Kaip atlikti savo tyrimus (DYOR)

>

Kaip kriptovaliutų pasikartojanti ir gerbiama frazė, atlikite tyrimus, dažnai sutrumpintai DYOR, yra artimiausias dalykas, kurį kriptografija turi auksinei taisyklei.

Trumpai tariant, DYOR filosofija siekia sukurti kuo daugiau informuotų ir gerai išsilavinusių investuotojų į kriptovaliutas..

Nepaisant to, kad tai atrodo aiškus įsakymas, gali būti ne taip akivaizdu, ką DYOR iš tikrųjų reiškia ir kaip tai padaryti.

Šis straipsnis jums demistifikuos DYOR procesą, kad kitą kartą Redditor rėktų DYOR !!! – tiksliai žinosite, ką daryti.

Tyrimų ištakos

Kai Bitcoin pagaliau pasirodė iš Mt. „Gox Bitcoin Exchange“ įsilaužimas ir vėlesnė kriptovaliutų rinkos katastrofa, susidomėjimas besiformuojančiu skaitmeniniu turtu pradėjo augti. „Reddit“ forumai, „BitcoinTalk“ ir „Twitter“ pradėjo matyti daug naujų veidų, diskutuojančių apie „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Ripple“.

Pradėjus kilti ICO pamišimui, atsirado ir daugybė žmonių, kurie ieškojo kriptovaliutų kainų prognozių ir patarimų dėl investavimo į Bitcoin. Natūralu, kad buvo daugybė vartotojų, kurie įtikinamai argumentavo, kodėl turėtumėte pirkti X kriptovaliuta.

Tačiau netrukus tapo akivaizdu, kad daugelis tų, kurie dalijo patarimus, tai darė norėdami išsikraustyti iš savo krepšių (padidinkite savo investicijų vertę įtikindami kitus pirkti tą patį ženklą).

Tiesą sakant, vienas „Redditor“ paklaustų apie vertę ar priežastis, kurias OMG žetoną (ar bet kurį kitą žetoną) buvo verta pirkti, kol dešimtys nuskambės savo analize, kodėl žetonų kainos bet kurią akimirką turėjo šokti.

Kartais šios kriptovaliutų kainų prognozės pasiteisino, o daugeliu atvejų vartotojai, investavę į kriptovaliutų žetonus, remdamiesi vien kitų patarimais, prarado pinigus.

Neatsakingumas priimant sprendimus dėl investicijų, pagrįstas kitų suinteresuotais asmenimis, sukėlė mintį, kad vienintelis būdas nuspręsti, kaip investuoti į kriptovaliutą, yra atlikite savo tyrimus.

Kriptovaliutų investuotojai vis dėlto nedemonstravo DYOR. Akademikai, sąmokslo teoretikai ir tie, kurie tingi kitiems paaiškinti savo racionalumą, jau seniai liepė kitiems atlikti savo tyrimus. Tačiau kripto investuotojai yra pirmieji, kurie šią frazę paverčia principine mantra.

Kaip atlikti savo tyrimus (DYOR)

Pagrindinė priežastis, dėl kurios turėtumėte atlikti savo tyrimą, yra ta, kad galų gale, tu negali pasitikėti kitų patarimais kai reikia investuoti į kriptovaliutą ar bet ką kita.

Dienos pabaigoje tai jūsų pinigai, kuriuos norite laimėti, bet ir jūsų pinigai, kuriuos galite prarasti. Pastarąjį dalyką, be abejo, turėtumėte stengtis sumažinti bet kokia kaina, o tai daroma pradedant mokymu apie galimas investicijas.

Taigi, jei norite investuoti į „Bitcoin“ ar bet kurią kitą kriptovaliutą, skaitmeninį turtą ar „blockchain“ platformą, pirmiausia turėtumėte atlikti savo tyrimą. Štai kaip DYOR.

Nustatykite galimas investicijas

Ar žinote, kurie kriptovaliutų žetonai ir skaitmeninis turtas jus labiausiai traukia? Sukurkite didelį potencialių investicijų sąrašą, kurį vėliau panaudosite kurdami trumpąjį sąrašą.

Sprendžiant, kurios kriptovaliutos patenka į sąrašą, o kurios ne, pirmiausia apsvarstykite, ar galite rasti sveiką kiekį skaidrios informacijos apie projektą. Kuo daugiau informacijos apie tam tikrą skaitmeninį turtą galite rasti, ypač iš nepriklausomų šaltinių, tuo geriau.

Kita vertus, jei dauguma informacijos, kurią rasite, yra pačiame projekto tinklalapyje arba gaunama iš nestabilių šaltinių, kurie atrodo įtartinai optimistiški projekto perspektyvų atžvilgiu, tada eikite priešinga kryptimi.

Sukurkite investavimo tikslų sąrašą

Tada sukurkite investavimo tikslų sąrašą. Ar jūs taikote ilgam, vidutiniam ar trumpam laikotarpiui jūsų investicijų terminai? Koks jūsų apetitas rizikuoti? Tai yra esminiai klausimai, kuriuos reikia pamąstyti.

Jei ieškote trumpalaikių investicijų, tai kriptovaliutų kainų diagramų naudojimas bus naudingesnis nei skaitymas projektinėje literatūroje. Tačiau trumpalaikės investicijos yra jūsų darbų sąraše, tada įsitikinkite, kad jūsų, kaip dienos prekeivio, tinkamumas atitinka jūsų užduotį.

Vidutinės trukmės ir ilgalaikiai sandoriai paprastai turi mažiau rizikos ir yra geresni tiems, kurie turi konservatyvesnius investavimo tikslus. Nors kriptovaliutų investuotojai mėgsta kalbėti apie nuėjimą į mėnulį, realybė yra tokia, kad pelnas per didelis, retas, jo neįmanoma numatyti ir geriausia palikti lošėjams.

Todėl turėtumėte sukurti tikslų sąrašą, kuris padėtų susiaurinti savo ilgų perspektyvų sąrašą į trumpesnį, pašalinant rizikingus šifravimo projektus, kurie neatitinka jūsų vertybių.

Nuspręskite, kiek galite sau leisti prarasti

Tai gali atrodyti priešingai, bet iš esmės nuspręskite kiek pinigų galite sau leisti prarasti. Kitas būdas pažvelgti į tai yra tai, kad praradus pinigus, visada skauda, ​​ar nuostolis padarys ar sugadins tavo gyvenimo kokybę?

Neinvestuokite savo nuomos, maisto prekių ar studijų į universitetą. Tiesą sakant, priartėkite prie savo kriptovaliutos investicijų mąstydami, kad galite viską prarasti – tai padės jums ją sumažinti iki protingos sumos, kuri, jei ji būtų pamesta, nepakenks labiau nei turėtų.

Net pasaulinės klasės investuotojai ir prekybininkai retai pakelia daugiau kaip 1% viso savo portfelio dydžio į naują investicinę poziciją, todėl elkitės atitinkamai. Vengimas per daug investuoti taip pat padės aiškiai suvokti savo investavimo pasirinkimą, nes tai sumažina jūsų emocinį dalyvavimą.

Techninė analizė

Techninė analizė yra tyrimų forma, naudingiausia tiems, kurie eina trumpesnes pozicijas, tačiau taip pat gali paaiškinti ir suteikti paramą ilgoms pozicijoms.

Apskritai, kai galvojate atlikti tyrimus, tai reiškia pažvelgti į kriptovaliutų projekto komandą, gaires, finansavimą ir pasiekimus iki šiol. Tačiau techninei analizei tie dalykai visiškai nerūpi.

Vietoj to, TA yra apie tai, kaip skaityti gyvas kriptovaliutų kainų diagramas, kad surinktumėte informaciją apie tendencijas ir išsiaiškintumėte, kur gali eiti rinkos. TA yra jūsų pačių tyrimų forma, kuri yra griežtai analitinė ir toli gražu nėra objektyvi, nes viskas priklauso nuo to, kaip jūs naudojate diagramų įrankius, kad suprastumėte, ką kainų tendencijos bando nurodyti.

Išmokti naudotis technine analize yra be galo daug laiko atimanti, bet lygiai taip pat naudinga, kai tinkamai atliekama. Jei ilgą laiką norite likti prekybos kriptovaliuta erdvėje, tai išmokę bent jau pačius pagrindinius techninės analizės įgūdžius, jums tai bus labai naudingi..

Fundamentali analizė

Yin į techninę analizę ‘yang yra fundamentali analizė. FA yra daug arčiau to, prie ko įpratę visi, kurie kada nors yra parašę mokslinį darbą mokykloje.

Pirma, jūs nustatote temą, tada surenkate šaltinius ta tema ir juos ištiriate, tada sukuriate išvadą ta tema, vadovaudamiesi raginimu.

Fundamentali analizė veikia panašiai, išskyrus tai, kad už gerai atliktą tyrimą, užuot gavęs pažymį, galite gauti gražų piniginį atlygį..

Priimkite pagrįstą sprendimą

Praleidus nemažai laiko tyrinėjant savo kriptovaliutų investavimo galimybes, laikas priimti sprendimus ir atimti iš savo trumpojo sąrašo.

Atminkite, kad jei projektas bus patikrintas, jiems reikės visų tinkamų ingredientų. Žvaigždė ir pajėgi komanda, galingi ištekliai ir pasiekiamas planas yra visi projekto sėkmės reikalavimai. Yra ir kitų veiksnių, tokių kaip koncepcijos įrodymas ar patarėjai nuo pat pradžių, kurie taip pat gali labai prisidėti prie projekto sėkmės.

Jei atlikdami tyrimą pastebėsite, kad projektas pažymi šias varneles, tai daugiau nei tikėtina, kad tai taps tvirta investicija. Tačiau prekyboje kriptovaliuta niekas nėra tikra, ir net geriausi projektai dažnai užplūsta.

Ištekliai savo tyrimams

Iki šiol tikriausiai esate pasirengęs pradėti savo tyrimą. Nuo ko pradėti? Čia yra keli šaltiniai, skirti tirti kriptovaliutų investicijas, kurios padės tave stiprinti.

  • „Binance“ akademija – nuostabi priemonė sužinoti viską apie „blockchain“

  • Coursera – „Blockchain“ ir kriptovaliutų kursai pradedantiesiems

  • „CoinDesk“ – Naujausios kriptovaliutų naujienos ir tiesioginės Bitcoin kainos

  • ICO lašai – Istoriniai kriptovaliutos ICO kainų duomenys

  • Blokas – išsamus kriptovaliutų žurnalas, kuriame gausu analizės

  • „TradingView“ – socialinis tinklas, skirtas stebėti kriptografinės rinkos kainą ir diagramų rodinius

Turėdami šiuos išteklius ir naudodami gerą „Google“, būsite nustebinti, kiek informacijos galite sugerti, niekada neturėdami nusileisti „Reddit“ ar „Telegram“ kanale..

Nuo šiol jūs garsiai rašysite kitiems DYOR.

Papildomi geri skaitiniai

Atvejo analizė: mašininio mokymosi naudojimas portfelio valdymui

Prekybos kriptovaliutomis robotai – pilnas vadovas

Kryptinio portfelio valdymo slenkstinis balansavimas

„Python“ scenarijai šifravimo prekybos robotams

„Bitcoin Price Live Ticker“ scenarijus (naudojant „Websockets“)

Mūsų socialinės prekybos platforma

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Per mažiau nei kelias minutes galite susisiekti su pirmaujančiais prekybininkais pasaulyje. Kelių lyderių stebėjimas vienu metu suteikia galimybę kiekvienam vartotojui valdyti įvairų strategijų ir kriptovaliutų portfelį.

„Shrimpy“ palaiko 16 pirmaujančių šifravimo biržų, automatizuotas portfelio strategijas ir rinkos stebėjimo įrankius. Sužinokite daugiau apie viską, ką siūlo „Shrimpy“, naudodamiesi šiomis nuorodomis:

funkcijos

Studijos

Pamokos

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me