Išleista ETH 2.0 indėlių sutartis – ar turėtumėte akcijų ETH?

>

Įvadas

Vitalikas Buterinas, garsus „Ethereum“ įkūrėjas ir vyriausiasis mokslininkas, sukėlė cunamio bangas po to, kai praėjusią savaitę netikėtai išleido „Ethereum 2.0“ indėlių sutartį..

Iš pradžių indėlių sutartis buvo išleista daug anksčiau metų, o „Ethereum“ tikintieji baigėsi laukimo mėnesiais..

Tačiau ne tik „Ethereum“ savininkai džiaugiasi milžinišku šuoliu link kuolo. Atrodo, kad visi kartu trina rankas galvodami apie saldųjį pelną, kurį reikia gauti iš antrosios kriptovaliutos turto.

Atsarginkime sekundę. Čia daug kas vyksta, ir galbūt jums reikia pakartoti „Ethereum 2.0“, kodėl tai svarbu ir kokia yra ETH indėlių sutartis.

Prieš pradedant sparčiai artėjant 2020 m. Gruodžio 1 d. „Ethereum 2.0“ švyturių grandinės įvykiui, svarbu tai susitvarkyti, taigi slinkite toliau!

Geriausi „Ethereum 2.0“ statymo baseinai

Kadangi statymas yra gana nauja sąvoka, galite nežinoti, kaip tai veikia. Peršokite į straipsnį, kad sužinotumėte.

Greitas „Ethereum 2.0“ apibendrinimas

Norėdami suprasti ETH indėlių sutarties išleidimo svarbą, turite žinoti, kodėl svarbu „Ethereum 2.0“.

Daugelį metų „Ethereum“ kūrėjai signalizavo apie esminį atnaujinimą horizonte, kad iš esmės pakeistų „Ethereum“ veikimą. „ETH 2.0“ atliks daugybę dalykų, kurie skiriasi nuo dabartinės „Ethereum“ versijos, bet svarbiausia, kad jame pateikiami akcijų paketo įrodymai.

Dalies įrodymas

Šiuo metu „Ethereum“ naudoja darbo sutarimo algoritmo įrodymą – kaip ir „Bitcoin“.

Kasyba tokiu mastu, koks reikalingas tokiems pasauliniams tinklams kaip Ethereum, yra neefektyvus energijai, brangus ir sukuria kliūtį patekti į mažesnius būsimus tinklo dalyvius. Jei „blockchain“ tikslas yra skleisti decentralizaciją, kasyba sukuria tvirtą dangtelį, kuris apriboja, kas ir kiek žmonių gali prisijungti.

„PoW“ ne tik skatina išteklių centralizavimą, bet ir blogai naudoja tuos išteklius, sukuria sandorių kliūtis, dėl kurių tinklo mastelio keisti beveik neįmanoma.

Dalies įrodymas atsako į šias problemas mažindamas skaičiavimo ir energijos išteklių poreikius bei įvesdamas greitesnį sandorių patvirtinimą.

Mastelio keitimas

Mastelio keitimas yra auksinis „blockchain“ bilietas, skirtas ne tik išgyventi ateityje, bet ir tapti pirmenybiniu rytojaus technologijų infrastruktūros tinklu..

Prastas mastelio našumas reiškia ilgesnį operacijų patvirtinimo laukimo laiką, didesnius mokesčius už dujas ir mažesnį bendrą naudojimąsi didėjant srautui. Visi šie neigiami dalykai apibūdina „Ethereum“ naudojimo patirtį, kai populiarus DApp, pvz., „Uniswap“, veikia visu greičiu.

Norėdami kovoti su prastu mastelio veikimu, „Ethereum 2.0“ pristatys mastelio sprendimą, vadinamą smulkinimu. Trumpai tariant, skaldymas leidžia lygiagrečiai apdoroti operacijas skirtingomis gijomis (skeveldromis).

Laikui bėgant „Ethereum 2.0“ tikisi viršyti „Visa“ operacijų pralaidumo standartą.

Apdovanojimai

Pripažinkime – visi nori atlygio. Tai taip pat gali būti didžiausias išsinešimas iš šių metų „DeFi“ pamišimo. Mantra, einanti į priekį, yra tai, kad kriptografija turėtų uždirbti daugiau kriptografijos – ir „Ethereum 2.0“ to laikysis.

Pradžioje „ETH 2.0“ švyturinės grandinės įgyvendinimas atlygins vartotojams, laikantiems ETH indėlių sutartyje, bet kur iki 20%, o gal net daugiau. Atsižvelgiant į tai, kad minimalus akcijų paketas yra 32 ETH, dabartinėmis kainomis (~ 450 USD), tai beveik 3 000 USD per metus uždarbio už nieko neveikimą, išskyrus ETH laikymą..

Kodėl svarbi ETH 2.0 indėlių sutartis

„Ethereum“ indėlių sutarties išleidimas yra reikšmingas dėl kelių priežasčių.

  1. Tai reiškia, kad „Ethereum 2.0“ yra čia. Tai ne kelerius metus, nei nežinoma. Ne, kūrėjai yra pakankamai įsitikinę testnet rezultatais, kad uždegtų žalią šviesą 0 fazės švyturių grandinės paleidimui.

  2. Draudėjai privalo užstoti indėlių sutartyje mažiausiai 32 ETH. ETH turėtojams, nepriklausomai nuo to, ar jūs priklausote, ar ne, šis reikšmingas cirkuliuojančio ETH tiekimo blokavimas reiškia mažesnį pardavimo spaudimą, didesnę užrakintą vertę ir tikimybę, kad valiutos vertė eis į priekį.

  3. Kaip antras pagal dydį „blockchain“ tinklas pasaulyje, „Ethereum“ perėjimas prie akcijų paketo įrodymo įrodo, kad kasyba gali būti pasenusi bendro sutarimo rūšis. Nuo šiol tikimybė, kad būsimi „blockchain“ tinklai pasirinks „PoW“, yra maža, net jei „Bitcoin“ tai priima.

Dabar, kai indėlių sutartis galioja, suinteresuotosios šalys gali laisvai pradėti mokėti sumas, lygias ar didesnes nei 32 ETH. Pasirodžius pasitikėjimui, Pats Buterinas deponavo 3200 ETH. CZ, populiari kripto figūra ir „Binance“ įkūrėja, taip pat pranešė, kad palaiko ETH naujausiame tvite.

Po savaitės buvo priimtas ETH sutarties adresas gerokai daugiau nei 20 milijonų dolerių indėliuose, rodantis tvirtą bendruomenės palaikymą keturių dalių „Ethereum“ atnaujinimui.

Ar turėtumėte pakloti ETH 2.0?

Jei jus domina ETH atnaujinimas 2.0, turėtumėte žinoti savo galimybes. Toliau aprašysime du pagrindinius scenarijus.

Tačiau, Pirmas, turėtumėte žinoti vieną reikšmingą detalę. Kai deponuojate ETH į sutarties adresą, tas yra užrakinta, tai reiškia, kad negalėsite jo gauti, kol nebus atrakinta sutartis.

Įdomu, kada tai bus? Taip yra ir visame pasaulyje.

Dabar, niekas nežino kada indėlio sutartis išleis jūsų ETH, nes išlaisvinimas priklauso nuo kito ETH 2.0 įgyvendinimo etapo. Kai kurie kūrėjai mano, kad tai gali užtrukti papildomus 1–2 metus.

Jei ketinate statyti ETH dabar, pateksite į ETH 2.0 projekto pirmąjį aukštą, tačiau būkite pasirengę laukti. Nors laukimas be pabaigos datos nėra patraukliausias pasiūlymas, labai geras derlius, siekiantis 8–20%, turėtų numalšinti skausmą.

Turite mažiausiai 32 ETH, kuriuos norėtumėte pakloti

Tokiu atveju niekas netrukdo į sutarties adresą įnešti bent 32 ETH. Patikrinkite oficialų ETH2 atnaujinimą čia gauti naujausią informaciją, įskaitant tikrąjį indėlių sutarties adresą.

Turite mažiau nei 32 ETH, kuriuos norėtumėte pakloti

Yra daugybė žmonių, panašių į save, kurie nori dalyvauti, bet neturi 32 ETH minimumo arba nenori statyti tokio didelio kiekio savo ETH pinigų.

Nesijaudinkite – galite sutelkti savo išteklius su kitais, kad gautumėte reikiamą sumą! Statomi baseinai atsiranda kaip žaibas, leidžiantys kartu su kitais susidėti tik dalį ETH.

Tarp geriausių ETH akcijų paketų yra „Rocketpool“, su kitais, pavyzdžiui Stakedas, numatant papildomas galimybes.

Ištekliai skirti ETH 2.0

Nesvarbu, ar esate įtartinas, ar įdomus, ar nesate pasirengęs sudaryti ETH 2.0, geriausia pirmiausia atkreipti dėmesį į keletą papildomų svarstymų ir tyrimų.

Likvidumo kasyba

Kas yra likvidumo kasyba? Kaip tai veikia ir kaip vartotojai uždirba pinigus, teikdami likvidumą decentralizuotoms biržoms?

Papildomi geri skaitiniai

Kaip sukurti „Crypto Trading Bot“ naudojant „Python“

„Easy Cryptocurrency Arbitrage Trading Strategies“

Kriptografinių paskolų vadovas – palyginus geriausius skolintojus

„Bitcoin Price Live Ticker“ scenarijus (naudojant „Websockets“)

Mūsų socialinės prekybos platforma

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams ateiti ir sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me