Geriausios statomos monetos: 7 populiariausios kriptos, skirtos uždirbti grąžą

Daugelis žmonių bando užsidirbti pinigų naudodamiesi kriptografija, surasdami monetą, kuri 100 kartų padidėja. Tačiau yra daug stabilesnis pelno gavimo būdas: „Staking“.

Įrodymas apie akcijų paketą laikomas viena iš geriausių darbo įrodymo alternatyvų. Dabar yra nemažai projektų, kurie naudoja šį sutarimo algoritmą ir suteikia savo vartotojams galimybę uždirbti sultingas mietas grįžta.

Taigi, kur yra geriausios monetos?

Šiame įraše apžvelgsiu 7 geriausius montuojamus monetas. Taip pat pateiksiu jums išsamią akcijų įrodymo apžvalgą ir pateiksiu jums keletą svarbiausių patarimų reikia žinoti kuoliuotis.

Dalio darbe įrodymas

Kai 2009 m. Buvo sukurtas „Bitcoin“, tinklui apsaugoti pasirinktas sutarimo algoritmas buvo darbo įrodymo algoritmas.

Vos po dvejų metų, 2011 m., Buvo įdiegtas „Stake Proof Consensus“ algoritmas „Bitcointalk“ forumas kaip būdas išvengti problemų, susijusių su „Proof of Work“ algoritmu, svarbiausia – sunaudoti daug išteklių, reikalingų kasybai atlikti ir pasiekti sutarimą. Dalies įrodymas leido pasiekti skirtingą kelią, kol pasiektas sutarimas.

Skirtingai nuo „Proof of Work“ algoritmo, kuris naudoja skaičiavimo išteklius kriptografinėms problemoms spręsti, kad apsaugotų tinklą ir patvirtintų blokus, „Proof of Stake“ algoritmas naudoja rinkimų procesą, kuris parenka mazgą, kuris patvirtins kiekvieną bloką..

PoW prieš PoS

Darbo įrodymas ir rizikos įrodymas. Vaizdas per „BlockGeeks“

Šiame rinkimų procese gali būti naudojami daugybė veiksnių, įskaitant atsitiktinių imčių parinkimą, monetų, laikomų piniginėje, skaičių, monetų amžių ar kitus veiksnius.

Darbo ir akcijų paketo sistemų įrodymai skiriasi tuo, kaip kuriamos jų kriptovaliutos ir kaip atlyginama asmenims. Darbo įrodymo blokų grandinių atveju kalnakasiai yra apdovanojami naujai sukurta kriptovaliuta kaip kasybos proceso dalimi. Kalbant apie „Stake blockchains“ įrodymą, suinteresuotieji asmenys paprastai apdovanojami naudojant sandorių mokesčius.

Dar vienas skirtumas, pastebėtas naudojant „Proof of Stake“ sistemas, yra tas, kad jų blokai yra „suklastoti“, o ne „užminuoti“ kaip „Proof of Work“ sistemose. Daugelis „Stake of Stake“ sistemų įrodymų prasideda kaip „Workof“ sistemos įrodymai ir vėliau keičiasi, o kiti pradės savo veiklą pardavę iš anksto sukastų monetų.

Kaip veikia „Staking“

Tie vartotojai, norintys dalyvauti kalimo procese, naudojant „Proof of Stake blockchain“, gali tai padaryti užrakindami daugybę monetų. Statymo dydis naudojamas nustatyti, ar bus pasirinktas atskiras mazgas, kuris patvirtins ir suklastos kitą bloką. Tie, kurie turi didesnį akcijų paketą, turi didesnes galimybes tapti kitais, kurie patvirtins bloką ir gaus atlygį.

Bet kuriuo metu, kai mazgas pasirenkamas suklastoti bloką, jis prasideda patikrindamas kiekvieną bloke esančią operaciją ir nustatydamas, ar jos visos galioja. Jei jie yra mazgas, suklastos bloką ir pridės jį prie blokų grandinės. Mainais mazgas gauna su tuo bloku susijusius operacijų mokesčius kaip atlygį.

Kaip veikia akcijų paketo įrodymas

Kaip veikia akcijų paketo įrodymas. Vaizdas per Didžioji knyga

Šiam procesui buvo pridėta keletas unikalių pagrindinio „Stake Proof of Stake“ algoritmo variantų, siekiant išvengti, kad atrankos procese nuosekliai pirmenybė būtų teikiama turtingiausiems mazgams. Du iš šių būdų yra monetų amžiaus pasirinkimas ir atsitiktinių parinkčių blokų pasirinkimas.

Monetų amžiaus pasirinkimas

Šiuo metodu parenkami tvirtinimo mazgai pagal tai, kiek laiko ten laikomos monetos. Monetų skaičius, padaugintas iš laiko, kurį tos monetos buvo laikomos norint nustatyti monetų amžių.

Suklastojus bloką, monetos amžius nustatomas į nulį, o tai reiškia, kad turi praeiti tam tikras laikotarpis, kol šias monetas vėl bus galima panaudoti kalant bloką. Šis metodas neleidžia mazgams su dideliais paketais valdyti „blockchain“.

Atsitiktinis bloko pasirinkimas

Taikant šį metodą, pasirinkimas iš tikrųjų nėra toks atsitiktinis, kaip galite pagalvoti pagal pavadinimą. Patvirtinamasis mazgas parenkamas ieškant mazgų, kuriuose yra didžiausio statymo ir mažiausios maišos vertės derinys. Kadangi „blockchains“ paverčia kiekvieno adreso valdymą, taigi ir statymų dydį, viešai galima prognozuoti kitą klastotę remiantis turima informacija.

Yra daug skirtingų kriptovaliutų, naudojančių „Proof of Stake“ metodą, ir kiekviena iš jų turi savo metodų ir taisyklių derinį, naudojamą naujiems blokams patvirtinti ir suklastoti. Kiekvienas derinys buvo pasirinktas kaip tai, ką kūrėjai jaučia geriausiai blokų grandinei ir jos vartotojams.

Kodėl verta naudoti „Staking“?

Sistemos „Proof of Stake“ akcijų paketas yra finansinė paskata naudoti mazgus ir užtikrinti, kad mazgai nepatvirtintų apgaulingų operacijų..

Tai veikia todėl, kad bet kuriuo metu tinklas aptinka apgaulingą sandorį, o sandorį suklastojęs mazgas praranda dalį savo akcijų ir ateityje blokuojamas blokų klastojimas. Tai reiškia, kad tol, kol akcijų paketas išlieka didesnis už padirbtą atlygį, tvirtinantis mazgas gali prarasti daugiau suklastodamas sandorius.

Tai taip pat yra saugi sistema, nes norint valdyti tinklą ir laisvai patvirtinti apgaulingas operacijas, mazgui turėtų priklausyti 51% ar daugiau visų suinteresuotų monetų dalis. Beveik kiekvienu atveju tai yra nepraktiška, net jei neįmanoma, atsižvelgiant į didelę daugumos „blockchain“ vertę. Įsivaizduokite, kad bandote kontroliuoti 51 proc. Cirkuliuojančios kriptovaliutos, kurios rinkos kapitalizacija siekia 1 mlrd. USD, pasiūlą..

Kaip matote, pagrindiniai „Proof of Stake“ algoritmo naudojimo pranašumai yra energijos ar išteklių efektyvumas ir „blockchain“ saugumas.

Decentralizuoto akcijų paketo įrodymas

Žemas barjeras įvažiavimui ir linijinis grįžimas su PoS. Vaizdas per Vidutinis

Kai darbo įrodymo sistemose kasyba tampa vis labiau centralizuota dėl kasybos platformos eksploatavimo išlaidų, „Proof of Stake“ sistemos yra vis labiau decentralizuotos, nes vartotojams yra pigu ir lengva valdyti savo mazgus.

Tai skatina vis didesnį vartotojų skaičių sukurti savo mazgus. Be to, nedidelis kalimo atlygis ir sumažėjęs poreikis išleisti didelį kiekį monetų kaip atlygį dažnai padeda stabilizuoti bet kurio konkretaus akcijų kriptovaliutos įrodymą..

Pasyvios pajamos per kriptovaliutą

Daugelis vartotojų kapitalą perkelia į kriptovaliutas kaip pasyvių pajamų generavimo būdą. Monetų laikymo nauda gali būti laikoma panaši į palūkanas, mokamas už obligacijas ar kompaktinius diskus, arba kaip dividendai, išmokami už akcijas.

Stabdymo atveju monetos yra užrakintos piniginėje, o laikui bėgant prie šios piniginės pridedama daugiau monetų kaip atlygis. Kuo daugiau monetų laikoma, tuo didesnė statomoji nauda. Tai lygiai taip pat, kaip gauti obligacijų palūkanas ar išmokėti dividendus.

Yra daugybė skirtingų monetų, kurias galima naudoti kuolui. Pavyzdžiui, svetainėje „StakingRewards.com“ yra išvardyti 90 skirtingų pelningų skaitmeninių išteklių. Kai kurios populiariausios kriptovaliutos yra „Proof of Stake“ monetos. Tai apima dešimtą pagal dydį kriptovaliutą pagal rinkos viršutinę ribą – „Tezos“.

„StakingRewards.com“ vartotojo sąsaja

„Staking Rewards“ vartotojo sąsaja. Vaizdas per „Staking Rewards“

Jame taip pat yra gerai žinomų monetų, tokių kaip „Stellar Lumens“ ir „Dash“. Netolimoje ateityje tikimasi, kad „Cardano“ ir „Ethereum“ pereis prie „Proof of Stake“ sistemų, o tai padidins susidomėjimą dramatiškai.

Kai kuriais atvejais netgi galima laikyti monetas mainų piniginėje ir tęsti statymą. „Tezos“ leidžia vartotojams laikyti „XTZ“ piniginėje „Binance“ arba „Coinbase“ ir vis tiek jas montuoti. Neigiama yra tai, kad mainai išlaiko procentą pelno, gauto už statymą.

Akivaizdu, kad akcijų paketas gali būti vienas iš būdų padidinti kriptovaliutų atsargas, turint mažai pastangų ir išlaidų. Pavojus yra tai, kad kai kurie projektai padarė tai, kas padidina numatomą grąžą iš kuolų, o tai reiškia, kad nėra taip pelninga laikyti tam tikras monetas, kaip tikėtumėte projektu. Vartotojai turi atidžiai išnagrinėti ekonominius modelius, naudojamus su moneta, kad būtų užtikrinta jos efektyvumas ir tvarumas.

7 geriausios monetos

Tai pakanka fono – laikas pereiti prie mano septynių geriausių monetų monetų.

Pagal savo kriterijus pasirinkau monetas, kurios ne tik turi deramą grąžą, bet ir tas, kurios taip pat turi didelę galimybę brangti. Nėra prasmės dėti monetos, kuri per metus praranda pusę savo vertės!

Tikimės, kad tai padės jums nuspręsti, kur geriausiai laikyti savo kriptografinius išteklius ir užsidirbti daug naudos.

1. „Tezos“ (XTZ)

„Tezos“ (XTZ) yra vienas iš naujausių „blockchain“ projektų ir kriptovaliutų, išleistas 2018 m. Birželio 30 d. Jį sukūrė buvęs „Morgan Stanley“ analitikas Authur Breitman. Jis yra daugiafunkcis ir palaiko tiek Tiuringo išmaniąsias sutartis, tiek „dApps“. „Tezos“ valdantis protokolas buvo pataisytas, o platforma, norėdama valdyti tinklo pakeitimus, naudojasi grandinės valdymo modeliu..

Skirtingai nuo daugelio kitų „blockchain“ projektų, „Tezos“ nebuvo pagrįstas jokios kitos „blockchain“ kodo baze. Jis buvo sukurtas naudojant „OCaml“ programavimo kalbą ir yra unikalus. Jis taip pat įgyvendina unikalų „Delay Proof of Stake Consensus“ pavadinimą „Liquid Proof of Stake“ (LPoS)..

„Tezos“ blokų grandinę maitina kriptovaliuta XTZ, kuri sukuriama per procesą, vadinamą „kepimu“. Tai paprasčiausiai kitoks kepimo pavadinimas ir kepėjai apdovanojami už savo „XTZ“ įdėjimą, kad padėtų patvirtinti naujus blokus. Kepėjai, leidžiantys patvirtinti nesąžiningus sandorius, praranda savo sukurtą XTZ.

„StakingRewards.com“ vartotojo sąsaja

Tezos & Ethereum Palyginti. Vaizdas per Vidutinis

Norint „iškepti“ „Tezos“, reikia turėti „visą ritinį“ XTZ, kuris yra 8 000 XTZ. Vartotojai taip pat turi paleisti visą savo mazgą. Kadangi tai neįmanoma daugeliui vartotojų, išaugo daug trečiųjų šalių kepėjų, leidžiančių vartotojams perduoti savo XTZ ir gauti atlygį. Už tai trečiosios šalies kepėjas gauna nuo 0% iki 25% akcijų. Atsižvelgiant į tai, kuris kepėjas naudojamas, dabartinė grąža yra nuo 5% iki 6% per metus.

Ieškote piniginių? &# 128176 ;: Norėdami savarankiškai dalyvauti „Tezos“ kapitale, turite naudoti pagrindinę „Galleon“ piniginę. Tačiau deleguoti galima daugybėje piniginių. Mes turime jums geriausių „Tezos XTZ“ piniginių sąrašą.

„Tezos“ greitai tapo viena iš populiariausių kriptovaliutų dėl savo gero metinio pajamingumo, lengvo delegavimo gauti atlygį net turint nedidelį akcijų paketą ir dėl to, kad „Tezos“ perėjo į 10 vietą pagal bendrą rinkos kapitalizaciją.

2. Sintetiksas (SNX)

„Synthetix“ (SNX) yra „Ethereum“ pagrįstas projektas, sukurtas sintetinio turto, susieto su kito turto verte, sukūrimui. Šis sintetinis turtas gali būti pagrįstas fizinėmis žaliavomis, fiat valiutomis, akcijomis, obligacijomis, kitomis kriptovaliutomis ar iš esmės viskuo, kas turi vertę. Kiekvienas sukurtas sintetinis turtas yra „ERC-20“ konstrukcija ir paremta „Synthetix Network Token“ (SNX).

Projektas taip pat vykdo „Synthetix Exchange“, kur visą sintetinį turtą arba „Synths“ galima lengvai prekiauti bendraamžiais ir turint begalinį likvidumą, todėl prekybininkams nekyla rūpesčių dėl paslydimo ar užsakymų knygos.

Naujų „Synths“ kalimas yra nesudėtingas procesas, ir tai atliekama užrakinant SNX žetonus išmanioje sutartyje. Buvo nustatytas 750% užstato koeficientas, leidžiantis svyruoti SNX ir Synths vertei. Bet kuriuo metu užtikrinimo koeficientas nukrenta žemiau 750%, vartotojas negali surinkti mokesčių, kuriuos sugeneruoja „Synth“ operacijos, ir taip paskatina vartotojus išlaikyti minimalų 750% užtikrinimo koeficientą.

„Mintr Synthetix“

„Mintr dApp“, skirtas užrakinti SNX. Vaizdas per Sintetiksas

„Synthetix“ tinkle 2019 m. Kovo mėn. Buvo pridėta didelė nauda, ​​siekiant patenkinti žmonių poreikį prisidėti prie sistemos. Tai reiškia, kad SNX turėtojai gali kaldinti naujus „Synths“ ir kas savaitę mokėti už pagrindinį atlygį.

Atlygis gaunamas iš operacijų mokesčių, ir vartotojai turi jų reikalauti per „Mintr dApp“, kuris taip pat naudojamas „Synths“ kalimui. Dalyvaujančių premijų galima reikalauti iki dviejų savaičių su įsiskolinimais, tačiau jei iki to nepareikalaujama, atlygis grąžinamas į atlygio fondą. 2020 m. Balandžio mėn., Remiantis „StakingRewards.com“, SNX metinė grąža yra 55,28%.

Tai yra didžiulis metinis atlygis, be abejo, geras būdas gauti pasyvias pajamas. Projektas taip pat gerai augo, nes sintetinis turtas yra geras būdas patekti į tradicines rinkas.

3. Algorandas (ALGO)

„Algorand“ (ALGO) buvo sukurtas kaip decentralizuotas, leidimų neturintis „blockchain“, kurio tikslas – sudaryti sąlygas ekonomikai be sienų. Ja siekiama išspręsti pagrindinę „blockchain“ mastelio problemą, išlaikant decentralizaciją ir saugumą. „Algorand“ visa tai daro ir vartotojams taip pat suteikia labai mažus sandorių mokesčius, o tai yra labai svarbu, jei projektas tikisi sukurti ekonomiką be sienų.

„Algorand“ naudoja unikalų sutarimo algoritmą, žinomą kaip „Pure Proof of Stake“ (PPoS). Tai leidžia sistemai pasiekti sutarimą be centrinės valdžios ir gali toleruoti kenkėjiškus sistemos veikėjus tol, kol didžioji akcijų paketo dalis nėra piktybinė. Skirtingai nuo kai kurių kitų „Stake“ sistemų įrodymų, PPoS neturi delegavimo mechanizmo, kuris padėtų išvengti vieno vartotojo ar nedidelio vartotojų rinkimo, surinkusio balsų daugumą, problemos..

„Algorand“ tinklas taip pat leidžia kurti decentralizuotas programas, o pranešama apie 1000 operacijų per sekundę pralaidumą tai yra gera alternatyva „dApp“ kūrėjams, ieškantiems greitesnio ir pigesnio tinklo.

ALGO Staking

„Algorand Staking Returns of Binance“. Vaizdas per Binansas

Kiekvienas asmuo, turintis 1 ar daugiau ALGO bet kurioje su laisvės atėmimu nesusijusioje piniginėje, su kiekvienu sukurtu bloku gali uždirbti statulų. Iš pradžių buvo nustatyta 10% metinė norma, tačiau nuo 2020 m. Balandžio mėn. Metinis atlygis yra 5,46% pagal StakingRewards.com arba apie 8% už Binance Staking.

Mums patinka „Algorand“ už kuolą, nes jis yra gana paprastas. Jokių mazgų nereikia paleisti ir nėra jokių kitų specialių reikalavimų. Vartotojams tereikia laikyti ALGO palaikomoje ne laisvės atėmimo piniginėje, o mokėjimai atliekami maždaug kas 20 minučių..

4. Loom tinklas (LOOM)

„Loom“ tinklas buvo sukurtas kaip platformos kaip paslaugos (PaaS) blokų grandinė, leidžianti „Solidity“ pagrįstiems „dApps“ veikti šoninėse grandinėse. Šios sistemos sukūrimas pagrįstas tuo, kad kiekviena programa turėtų sugebėti naudoti tinkamą sutarimo modelį, pagrįstą individualiais poreikiais ir galimomis grėsmėmis. „Loom“ tinklas naudoja deleguotą akcijų paketo įrodymą, kad įgalintų „dApps“ mastelį, saugodamas juos „Ethereum“ blokų grandinėje..

Nors „Loom“ tinklas buvo paleistas 2018 m. Pradžioje, tinklas pasirodė tik 2019 m. Vasario mėn. Staking buvo pridėta kaip būdas paskatinti vartotojus apsaugoti „Loom Basechain“. „Basechain“ yra aukštos kokybės šoninė grandinė, veikianti kaip tiltas tarp daugybės skirtingų grandinių, įskaitant „Ethereum“, „Bitcoin“, „Tron“, „Binance“ grandinę, EOS ir „Cosmos“..

„Loom“ tinkle naudojamas atpažinimo ženklas yra „LOOM“, „Stake Proof“ ženklas, naudojamas „Loom“ tinklo valdikliui apsaugoti. Tokį ženklą kūrėjai naudoja mokėdami už „dApp“ prieglobą, o vartotojai taip pat gali jį įtraukti, kad gautų atlygį.

„Loom Basechain“ piniginė

Pareikalaujant, kad „BaseChain“ grąžintų pelną. Vaizdas per Loom

„LOOM“ nėra pats lengviausias iš statinių žetonų, kuriuos žiūrėjome iki šiol. Visų pirma, LOOM turi būti laikoma palaikomoje piniginėje. Nuo 2020 m. Balandžio mėn. Palaikomi tik „Metamask“, „Ledger“ ir „Trezor“. Be to, kad deponuoja LOOM, vartotojai taip pat turi įnešti nedidelį kiekį ETH, kad padengtų dujų sąnaudas „Ethereum“ tinkle.

Kai tai bus padaryta, vartotojai turi eiti į „LOOM Basechain“ piniginė ir prijunkite jį prie piniginės, kurioje laikomi jų LOOM žetonai. Tada LOOM žetonus galima perkelti į „Basechain“ piniginę. Kai tai bus baigta, vartotojas turi perduoti savo LOOM žetonus tikrintojui. Patvirtintojai išlaiko dalį (kai kuriais atvejais net 25%) statymo premijų. Apdovanojimai kaupsis „Basechain“ piniginėje ir vartotojai turi retkarčiais rinkti tuos atlygius.

Geros naujienos visiems šiems veiksmams yra ta, kad metinė LOOM akcijų grąža nuo 2020 m. Balandžio mėn. Yra 17%. Tai padeda LOOM įsigyti didžiausią pasirinkimą. Be to, tai yra gerai įsitvirtinusi platforma, kuri padarė didelę pažangą žaidimų „dApp“ pramonėje.

5. Decred (DCR)

„Decred“ buvo paleistas 2016 m., Kai „Bitcoin“ šakutė buvo orientuota į grandinės valdymą ir sutarimo mechanizmus. Projektas buvo sukurtas naudojant hibridinį „Proof of Work“ (PoW) / „Proof of Stake“ (PoS) bendro balsavimo mechanizmą, kuris leido „Decred“ sėkmingai vykdyti vartotojo aktyvuotą bendro sutarimo balsavimą. Kiti projekto bruožai apima kryžminius atominius apsikeitimo sandorius, sumanias sutartis, kelių platformų pinigines ir viešą pasiūlymų platformą.

Hibridiniame „PoW / PoS midel“, kurį naudoja „Decred“ kalnakasiai, vis dar veikia tinkle, apdoroja ir tvirtina sandorius bei kuria naujus blokus, už kuriuos gauna 60% blokų atlygio. Be to, „Decred“ turėtojai gali naudoti savo DCR, kad gautų balsavimo bilietus, kuriuos galima naudoti norint patvirtinti kalnakasių blokų generavimą ir balsuoti dėl visų atviro tinklo pasiūlymų.

Bilieto balsavimo galimybė panaikinta

Tikimybė balsuoti už bilietą per dieną. Vaizdas per Decred

Nors „Decred“ neabejotinai išsprendė grandinės valdymo problemą, ji vis dar kenčia nuo savo pagrindinio „Bitcoin“ mastelio problemų. Tai taip pat atsilieka nuo kitų galimų mokėjimų kriptovaliutų, nors kai kurie mano, kad decentralizuotas valdymas padės jai išlikti. Didesni konkurentai yra „Bitcoin“, „Cardano“ ir „Dash“.

Yra du būdai, kaip suburti DCR – kaip vienas balsuojantis ar su balsavimo paslaugų teikėju. Vieni rinkėjai turi naudoti „Decred“ komandų eilutės sąsają ir turėti prieigą prie „Decred“ tinklo prijungtą piniginę, turintį 100% veikimo laiką, kad gautų statymo premijas.. Balsavimo paslaugų teikėjai siūlykite statymo paslaugą per DCR delegaciją ir už savo paslaugą imkite 0,4–5% statymo atlygio. 2020 m. Balandžio mėn. Metinis DCR žetonų pelningumas yra 7,93%.

„Decred“ mums patinka kaip ilgalaikis stabilus projektas su geru atlygiu. Ji turi didelę vartotojų bazę, o jos valdymas grandinėje yra vienas iš geriausių iki šiol sukurtų decentralizuotų sprendimų.

6. Kosmosas (ATOM)

„Cosmos“ (ATOM) save vadina labiausiai pritaikoma, keičiama, galinga ir sąveikia prijungtų blokų grandinių ekosistema. Tai decentralizuotas nepriklausomų blokų grandinių tinklas, valdomas „Tendermint“ ir kitų Bizantijos gedimų tolerantiškų algoritmų.

Būtent Bizantijos gedimų tolerancija leidžia blokų grandinei pasiekti sutarimą net ir aplinkoje, kurioje potencialiai yra kenkėjiškų mazgų. „Cosmos“ siekia tapti „blokų grandinių internetu“, susiedama visas nesuskaičiuojamas blokų grandines į vieną tinklą, kuriame žetonus galima sklandžiai perkelti visame tinkle..

„Cosmos“ naudoja „Delegated Proof of Stake“ (DPoS) sistemą, kurioje yra delegatoriai (dar žinomi kaip suinteresuotieji subjektai) ir tikrintojai. Delegatoriai nusprendžia, kurie tikrintojai dalyvaus bendru sutarimu, o tvirtintojai stengiasi patvirtinti operacijas ir įtraukti naujus blokus į blokų grandinę. Abi grupės gali rinkti didesnes premijas, kurios šiuo metu yra mokamos ATOM žetonais, tačiau teoriškai gali būti naudojamas bet kurio prie tinklo pridėto blokų grandinės ženklas.

Delegatorių Lunie Piniginės pasirinkimas

Delegatorių pasirinkimas „Lunie“ piniginėje, skirtoje ATOM. Vaizdas per Vidutinis

Vartotojai gali užimti bet kokį kiekį ATOM, perduodami tikrintojui. Patvirtintojai pasilieka dalį premijos, kuri gali svyruoti nuo 0% iki 25%. Nuo 2020 m. Balandžio mėn. Gaunama 8,2% premija, tačiau ji gali siekti 20%, jei ATOM dalis bus mažesnė nei du trečdaliai visos pasiūlos. Įdėti yra taip pat lengva, kaip laikyti ATOM palaikomoje piniginėje ir tada pasirinkti patvirtintuvą, kuriam deleguoti. Taip pat būtina periodiškai reikalauti atlygio rankiniu būdu.

„Cosmos“ išlieka labai populiarus projektas, o šiuo metu ATOM pagal rinkos kapitalizaciją yra 25-oje vietoje pagal didžiausią kriptovaliutą. Didelis atlygis už žetoną yra puikus, ir jei komanda sėkmingai įgyvendins savo „Blockchain“ interneto viziją, ji galėtų pradėti mokėti didelius atlygius įvairiomis kriptovaliutomis..

7. Piktograma (ICX)

Piktograma buvo sukurta kaip decentralizuota blokinė grandinė, kuri leis sąveikumui suteikti galimybę jungtis ir atlikti operacijas tarp bet kurio blokų. Jis naudoja nuosavybės teise priklausantį „Blockchain Transmission Protocol“, kad būtų sukurta grandinių sąveika, kurios neįmanoma be „Icon“. Iš pradžių projektas buvo suformuotas siekiant užtikrinti, kad įstaigos galėtų skaidriai ir vientisai dalytis duomenimis ir kad turtas būtų perkeltas nereikalaujant centralizuotos organizacijos.

„Icon Network“ maitina ICX kriptovaliuta, leidžianti naudoti sumaniai sutartis ir suderinti įvairias blokines grandines. Jame naudojamas Bizantijos tolerancijos kaltėms perduotas akcijų paketo įrodymas (BFT-DPoS) sutarimo metodas ir ekonomikos valdymo protokolas, vadinamas Deleguotu įnašo įrodymu (DPoC). Visą tinklą maitina patentuotas „Loopchain“ blokų grandinės variklis, kurį galima keisti iki šimtų operacijų per sekundę.

IKONAS „Staking“

„ICONX“ piniginės akcijų paketas. Vaizdas per Vidutinis

„Icon“ naudingo atlygio modelis apdovanos suinteresuotuosius asmenis nuo 6% iki 36% per metus, priklausomai nuo bendro ICX kiekio, susijusio su tinklu. 2020 m. Balandžio mėn. Metinė grąža yra šiek tiek didesnė nei 16%. Galima pritraukti bet kokį skaičių ICX, tačiau jis turi būti laikomas „Icon“ piniginėje, kurią galima įsigyti kaip „iOS“ ir „Android“ versiją mobiliesiems, arba kaip „Chrome“ plėtinį. Be akcijų paketo savininkai turi balsuoti už „P-Reps“, kuri yra „Icon“ patvirtintojų versija.

Piktograma yra nusistovėjusi blokų grandinė, turinti tvirtą vartotojų branduolį. ICX žetonas yra 42-a pagal dydį kriptovaliuta pagal rinkos viršutinę ribą, o dabartinis 16% pelningumas yra puikus. Kaina buvo maža, tačiau panašu, kad ji atsigauna.

Išvada

Kaip matote, yra daug monetų, kurias galima dėti, ir mes palietėme tik geriausias (mūsų nuomone). Yra daugybė kitų tyrinėtinų monetų, ir tai anaiptol nėra išsamus sąrašas. Atminkite, kad renkantis monetą ji turėtų būti pagrįsta ne tik grąžos grąža.

Kai kuriems vartotojams gali būti gana sudėtinga kai kuriuos išrinkti asmeninius žaidimus su komandinės eilutės piniginėmis ir pagrindinėmis piniginėmis. Tokie mainai, kaip „Binance“, siūlo savo pačių laikymo paslaugas, kur jie bus delegatorius, ant kurio galėsite įsidėti monetas. Viskas, ką jums tikrai reikia padaryti, tai laikykite monetas „Binance“ piniginėje ir priskirkite jas prie kaupiamojo baseino.

Žinoma, šios paslaugos nėra nemokamos, o biržos ima mokestį, kuris gali būti naudingas jūsų akcijų grąžai. Tai taip pat reiškia, kad projektas tampa centralizuotas, nes akcijų paketus vis labiau kontroliuoja dideli mainai. Turėsite nuspręsti, ar kompromisas tikrai to vertas.

Bet kokiu atveju, įtraukus kai kuriuos iš jų į savo portfelį, galima išlyginti bet kokį monetų kainų svyravimą, taip pat yra būdas sukurti pasyvų pajamų srautą, tuo pačiu metu jis yra stabilesnis nei prekybos veikla.

Paveikslėlis per „Shutterstock“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me