ICO „Bounty“ programos: išsamus pradedančiųjų vadovas

Kiekvieną kartą pateikiant naują produktą į rinką, bus parengtas reklamos ar rinkodaros planas, o svarbiausia metrika yra rinkodaros skverbtis..

Kitaip tariant, kiek informacijos apie produktą ar paslaugą galima skleisti.

Šis įsiskverbimas kuo daugiau žmonių supažindina su įmone ar projektu, leidžia jiems žinoti, kas siūloma ir kuo naujas produktas ar paslauga jiems bus naudinga. Tai taip pat veda prie papildomos reklamos iš lūpų į lūpas, kuri yra naudinga įmonei, nes iš esmės tai yra nemokama reklama jiems.

Nuo interneto ir socialinės žiniasklaidos atsiradimo socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija tapo didžiule daugumos įmonės rinkodaros planų dalimi. Tiesą sakant, kai kurie remiasi tik socialine žiniasklaida, norėdami reklamuoti savo naują verslą ar produktą. Įeikite į ICO premijos programą; naujas senosios idėjos sukimas, kurį plačiai naudoja nauji „blockchain“ startuoliai.

Peržiūrėdamas likusią šio įrašo dalį sužinosite, kaip premijų programos tapo neatskiriama „blockchain“ projektų rinkodaros dalimi, kaip veikia „premijų“ programos, kaip galite įsitraukti, jei turėtumėte įsitraukti, apie „premijų“ programų riziką ir galimą premijų programos ateitį.

Pasiruošę pradėti? Eime.

Kas yra „Bounty“ programos?

Dovanos buvo gautos iš skaitmeninio žaidimų pasaulio, kur žaidėjams tradiciškai buvo siūlomi nemokami daiktai ar kitos privilegijos už pagalbą kuriant žaidimus, dažniausiai klaidų ieškojimo forma..

Plačiąja prasme, premijos yra tiesiog būdas paskatinti klientus ar „blockchain“ projektų investuotojus imtis tam tikrų veiksmų. Tai veikia pagal projektą ir siūlo vartotojams atlygį už tam tikrų paprastų užduočių atlikimą. Tai tarsi mainai, kai projektas atlygina žmogui už užduoties atlikimą, tačiau tai taip pat vertinga reklama „blockchain“ projektui, vykdančiam premijų programą..

Dovanos paaiškintos

Vaizdas per „Fotolia“

Dovanos tapo vis naudingesnės kaip ICO kriptovaliutų proceso dalis. Tiesą sakant, daugelis naujų pradedančiųjų „blockchain“ projektų į ICO programą įtraukė tam tikros rūšies premijas. Bounty laikotarpiu vartotojai gali gauti atlygį už žinios apie projektą skleidimą, klaidų radimą programinėje įrangoje ar net už faktinį kūrimą.

Daugeliu atvejų atlygis yra kriptovaliutos forma, todėl premijų programos tampa patrauklia priemone didinant kriptovaliutų portfelį. Kadangi dauguma kriptovaliutų entuziastų yra jaunesni, jie yra gana įpratę prie žaidimų dovanų, todėl kriptovaliutų premijų programos buvo puikus būdas skleisti žinią apie naujus technologinius projektus.

Kriptovaliutų premijos veikia todėl, kad teikia didžiulę vertę pradedantiesiems projektams ir teikia didžiulę paskatą kriptovaliutų entuziastams..

Kaip premijos susiejamos su ICO

Kriptovaliutos bounty programos išsivystė iki taško, kur dauguma projektų apims išankstinę ICO premiją ir (arba) po ICO premiją. Daugeliu atvejų premijos nėra atliekamos kartu su ICO.

Prieš „ICO Bounty“ programos

Kaip jūs tikriausiai atspėjote iš pavadinimo, šios premijos programos vyksta prieš įvykstant tikram monetos ICO. Paprastai bus surengta išankstinė ICO premija, kuri padės sukelti ažiotažą ir ažiotažą aplink projektą. Jie dažnai sutelkia dėmesį į socialinės žiniasklaidos platformas ir yra skirti informuoti apie projektą ir būsimą ICO.

Siekiant padidinti rinkos skverbimąsi, be socialinės žiniasklaidos, gali būti naudojami ir kiti netradiciniai reklamos kanalai. Šių dovanų tikslas yra priversti žmones užsiimti veikla, kuri padidins žinias apie projektą ir, tikėkimės, iš lūpų į lūpas. Įprastinė premija prieš ICO apima:

1. Socialinės žiniasklaidos kampanijos dovanos

Tai dovanos, skatinančios vartotojus imtis veiksmų savo socialinės žiniasklaidos paskyrose. Atlygis dažnai siejamas su įtraukimu, kurį sukuria tokie įrašai. „Bounty“ atlygis gali būti susietas su „Twitter“ pranešimais ir retweetais, „Facebook“ įrašais ar bendrinimais, „YouTube“ vaizdo įrašais, komentarais ir bendrinimais ar kitais socialinės žiniasklaidos veiksmais. „Twitter“ yra viena iš populiariausių socialinės žiniasklaidos platformų, kuriai skiriamos „Bounty“ programos.

2. Straipsnių rašymo dovanos

Straipsnių rašymo dovanos gali būti labai gera veikla tiems, kurie turi tinklaraščius ar kitus internetinius kanalus su daugybe sekėjų. Straipsnis, rašantis „Bounty“, atlygina kūrėjams už tai, kad jie parašė ir paskelbė svarbiausią straipsnį savo tinklaraštyje. Kaip ir socialinės žiniasklaidos apdovanojimai, atlygiai dažnai būna susieti su įrašo matomumu ir įtraukimu, todėl už straipsnius, kurie turi daug peržiūrų ar socialinių tinklų dalį, gali būti mokama didesnė premija..

3. „Bitcointalk Signature Bounties“

Daugelis ICO apima šį populiarų apdovanojimų tipą, kuriame gali dalyvauti tik „Bitcointalk“ forumo nariai. Norėdami gauti premiją, vartotojas turi pridėti ICO projekto išleistą parašą, kuriame yra specialus stebėjimo kodas. Gauta premijos suma priklausys nuo vartotojo reitingo „Bitcointalk“ forume. Paprastai vartotojai turi būti bent Jr nariai forume, kad galėtų dalyvauti šioje premijoje.

Profesionalų patarimas: daugeliui šių premijų programų tinka vienas asmuo, parašą parašęs keliose sąskaitose. Tai reiškia, kad galite turėti tiek „Bitcointalk“ paskyrų, kiek norite, ir iš visų gauti mokamas premijas.

Po ICO Bounty programos

Kai ICO bus baigtas ir bus surinktos lėšos, projekto rinkodaros pastangoms bus skiriamas kitas dėmesys. Tam reikalingas skirtingas premijų programų rinkinys, kuris dažnai paremtas projekto tobulinimu teikiant bendruomeninius pasiūlymus. Kai kurie bendri po ICO skirtų premijų programų tipai yra šie:

1. Vertimo kampanijos dovanos

Tai gali būti labai geri pinigai, į kuriuos galima įsitraukti. Jie apima projekto dokumentų vertimą ir dažnai moderuoja diskusijas užsienio kalbų forumų grupėse. Kalbantiesiems daugeliu skirtingų kalbų gali būti naudinga šio tipo premija, kuri dažnai apima projekto dokumento ir svetainės vertimą, taip pat „Bitcointalk“ forumo ANN giją.

2. Pranešimai apie klaidas

Tie, kurie yra susipažinę su kodavimu, gali padėti projektui ir gauti atlygį, kai siūlomi gerų pranešimų apie klaidas atvejai. Šie pinigai gali padėti „blockchain“ projekto kūrėjams, nes daugeliui mažesnių projektų kūrėjų ištekliai yra gana riboti. Geroje klaidų ataskaitoje bus aiškiai ir glaustai nustatytos visos su programine įranga ar platforma susijusios problemos.

Nors pirmiau nurodytos kai kurios bendros premijos prieš ICO ir po ICO, svarbu suprasti, kad nėra jokių taisyklių, kai kalbama apie premijų programas. Žinoma, kad minėtos kampanijos yra sėkmingos, todėl jos yra taip plačiai naudojamos, tačiau gali būti ir kitokio pobūdžio dovanų. Trumpai tariant, bet kokios premijos programos visiškai priklauso nuo kriptovaliutos projekto.

Neįprasta, kad pradedantiesiems projektams skiriama tam tikra procentinė viso monetų pasiūla premijų programoms. Paprastai informaciją apie šią sumą galite rasti projekto dokumentuose, jų svetainėje arba „Bitcointalk ANN“ gijose.

Kaip įsitraukti į ICO premijas

Visiems, norintiems dalyvauti naujuose projektuose ir plėsti kriptovaliutų portfelius, ICO premijos yra puiki galimybė. Atlikdami paprastas užduotis, galite uždirbti žetonus ir reklamuoti būsimus projektus bei ICO.

Dauguma apdovanojimų nėra techninio pobūdžio ir gali būti atliekami visiems, turintiems interneto ryšį ir turintiems internetines paskyras ir ryšius. Jei norite sužinoti daugiau apie būsimus apdovanojimus, du puikūs šaltiniai yra ICO „Bounty“ gijos Bitcointalk ir Kriptovaliutos pokalbis.

„ICO Bounties on Bitcointalk“

„ICO Bounty Galore“ svetainėje BitoinTalk.org

Ar investuotojai turėtų dalyvauti Bounty?

Tikrai nėra galutinio atsakymo į šį klausimą. Atsakymas priklausys nuo kiekvieno žmogaus ir priklausys nuo vieno pagrindinio veiksnio – atlikite savo tyrimą (DYOR). Šis principas galioja beveik visuose „blockchain“ projektuose. Projektą galėsite lengvai rasti projektų svetainėje, taip pat galite perskaityti kitų nuomones ir analizę „Bitcointalk“ forumuose ir „Reddit“..

Perskaitykite ir tyrinėkite savo išvadas apie kiekvieno projekto privalumus ar sumenkinimą. Taip pat yra svetainių, skirtų pranešti apie būsimus ICO, kurios gali būti naudingos jūsų tyrimams. Patikrinkite ICO egzaminuotojas ir ICO stebėjimo sąrašas pradedantiesiems.

ICO stebėjimo sąrašas

Naujausi ICO ICO stebėjimo sąraše. Šaltinis: icowatchlist.com

Galite apsvarstyti premijų programos laiko reikalavimus kaip vieną iš lemiančių veiksnių. Kai kurioms „Bounty“ programoms reikės savaitinių užduočių, kurios gali atrodyti daug laiko atimančios ir kurių gali būti daugiau, nei norite atlikti. Jei dar tik pradedate naudotis dovanėlėmis, galbūt norėsite ieškoti tų, kurias būtų lengviau ir greičiau atlikti.

Nenorite, kad jūsų premijos programos virstų ne visą darbo dieną. Be to, stenkitės rasti geriausius projektus, prie kurių galėtumėte prisirišti. Jei apsiribosite tik geriausiais projektais, taip pat galėsite apriboti laiką, kurį praleidžiate vykdydami premijų programas.

Profesionalų patarimas: netrukus pamatysite, kad kai kurie projektai siūlo didžiulį žetonų skaičių, o kiti turi daug mažesnes sumas atiduoti net toms pačioms užduotims atlikti. Dažnai suteikiamų žetonų skaičius rodo projekto kokybę ir kūrėjų komandos atsidavimą.

Tai yra jūsų pirmoji užuomina, kai einate nagrinėti kūrimo komandos vykdymo istoriją, projekto naudojimo atvejį ir prototipus. Atminkite, kad 10 vertingų projekto žetonų ateityje greičiausiai bus verti kur kas daugiau nei 1 000 šitko iš nenaudingo projekto.

Galima piniginių lėšų rizika

Kol kas viskas apie dovanėles skamba puikiai, tiesa? Nemokami žetonai paprastoms užduotims atlikti, kas gali būti negerai?

Na, yra keletas dalykų. Pirmasis iš jų yra tai, kad jūs galėtumėte pradėti remti mažiau nei žvaigždžių projektus, gauti monetų, kurios yra visiškai nieko vertos, ir pajuokauti socialiniuose tinkluose, naudodamiesi šiais šitais.

Vis dėlto yra klastingesnė rizika, kurios daugelis nemano.

Vykdant ICO yra uždėti ir minkšti, ir kieti dangteliai. Vis daugiau atvejų ICO neatitinka savo minkštosios ribos, o visos surinktos lėšos grąžinamos investuotojams. Tai nepavykęs ICO ir jokie žetonai nėra gaminami ar platinami.

„Softcap“ apdovanojimas „ICO Bounty“

ICO „Softcap“ grąžinimo pavyzdys. Ethino Crowdsale

Balvių ieškotojui tai reiškia, kad bet koks laikas, kurį jie praleido reklamuodami socialiniuose tinkluose, rašydami straipsnius ar ieškodami klaidų, yra sugaištas laikas. Neišleistos monetos nereiškia ir neišleistos piniginių monetų. Jūs nepraradote pinigų, bet praradote tai, ką daugelis laiko brangesniu, savo laiką.

Net patekę į tokią situaciją, net kartą pakeisite požiūrį į laiko investavimą į premijų programas. Būsite atsargesni tyrinėdami projektus, vengdami tų, kurie neturi plėtros planų ar neturi produkto, tačiau sieksite surinkti 10 milijonų dolerių, kad sukurtumėte decentralizuotą, debesimis pagrįstą „Airbnb“ tipo rezervavimo sistemą, kur premijos dalyviai galėtų gauti 40 % visos monetų pasiūlos.

ICO Bounty programų ateitis

„Bounty“ programos 2017 m. Labai išaugo, nes ICO tapo populiaresniu. Nenuostabu, kad daugelis kriptoentuziastų džiaugėsi galėdami dalyvauti tame, kas suteikė nemokamų žetonų potencialą. Vien tai rodo didelį pažadą tęsti premijų programas.

Vis dėlto horizonte yra debesų. Finansų reguliavimo institucijos, pvz., JAV Vertybinių popierių ir biržos komisija, atidžiai stebėjo piniginių lėšų programas. Priežastis, kodėl SEC susidomėjo premijų programomis, yra ta, kad jos aktyviai skatina žmones dalyvauti turte, turinčiame su tuo susijusios finansinės rizikos.

Pagrindinis SEC tikrinimo tikslas yra vadinamasis „Howey“ testas ir tai, kaip jis gali būti taikomas premijų programoms. Kadangi „blockchain“ projektai gauna pelną iš trečiųjų šalių („premijos“ dalyvių) pastangų, SEC skelbia, kad „premijos“ kampanija yra investicinės sutarties sandoris. Tai reiškia, kad visi pinigais reklamuojami žetonai yra vertybiniai popieriai, kuriems taikomos vertybinių popierių taisyklės.

Šią išvadą daro ne tik JAV reguliavimo institucijos. JK finansų reguliavimo institucijos taip pat padarė tą pačią išvadą dėl premijų programų. Tai nereiškia, kad premijų programos būtinai išnyks, tačiau jos gali būti vis atidžiau tikrinamos, kai labiau apibrėžiama reguliuojanti apyvarta dėl kriovaliutų..

Išvada

Apskritai kriptovaliutų projektų siūlomos premijų programos buvo geras dalykas kriptovaliutų entuziastams, ypač tiems, kurie nori atlikti savo tyrimus, o ne aklai prisijungti prie bet kokios ateinančios premijos programos. Vis labiau populiarėjant ICO ir susijusioms premijų programoms, dalyviai turi vis labiau suvokti, prie kurių programų jie prisijungia.

Didėjant reguliavimo spaudimui, didėjančios premijos programos tikriausiai padidės tikrinimu, o tai gali panaikinti daugelį nenaudingų programų, pasirodžiusių pastaraisiais mėnesiais. Tai neatleis potencialių dalyvių nuo pačių tyrimų, tačiau, tikiuosi, tai palengvins galiojančių ir vertingų premijų programų paiešką..

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me