Kai auga kripto pamišimas, taip pat daroma įtaka mokesčiams: trumpas mokesčių pradas

Kai altcoin rinka atsigauna neterminuotai atšaukus prieštaringai vertinamą „Bitcoin“ atnaujinimą „SegWit2x“, daugelis iš mūsų, šifravimo bendruomenėje, yra „žali“ – mūsų portfeliai pradėjo pastebėti pelną.

Nors šie laimėjimai natūraliai mus jaudina trumpuoju laikotarpiu, jie taip pat turi vidutinės ir ilgalaikės pavaros verpimą mokesčių institucijoms, tokioms kaip Jungtinių Valstijų vidaus pajamų tarnyba (IRS) ir Jungtinės Karalystės HM pajamų ir muitų tarnyba (HMRC). ).

Iš tiesų, viso pasaulio mokesčių įstaigos į kriptovaliutas žvelgia arčiau nei bet kada anksčiau. Kripto vartotojams tai yra didžiulė reikšmė.

Dabar leiskime pirštu į dabartinių dominuojančių reguliavimo tendencijų pulsą.

Kol kas dominuoja kriptografija kaip „nuosavybė“

Kalbant apie reguliavimo sistemas, kai kurios iš didžiausių ir įtakingiausių pasaulio tautų teisiškai apsvarstyti kriptovaliutas būti „nuosavybe“ – ne valiutomis per se.

Tai apima tokias valstybes kaip Jungtinės Valstijos, JK, Vokietija, Izraelis, Brazilija ir kt.

Dėl šios „nuosavybės“ dinamikos reikia, kad būtų įvykdytos kriptografinės investicijos į šias tautas kapitalo prieaugio mokesčiai. Pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose kriptografijos vartotojai, mokantys trumpalaikius arba ilgalaikius kapitalo prieaugio mokesčius – nuo 0 iki 25%, priklausomai nuo aplinkybių.

Tačiau šiuo metu pasaulyje yra įvairios mokesčių klasifikacijos, naudojamos šifravimui.

Pavyzdžiui, Nyderlandai mano, kad bitkoinai yra „mainų“ instrumentai. Šveicarija jas laiko užsienio valiutomis. Italija visiškai neapmokestina kriptografijos.

Iš viso nauja turto klasė? CME pirmininkas mano, kad taip

CME prekybos grindys

Vaizdas Šaltinis

JAV ir JK teisėtai gali laikyti kriptografiją nuosavybe, tačiau Čikagos prekybininkų birža – tarp didžiausių ateities biržų pasaulyje – mano, kad kriptovaliutos yra visiškai nauja turto klasė, kurios dar niekada nematėme..

CME pastebimas skirtumas čia gali išpopuliarėti ateinančiais metais, nes bręsta mokesčiai kosmose.

Neseniai komentarus „Reuters“, CME pirmininkas Leo Melamedas buvo nusiteikęs optimistiškai:

[Tai] labai svarbus žingsnis Bitcoin istorijoje … Mes reguliuosime, padarysime bitkoiną ne laukinį, nei laukinį. Sutramdysime tai kaip įprasto tipo prekybos priemonę su taisyklėmis.

Angelas ant vieno peties, velnias ant kito: kriptografiniai mokesčiai diskutuojami JAV.

JAV Kongresas šiuo metu turi dvi kriptografinių mokesčių sąskaitas: viena švelni, kita griežta.

Ir nors nėra jokių požymių, kad šios sąskaitos netrukus bet kur išeitų, geriausia žinoti jų bendrą kontūrą.

Švelni sąskaita yra Kriptovaliutų sąžiningumo apmokestinimo įstatymas (CFTA), pagal kurį kriptovaliutų sandoriai, kurių vertė mažesnė nei 600 USD, būtų atleidžiami nuo mokesčių.

Kita vertus, yra daug griežtesnis 2017 m. Kovos su pinigų plovimu, teroristų finansavimu ir padirbinėjimo įstatymas. Kai kurie žmonės nerimauja, kad šis įstatymo projektas individualiems kriptografijos vartotojams uždėtų institucinio lygio ataskaitų teikimo naštą..

Geros naujienos yra tai, kad JAV įstatymų leidžiamojoje valdžioje tai kol kas netampa nulinė.

JK padėtis tarp švelniausių

JK kriptografijos vartotojams šiuo metu tenka viena švelniausių ir atviriausių kriptografinių mokesčių naštų visame pasaulyje..

JK vyriausybė teikia kriptografijos entuziastams tautoje iki 11 100 svarų sterlingų kapitalo prieaugio apmokestinimui už kriptografinį pelną.

Tai, žinoma, yra žymiai didesnė nei potencialiai JAV atleidžiama 600 USD mokesčių lengvata.

Australija „Nixes“ dvigubas mokestis

Australijos vyriausybė panaikino „dvigubą mokestį“ pateikdama įstatymo projektą, kuris iki šiol neigiamai paveikė Australijos kriptografijos vartotojus.

Anksčiau šie vartotojai buvo apmokestinami tiek perkant kriptografiją, tiek ją išleidžiant pagal ankstesnes šalies prekių ir paslaugų (GST) mokesčių gaires..

Tačiau Australijos įstatymų leidėjas dabar kalbėjo, o bitkoinai ir kitos kriptovaliutos dabar bus atleistos nuo antrojo šalies PVM apmokestinimo.

Šis pokytis rodo, kad daugelis tautų artėja prie kriptografinių nuostatų, laikydamosi į priekį orientuoto požiūrio, o kitos vyriausybės tikrai laikysis Australijos pavyzdžio, kad įstatymai būtų „teisingi“, tarsi, kasdieniams vartotojams.

Tautos, vertinančios nacionalines kriptovaliutas apmokestinimui

Rusija oficialiai žengia į priekį kurdama nacionalinę „kriptografinę medžiagą“, ir yra gandų, kad kitos įtakingos valstybės, tokios kaip Kinija ir Švedija, šiuo metu taip pat siekia sukurti savo nacionalines kriptovaliutas..

Tačiau daugelis ekspertų kosmose mano, kad šios tautos bando „perimti“ kriptovaliutų priėmimą – pakankamai anksti įsitraukdamos, kad galėtų pritaikyti šias naujoviškas technologijas savo mokesčių priemonėse.

Akivaizdu, kad tokios šalys kaip Rusija ir Kinija gali efektyviau pasinaudoti kriptografijos mokesčiais, jei šou vykdo jų pačių remiamos skaitmeninės valiutos.

IRS detektyvas „The Blockchain“

Stebėkite savo nugarą … nes IRS stebi jūsų blokų grandinę.

Naujos ataskaitos rodo, kad JAV mokesčių agentūra yra naudojant „Chainanalysis“ programinę įrangą atrasti JAV piliečius, kurie nepraneša apie savo kriptografines investicijas arba jų nepraneša.

Taigi, nors kriptovaliutos daugeliui gali būti anarchiška svajonė, JAV vartotojai turės būti kruopštesni pranešdami apie savo valdas, kad nenukentėtų nuo taksisto.

Kaip turėtų elgtis kripto vartotojai?

Komanda čia, Coinbureau, pataria laikytis visų įstatymų, reglamentuojančių jūsų jurisdikciją. Kriptografinių sandorių apskaita dabar sutaupys jus nuo to, kad niekada nereikėtų nerimauti dėl teisinių problemų kelyje.

Mes rekomenduojame tokią kriptografinės apskaitos svetainę kaip cointracking.info. Tai padės organizuotai stebėti visus jūsų sandorius.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me