Geriausios „Ravencoin“ piniginės: 6 geriausios saugiausios vietos RVN laikyti

„Ravencoin“ (RVN) yra „Bitcoin“ blokų grandinės šakutė, sukurta kaip būdas vientisai laikyti ir perduoti turtą iš vienos šalies į kitą. Jis yra decentralizuotas, atviro kodo ir bendraamžių.

Jis naudoja darbo įrodymą, pavyzdžiui, „Bitcoin“, tačiau turi ypatingą unikalų skirtumą. Ravencoinas išlieka atsparus ASIC dėl X16R algoritmo, kurį jis naudoja sutarimui. Ši „Ravencoin“ savybė ją iš karto išpopuliarino, kai buvo išleista 2018 m. Sausio mėn., Ir išlieka populiari iki šiol.

Anksčiau mes parašėme vadovą, kaip minėti Ravencoin.

Nepaisant to, ar jūs kasate RVN, ar perkate jį investicijoms, monetoms laikyti jums reikės saugios piniginės. Šiame pranešime pateiksiu keletą geriausių „Ravencoin“ laikymo galimybių, taip pat keletą geriausių patarimų, kaip saugiai laikyti monetas..

6 geriausios geriausios „Ravencoin“ piniginės

Nepaisant pastarojo „Ravencoin“ populiarumo, monetą palaikančių trečiųjų šalių piniginių nėra tiek daug. Atsižvelgiant į tai, kad jie neužpildė ICO ir nėra ERC20 prieigos raktas, piniginės kūrėjai reikalauja daugiau darbo, kad moneta būtų integruota į savo kodą.

Tai pasakius, vis dar yra keletas stiprių saugojimo galimybių, kurias galite naudoti. Jas išleido patys pagrindiniai kūrėjai, įmonės, suderintos su komanda, arba trečiųjų šalių entuziastai bendruomenėje.

Tai sakant, žemiau yra sąrašas geriausių „Ravencoin“ piniginių pagal pirmenybę.

Oficialus „Ravencoin“ darbalaukis (darbalaukio piniginė)

Vienas iš geriausių kriptovaliutų piniginių pasirinkimų visada yra oficiali piniginė, „Ravencoin“ padengė savo oficialia pinigine, kurią galima atsisiųsti ir įdiegti „Windows“, „Linux“ ar „Mac OS“.

„Ravencoin Core“ piniginė

„Ravencoin Core“ vartotojo sąsaja

Piniginę lengva naudoti ir turėsite atsarginę pradinę medžiagą, kurią turėsite naudoti tuo atveju, jei piniginę reikės iš naujo įdiegti kitame įrenginyje. Oficiali darbalaukio piniginė atsisiunčia visą „blockchain“, todėl prireikia šiek tiek laiko, kol bus visiškai sinchronizuota, tačiau tai padarę jūs padedate apsaugoti „Ravencoin“ tinklą, o tai yra teigiama.

Be to, atsižvelgiant į tai, kad tai yra oficiali „Ravencoin“ komandos sukurta piniginė, galite būti tikri, kad ją palaikys plačiai bendruomenė. Pagrindiniai kūrėjai nuolat atnaujina piniginės kodą, todėl galite būti tikri, kad piniginė visada palaikys naujausias „Ravencoin“ funkcijas.

Kadangi tai yra darbalaukio piniginė, ji yra gana saugi, tačiau vis tiek turite įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas virusu ar kenkėjiška programa. Taip pat turite įsitikinti, kad piniginę atsisiunčiate tik iš oficialios „Ravencoin“ svetainės arba „GitHub“ saugykla o ne iš kitos mūsų šaltinio svetainės.

„Trezor“ (aparatinė piniginė)

Aparatinės piniginės visada yra viena saugiausių vietų kriptovaliutai laikyti, nesvarbu, ar kalbate apie „Ravencoin“, ar apie kurią nors kitą kriptovaliutą. Laimei, „Trezor“ komanda neseniai išleido programinę aparatinę įrangą savo aparatiniam įrenginiui, palaikančiam Ravencoin. Galite naudoti „Ravencoin Electrum“ piniginė su savo „Trezor“.

Vartotojai ypač mėgsta Trezoras nes naudoja atvirojo kodo firmware, skirtingai nei kai kurie konkurentai. Tai taip pat yra kelių valiutų piniginė, palaikanti daugiau nei 1000 monetų. Pradinis „Trezor“ yra „Trezor Model One“, kurį galima įsigyti už 69 eurus ir kurį galima nusipirkti tiesiogiai iš „Trezor“.

„Ravencoin Core“ piniginė

„Trezor“ prietaisų kolekcija. Vaizdas per Trezoras

Įspėjimas: Nepirkite aparatūros įrenginio iš trečiųjų šalių pardavėjų

„Trezor“ taip pat papildo savo saugos funkcijas reikalaudama, kad įrenginys būtų autentifikuotas, kad jį būtų galima prijungti prie jūsų kompiuterio. Ir prie jo galima prisijungti tik tinkamai įvedus įrenginio saugos kodą, kitaip nepavyks išjungti energijos iš kompiuterio, o jo prijungimas prie USB prievado nedaro jokio poveikio.

Nors „Trezor Model One“ turėtų pakakti saugoti RVN ir daugumą kitų jūsų monetų, yra keletas populiarių monetų, kurių jis nepalaiko. Galite pasirinkti „Trezor Model T“, kuris aprėpia platesnį monetų pasirinkimą, taip pat patogesnis RGB skystųjų kristalų ekrane. Tai galite gauti už 149 eurus.

Jei saugumas yra jūsų pagrindinis rūpestis, „Trezor“ yra tikriausiai geriausias pasirinkimas saugiai RVN saugoti.

Oficiali „Ravencoin Mobile“ (mobilioji piniginė)

„Ravencoin“ kūrėjai taip pat sukūrė oficialią mobilią piniginę, kurią galima įsigyti tiek „iOS“, tiek „iOS“ „Android“ Operacinės sistemos. Tai puiki piniginė tiems, kuriems reikia prieigos prie savo RVN, kai nori, ir norėtų išsiųsti RVN.

„Ravencoin“ mobilią piniginę sukūrė „Medici ventures“. Tai yra „Overstock.com“ rizikos kapitalo grupė, kuri investavo į su „blockchain“ susijusius startuolius. Jie aktyviai palaiko „Ravencoin“ projektą ir netgi naudojo „blockchain“ perleisti vertybinius popierius.

„Ravencoin Core“ piniginė

„Ravencoin“ mobilioji piniginė. Vaizdas per „iStore“

Piniginė yra aptakaus dizaino ir visiškai užšifruota, kad jūsų RVN būtų kuo saugesnė mobiliajame įrenginyje. Piniginėje taip pat galėsite mėgautis PIN kodo apsauga, kad apsaugotumėte ją nuo fizinių vagių ar pamestumėte mobilųjį įrenginį.

Žinoma, tai vis dar yra mobili piniginė ir jos yra mažiau saugios nei kitos galimybės. Taigi tikriausiai nenorėsite savo įrenginyje laikyti per daug monetų ir didžiąją dalį RVN atsargų laikyti neprisijungus prie piniginės.

„Pocket Raven“ (internetinė piniginė)

Kišenė Ravena yra internetinė „Ravencoin“ piniginės paslauga. Jis parašytas „javascript“ ir yra visiškai atviras šaltinis, todėl jis yra visiškai skaidrus. Jis veikia sklandžiai su „Ravencoin“ blokų grandine ir netgi gali būti naudojamas kaip kelių parašų sprendimas. Akivaizdu, kad internetinė piniginė nebus saugiausias sprendimas, tačiau tai greitas ir paprastas būdas susikurti ir paleisti „Ravencoin“ piniginę..

Tai gali būti geras sprendimas, jei kasate RVN ir jums reikia greitos piniginės, kad galėtumėte išsiųsti savo pajamas. Taip pat gali būti gerai, jei esate toli nuo savo kompiuterio ir nežinote savo piniginės adreso. Tiesiog sukurkite greitą internetinę piniginę, kad gautumėte RVN monetas ir grįžę namo, jas galėtumėte perkelti į pagrindinę darbalaukio piniginę.

„Pocket Raven“ piniginės generatorius

„Pocket Raven“ piniginės generatorius

Norėdami sukurti naują piniginę, turėsite pasirinkti unikalų vartotojo vardą ir slaptažodį. „Pocket Raven“ sukurs adresą kaip šių abiejų derinį, ir jūs galite sukurti kelis adresus su tuo pačiu vartotojo vardu, bet skirtingais slaptažodžiais. Svetainės operatoriai neturi jokios prieigos prie šios informacijos.

Įspėjimas: Jūs vienintelis turite prieigą prie šios informacijos, todėl nepameskite. 

Ravencoin popierius (popierinė piniginė)

Popierinė piniginė gali būti tokia paprasta, kaip užrašyti asmeninius raktus ant popieriaus lapo. Kažkam įmantresniam yra „Ravencoin“ popierinių piniginių generatoriai, kurie tvarkingai atspausdina jūsų asmeninius raktus, taip pat atspausdina QR kodą, kad būtų lengviau perkelti. Popierinė piniginė yra ypač saugus būdas saugoti „Ravencoin“, nes ji nėra prijungta prie interneto, o tai reiškia, kad hakeriai prie jos negali prisijungti..

Turėsite saugoti patį popierių nuo vagių ir kitų galimų nelaimių, tokių kaip gaisras ar skysčių išsiliejimas. Neįprasta atspausdinti kelias popierinės piniginės kopijas ir laikyti jas skirtingose ​​saugiose vietose.

„Ravencoin“ popierinė piniginė

Popierinės piniginės generatorius

Jei ketinate kurti popierinę piniginę naudodami šią programinę įrangą, geriausia praktika būtų tai padaryti neprisijungus. Atsižvelgiant į tai, kad piniginė yra sukurta kliento pusėje su naršykle, nereikia sukurti interneto ryšio. Yra dvi galimybės tai padaryti naudojant „Ravencoin“ popierinės piniginės generatorių:

  1. Galite pereiti prie popierinės piniginės svetainė, atsijunkite nuo interneto ir sugeneruokite savo piniginę.
  2. Galite atsisiųsti svetainės failus iš jų oficialus „GitHub“ ir naršyklėje atidarykite piniginę neprisijungus veikiančioje mašinoje.

Kai turėsite savo asmeninius raktus, turėtumėte atsispausdinti ant saugaus spausdintuvo ir laikyti jį šaltoje saugykloje. Negalima visiškai išsaugoti popierinės piniginės PDF formatu savo kompiuteryje, nes ji yra nešifruota ir lengvai pavogiama.

Ravencoin piniginė su kalnakasiais (stalinė piniginė)

Tai yra trečiosios šalies piniginė „Ravencoin“, kuriame yra kasybos programinė įranga. Tai reiškia, kad jūs galite išminuoti RVN iš piniginės, tiesiog laikydami ją atidarytą ir veikiančią. Jis naudoja jūsų procesorių, todėl nėra tikėtina, kad rasite bloką dabartiniais sunkumų lygiais, tačiau jei tai padarysite, verta 5000 RVN, o tai yra puikus išmokėjimas.

Pati piniginė yra pagrindinis dizainas, o varpų ir švilpukų nėra daug, o geriausia tai yra papildoma kasybos galimybė.

Išvada

Čia jūs turite, 6 geriausios šiuo metu turimos „Ravencoin“ piniginės. Kurį galų gale pasirinksite, priklausys nuo jūsų individualių nuostatų ir naudojimo atvejų.

Pagrindinė piniginė yra labiausiai palaikoma ir oficialiai sankcionuojama kūrėjų. „Ravencoin“ tinklo paleidimas per visą mazgą reiškia, kad jūs padedate išlaikyti jį saugų ir gerai paskirstytą. Žinoma, tai nepralenkia aparatinės piniginės saugumo ar mobiliosios piniginės naudojimo.

Bene geriausias sprendimas yra naudoti įvairių piniginių masyvą. Didžiąją dalį savo turimų daiktų galite laikyti neprisijungus naudojamoje aparatinėje piniginėje / popierinėje piniginėje, o darbalaukyje ar mobiliajame piniginėje – įprastiems išlaidų poreikiams..

Nepriklausomai nuo to, kurią piniginę pasirinksite, įsitikinkite, kad laikotės piniginės saugumo 101. Saugokite savo asmeninius raktus, darykite atsargines atsargines kopijas ir nepasakokite pasauliui apie savo RVN paslėpimą..

Niekas neturi žinoti, ką tu šnarsi! ?

Geriausios RVN pirkimo vietos

  • Binansas
  • Bittrex

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me