Geriausios „Neo“ piniginės: 9 populiariausios „NEO“ ir „NeoGas“ parduotuvių vietos

„Neo“ yra išmanusis sutartinis „blockchain“ projektas, sukurtas Kinijoje. Be panašumo į „Ethereum“, kai jis naudojamas kuriant pažangias sutartis ir išleidžiant skaitmeninį turtą, jis taip pat naudoja du skirtingus žetonus.

Pirmasis yra NEO, o antrasis – GAS. Kiekvienas turi konkretų naudojimo atvejį, o vienas naudojamas kitam (panašiam į kuolą) generuoti. Juos abu taip pat reikės laikyti piniginėje, kurios pasirinkimas yra gana platus.

Šiame įraše apžvelgsiu geriausias „Neo“ pinigines, kurios taip pat gali būti naudojamos jūsų dujoms laikyti. Taip pat pateiksiu keletą svarbiausių patarimų, kaip saugiai saugoti savo kriptografiją.

NEO ir GAS

Kad galėtume apžvelgti visas pinigines, kurias galite naudoti, svarbu greitai apžvelgti šių dviejų lėšų skirtumą. Šie du žetonai suteikia skirtingus blokų grandinės tikslus:

  • NEO žetonai atstovauja „blockchain“ nuosavybės teise panašiai, kaip akcijos reiškia valstybinių bendrovių nuosavybę. NEO žetonai naudojami tinklui apsaugoti ir valdyti, o kaip atlygį už tai vartotojai gauna GAS žetonus. Laikydami NEO tinkamoje piniginėje, automatiškai pradedama generuoti DUJ. Kiekvienas naujas sugeneruotas blokas sukuria 8 GAS ir jos yra tolygiai paskirstytos 100 milijonų esamų NEO. NEO žetonai negali būti dalijami į mažesnius nei 1 dydžius.
  • Dujiniai žetonai yra naudingieji žetonai, leidžiantys naudoti NEO blokų grandinę. Tai yra kuras, kuris valdo sandorius NEO tinkle. Skirtingai nuo NEO žetonų, GAS žetonai yra dalijami .

„Neo“ prieš „NeoGas“

NEO ir „NeoGas“. Vaizdas per Steemit

Kadangi GAS turi vertę, svarbu rasti piniginę, galinčią pritraukti NEO, taip pat laikyti NEO ir DAS. Valiutos piniginės to padaryti negali, ir vis tiek nesaugu laikyti savo turtą biržoje. NEO turėtojai susiduria su keliais iššūkiais:

  • Vartotojai gali nežinoti, ar piniginė palaiko NEO įdėjimą;
  • Vartotojai gali nežinoti, ar piniginė palaiko NEO ir DAS siuntimą, priėmimą ir laikymą;
  • Vartotojai gali nežinoti, ar galima pasitikėti pinigine;
  • Vartotojai paprasčiausiai nežino, kurią piniginę geriausia naudoti.

9 geriausios „NEO“ piniginės

Dabar, kai apytiksliai suprantate, kuo skiriasi NEO ir „Gas“, galime pasinerti į keletą geriausių piniginių. Norėdami patekti į šią atranką, mes panaudojome keletą kriterijų. Tai apima saugumą, kūrėjų ir bendruomenės palaikymą bei naudojimą.

Turint tai omenyje, žemiau pateikiamas 9 geriausių NEO piniginių, kuriuos galima naudoti tiek NEO, tiek GAS saugojimui, dujų generavimui kuriant NEO, sąrašas ir jie yra patikimi..

„Ledger Nano S“ (aparatinės įrangos piniginė)

Daugelis žmonių „Ledger nano S“ vadina saugiausia turima pinigine ir dėl geros priežasties. „Ledger“ įmonė nenuilstamai stengėsi, kad jų aparatinės piniginės būtų kuo saugesnės, kad būtų galima laikyti įvairiausias kriptovaliutas..

Nors „Ledger Live“ nepalaiko NEO, galite prijungti tokias pinigines kaip NEON ir „NeoTracker“. Tai ne tik apsaugo NEO žetonus, bet ir leidžia reikalauti GAS žetonų programinės įrangos piniginėje. Be to, NEO žetonai yra toli nuo įsilaužėlių ir kitų blogų veikėjų.

Kitas šio derinio pranašumas yra tas, kad tampa neįmanoma išsiųsti NEO ar GAS iš programinės įrangos piniginės, nebent asmuo turi prieigą prie „Ledger“ aparatinės piniginės. Tai sumažina galimybę įsilaužti ir įsilaužėliui tampa beveik neįmanoma pasiekti tokiu būdu saugomų lėšų.

„Ledger Nano Neo“ piniginė

Gaukite savo „Ledger Nano X“ iš oficialios parduotuvės

Taip pat naudinga turėti aparatinę piniginę, kurioje tilptų tūkstančiai kitų žetonų ir vienu metu būtų galima laikyti daugiau nei 30 jų. Tai padeda saugoti visą monetų ir žetonų portfelį.

Įspėjimas ⚠️: Visada įsitikinkite, kad nusipirkote aparatinę piniginę oficialioje parduotuvėje. Buvo pavyzdžių, kai žmonės, kurie pavogė kriptografiją iš sugadintos įrangos, pardavė mano trečiąsias šalis

Piniginę sukonfigūruoti ir naudoti yra gana paprasta: informacijai pateikti yra vienas OLED ekranas ir du fiziniai mygtukai, kuriuos reikia vienu metu paspausti, kad būtų užbaigta bet kuri operacija, o tai pašalina galimybę įsilaužti.

Vienintelis „Ledger“ aparatinės piniginės trūkumas yra jo kaina, tačiau tai nuolat mažėja ir dabartinė kaina yra tik 59 USD. „Ledger“ yra puikus sandoris užtikrinant NEO / GAS ir kitų monetų bei žetonų įsigijimą..

„NEO GUI“ piniginė (darbalaukio piniginė)

NEO GUI piniginė buvo sukurta NEO bendruomenės ir yra laikoma oficialia projekto darbastalio pinigine.

Skirtingai nei komandinės eilutės NEO piniginė, ši veikia per grafinę vartotojo sąsają (GUI), todėl prieinama visiems. Tai pilno mazgo piniginė, todėl jai reikia atsisiųsti ir sinchronizuoti visą blokų grandinę, kad vartotojas galėtų sukurti naują piniginę..

„Neo GUI“ piniginė

NEO GUI v3.0 ekrano kopija. Vaizdas per Neo

Atsisiuntus visą „blockchain“, galima lengvai sukurti naują slaptažodžiu apsaugotą piniginę, kurią galima sukurti importuojant privatųjį raktą. Nekantrūs gali sutaupyti laiko, reikalingo sinchronizuoti „blockchain“, atsisiųsdami jau sinchronizuotų duomenų kopijas ir nukopijavę tuos duomenis tiesiai į piniginės kliento šakninį aplanką..

Ši piniginė buvo puikiai pritaikyta laikyti, siųsti ir gauti tiek NEO, tiek GAS. Be to, ji veikia kaip stambi piniginė, leidžianti vartotojams generuoti DUJ, laikant savo NEO piniginėje. Dabartinė gamybinė versija yra 2 piniginės versija, tačiau 3.0 versiją taip pat galima įsigyti kaip beta versiją.

„NEO GUI“ piniginė palaiko tiek anglų, tiek kinų kalbas ir yra puiki alternatyva tiems, kurie nori oficialiai sankcionuotų „NEO“ piniginių, tačiau nėra patogūs ir nesusipažinę su komandinės eilutės sąsaja (CLI). Tai yra lengvai sukurta ir tokia pat paprasta naudoti piniginė.

„NEO Tracker“ piniginė (žiniatinklio piniginė)

„NEO Tracker“ piniginė yra internetinė piniginė, sukurta naudojant „JavaScript“, naudojant visiškai atvirą kodą, kurį gali patikrinti visi. Tai ypač patogi vartotojui ir yra tinkama saugoti, siųsti ir gauti tiek NEO, tiek GAS. Ir ji veikia kaip stambi piniginė, leidžianti vartotojams automatiškai reikalauti savo dujų atlygio, laikant NEO piniginėje.

Nors piniginė generuoja visus reikiamus duomenis, kad veiktų vartotojo naršyklėje, svarbu pažymėti, kad piniginė iš tikrųjų yra neprisijungus veikianti programa. Tai reiškia, kad nėra duomenų perdavimo į piniginės serverius, o privatūs raktai lieka tik vartotojo įrenginyje. Tai leidžia vartotojui išlaikyti visišką savo lėšų kontrolę.

„Neo Tracker“ piniginė

„NEO Tracker“ piniginės apžvalga

Piniginę sukūrė ne NEO kūrėjai, tačiau ji naudoja geriausią kriptovaliutos piniginės praktiką, kad užtikrintų lėšų saugumą, ir ją patvirtino naudoti NEO komanda.

Įspėjimas &# 128683 ;: Jei ketinate naudoti interneto piniginę, turite įsitikinti, kad esate ne sukčiavimo puslapyje. Visada dukart patikrinkite šoninį domeną ir SSL sertifikatą https://neotracker.io

Piniginė yra paprastoji piniginė, vadinasi, jos nereikia visiškai sinchronizuoti su „blockchain“. Pirmą kartą kuriant piniginę, sukuriamas raktų saugyklos failas, kuriame visiškai užšifruoti privatūs raktai saugomi tik vartotojo įrenginyje.

Kaip galite tikėtis iš internetinės piniginės, „NEO Tracker“ piniginę yra gana lengva sukurti ir naudoti. Ir tai yra labai naudinga, nes tai leidžia vartotojams visiškai bendrauti su NEO blokų grandine. Kitaip tariant, vartotojai gali siųsti, gauti ir saugoti NEO ir GAS, jie gali reikalauti GAS, jie gali peržiūrėti savo operacijų istoriją ir netgi gali saugoti kitus žetonus iš NEO blockchain.

NEON piniginė (stalinė piniginė)

NEON piniginė daugelio vartotojų nuomone, tai yra geriausia darbalaukio piniginė, skirta NEO ir GAS saugoti, siųsti ir gauti. Kritiškai piniginė yra naudinga kaip įdėta piniginė, o vartotojai automatiškai pradės gauti DUJ, laikydami NEO žetonus NEON piniginėje..

Piniginė taip pat laikoma labai saugia, nes ji visiškai kontroliuoja vartotojus, nes privatus raktų raktas niekada nepalieka įrenginio, kuriame veikia piniginė.

„Neon Wallet“ vartotojo sąsaja

NEON piniginės vartotojo sąsaja

Kaip darbalaukio piniginę, NEON galima „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ operacinėms sistemoms. Tai laikoma lengva pinigine, nes vartotojams nereikia atsisiųsti visos „blockchain“. Jis taip pat yra atviro kodo, o NEO kūrėjai pažvelgė į kodą ir teigė, kad NEON piniginę naudoti yra saugu.

Taip pat lengva naudoti. Beveik kiekvienas, turintis stalinį kompiuterį, turėtų galėti atsisiųsti piniginę ir ją įdiegti. Labai svarbu, kad piniginės programinė įranga būtų atsisiųsta tik iš patikimo šaltinio, kad būtų išvengta galimų kenkėjiškų programų ar programinės įrangos klaidų..

„Exodus“ piniginė (mobili & PC)

Tai yra viena geriausių „Neo“ laikymo trečiųjų šalių piniginių piniginių. Jis turi ilgą saugumą ir buvo pradėtas kurti dar 2016 m., Ir šiuo metu palaiko daugiau nei 100 papildomų kriptovaliutų.

Kalbant apie įrenginių palaikymą, jis pasiekiamas mobiliuosiuose ir staliniuose įrenginiuose. Tai palaiko „Mac“, „Linux“ ir „Windows“ įrenginiuose. Ši piniginė taip pat turi keletą gerai žinomų rėmėjų, tokių kaip Roger Ver ir Erik Voorhees.

Viena populiariausių piniginės savybių turi būti aptaki ir supaprastinta vartotojo sąsaja. Taip pat lengva valdyti savo portfelį ir stebėti visas savo pozicijas. Vis dėlto svarbiausia, kad jūs visiškai kontroliuojate savo asmeninius įrenginio raktus.

„Exodus“ piniginė „Neo“ vartotojo sąsaja

NEO piniginė „Exodus“

Kažkas dar, ką, be abejo, įvertinsite „Exodus“ piniginėje, yra jų integruota mainų funkcija. Tai leidžia jums pakeisti savo NEO ir „Gas“ ten pat, piniginėje, nereikia siųsti savo žetonų į centralizuotą mainų centrą. Tai atliekama naudojant „ShapeShift“ integraciją, kuri yra paprastas su laisvės atėmimu nesusijęs mainas.

Pastaba ✍️: Siekdama finansuoti plėtros išlaidas, „Exodus“ iš visų biržų ima nedidelį mokestį. Štai kodėl įkainiai gali skirtis nuo tų, kuriuos rasite patys „Shapeshift“

Kalbant apie „NeoGas“, kaip yra su kitomis čia esančiomis piniginėmis, galite užsidirbti dujų užsidėję NEO ant „Exodus“ piniginės. Jums taip pat bus malonu žinoti, kad „Exodus“ yra viena iš nedaugelio piniginių, siūlančių klientų palaikymą. Paprastai jie užtrunka apie 2 dienas, kad atsakytų į visus su tuo susijusius klausimus.

Mobilioji piniginė yra tokia pat aptaki ir intuityvi kaip darbalaukio klientas. Taip pat buvo gautas gana daug teigiamų bendruomenės atsiliepimų apie mobilųjį klientą. Jei eisite į „Apple“ iTunes parduotuvė arba Google Play parduotuvėje pamatysite, kad produktas vidutiniškai yra maždaug 5 žvaigždutės abiejose – visada gerai matyti.

„NEO“ piniginė (žiniatinklio piniginė)

Vartotojai, norintys paprasto NEO ir GAS saugojimo sprendimo, gali apsvarstyti lengvą ir intuityvų žiniatinklio pagrindą „NEO“ piniginė.

Kaip galite spėti iš internetinės piniginės, ji sukurta naudojant paprastą vartotojo sąsają ir skirta patogumui naudoti. Tiek patyrę kriptovaliutos vartotojai, tiek pradedantieji į kosmosą ras „NEO“ piniginę, kad ją būtų lengva nustatyti ir naudoti..

Piniginę sukūrė NEO bendruomenė, o vienas svarbiausių jos kūrimo principų buvo saugumas. Tai reiškia, kad viskas, kas saugoma ar siunčiama piniginėje, pagal numatytuosius nustatymus yra šifruojama, todėl tai yra viena iš saugesnių galimybių, į kurią reikia atsižvelgti ieškant NEO piniginės.

„Neo“ piniginės žiniatinklis

Paprasta „Neo“ piniginės žiniatinklio sąsaja

Piniginės raktai saugiai lieka vartotojo įrenginyje, o piniginės serveriams bet kuriuo metu nėra jokios informacijos ar duomenų. Be saugumo, jis taip pat buvo suprojektuotas taip, kad būtų lengvas ir greitas, jį būtų lengva naudoti kaip pagrindinę funkciją.

Natūralu, kad NEO piniginė taip pat gali būti sukurta, kad būtų užtikrintas lėšų saugumas. NEO žetonus galima susieti taip, kad GAS žetonai būtų automatiškai pareikalauti ir sušluoti į piniginę. Piniginė taip pat yra daugiakalbė, palaikoma tiek angliškai, tiek kiniškai. Tiems, kurie nori paprasto NEO laikymo ir laikymo, tai yra idealus sprendimas.

„Atomic“ piniginė (mobili & Darbalaukyje)

Dar viena trečiųjų šalių piniginė piniginė, kuri, atrodo, šiais laikais gauna daug aprėpties, yra „Atomic“ piniginė. Tai palaikoma tiek mobiliajame, tiek darbalaukyje ir joje gali būti daugiau nei 500 skirtingų kriptovaliutų, įskaitant NEO ir „NeoGas“.

Kaip ir „Exodus“ piniginės atveju, tai nėra laisvės atėmimo vieta ir jūs visiškai kontroliuojate savo asmeninius raktus. Jame taip pat yra įmontuota mainų funkcija ir galite naudoti „ShapeShift“, „Changelly“ arba „ChangeNOW“, kad sukeistumėte savo NEO tiesiai ant piniginės.

Pati piniginė yra tikrai patogi vartotojui ir yra viena iš kelių valiutų piniginių tiems, kurie tik įžengia į kriptografinius vandenis. Galite lengvai perjungti įvairias kairėje esančias funkcijas ir pagrindiniame ekrane išskaidyti savo platesnį šifravimo portfelį..

„Neo Atomic“ piniginė

Atominės piniginės darbalaukio ir mobilioji sąsaja

Kažkas, kas jums gali būti naudinga „Atomic“ piniginėje, yra tai, kad jūs galite lengvai nusipirkti kriptografiją tiesiai iš savo piniginės. Jei dar neturite „Neo“, galite išsitraukti kortelę ir ją nusipirkti. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad mokesčiai yra tikrai dideli, nes jie naudojasi trečiosios šalies mokėjimo procesoriumi.

Ne atvirasis šaltinis &# 128683 ;: Tačiau atkreipkite dėmesį, kad pagrindinis „Atomic“ piniginės kodas nėra atviras šaltinis, todėl jo negalima savarankiškai patikrinti.

Mobilioji piniginė yra išvardyta abiejuose iTunes parduotuvė ir Google Play. Pirmojoje ji įvertinta 4,6, antrojoje – 4,4. Tai labai džiugina net ir tais atvejais, kai vartotojams kilo problemų dėl piniginės, jų palaikymo komanda greitai atsakė į atsakymą.

Apsiregistravę jų svetainėje taip pat pastebėsite, kad jie turi gana gerai žinomų rėmėjų, įskaitant tokius kaip Konstantinas Gladychas. Tiems, kurie nežino, jis yra „Changelly.com“ įkūrėjas, kuris yra dar viena labai gerai žinoma ne laisvės atėmimo kriptovaliutų birža.

„O3 NEO“ piniginė (stalinė / mobilioji piniginė)

O3 piniginė yra skirtas tiems, kuriems kelyje reikia turėti savo NEO. Tai yra kelių platformų piniginė, turinti darbalaukio parinktį „Windows“ ir „MacOS“ vartotojams, taip pat mobiliojo ryšio parinktį, skirtą „Android“ ir „iOS“ mobiliesiems operacinėms sistemoms.

Tai labai įvertinta NEO piniginė ir sulaukė daugybės pagyrimų iš mobiliųjų programų vartotojų. Be to, piniginė yra atviro kodo, o tai reiškia, kad programavimo kodą gali peržiūrėti visi, užtikrindami, kad piniginė nevykdytų kenkėjiškų veiksmų.

Piniginė suteikia pilną šifravimą naudotojų privatiems raktams, o kol vartotojo įrenginiai yra saugūs ir be kenkėjiškų programų prieš įdiegdami piniginę, jie gali būti tikri, kad lėšos yra saugios.

Be praktinių funkcijų, piniginėje taip pat yra paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja, leidžianti vartotojams lengvai saugoti ir tvarkyti savo žetonus. Be NEO ir NEP-5 žetonų saugojimo, jis palaiko Ontology tinklą.

Be to, vartotojai gali automatiškai reikalauti savo GAS ir ONG premijų piniginėje. Tai puiki piniginė pradedantiesiems ir patyrusiems kriptovaliutos vartotojams, ieškantiems mobiliosios piniginės sprendimo.

ANSY piniginė (popierinė piniginė)

Paskutinė NEO turėtojų galimybė yra turto saugojimas pagrindinė popierinė piniginė. Popierinė piniginė yra šiek tiek daugiau nei fizinis popierius, ant kurio atspausdinti viešieji ir privatūs adresai.

Viešasis adresas suteikia vartotojams galimybę NEO nusiųsti į piniginę, o asmeninis adresas – būdą siųsti NEO žetonus ar juos išleisti. Naudojant popierinę piniginę, raktai visam laikui lieka neprisijungę, o tai padidina šio tipo piniginės saugumą.

Yra keletas popierinės piniginės minusų. Vienas iš jų yra fizinės popieriaus sugadinimo grėsmė. Popierinę piniginę reikia saugiai apsaugoti nuo gaisro ir vandens pažeidimų ar net nuo popieriaus plyšimo. Daugelis ekspertų rekomenduoja kelias popierinės piniginės kopijas laikyti saugiose vietose, jei sugadinta viena ar kelios.

„Ansy“ popierinė piniginė „Neo“

Popierinės piniginės sugeneravimas spausdinti

Kitas trūkumas yra tas, kad vartotojai negali reikalauti GAS žetonų iš NEO, saugomo popierinėje piniginėje. Tai yra vienintelė piniginė mūsų sąraše, kuri nepalaiko automatinio GAS rinkimo susijusiems NEO. Paskutinis trūkumas yra tas, kad piniginę šiuo metu galima įsigyti tik anglų kalba.

Pastaba ✍️: Jei ketinate generuoti popierinę piniginę, saugiau tai padaryti neprisijungus, atsisiųsdami failus. Tai užtikrina, kad jūsų privatiems raktams niekada nepavyktų susidurti su išorine grėsme.

Geriausia ANSY popierinės piniginės savybė yra ta, kad vartotojas išlieka visiškas raktų ir monetų valdymas. Kol popierius saugomas ir saugus, įsilaužėliams jokiu būdu negalima prieiti prie lėšų, nes jie visada būna visiškai neprisijungę.

Išvada

Yra atvejų, kai vartotojai saugo savo NEO piniginėse, kur negalėjo gauti GAS atlygio, arba paprasčiausiai net nežinojo, ar piniginė generuos GAS.

Buvo atvejų, kai vartotojai nežinojo, ar gali siųsti ir gauti NEO, ir GAS, arba jiems gali būti sunku atpažinti, ar piniginė yra teisėta, ar ne.

Tikimės, kad aukščiau pateiktas sąrašas panaikins bet kurią iš šių kovų, leisdamas visiems žinoti, kurios piniginės yra saugios ir saugios, o kurios palaiko NEO ir GAS saugojimą, siuntimą ir gavimą, taip pat GAS generavimą..

Kokią piniginę pasirinksite, tikrai priklausys nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Jūs tikrai negalite įveikti aparatinės piniginės, tokios kaip „Ledger“, saugumo. Tačiau, jei imsitės tinkamų atsargumo priemonių, viena iš darbalaukio ar mobiliųjų piniginių gali būti gera alternatyva.

Nesvarbu, kurią piniginę pasirinksite naudoti, įsitikinkite, kad praktikuojate piniginės saugumą. 101. Laikykite savo sėklų atsargines kopijas ir laikykite saugioje vietoje. Jei naudojate darbalaukio piniginę, neatsisiųskite jokių įtartinų priedų.

Geriausios NEO pirkimo vietos

  • Binansų birža
  • Bittrex
  • Huobi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me