Išsamus „Steemit“ platformos naudojimo „Steem“ uždirbimo vadovas

Kriptovaliutos tampa paplitusios daugelyje skirtingų pramonės sričių, ypač ten, kur naudojamos technologijos, tačiau yra viena kriptovaliuta, kuriai labiau rūpi paprastas bendravimas. Ta kriptovaliuta yra žinoma kaip „Steem“, o komunikacijos platforma yra į „Reddit“ panaši socialinės žiniasklaidos svetainė, žinoma kaip „Steemit“..

„Steemit“ buvo paleista 2016 m. Liepos mėn., Ją sukūrė Nedas Scottas ir Danas Larimaras (kurie taip pat sukūrė „EOS“ ir „BitShares“ kriptovaliutas). Bendrovė yra įsteigta Niujorke, o jos būstinė yra Virdžinijoje. Ponas Larimaras paliko įmonę vykdyti naujų projektų, o ponas Scottas lieka „Steemit Inc“ generaliniu direktoriumi.

Be ilgesnio svarstymo, pereikime tiesiai į jį.

Kas yra Steemit?

Ankstesnis „Steemit“ logotipas

Ankstesnis „Steemit“ logotipas. Vaizdas per steemit.com

„Steemit“ yra socialinės žiniasklaidos, socialinių tinklų ir tinklaraščių svetainė, valdoma „Steem“ blokų grandinėje. „Steemit“ (žinomos kaip „Steemians“) vartotojai apdovanojami kriptovaliutomis „Steem“ ir „Steem“ užtikrintu doleriu už tai, kad jie paskelbė savo rašinius bet kokiu temų skaičiumi..

Atlygį gauna kiti vartotojai, kai jie įvertina originalų įrašą. Apdovanojimai taip pat gali būti prie komentarų apie įrašus, nes juos taip pat galima „įvertinti“. Aukštojo balsavimo vertė priklauso nuo balsuojančio asmens stipraus galingumo.

Galutinis atlygio gavimo būdas yra faktinis balsavimo procesas, nes 25% atlygio už kiekvieną postą paskirstomi tiems, kurie už šį postą įvertino palankiai. Šie atlygiai yra žinomi kaip kuratorių atlygiai, ir naudokite atvirkštinio aukciono sistemą, kad nustatytumėte atlyginimą už kiekvieną balsavimą.

Viena „Steemit“ pritraukimo galimybė yra padidinti „Steem“ ir „Steem Backed Dollar“ turimus turtus paprasčiausiai rašant ir per socialinius tinklus. „Steemit“ įkūrėjai šią kasybos rūšį vadina „Brain Proof“ ir, pasak „Steem“ baltos knygos:

balsavimo sistema, kuri pasitelkia minios išmintį, kad būtų galima įvertinti turinio vertę ir išdalyti jam žetonus.

Ką Steemitas bando pasiekti?

„Steemit“ tikslas yra pritraukti naujų vartotojų ir išlaikyti esamus vartotojus, apdovanojant juos už indėlį į „blockchain“. Taip pat siekiama išplatinti žetonus platesniam vartotojų rinkiniui, taip padidinant „blockchain“ tinklo efektą. Ši decentralizacija ir didėjantis tinklo efektas yra vienas iš tikslų, kuriuos iš pradžių nustatė „Steemit“ įkūrėjai.

Be to, kad padidina pačios „Steemit“ vartotojų bazę, „Steem“ blokinė grandinė leidžia kurti kitus „dApps“, naudojant „Steem“ blokų grandinės technologiją. Iki šiol yra keletas, įskaitant „Youtube“ kloną „dTube“, „Twitter“ uždarymą, vadinamą „Zappl“, ir „9gag“ kloną, vadinamą „dMania“. Busy.com taip pat yra alternatyvi „Steemit“ vartotojo sąsaja. Visa tai yra prijungta prie „Steem“ blokų grandinės, o atlygis už turinio paskelbimą šiose svetainėse gaunamas iš to paties „Steem“ atlygio fondo.

„DApps“ pridėjimas padeda dramatiškai išplėsti vartotojų bazę, o nuo pat pradžių, kai buvo paleista „Steemit“, „Steemit Inc“ komanda paskelbė apie „Smart Media Tokens“, kurie skirti „internetui žymėti“, įkūrėjo Nedo Scotto žodžiais, sukūrimą..

Pristatome „Smart Media“ žetonus

„Steem Smart Media“ žetonai

„Steem Smart Media“ žetonai. Vaizdas per steemkr.com

Pamačiusi vis didėjančią „Steemit“ ir su ja susijusių „dApps“, sukurtų aplink „Steem“ blokų grandinę, sėkmę, „Steemit Inc“ komanda sugalvojo Išmaniosios medijos žetonai (SMT) ir dėjo daug pastangų kurdami šias SMT.

SMT leis visiems sukurti savo prieigos raktą naudojant „Steem“ blokų grandinę, o paskui savo svetainės vartotojus paskatins mokėjimais iš „Steem“ atlygio fondo. Taigi, pavyzdžiui, forumo savininkas galėtų susieti balsavimą paštu ir komentuoti savo forumą su „Forum Coin“ ženklu, sukurtu ant „Steem“ blokų grandinės. Tai paskatintų forumo vartotojus balsuoti ir komentuoti, taip padidinant forumo informacijos vertę.

Trumpai tariant, tai yra naujas būdas turinio kūrėjams ir leidėjams užsidirbti pajamų iš savo internetinio turinio ir bendruomenių, nepasikliaujant reklama. SMT suteiks vartotojams ekonominę paskatą naudotis ir dalyvauti internetinėse bendruomenėse, o tai bus naudinga tiek svetainės leidėjui, tiek visiems vartotojams, kurie gauna atlygio dalį. Užuot mokėję reklamuotojams, leidėjai mokės savo vartotojams.

Kaip veikia Steemit

Kaip minėta pirmiau, „Steemit“ svetainė yra sukurta „Steem“ blokų grandinėje, kuri buvo sukurta siekiant skatinti turinio kūrimą internete. Tiesą sakant, dokumente teigiama, kad Steemito atlygio sistema yra:

žetonų telkinys, skirtas skatinti turinio kūrimą ir kuravimą (vadinamas „atlygių fondu“).

Žmonės susipainioja su „Steemit“ atlygiais, nes „blockchain“ iš tikrųjų turi tris skirtingus valiutos pateikimo būdus.

Pagrindinė valiuta yra „Steem“, pakeičiamas, perleidžiamas žetonas, panašus į labiau pažįstamą „Ethereum“ ar „Bitcoin“. Tačiau čia prasideda painiava, nes „Steem“ gali būti sudaryta į dvi kitas išmaniąsias sutartis, priklausomai nuo to, kokio vartotojo ieško.

Pirmasis vadinamas „Steem Power“, ir būtent ši protinga sutartis valdo „blockchain“. Tai suteikia pralaidumą sandoriui patikrinti, taip pat nustatoma balsavimo galia, taigi ir asmens įtaka Steemitui. „Steem Power“ buvo sukurta siekiant paskatinti vartotojus domėtis ilgalaikiu „Steemit“ ir gali būti laikoma investicija į platformą.

Dar vienas pastebimas „Steem Power“ bruožas yra tai, kad norint jį konvertuoti į „Steem“, reikia 13 savaičių, vadinamame „išjungimu“. Tai išlaiko „Steem Power“ pasiūlą stabilią, nes sumažėja susidomėjimas elektros energijos tiekimo nutraukimu vien dėl „Steem“ kainos šuolių..

Antroji išmanioji sutartis vadinama „Steem Backed Dollars“ (SBD). Tai yra skolos priemonė, žadanti visada būti verta 1 USD „Steem“. Tai yra, vartotojas visada gali prekiauti SBD už 1 USD „Steem“. Įdomu tai, kad nepaisant šio 1 USD susiejimo, 2017 m. Gruodžio mėn. SBD prekiavo net 14 USD, o 2018 m. Kovo mėn. Atviroje rinkoje vis dar verta daugiau nei 2 USD..

Kaip uždirbami Steem ir SBD?

Steem žetonai

„Steem Tokens“ šaltinis: Steemit.com

Šiuo metu yra keli būdai, kuriais galima užsidirbti „Steem“ ir „SBD“. Šiuo metu labiausiai paplitusi vis dar skelbiant rašytinį turinį „Steemit“. Tada už šiuos tinklaraščio įrašus balsuoja kiti „Steemit“ vartotojai, todėl galiausiai mokama.

Šiuo metu reikia pažymėti, kad „Steemit“ įrašams išmokėti reikia 7 dienų. Jie gali būti įvertinti ir gauti pajamų uosto autoriui per šį 7 dienų laikotarpį. Kai bus pasiektas 7 dienų taškas, bus išmokėta po įrašų, o tolesni teigiami balsai pajamų neduos. Įmokų išmokėjimas taip pat padalijamas 75/25 tarp įrašo autoriaus ir tų, kurie balsavo dėl įrašo, vadinamų kuratoriais.

Kuris atvedė mus į antrąjį būdą užsidirbti Steemit’e, kuris atliekamas kuruojant.

Kuratoriaus mokėjimai atliekami remiantis teigiamais balsais į kitus postus, kur 25% posto vertės gauna balsavusieji. Ideali situacija yra paskelbti įrašą prieš kitus, ir tada pamatyti, kad įrašas tampa itin populiarus ir vertingas. „Steemit“ didėjant tai tapo vis sunkiau.

Nauji vartotojai pastebėjo, kad dažnai paprasčiausia užsidirbti „Steem“ ir „SBD“ paprasčiausiai parašant apgalvotus ar naudingus komentarus kitų žmonių žinutėse. Komentarai taip pat gali būti įvertinti ir gauti premijas. Už gerus komentarus galima atsilyginti vertingais teigiamais balsais, o tokiu būdu užsidirbti dažnai yra lengviau tiems, kurie dar nėra sukūrę auditorijos.

Paskutinis būdas užsidirbti Steem ir SBD yra dalyvavimas konkursuose ir iššūkiuose. Tai vis labiau populiarėja kaip būdas naujiems „Steemit“ gauti nedidelius kiekius „Steemit“ ir SBD. Paprastai išmokos yra 15 SBD ar mažiau, todėl tai naudingiausia naujiems „Steemit“ platformoje.

Nors rašymas „Steemit“ vis dar yra populiariausias būdas užsidirbti, yra naujos „Steem“ blokų grandinėje sukurtos platformos, leidžiančios turinio kūrėjams uždirbti iš vaizdo įrašų („dTube“), dainos (dGarsas), memai („dMania“) ir „Twitter“ tipo įrašai (Zappl).

Kiek galima uždirbti?

Pažvelgus į populiarėjančius „Steemit“ įrašus, galite pamatyti kai kuriuos įrašus, kurių pajamos viršija 1 000 USD. Taigi, dabar jūs žinote, koks uždarbis yra įmanomas, bet tai nėra realu. Šis uždarbis paprastai rezervuojamas tiems, kurie „Steemit“ naudojasi nuo pat pradžių, arba kai kuriais atvejais tiems, kurie į platformą investavo daug pinigų.

Naujojo vartotojo pajamos gali likti 0 USD kelias savaites, nors tai yra kraštutinė. Jei bendraujate su kitų žmonių įrašais (paliekate komentarus ir teigiamus įvertinimus), tikėtina, kad per kelias dienas pradėsite gauti tam tikrų balsų už savo įrašus. Žinoma, jūs dažnai gausite uždarbį iš komentarų, kuriuos paliekate kitiems įrašams.

Iš tikrųjų aš nesitikėčiau uždirbti daug iš jūsų pastangų „Steemit“ bent keletą mėnesių, o daugeliu atvejų tai praeis metus ar daugiau, kol pamatysite didelę pažangą ir uždarbį. Žinoma, tai skirtis kiekvienam asmeniui ir priklausys nuo tokių veiksnių, kaip, apie ką rašote, gebėjimo užmegzti ryšius su kitais, jūsų laiko įsipareigojimą naudoti „Steemit“, jūsų investicijos į platformą ir kitų veiksnių, kurių dažnai negalite kontroliuoti..

Augimas ir ateities perspektyvos

„Steemit“ prasidėjo 2016 m. Kovo mėn., Tačiau žetonai nebuvo oficialiai išplatinti iki 2016 m. Liepos 4 d. Tai reiškia „Steemit“ paleidimą, o nuo to laiko platforma organiškai augo maždaug 20% ​​per mėnesį. Tai beveik griežtai iš lūpų į lūpas, o iki 2018 m. Kovo mėn. Platforma turėjo beveik 900 000 vartotojų, o „Alexa“ reitingas buvo 963, todėl tai buvo viena iš labiausiai lankomų vietų pasaulyje..

Tokių svetainių kaip „d.tube“ ir „Zappl“ pridėjimas taip pat padidino „Steemit“ vartotojų registraciją, o tai rodo, kad augimas gali padidėti per 2018 m..

Vienas dalykas, stabdantis „Steemit“, yra neautomatinis sąskaitos patvirtinimo procesas. Tai reiškė, kad kai kurie vartotojai turi laukti savaičių, kol paskyra bus patvirtinta. Kaip visi žinome, kol laukiate dvi savaites, pradinis entuziazmas projektui greičiausiai išnyks, ir tikėtina, kad „Steemit“ praranda vartotojus dėl šių vėlavimų. Kūrėjų komanda teigia, kad ateina automatiniai prisiregistravimai, ir kol jie to nepadarys, tai ir toliau trukdys augimui.

Kalbant apie žetonus, po to, kai 2017 m. Gruodžio viduryje SBD pasiekė aukštesnę nei 14 USD kainą, jie nuo to laiko nukrito iki 2 USD ribos. Steem pastebėjo panašų kritimą – nuo gruodžio 7 d. Viršijančių 7 USD iki 2018 m. Kovo mėn. Viršijusių 2 USD. Žinoma, tai sutapo su staigiu visų kriptovaliutų kritimu, ir verta paminėti, kad tomis dienomis, kai visa rinka atsigavo, atsigauna dar greičiau.

Būsimi „Smart Media“ žetonai gali suteikti papildomą impulsą, kurį „Steemit“ turi augti daugiau nei milijonas vartotojų. Tai atvers galimybę keliems portalams ir svetainių tipams, naudojant „Steem“ blokų grandinę, skatinti vartotojų sąveiką. Dar svarbiau „Steem“ yra tai, kad visi šie naujieji žetonai naudos „Steem“ blokų grandinę ir jiems reikės „Steem Power“, kurią reikės įsigyti naudojant „Steem“..

Tai gali žymiai padidinti „Steem“ paklausą, darant prielaidą, kad „Smart Media“ žetonai bus priimti kaip numatyta. „Steemit Inc.“ užsiminė, kad yra keletas didelių interneto portalų, kurie jau planuoja naudoti SMT, kai jie bus paleisti 2018 m. Pabaigoje.

Steemit konkurentai

Steemit konkurentai

Konkurencija gera. Šaltinis marketingfundamentals.com

Šiuo metu „Steemit“ nėra rimtos konkurencijos. Tai vienintelė funkcinė „blockchain“ pagrindu sukurta socialinės žiniasklaidos svetainė, kuri jau veikia 2 metus, turi labai gerą pirmojo judėjimo pranašumą.

„BitShares“ vyresnioji vadovybė neseniai paskelbė, kad kuria konkurentą, vadinamą „Yoyow.org“, tačiau jis vis dar kuriamas ir greičiausiai išliks sutelktas į Kinijos (ir galbūt Azijos) socialinės žiniasklaidos vartotojus. „Steemit“ turi nedidelę kinų naudotojų bazę, tačiau tai yra nedidelė viso naudojimo dalis.

Dar du potencialūs konkurentai yra Synereo, kuris yra uždaroje beta versijoje ir „Akasha“, kuris išlieka alfa testavimo procese ir tikimasi, kad jis bus paleistas tik 2018 m. pabaigoje.

Vienas kitas žinomas potencialus konkurentas gali būti iš NEO blokų grandinės. Steemit įkūrėjas Danas Larimeris, „Steem“ blokų grandinės kūrimo smegenys, neseniai blogomis sąlygomis paliko „Steemit Inc“ ir sakė, kad sukurs „Steemit“ konkurentą „NEO blockchain“. Ar tai tikra, ar puiko tinkamumas, dar nematyti.

Steemito minusai

Steemit balsavimo robotai

Steemit balsavimo robotai. Vaizdas per „Fotolia“

Nors Steemit atrodo gana gera platforma, Steemlande viskas nėra tobula. Yra keletas neigiamų aspektų, kuriuos reikėtų ištirti prieš investuojant į šį įrankio ženklą.

Augant „Steem“ ir „SBD“ žetonų kainoms, taip pat atsirado daugybė šlamšto turinčių vartotojų. Dažniausiai žmonės, manantys, kad gerai skelbti mažai vertingą plagijuotą turinį, nesvarbu, ar tai buvo straipsnis, paveikslėlis ar koks nors vaizdo įrašas. Šio tipo plagiatas prieštarauja Steemito dvasiai ir jos taisyklėms.

Tai nesuteikia jokios pridėtinės vertės, tačiau buvo atimta iš atlygio fondo, nes šie žmonės kartais turėjo kelias dešimtis paskyrų, kad paprasčiausiai balsuotų dėl šlamšto turinio ir rinktų atlygius. Kai kurie iš jų buvo net robotai … ir kalbant apie robotus.

Šiuo metu „Steem“ ekosistema yra perpildyta balsavimo robotų. Tai yra sąskaitos, sukurtos specialiai apmokėti už jų balsus … kai kuriais atvejais didžiuliai balsai. Vos per 4 mėnesius pasiūlymų robotų skaičius išaugo nuo maždaug 20 iki beveik 100. Ir šie robotai teikia paslaugą, tačiau iš tikrųjų ir jie tik imasi iš atlygio fondo. Paprastai grąža iš roboto vartotojui yra neigiama, ir robotas vis tiek renka SBD arba Steem. Stebėdamas tokiu tempu, Steemas netrukus bus daugiau nei botai.

Galėtumėte pagalvoti, kad su šiais neigiamais elementais bus atsakyta iš viršaus, tiesa?

Na, „Steemit Inc.“ nesiėmė jokių veiksmų sustabdyti ar net pasmerkti visa tai, norėdama leisti vartotojų bazei spręsti problemas. Kai kuriais atvejais tai vyksta – yra paskyrų, skirtų specialiai kovai su šlamštu ir plagijavimu, ir yra atskirų vartotojų, kurie ėmėsi kovoti su piktnaudžiavimu atlygio fondu.

Kartais tai virsta blogu dalyku dėl galimybės pažymėti įrašą, o ne balsuoti už jį. Vėliava atima atlygį iš posto, o kai kurie iš didžiausių „Steemit“ naudotojų buvo gana įžūlūs, pažymėdami bet ką ir ką, jų manymu, prieštarauja jų tikslams..

Ir yra paskutinis klausimas. Nors „Steemit“ ketinama decentralizuoti, reikalas yra tas, kad apytiksliai 65% balsų galios tenka mažiau nei 100 sąskaitų rankose. Daugeliu atvejų tai buvo ankstyvieji platformos vartotojai, kurie sugebėjo sukaupti 100 tūkstančių „Steem“, kol platforma išpopuliarėjo. Kai kuriais atvejais tai yra vartotojai, kurie tiesiog nusipirko kelią į viršų, kai „Steem“ kaina buvo centas.

Problema ta, kad daugelis šių paskyrų veikia ne pagal „Steemit“ platformos interesus, bet labiau pagal savo interesus, ir šis savanaudiškumas galiausiai gali būti visos ekosistemos žlugimas..

Apibendrinant

Tikiuosi, kad šis socialinės žiniasklaidos svetainės „Steemit“ vadovas buvo jums naudingas, nesvarbu, ar norite būti „Steem“ investuotojas, ar turinio kūrėjas platformoje. Kaip matote, platformoje yra ir teigiamų, ir neigiamų aspektų, o tie, kurie jau investuoti, tikisi, kad teigiami laimės.

Vienas dalykas, kurį galima pasakyti apie dabartinę centralizaciją, yra tai, kad ji pamažu sklaidosi, kai prie platformos prisijungia nauji vartotojai. Belieka tikėtis, kad pakankamai pasiliksite išvydę bjaurų Steemito tėvą.

Turint pakankamai naujų vartotojų, šios problemos išsispręs ir beveik neabejotinai todėl „Steemit Inc“ taip ir lieka nuošalyje. Pačiame baltraštyje kalbama apie platformą, kuriai reikia daugybės žmonių, kad decentralizuotas smegenų koncepcijos įrodymas veiktų tinkamai, ir galbūt dveji metai nebuvo pakankamai ilgi, kad svetainė išnaudotų savo tikrąjį potencialą..

Tačiau jis ir toliau auga, ir tai rodo gerą ateitį, ypač esant mažai konkurencijos horizonte, ir galimybę didelėms esamoms svetainėms pritaikyti „Smart Media Token“, kai tik bus baigta jų technologija..

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me