEM pinigines, kurios šiuo metu yra rinkoje. Kokią piniginę pasirinksite, priklausys nuo jūsų asmeninių nuostatų ir įgūdžių lygio.

Neabejotina, kad aparatinės piniginės, tokios kaip „Trezor“, saugumas yra bene saugiausias pasirinkimas. Puiku tai, kad dabar galite naudoti šį „Trezor“ su „Exodus“ darbalaukio pinigine, o tai reiškia švaresnę ir intuityvesnę vartotojo sąsają.

Žinoma, jei jums patogu saugoti raktus darbalaukyje, galite pasirinkti „Exodus“ piniginę. Jei jums labiau patinka mobiliosios piniginės patogumas, tiek „NEM Foundation App“, tiek „Coinomi“ yra gana veiksmingos.

Galiausiai, jei jus domina visos NEM platformos funkcijos, galite atsisiųsti NEM nano darbalaukio piniginę. Tai taip pat yra puikus būdas paremti NEM fondą ir padidinti technologijos pritaikymą.

Nesvarbu, kokį piniginės sprendimą nuspręsite naudoti, būtinai naudokitės piniginės apsauga 101. Negalima atsisiųsti įtartinų failų, saugoti pradinių žodžių kopijas ir nepraneškite visiems žinoti, kiek XEM turite!

Geriausios vietos pirkti XEM

  • Binansas
  • Bittrex
  • Huobi
  • Poloniex

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me