Kaip išmaniosios sutartys gali būti naudojamos numatymo rinkose

Šiandien „Ethereum“ blokų grandinė išmaniuosius kontraktus pavertė realybe. Šiuo metu kiekvieną dieną atliekami tūkstančiai skambučių šioms sutartims su galimybėmis, apimančiomis viską, pradedant draudimo įverčiais ir žetonų išdavimu, laiku užrakintomis biržomis, pagrindinėmis depozitais ir dar daugiau..

Prognozių rinka suteikia asmeniui galimybę lažintis dėl būsimo įvykio rezultatų. Vis dažniau „Bitcoin“ naudojamas norint atlikti tokio tipo statymus, o naujos ir nusistovėjusios prognozavimo rinkos sistemos integruoja tokio tipo „Bitcoin“ lažybas..

Nuspėjamų rinkų apžvalga

Prognozių rinką sudaro rinkos formuotojai kartu su prognozuotojais. Rinkos kūrėjas užduos tokį klausimą: ar „Bitcoin“ vertė bus didesnė nei 3575 USD 2017 m. Gruodžio 22 d., 9.00 val. CST? Tada dalyviai gali įrašyti savo statymus, įsigydami akcijų, pagrįstų jų prognozėmis (taip arba ne).

Daugeliu atvejų rinkos formuotojas gauna dalį atliktų statymų. Pasibaigus tikram įvykiui, tiems, kurie nusipirko tiksliai numatytą akciją, kompensuojama proporcinga viso surinkto pinigų prizo suma.

„Bitcoin“ prognozių rinkos vertinamos kaip dvejetainio pobūdžio. Šių dienų technologijos riboja dalyvius tik dėl „taip“ arba „ne“. Įmantresnės lažybos nesuderinamos, nes sistemos viduje atveria per daug neryžtingumo.

Sukūrus rinką, dalyviai gali nusipirkti „taip“ arba „ne“ akcijų, kiekvienam užsitikrinant dalį viso prizo išmokėjimo, jei jų pasirinkimas yra teisingas. Šiose prekyvietėse įsigytas akcijas tuo metu galima laikyti, parduoti arba iškeisti į grynuosius, uždarius rinką.

Keisdamiesi akcijomis, veikia ir papildomos rinkos, kuriose dalyviai gali parduoti savo akcijas tam tikroje rinkoje. Akcijos gali turėti papildomą vertę, jei rinkos nebepasiekia kiti, tačiau išlieka noras dėti statymus. Pavyzdžiui, buvo pasiektas rinkos dydžio apribojimas arba rinkos formuotojas priima sprendimą uždaryti rinką nuo naujų statymų.

Nuspėjamosios rinkos su išmaniosiomis sutartimis

„Ethereum“ išmaniosios sutartysTiems, kurie nėra susipažinę su protingomis sutartimis, idėja yra gana paprasta. Išmanioji sutartis susideda iš kodo eilučių, kurios įves ir grąžins išvestis. Šiuos užsakymus apdorojantis programos kodas yra absoliutus ir jo negalima keisti, todėl vartotojai visada žinos, ko tikėtis. Programos kodas taip pat yra atvirai prieinamas naudojant „Ethereum“ blokų grandinę, o turinį galima peržiūrėti, kad garantuotume, jog sutartis veikia tinkamai.

Net ir turint visus pasiekiamus pažangių sutarčių pranašumus ir naudojimą, lieka tam tikrų kliūčių. Skaitmeninio įvykio pradžia iš fizinio pasaulio gali būti vienas iš pagrindinių iššūkių. Nors tai yra gana paprasta užduotis, susijusi su skaitmeninėmis operacijomis, problema kyla, kai ji susijusi su skaitmeninio veiksmo pradžia iš realaus pasaulio. Yra trys galimos priemonės, įskaitant: kelių parašų pirkimai, prognozuoti rinkas ir orakulus.

Daugelio parašų sandoriai reikalauja patikimojo agento, kuris užtikrintų, kad įvykdytos šalių sudarytos sutarties sąlygos ir sutartis gali būti įvykdyta. Kalbant apie prognozuojamas rinkas, pagrindinė mintis yra ta, kad masės gali nuspėti tikslesnius įvykių prognozes nei pavienis ekspertas.

Kuriant konkrečių įvykių prognozes, turint tam tikrą finansinį motyvatorių, grupės gali užsiimti tikros nuomonės siūlymu. Finansinė paskata gali būti sukurta taip, kad ji atlygintų tiksliausią prognozę. Vadinasi, grupei bus atlyginta už tai, kad ji yra kiek įmanoma tikslesnė.

Galutinis galimas sprendimas yra „Oracle“. „Oracle“ ekspertų paslaugos apibūdinamos kaip trečiosios šalys, kurios patvirtina galutinį įvykių rezultatą ir tada teikia duomenis duomenų tarnyboms.

Tai pasakius, apskritai yra problema su orakulais. Kas bus atsakingas už darbą, kad garantuotų orakulo patikimumą? Nors „Oracle“ gali pasinaudoti neriboto tinklo rezultatais, vis tiek reikės būti tam tikru įsitikinimu, kad kiekvienu mazgu galima pasitikėti ir kad galutinis rezultatas iš tikrųjų teisingas.

Revoliucinės lažybų rinkos

Pagrindinė Bitcoin prognozavimo rinkos problema yra didžiulis platformos populiarumas. Geros naujienos yra tai, kad ši problema greičiausiai bus išspręsta per ateinančius metus, kai daugiau lėšų pereis į prognozavimo rinkos platformas. Kol kas tokių rinkų apimtis arba bendras kiekvienoje rinkoje lažybų skaičius greičiausiai bus mažesnis..

Dėl šios priežasties lažybų galimybių ir uždarbio galimybių įvairovė greičiausiai bus ribojama. Nepaisant to, daugelis ekspertų dabar prognozuoja, kad šios platformos netrukus patirs didžiulį populiarumą, o tai labai padidins bendrą lažybų rinkų skaičių ir bendrą turimą pinigų prizą..

Vaizdai per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me