Geriausios ontologinės piniginės: 9 populiariausios saugiausios ONT ir ONG saugojimo parinktys

Ontologija (ONT) yra projektas, sukuriantis tarpusavio pasitikėjimo ekosistemą keičiantis duomenimis ir bendradarbiaujant – ir jis sulaukė nemažai dėmesio.

Konkrečiau kalbant, ontologijos infrastruktūra egzistuoja kaip įvairių sistemų, įvairių pramonės šakų ir kryžminių programų ekosistema. Kaip ir kiti „blockchain“ technologijos projektai, ontologija yra decentralizuota ir veikia naudojant dvigubą žetonų sistemą.

Šie du žetonai yra ONT ir ONG. ONT prieigos raktas yra Ontology tinklo sandorio žetonas, o ONG paskirtis yra panaši į NEO GAS žetoną, kuris iš esmės leidžia žmonėms uždirbti operacijų mokesčius, kai jie padeda išlaikyti blokų grandinės veikimą.

Jei naudojate „Ontology“ blokų grandinę arba paprasčiausiai investuojate į ONT žetonus, jums reikės piniginės saugojimui, o žemiau rasite aštuonių geriausių vietų, kuriose galite laikyti ONT ir ONG, sąrašą..

8 geriausi ONT & ONG piniginės

Kad galėčiau pereiti prie viršutinių piniginių, kurias galite naudoti, verta tiksliai atkreipti dėmesį, kokius kriterijus naudojame vertindami šias pinigines.

Tai susiję su daugeliu veiksnių, įskaitant piniginės saugumą, kūrėjų palaikymą, paprastą naudojimą ir funkcionalumą. Žinoma, gali būti ONT palaikančių piniginių, kurių nėra šiame sąraše. Jei galvojate apie jų naudojimą, įsitikinkite, kad tai yra pakankamai gera reputacija likusiai bendruomenei.

Tai sakant, pasinerkime tiesiai į viršutines pinigines (pirmenybės tvarka).

Didžiosios knygos piniginės (aparatinė piniginė)

„Ledger Nano S“ yra gerai žinoma kaip viena iš geriausių aparatinės piniginių, skirta daugeliui skirtingų kriptovaliutų saugoti. Tiesą sakant, Didžioji knyga palaiko daugiau nei 700 skirtingų kriptovaliutų ir yra vienas saugiausių būdų kriptovaliutoms laikyti ir apsaugoti jas nuo blogų veikėjų.

Nors „Nano S“ yra prieinamiausia iš „Ledger“ piniginių, yra ir „Ledger Blue“ bei naujasis „Ledger X“, kurie abu gali būti naudojami ONT ir ONG saugoti..

„Ledger Nano“ ontologijos piniginė

Gaukite savo „Ledger Nano X“ iš oficialios parduotuvės

„Ledger“ įvairiais būdais apsaugo jūsų ONT / ONG nuo įsilaužėlių ir kitų blogų veikėjų. Įrenginys reikalauja tiek skaitmeninių, tiek fizinių duomenų, kad būtų galima atlikti bet kokias operacijas, o tai reiškia, kad neįmanoma pavogti lėšų iš knygos iš nuotolinio valdymo pulto.

Visi duomenys yra užšifruoti ir apsaugoti PIN kodu, taip pat yra visiškai atsarginės. Nereikia jaudintis praradus ONT / ONG, laikomą knygoje. Be to, jūs patikrinate, ar nėra kenkėjiškų programų, kad įsitikintumėte, jog įrenginys nėra pažeistas.

Įspėjimas ⚠️: Jei ketinate pirkti knygos knygą, įsitikinkite, kad ją gavote iš oficialios parduotuvės. Trečiosios šalys galėjo sugadinti įrenginį.

„Ledger“ piniginės užtikrina puikų saugumą, derindamos PIN kodus, šifravimą ir dviejų veiksnių operacijų autentifikavimą reikalaudamos tiek skaitmeninio, tiek fizinio autentifikavimo..

„Ledger Nano S“ 2018 m. Kainos sumažėjo kelis kartus, o 2019 m. Pradžioje vertė siekia tik 59 USD. „Ledger Nano X“ yra labiau pažengęs modelis ir kainuoja 119 USD, o „Ledger Blue“ suteikia aukščiausio lygio jutiklinio ekrano apsaugą, tačiau jo kaina gana didelė – 269,99 USD..

„OWallet“ (darbalaukio piniginė)

OWallet yra oficiali „Ontology“ piniginė darbalaukyje, ji pateikiama „Windows“, „Linux“ ir „Mac OS“ versijomis. Tai yra išsami darbalaukio piniginė, leidžianti valdyti ne tik standartinę piniginę, bet ir valdyti bendrą piniginę naudojant kelių parašų technologiją. Be to, jis taip pat gali sąveikauti su aparatinėmis piniginėmis, tokiomis kaip „Ledger“ ir „Trezor“, kad suteiktų saugiausią patirtį.

Žinoma, piniginė leidžia vartotojams siųsti ir gauti ONT žetonus. Jis taip pat palaiko ONG žetonų saugojimą ir ONG žetonų išpirkimą. Be to, jis palaiko ONT ID.

Tie, kurie nori įsidėti savo ONT žetonus, gali tai padaryti naudodamiesi „OWallet“, nes jis palaiko statymą ir akcijų leidimų valdymą. Piniginė yra integruota su „Changelly“ ir „Cryptonex“, kad sklandžiai keistųsi kriptografija tiesiai per piniginę.

Ontologijos Owallet

„Ontology Owallet“ vartotojo sąsaja

Tikimasi, kad į būsimus „OWallet“ leidimus bus įtrauktos papildomos „dApp“ integracijos, įskaitant nuostatą dėl sumanaus sutarčių sudarymo, iškvietimo ir kitų visapusiškų paslaugų, kurios bus naudingos „dApp“ kūrėjams..

Reikėtų pažymėti, kad piniginės diegimas ir naudojimas nėra lengviausias, o „Owallet“ gali būti netinkamas pradedantiesiems kriptovaliutų vartotojams. Diegimo metu piniginė siūlo pažangias funkcijas, tokias kaip „Keystone“ failo kelio pasirinkimas. Kai piniginė bus sukonfigūruota, vartotojai pamatys išsamią informaciją apie piniginės adresą, viešąjį raktą, ONT ir ONG turto likutį, ONT balanso kainą USD ir kt..

Taip pat svarbu pažymėti, kad OWallet yra atviro kodo. Kodėl tai svarbu? Tai reiškia, kad kodeksą gali viešai tikrinti bendruomenės nariai. Galite peržiūrėti visą piniginės šaltinio kodą viešoji „GitHub“ ontologijos.

ONTO (mobilioji piniginė)

The ONTO piniginė yra oficiali mobilioji „Ontology“ piniginė. Tai decentralizuotas piniginės klientas, kuris yra ontologijos ekosistemos perone. Tai ne tik leidžia jums siųsti, gauti ir saugoti ONT ir ONG, bet ir leidžia vartotojams sukurti savo skaitmeninę tapatybę „Ontology“ blokų grandinėje. Visa tai apima saugumas ir privatumo apsauga naudojant kriptografinių algoritmų rinkinį.

Vienas iš ONTO mobiliosios piniginės naudojimo saugumo privalumų yra tas, kad piniginė nesaugo jokių jūsų duomenų. Visi jūsų duomenys, įskaitant visus prieigos ir autentifikavimo duomenis, saugomi tik jūsų įrenginyje. Tai neleidžia trečiosioms šalims pasiekti jūsų duomenų, nebent jūs suteikiate tokią prieigą.

Be paramos ONT turtui, piniginė taip pat buvo sukurta taip pat laikyti ETH, NEO ir KLAY turtą. Tai suteikia piniginės vartotojams papildomo lankstumo. Ir vartotojai gali atrasti „Ontology dApps“ per piniginės sąsają.

ONTO Piniginės ontologija

„ITunes“ „ONTO“ piniginės ekrano kopijos

Kalbant apie piniginės sąsają, ONTO piniginė neseniai buvo pertvarkyta, o rezultatas – švari išvaizda ir lengvai naudojama piniginė. Kiekviena funkcija pateikiama aiškiai ir lengvai suprantamai, ir net pradedantiesiems kriptovaliutų entuziastams ONTO piniginė atrodys intuityvi ir lengvai naudojama.

Nors piniginę galima naudoti kuriant ir tvarkant ONT ID, šis ID jokiu būdu nėra prijungtas prie piniginės. Yra skirtingi funkciniai moduliai, valdantys piniginę ir ONT ID. Taigi, piniginė padeda valdyti išteklius, o ID apima įgaliojimus, autentifikavimą ir tapatybę.

Atviro kodo &# 128104;&# 127996; ‍&# 128187 ;: Nors ONTO gali būti plačiausiai naudojama ontologijos piniginė, ji nėra atviro kodo. Tai reiškia, kad jūs negalite savarankiškai patikrinti kodo patikimumo.

Taip pat turime pažymėti, kad ONTO piniginėje yra tam tikri sandorių apribojimai. Viena vertus, visos ONT operacijos turi būti sveikas skaičius, taigi mažiausia ONT operacija yra 1 ONT. ONG naudingumo žetono atveju minimalus sandoris yra 0,0000000001 ONG.

„ONTO“ mobilioji piniginė yra tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginių versijų. Jis taip pat yra išvardytas iTunes parduotuvė kur galite peržiūrėti kai kuriuos vartotojų atsiliepimus. Daugelis vartotojų skundėsi vartotojo sąsajos klaidomis. Nors tai, kas padrąsino, buvo tai, kad kūrėjai juos sekė.

„Exodus“ piniginė

„Exodus“ piniginė yra trečiosios šalies kelių valiutų piniginė, palaikanti ontologiją. Jis taip pat palaiko daugiau nei 100 kitų kriptovaliutų ir yra prieinamas darbalaukiui, „Macbook“ ir mobiliesiems įrenginiams. Kaip ir „OWallet“ bei „ONTO“, privatūs raktai yra šifruojami ir laikomi įrenginyje.

„Exodus“ taip pat yra gana nusistovėjusi piniginė, sukurta dar 2016 m. Ji yra labai mėgstama bendruomenėje dėl paprasto vartotojo sąsajos. Piniginę taip pat palaikė keletas žinomų kripto pradininkų, tokių kaip Rogeris Veras ir Erikas Voorheesas.

Jei „Exodus“ ketinate laikyti kitas kriptovaliutas ir turite „Trezor“ aparatūros įrenginį, su malonumu sužinosite, kad tai palaiko „Exodus“. Galite saugoti visus asmeninius raktus „Trezor“ ir naudoti „Exodus“ piniginę savo monetoms tvarkyti.

„Exodus“ piniginės ontologija

„Exodus USP“ ir pagrindinė vartotojo sąsaja

Kitas gana tvarkingas „Exodus“ bruožas yra mainų funkcionalumas. Naudodamiesi integruota „ShapeShift“ integracija, savo ONT galite iškeisti į bet kurią kitą palaikomą kriptovaliutą. Privalumas yra tas, kad norint konvertuoti nereikia siųsti monetų į centralizuotą biržą. Tai galite padaryti ten pat, naudodamiesi patogia pinigine.

Kažkas, ką galite įvertinti naudodamiesi trečiųjų šalių piniginėmis, tokiomis kaip „Exodus“, yra tai, kad jos siūlo klientų palaikymą. Yra ne tik daugiau nei 100 skirtingų straipsnių, kurie padeda jums naudotis pinigine, bet taip pat galite prisijungti prie bilietų su komanda ir jie bandys susisiekti su jumis per 1-2 dienas.

Kalbant apie šaltinio kodą, „Exodus“ nėra 100% atviro kodo. Tačiau yra keletas modulių, kuriuos jie atvėrė bendruomenei vet. „Exodus“ nebuvo jokių saugumo incidentų nuo pat jo įkūrimo daugiau nei prieš 4 metus. To negalima pasakyti apie daugybę kitų trečiųjų šalių piniginių.

„Guarda“ piniginė (keli įrenginiai)

„Guarda“ greitai tampa viena populiariausių prieinamų kelių valiutų piniginių. Tai yra ypač patogi vartotojui, be to, kad šioje piniginėje yra ONT / ONG, ji palaiko daugiau nei 45 skirtingas kriptovaliutas ir daugiau nei 1000 žetonų. Taip pat naudinga, kad jis yra prieinamas daugeliui skirtingų platformų, suteikdamas vartotojams didžiausią lankstumą, kuriame įrenginyje jie nori naudoti monetas laikyti ir prieiti prie jų..

„Guarda“ piniginė ONT

„Guarda“ piniginės vartotojo sąsaja ir įrenginių palaikymas

„Guarda“ dėmesį skyrė ne tik vartotojų monetų saugumui, bet ir patogumui piniginėje. Abu yra svarbūs. Be saugumo niekas nenorės naudoti piniginės, kad galėtų ką nors laikyti, tačiau be patogumo niekas nenorės naudoti kriptovaliutų niekam. Štai kodėl „Guarda“ piniginėje rasite ir patogumą naudoti, ir saugumą.

Be to, peržiūrėkite šį funkcijų sąrašą:

  • Ne laisvės atėmimo piniginė su atsarginiu raktų šifravimu;
  • Vienas iš plačiausių palaikomų kriptovaliutų ir žetonų asortimentų, visą laiką pridedamas daugiau;
  • Pasirinkite iš žiniatinklio, darbalaukio, mobiliojo ir „Chrome“ plėtinio;
  • Integruojasi su „Ledger“ aparatine pinigine, kad padidintų saugumą;
  • Palaikomų monetų specifinės valiutos savybės ir įmontuotas ERC-20 žetonų generatorius;
  • Įmontuotos mainų paslaugos ir šifravimo galimybės;
  • Visą parą dirbanti klientų aptarnavimo tarnyba, naudodama greičiausią atsakymo laiką iš bet kurios piniginės.

Žinoma, daugelis žmonių, turintys ONT žetonus, turi ir kitus žetonus, todėl piniginės aspektas yra puikus. Be to, visa „Guarda“ piniginė yra populiari ir labai gerbiama kriptovaliutų pramonėje.

O3 (darbalaukis & Mobilioji piniginė)

O3 piniginė buvo sukurtas specialiai „NEO“ ir „Ontology“ blokų grandinėms ir yra tiek mobiliųjų („Android“ / „iOS“), tiek darbalaukio („Windows“ / „MacOS“) versijų. Tai ypač saugu ir leidžia jos vartotojams prisijungti prie „dApps“ abiejose platformose neverčiant jų dalytis savo asmeniniais duomenimis su trečiosiomis šalimis.

O3 Piniginės ontologija

O3 mobilioji piniginė „Google Play“ parduotuvė

„O3“ piniginė taip pat leidžia vartotojams prekiauti iš piniginės, naudojant integraciją su „Switcheo DEX“. Ir vartotojai gali įsigyti ONT iš savo piniginės naudodami kriptovaliutas ar kreditinę kortelę.

Papildoma piniginės funkcija yra įmontuotas naujienų kanalas, leidžiantis ONT ir NEO savininkams stebėti naujausias ontologijos ir NEO naujienas.

„Cyano“ (internetinė piniginė)

Cyano piniginė yra žiniatinklio saugojimo įrenginys su plėtiniais tiek „Chrome“, tiek „Firefox“ žiniatinklio naršyklėms. Tai leidžia visiems, turintiems prieigą prie žiniatinklio ir vienai iš šių dviejų naršyklių, lengvai sukurti „Ontology“ piniginę su užšifruotu asmeniniu raktu. Sukūrę piniginę, vartotojai gali prisijungti naudodami privatųjį raktą, naudodami mnemoninę frazę, sukurtą piniginės kūrimo metu, arba per saugomą paskyrą..

„Cyano“ taip pat palaiko tiek „Ledger“, tiek „Trezor“ aparatinės įrangos pinigines, todėl yra kur kas saugesnė nei vien naršyklės plėtiniai..

Piniginėje yra ONT ID palaikymas, taip pat „Ontology dAPI“ palaikymas. Taip pat galite lengvai persijungti tarp „Ontology“ tinklo ir „testnet“ arba net naudoti piniginę su privačiais „Ontology“ tinklais. Ir jis palaiko kelias paskyras arba kelis ONT ID.

„Cobo“ (mobilioji piniginė)

Idėja „Cobo“ piniginė tęsiasi iki 2017 m., o iki 2018 m. kovo mėn. buvo išleista veikianti „Cobo“ piniginė. Nuo tada kūrimo komanda už piniginės nenustojo veikti, reguliariai pridedant naujų funkcijų ir palaikant naujas monetas. Gražus dalykas, susijęs su „Cobo“ pinigine, yra tai, kad ji yra specializuota naudoti montuojant monetas, įskaitant ir ONT.

Privalumai „Cobo“ piniginė

Pagrindiniai „Cobo“ piniginės privalumai

Šiuo metu „Cobo“ palaiko daugiau nei 20 skirtingų „blockchain“ ir daugiau nei 700 žetonų. Palaikymas peržengia Ontologijos grandinės ribas iki EOS, Tron, Ethereum, NEO ir daugelio kitų. „Cobo“, remdama monetų klojimą, įgijo gerą vardą ir yra laikoma viena geresnių kelių valiutų piniginių..

„Cobo“ taip pat išleido aparatinę įrangą „Cobo Vault“, naudojamą kriptovaliutai saugoti neprisijungus, kad būtų užtikrintas kuo didesnis saugumas. Turėdamas karinio lygio ilgaamžiškumą, banko lygio šifravimo lustą ir daugialypį parašą, užtikrinantį didesnį saugumą, tai greičiausiai yra vienintelis aparatūros įrenginys, kurio jums kada nors prireiks norint laikyti ir laikyti ONT / ONG.

Molis (mobilioji piniginė)

Molis yra nauja įdomi piniginė, kuri yra ne tik kelių valiutų ir kelių blokų grandinė, bet ir palaiko kelias mainų pinigines. Tai leidžia lengvai perkelti turtą ne tik tarp vartotojų, bet ir tarp skirtingų asmens mainų piniginių. Tai leidžia vartotojams lengvai dalyvauti arbitraže, dalyvauti ICO ir pradėti naudoti daugelio skirtingų blokų grandinių dApps.

Piniginę pradėjo ta pati Korėjos komanda, kuri sukūrė „Coinmanager“, ir 2018 m. Rugsėjo mėn. Pridėjo ONT palaikymą. Ji atsirado iš „blockchain“ greitintuvo „Hashed“, kuris yra vienas iš didžiausių ir patikimiausių „blockchain“ pramonės investuotojų, investicijos..

„Clay“ užtikrina saugumą, kai visus duomenis saugo vietoje, o prie piniginės programos negalima pasiekti įsišaknijusiuose įrenginiuose. Dėl papildomo saugumo „Clay“ veikia su „Touch ID“ arba „Face ID“, todėl piniginė laikoma užrakinta visiems, išskyrus faktinį savininką.

Išvada

Čia jūs turite tai, 9 geriausios ontologijos piniginės rinkoje. Kokią piniginę pasirinksite, labai priklausys nuo jūsų asmeninių pageidavimų.

Jūs tikrai negalite įveikti aparatinės piniginės saugumo, kaip antai knygos. Žinoma, jei norėtumėte šiek tiek funkcionalesnės piniginės nemokamai, galite apsvarstyti „Exodus“ piniginę. Taip pat galite pasirinkti ONTO mobilią piniginę, nes dauguma visuomenės negali klysti.

Nepriklausomai nuo to, kokią piniginę naudojatės, būtinai naudokitės „Piniginės“ apsauga 101. Jei naudojate darbalaukio piniginę, būtinai neatsisiųskite jokių priedų ir atnaujinkite antivirusines programas. Taip pat nepamirškite sukurti visų sėklų atsarginių kopijų ir laikyti jas saugioje vietoje.

Galiausiai, jei naudojatės mobiliąja pinigine, turėtumėte žinoti apie vagystės ir kt. Keliamą riziką fiziniam saugumui. Paslapkite savo ONT ir jums viskas gerai &# 128521;

Geriausios vietos pirkti ONT

  • Binansų birža
  • Huobi

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me