Geriausios „Waves“ piniginės: 6 populiariausios „WAVES“ saugojimo parinktys

„Waves“ platforma gyvuoja jau porą metų ir buvo viena iš pirmųjų decentralizuotų mainų. DEX, kuris taip pat galėtų būti naudojamas kitų kriptovaliutų išleidimui.

Paleista 2016 m., „Waves“ baigė palyginti sėkmingą ICO, kuri leido jiems išleisti „Proof of Stake“ (PoS) WAVES valiutą. Tai valdo „Waves“ platformą ir patyrė daugybę pakilimų ir nuosmukių. Tačiau atnaujinus susidomėjimą pastebimas bangų aktyvumas.

Taigi, atsižvelgiant į šį atnaujintą susidomėjimą „Waves“, vartotojams reikės saugios vietos savo kriptografijai laikyti.

Šiame straipsnyje aš jums pateiksiu 6 populiariausias WAVES pinigines rinkoje. Aš taip pat pateiksiu keletą geriausių patarimų, kaip saugiai saugoti savo BANGAS.

6 geriausios WAVES piniginės

Atsižvelgiant į tai, kad WAVES yra gimtoji kriptovaliuta, kuri nebuvo išsišakojusi iš kitos grandinės ar išleista kitame tinkle, piniginės palaikymas yra ribotesnis nei jūsų įprastas „Bitcoin“ šakutės ar ERC20 žetonas. Nepaisant to, vis dar yra keletas piniginių, tarp kurių galite pasirinkti aparatinę įrangą, mobilųjį ir stalinį kompiuterį.

Taip pat turiu apibrėžti, ką aš naudoju kaip „geriausios“ piniginės kriterijus. Tai apima tokius veiksnius kaip saugumas, kūrėjų palaikymas, tinkamumas naudoti, kaina ir, žinoma, bendruomenės atsiliepimai. Nors gali būti piniginės, palaikančios bangas, jūs turite įsitikinkite kad jis palaiko bendruomenę.

Jei to nepadarysime, pereikime tiesiai į 6 geriausias WAVES saugojimo parinktis (prioriteto tvarka)

„Ledger Nano X“ (aparatinės įrangos piniginė)

„Ledger Nano X“ yra patobulinta garsiojo „Nano S“ versija, kurią „Ledger“ pirmą kartą pristatė 2019 m. Sausio mėnesį Las Vegase kasmetinėje „Consumer Electronics Show“ parodoje. Nors jis yra gana panašus į pirmtaką „Nano S“, išlaikydamas į USB panašų dizainą, jis turi keletą savo saugumo funkcijų atnaujinimų.

Viena iš tų naujų funkcijų yra „CC EAL5 +“ sertifikuoto saugaus lusto įtraukimas, kuris apsaugo visus jūsų neskelbtinus duomenis nuo pašalinių akių. Įrenginyje taip pat yra įmontuotas „Bluetooth“ ryšys, kuris suteikia vartotojams galimybę valdyti savo kriptovaliutas belaidžiu ryšiu.

Tai puiki savybė tiems, kurie retai būna šalia stalinio kompiuterio ir nori valdyti savo šifravimo išteklius keliaudami. Piniginė skirta prisijungti prie mobiliojo prietaiso „Bluetooth“, o tada turinį galima valdyti naudojant atsisiųstą „Ledger Live“ mobiliąją programą..

„Ledger Nano WAVES“ piniginė

Gaukite savo „Ledger Nano X“ iš oficialios parduotuvės

Siekdama suteikti vartotojams dar didesnį saugumą, „Ledger“ sukūrė savo operacinę sistemą, kurią vadina BOLOS. Ši neatviro kodo OS yra labai saugi ir saugoma aukščiau minėtoje saugioje mikroschemoje.

„Ledger Nano X“ piniginę valdanti programinė įranga suderinama su 64 bitų operacinėmis sistemomis („Windows“, „Linux“, OSX), taip pat su mobiliosiomis operacinėmis sistemomis („Android 7+“ ir „iOS 9+“).

Įspėjimas ⚠️: Visada turėtumėte įsitikinti, kad aparatinę piniginę perkate oficialioje parduotuvėje. Buvo nemažai atvejų, kai pardavėjai iš trečiųjų šalių pažeidė piniginę.

„Nano X“ siūlo palaikymą daugybei kriptovaliutų, daugiau nei 1100 pagaliau. Tačiau įrenginyje leidžiama įdiegti tik iki 100 kriptovaliutų programų, taigi jums yra šiek tiek ribotas kriptovaliutų skaičius, kurį galėsite laikyti „Ledger Nano X“. Jei jums reikia saugoti tik WAVES, ar net kelias dešimtis kitų kriptovaliutų, šis įrenginys jums puikiai tiks.

„Ledger Nano X“ kainų etiketė yra 119 USD, tačiau už siūlomą saugumą kaina yra verta.

„Waves“ piniginė (mobilioji)

Mobilioji „Waves“ piniginė yra tiek „Android“ ir „iOS“ versijas ir kurią pasirinksite, priklausys nuo to, kokio tipo mobilųjį įrenginį naudojate. Jei esate „Android“ vartotojas, pastebėsite, kad „Android“ skirta „Waves“ piniginė yra lengvai naudojama programa, suteikianti jums patogią prieigą prie „WAVES“ ir kitų „Waves“ žetonų..

Siuntimas ir priėmimas yra paprastas uždavinys naudojant šią mobilią piniginę, ir jis prisijungia prie viešųjų „Waves“ mazgų, kad užbaigtų visas operacijas. Kad būtų patogiau, piniginėje bus rodomi visi laukiantys ir patvirtinti sandoriai, net neprisijungus prie piniginės.

Piniginė suteikia galimybę lengvai gauti lėšų suteikiant programos nuorodą ir QR kodą, kurį galima bendrinti. Jums taip pat bus malonu žinoti, kad programa taip pat palaiko kelių piniginių kūrimą viename įrenginyje.

WAVES piniginė

„Waves“ piniginės ekrano nuotraukos „Google Play“ parduotuvėje

Kaip tikriausiai jau žinote, registracijos procesas sukurs piniginės sėklą, kuri yra svarbi informacija norint atkurti piniginę, jei reikia. Būtinai užsirašykite ir laikykite saugioje vietoje.

„Waves“ piniginės „iOS“ versiją taip pat galima nemokamai naudoti ir, kaip ir „Android“ versiją, ji jungiama prie viešų „Waves“ mazgų, kad būtų užbaigtos operacijos. Taip pat panašiai kaip „Android“ versijoje, vartotojai gali peržiūrėti visas laukiančias ir užbaigtas operacijas neprisijungę prie piniginės.

Naudojant „iOS Waves“ piniginę lengva atlikti mokėjimus ir gauti lėšas. QR kodai lengvai sugeneruojami arba galite atsiųsti programos nuorodą, kad pateiktumėte mokėjimo užklausą. Piniginė prisijungia net prie „Waves Exchange“, kad galėtumėte lengvai prekiauti žetonais, be jų siuntimo, priėmimo ir saugojimo..

„Waves“ piniginės „iOS“ versija apsaugo piniginės sėklą naudodama „Touch ID“, taip pat galite pasinaudoti atsarginės sėklos funkcijomis. Daugelis vartotojų teigė, kad tai yra funkcionaliausia turima „Waves“ piniginė, tačiau norint ją naudoti reikia „iOS“ įrenginio.

„Exodus“ piniginė (darbalaukis)

„Exodus“ piniginė yra toks pat meno kūrinys, kaip ir funkcinė kriptovaliutos piniginė. Gerai, tai gali būti šiek tiek toli, tačiau piniginė buvo pripažinta viena estetiškiausių ir tinkamiausių piniginių. Jis palaiko WAVES, kartu su daugiau nei 100 kitų kriptovaliutų.

„Exodus“ sukūrė JP Richardsonas ir Danielis Castagnoli dar 2016 m., O vartotojai buvo populiarūs dėl savo dizaino ir patogumo nuo 1 dienos. Jiedu sukūrė piniginę kaip būdą grąžinti turto valdymą vartotojams per „blockchain“ ir piniginę palaikė tokios kriptografinės figūros kaip Rogeris Veras ir Erikas Voorheesas.

„Exodus“ yra unikalus, nes tai ne tik piniginė, bet ir portfelio stebėjimo priemonė bei mainai, leidžiantys vartotojams sklandžiai persijungti tarp bet kurios palaikomos kriptovaliutos vos keliais paspaudimais..

„Exodus“ piniginės bangos

„Exodus“ darbalaukio ir mobiliosios piniginės vartotojo sąsaja

Paleista kaip darbalaukio programa, nuo to laiko ji taip pat buvo perkelta į mobilųjį telefoną („Android“ ir „iOS“), taip pat yra „Trezor“ programa, leidžianti vartotojams saugoti kriptovaliutas „Trezor“ ir valdyti jas naudojant „Exodus“. Stalinio kompiuterio versija veikia su „Windows“, „Linux“ ir „OSX“ operacinėmis sistemomis.

Buvo įdomu pamatyti, kaip „Exodus“ komanda iš tikrųjų parašė straipsnį dar 2018 m. gegužės mėn pavadinimu „10 geriausių priežasčių nenaudoti„ Exodus ““, kuris buvo komandos būdas išlikti visiškai skaidriam, atskleidžiant piniginės trūkumus.

Atviro kodo ❓: Vienas pagrindinių „Exodus“ piniginės trūkumų yra tai, kad ji nėra atviro kodo. Tai reiškia, kad išoriniai kūrėjai negali vetuoti kodo ir įsitikinti, kad jis yra tvirtas ir saugus.

Jis taip pat buvo kritikuojamas kaip netinkamas profesionaliems prekybininkams ir galios šifravimo vartotojams, taip pat nepakankamas palaikymas keičiant kriptografiją į fiat. Be to, trūksta paramos 2FA ir 1-3% mokesčio už operacijas.

Anksčiau piniginė taip pat buvo kritikuojama dėl mobiliosios versijos nebuvimo ir integracijos su aparatinėmis piniginėmis, tačiau abi jos buvo ištaisytos.

Jei planuojate laikyti WAVES ir kitą „Exodus“ palaikomą turtą, tai labai geras pasirinkimas.

„Atomic“ piniginė (darbalaukis & Mobilus)

„Atomic“ piniginė greitai tapo viena populiariausių WAVES ir daugiau nei 300 kitų kriptovaliutų saugojimo galimybių. Vartotojams tai patinka dėl privatumo funkcijų ir visiško piniginės programos decentralizavimo, jei jūs saugiai laikote savo piniginės sėklą.

Yra „Atomic Wallet“ versijos, skirtos tiek „Windows“, tiek „OSX“, taip pat kelios „Linux“ versijos („Ubuntu“, „Debian“, „Fedora“). Taip pat yra mobiliųjų versijų, skirtų tiek „Android“, tiek „iOS“ operacinėms sistemoms.

Be anonimiškumo ir saugumo, „Atomic Wallet“ turi daugybę kitų funkcijų, tarp kurių yra ir visą parą dirbanti palaikymo komanda. Vartotojai taip pat vertina puikią piniginės vartotojo sąsają, kuri palengvina naudojimąsi, taip pat mokesčių trūkumą atliekant mainus, galimybę įsigyti kriptovaliutas iš piniginės ir greitai atlikti daugiau nei 60 skirtingų kriptovaliutų keitimą..

Atominės piniginės bangos

Unikalūs atominės piniginės privalumai bangoms

„Atomic Wallet“ taip pat palaiko monetų kaupimą, nors WAVES dar nebuvo įtraukta į šį sąrašą. Ji taip pat turi savo monetą „AWC“, kuri naudojama piniginės nariams apdovanoti. „Atomic Wallet“ siūlo filialų ir premijų premijas, unikalią pinigų grąžinimo programą, balsavimą už naujojo turto sąrašą ir laukia daugybė kitų naudojimo atvejų..

Kreditinė kortelė &# 128179 ;: Naudodamiesi „Changelley“ integracija, jūs taip pat galite nusipirkti kriptovaliutą naudodami kreditinę kortelę „Atomic Wallet“. Ar atkreipkite dėmesį, kad mokesčiai yra gana dideli.

Kaip ir „Exodus“ piniginės atveju, „Atomic“ nepadarė jų kodo atviro kodo. Tai reiškia, kad dėl piniginės saugumo turėsite pasikliauti jų žodžiu. Nors iki šiol nebuvo užfiksuota jokios atominės piniginės, todėl tai yra pliusas.

Taip pat galite pastebėti, kad „Atomic“ piniginėje yra gana žinomi patarėjai. Tarp jų yra tokie kaip Konstantinas Gladychas, kuris įkūrė Changelly, o Simonas Dixonas įkūrė „BnkToTheFuture.com“ (gerai žinomas investuotojas į „blockchain“ projektus)..

„Guarda“ piniginė

„Guarda“ piniginė yra prieinama beveik visoms pagrindinėms operacinėms sistemoms, taip pat yra žiniatinklio piniginės versija ir „Chrome“ plėtinys, siūlantis saugoti tiesiai iš naršyklės sąsajos.

Visos skirtingos saugojimo parinktys nėra su laisvės atėmimu susijusios, todėl vartotojai gali visiškai kontroliuoti savo asmeninius raktus ir jų turtą. Piniginės taip pat yra kelių valiutų, todėl be WAVES galima laikyti tūkstančius kitų kriptovaliutų.

Įspėjimas ⚠️: Nors „Guarda“ siūlo interneto piniginę, vengčiau jos naudoti. Jie yra labai linkę sukčiauti ir galbūt yra mažiausiai saugi alternatyva kriptografijai, bangoms ar kitoms medžiagoms laikyti.

„Guarda“ piniginė palaiko maždaug keturias dešimtis skirtingų „blockchain“ ir leidžia saugoti visus pagrindinius raktinius protokolus. Tai reiškia, kad vartotojai gali saugoti bet kokius ERC-20 (ETH ir ETC), ERC-721, BEP-2, TRC10, TRC20, WAVES, OMNI ir EOS pagrindus. Ir su įmontuotomis mainų ir pirkimo funkcijomis tai yra visiškas sprendimas.

„Guarda“ piniginės bangos

Kriptografija „Guarda“ įrenginiai bangoms

Piniginė turi lengvai suprantamą ir lengvai naudojamą sąsają, todėl žetonų valdymas yra paprastas ir suprantamas visiems kriptovaliutos vartotojų lygiams. Pradedantieji įvertins piniginės paprastumą, tačiau net patyrusiems vartotojams „Guarda“ atrodo naudinga dėl pažangių funkcijų.

„Guarda“ turi daugybę naudingų funkcijų, kurias vertina vartotojai, įskaitant visą parą dirbantį klientų palaikymą, kuris buvo įvertintas greičiausiu atsakymo laiku piniginių pramonėje..

Taip pat naudinga, kad būtų sinchronizuotos visos piniginės versijos, kad galėtumėte pasiekti savo turtą darbalaukyje namuose ir mobiliajame kelyje. Papildomos funkcijos apima įmontuotą ERC-20 žetonų generatorių ir integravimą su „Ledger Nano S“, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

Deja, kaip ir kitos aukščiau esančios trečiųjų šalių piniginės, „Guarda“ piniginė nėra atviro kodo. Tai reiškia, kad jūs negalite savarankiškai patikrinti kodo patikimumo. Ar jums tai patinka, priklauso nuo to, kiek pasitikite jų žodžiu.

Išvada

Čia jūs turite tai, 6 geriausios WAVES piniginės, kurias šiuo metu turite rinkoje.

Jei ieškote geriausio ilgalaikio saugumo ir didelės „Waves“ atsargos, tuomet negalite įveikti aparatinės piniginės. „Ledger Nano“ gali kainuoti kažką iš anksto, tačiau jei joje saugote nemažą kiekį kriptografijos, tai turi tik finansinę prasmę.

Be abejo, taip pat galite naudotis mobiliąja „Waves“ pinigine, jei ketinate keliauti ir jums reikia prieiti prie savo šifravimo. Jei norėtumėte naudoti įrenginį, palaikantį daugybę kitų kriptovaliutų, taip pat galite pasirinkti trečiosios šalies piniginę, pvz., „Exodus“ arba „Atomic“ piniginę.

Kad ir kokią „Waves“ piniginę nuspręstumėte naudoti, būtinai praktikuokite šifravimo saugumą 101. Visada sukurkite atsarginę savo pradinių žodžių kopiją ir laikykite juos saugioje vietoje, prie kurios galėsite prieiti tik jūs. Jei naudojate darbalaukio piniginę, neatsisiųskite įtartinų failų ir priedų.

Galiausiai, jūs taip pat turėtumėte žinoti apie riziką, kylančią dėl fizinių grėsmių norint išgauti jūsų kriptografiją. Jokia piniginė su visais saugumo sumetimais negali apsaugoti jūsų nuo 5 USD veržliarakčio ataka.&# 128521;

Geriausios bangos

  • Binansų birža
  • Kraken
  • Bittrex

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me