Išsami „Cex.io“ apžvalga – tinkamiausia birža jums?

„Cex.io“ yra viena seniausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. Tai prasidėjo kaip JK orientuota išskirtinių bitkoinų mainų ir debesų gavybos paslaugų teikėja. Ji taip pat vienu metu pasiūlė labai sėkmingą kasybos baseiną.

Šiandien tai yra tik kriptovaliutos keitykla, kuri, panašiai kaip ir „Coinbase“, siūlo „fiat“ valiutos vartus, išskyrus kredito korteles, debeto korteles ir banko pavedimus. vis dėlto jis turi neigiamų pusių, ir mes juos apžvelgsime ir išsamioje šiandieninėje Cex.io apžvalgoje.

Cex.io pagrindai

„Cex.io“ logotipas

Vaizdas per „Google Play“

„Cex.io“ tvirtina, kad jie siūlo aprėptį visame pasaulyje, 99% visų prieinamų šalių. Svetainėje taip pat nurodoma, kad šiuo metu palaikomos tik 24 JAV valstijos. Pagal šį straipsnį yra šios būsenos nepalaikomas pateikė Cex.io:

Alabama, Aliaska, Arizona, Arkanzasas, Koloradas, Florida, Džordžija, Guamas, Aidahas, Ajova, Kanzasas, Luiziana, Merilandas, Mičiganas, Misisipė, Nebraska, Naujasis Hampšyras, Naujasis Džersis, Šiaurės Karolina, Šiaurės Dakota, Ohajas, Oregonas, Tenesis, Teksasas, JAV Mergelių salos, Vermontas, Virdžinija ir Vašingtonas.

Keista, tačiau keletas šalių, kuriose svetainė neleidžia pirkti kreditinių kortelių, yra Islandija ir Vietnamas, kurios yra gana didelės kriptovaliutų rinkos.

Kur yra „Cex.io“ ir kas jį valdo? Svetainėje nurodytas registruotas adresas Londone, tačiau pati svetainė nepateikia išsamios informacijos apie komandą. Adresas taip pat gali būti tik pašto dėžutė, o ne tikrasis biuras.

Greitas Paieška „LinkedIn“ iš viso atskleidžia 41 „Cex.io“ komandos narį, įskaitant Generalinis direktorius Oleksandras Lutskevičius.

Lutskevych profilyje nurodoma, kad jis yra baigęs Kijevo nacionalinį Taraso Ševčenkos universitetą ir turi daugiau nei 15 metų darbo IT srityje, įskaitant programinės įrangos kūrimą, konsultavimą ir investicijas..

„Cex.io“ komandoje dirba darbuotojai, daugiausia įsikūrę Europoje, bet keli – JAV, ir atrodo, kad dauguma darbuotojų šiuo metu yra Ukrainoje.

„Cex.io“ mokesčiai – vieni didžiausių pramonėje

Internetinės „Cex.io“ apžvalgos dažnai skundėsi dėl žinomai aukštų ir ne visada skaidrių mokesčių. Panašu, kad pastaraisiais mėnesiais tai pasikeitė, bent jau kalbant apie mokesčių skaidrumą. Tačiau mokesčiai vis dar yra vieni didžiausių pasaulyje.

Paprastai mokesčiai yra apie 3,5% plius 0,25 USD komisiniai. Dėl šių didelių mokesčių daugelis buvusių „Cex.io“ klientų privertė jų vengti ieškodami ekonomiškesnio pasirinkimo.

Kalbant apie prekybos mokesčius, jie šiek tiek labiau atitinka kitas pagrindines biržas. Tiems, kurių sąskaitos prekiauja mažiau nei penkiais bitkoinais per mėnesį, keitimo mokesčiai yra apie 0,25%.

Nors šis rodiklis nėra toks neįprastas, jis vis dar yra aukščiausios klasės, o dauguma pagrindinių Kinijos biržų, tokių kaip „Kucoin“ ir „Binance“, ima daug mažiau mokesčių ir iš esmės neturi jokių tautybės ar gyvenamosios vietos apribojimų (tačiau dažnai neturi „fiat“ palaikymo).

Cex.io – priešas numeris vienas?

„Cex.io“ apžvalga apie „Trust Pilot“

Vaizdas per Trustpilot.com

Pasak Cex.io apžvalga parašyta 99bitcoins.com svetainėje praėjusių metų pradžioje, Cex.io dažnai būna daugelio itin kritiškų ir neigiamų atsiliepimų visame internete objektas. Nemaža dalis tų neigiamų atsiliepimų yra rasta svetainėje trustpilot.com

Daugybė skundų dėl „Cex.io“ suteikia bendrovei 3,9 balus iš 10 ir pateikia daugiau nei 1543 atsiliepimus

Skundai gali būti įvairūs: nuo labai lėtų pagalbos prašymų atsakymų, iki didelių problemų, susijusių su lėšų paėmimu ir įnešimu, iki sąskaitų užrakinimo be jokios aiškios priežasties, iki klientų patikrinimo, kuris trunka kelis mėnesius, kartu su keletu visų „Cex.io“ kaltinimų tiesioginiu sukčiavimu.

Nors nė vienoje iš šių „Cex.io“ apžvalgų iš tikrųjų nėra teigiama, kad tai apgaulinga įmonė, tokie atsakymai reiškia, kad yra labai nusivylusių ir nepatenkintų klientų..

Nors neigiamų komentarų skaičius gerokai nusveria teigiamus, to galima tikėtis. Taip yra todėl, kad žmonės paprastai nepalieka atsiliepimų apie jiems patinkančias paslaugas. Paprastai tik tada, kai žmonės susipyksta arba jaučiasi, kad trūksta galimybių kreiptis, jie paliks tokias apžvalgas.

Tačiau daugybė neigiamų atsiliepimų rodo, kad iš tikrųjų yra daug nepatenkintų klientų, kurie reguliariai naudoja „Cex.io“.

Cex.io – netinka amerikiečiams

„Cex.io“ apžvalgos kūrinyje, pasirodžiusiame 99bitcoins.com, siūloma, kad tik SEPA šalyse (iš esmės tai reiškia Europą) gyvenantys žmonės turėtų naudoti „Cex.io“. Taip yra todėl, kad buvo nemažai klausimų, susijusių su JAV dolerių įnešimu ir paėmimu iš kitų šalių.

Matyt, „Cex.io“ bando laikytis itin griežtų Europos finansų įstatymų. Todėl susidoroti su JAV doleriais, atvykstančiais ar išvykstančiais už Europos ribų, yra labai kebli ir linkusi į klaidas.

Straipsnyje netgi teigiama, kad nuo šių metų sausio tiesioginis JAV dolerio pasitraukimas nebepalaikomas. Tačiau mums kilo problemų tikrinant šią informaciją ir gali būti, kad tai buvo tik laikina aplinkybė. Vėlgi, mes negalėjome to patikrinti nei vienu, nei kitu būdu.

Kam tinka Cex.io?

Apskritai, Cex.io gali būti priimtina monetų bazės kaip fiat valiutos alternatyva kriptovaliutų šliuzams. „Cex.io“ gali būti priimtinas pasirinkimas tiems, kurie gyvena Europos Sąjungoje, nes yra tam tikrų pranašumų naudojant jų Europai skirtą sistemą.

Tiems, kurie gyvena daugumoje JAV ir daugelyje kitų šalių, „Cex.io“ tikriausiai neverta stengtis naudoti. Labiau tikėtina, kad labiau tiktų kitas pasirinkimas.

Paveikslėlis per „Steemit“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me