Išgyvenkite laukinius vakarus naudodami „Bounty0x“, „Ethereum“ valdomą „Bounty and Reward“ sistemą

Mieste yra naujas šerifas, ir tas šerifas yra Bounty0x. Tai įdomi nauja programa, leidžianti asmenims ar įmonėms internete skelbti įvairiausias premijas mainais už simbolinį atlygį.

Bounty gali būti beveik viskas, pradedant programinės įrangos klaidų radymu, baigiant rinkodaros užduotimis ar pateikiant kūrybinius darbus. Galima galvoti apie tai, kad darbas yra sutelktas į vieną užduotį.

Ši programa veikia „district0X“ sistemoje, kurios pagrindas yra „Ethereum“. Skaitykite toliau, kai pereiname šios naujoviškos, problemų sprendimo platformos pagrindus.

Laukiniai kriptovaliutų vakarai

„Bounty0x“ šifravimo apžvalga

Vaizdo šaltinis: „Bounty0x.io“

Nuo pat ankstyvųjų interneto dienų daugelis palygino internetinį pasaulį ir laukinius vakarus. Laukiniai vakarai reiškia tam tikrą laikotarpį JAV, kur vakarinė šalies pusė vis dar nebuvo išsivysčiusi ir nesutramdyta.

Tomis dienomis vyriausybė mainais už nusikaltėlių gaudymą ar nužudymą paskelbė premijas. Šia prasme jie perdavė savo teisėsaugos pareigas.

Nors tokio pobūdžio dovanų paprastai nebėra, „Bounty0x“ platforma sumaniai ir meniškai kūrybiškai naudoja laukinių vakarų analogiją..

Svetainėje dalyviai yra suskirstyti į tris tipus. Tai yra gerovės šeimininkai, premijų medžiotojai ir šefai. Šeimininkai yra žmonės ar organizacijos, siūlantys premijas ir atlygį už jų atlikimą.

Galvių medžiotojai yra tie, kurie bando užbaigti duotą premiją. „Bounty“ šerifai iš esmės yra tikrintojai, kurie dvigubai patikrino, ar dirbo mainais į dalį atlygio.

Norėdami sumažinti sukčiavimą, prastą pateikimą ar neteisingą patvirtinimą, platformos vartotojai turi įdėti mažą ar didelę simbolinę akciją, kad galėtų pasakyti „Aš stoviu už savo darbo“.

Jei nustatoma, kad dalyvis elgėsi apgaulingai arba nesąžiningai, jis rizikuoja prarasti savo dalį ar dalį savo akcijų. Tokiu būdu pamesti žetonai yra sudeginami (visam laikui sunaikinami).

Beribės premijos galimybės

Pagal Baltas popierius ir oficiali svetainė, premija gali būti beveik viskas. Pavyzdžiui, jis gali būti naudojamas internetinei rinkodarai ir „influencer“ rinkodarai. Pavyzdžiui, kažkas, turintis pakankamai „Twitter“ stebėtojų, retweetuoja arba paskelbia pranešimą.

Kitas yra programinės įrangos kūrimas, pvz., Klaidos, naudingų įrankių ar papildinių gamyba ir pan. Bug bounties egzistuoja gana ilgą laiką, tačiau programa „Bounty0x“ leidžia lengvai atrasti ir atsekti šių rūšių dovanas, taip pat gali padėti klaidų ieškotojams sukurti teigiamą reputaciją, kuri suteiks jiems prieigą prie didesnių užduočių su didesne išmoka.

Kitas išvardytas atlygis galėtų būti konsultavimo paslaugos. Tai gali pasireikšti kaip premijų medžiotojai siunčiant tobulinimo pasiūlymus ir sprendimus „labai specializuotoms verslo situacijoms“.

Daug didesniu mastu vyriausybės, korporacijos ir kitos grupės gali skelbti daugybę tyrimų, susijusių su tokiais klausimais, kaip rasti vaistą nuo ligos ar atlikti kitą galbūt didelę ir daugelį metų trunkančią užduotį..

Turint tokią dovaną, galbūt iš jų gali atsirasti pasaulio pokyčių įtaka. Premija už tokį projektą tikrai taip pat būtų didelė.

BNTY prieigos raktas

Iš viso nukaldinta 500 milijonų BNTY žetonų. Žetonai bus naudojami sumokėti laimėtas premijas ir tinklo dalyviams pasiūlyti juos kaip kuolią.

Yra daugybė situacijų, dėl kurių žetonai gali būti sudeginti. Pavyzdžiui, jei nepavyksta patikrinti užduoties, pateikėjui gali sudeginti kai kurie jų žetonai.

Kam deginti žetonus?

Tai sumažins bendrą pasiūlą ir taip sukurs defliacinį ekonominį modelį. Šie modeliai yra idealūs ilgalaikiams investuotojams ir ilgainiui daro ženklą geresne parduotuvės verte. Kadangi žetonai reikalingi tik norint dalyvauti, tai padidins paklausą ir dėl to gali padidinti jų vertę.

Kadangi numatoma paleidimo kaina yra apie 0,01 USD, žetonai atvirojoje rinkoje šiuo metu prekiauja apie 0,15 USD, o jų apyvarta šiuo metu yra 114 milijonų vienetų. Iš viso „Bounty“ žetonų rinkos riba šiuo metu yra šiek tiek mažesnė nei 18 milijonų USD. Žetonų aukščiausias pardavimo taškas buvo maždaug 0,30 USD. Žetonai buvo rinkoje nuo 2017 m. Gruodžio pabaigos.

Ryšys su district0x

„Bounty0x“ ryšio rajonas0x

Vaizdo šaltinis: exodus.io

„Bounty0x“ platforma yra kilusi ir tiesiogiai susieta su kitu „Ethereum“ projektu, vadinamu district0x. Šiuo projektu siekiama sukurti socialinius tinklus ir kitas platformas naudojant savo žetoną. „Bounty0x“ yra viena didžiausių ir sėkmingiausių rajono0x programos atžalų.

„district0X“ žetonai šiuo metu prekiauja po 0,11 USD, o jų bendra rinkos riba siekia beveik 70 mln. Žetonus palaiko ir „Exodus“ piniginė.

Paskutinės mintys

Peržiūrėjus ICO „Bounty0x“ duomenis, platforma sugebėjo pasiekti visą savo kietojo dangčio tikslą – 15 mln. Nors svetainė šiuo metu yra tik Alfa valstijoje, joje jau yra paskelbta kelių milijonų dolerių vertės dovanų.

Tai rodo, kad šiai programai gali būti šviesi ateitis ir ji gali būti naudojama vis daugiau. Ar tai gera investicija, vis dar galima diskutuoti, nes valiuta rinkoje buvo tik kelias dienas.

Tačiau matant staigų augimą nuo 0,01 iki 0,15 USD, daroma prielaida, kad galimas papildomas augimas.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me