Kaip investuotojai gali automatizuoti savo kriptografinių mokesčių ataskaitas

>

Kriptovaliutų pelno ir nuostolių mokesčių ataskaitos yra opi prekybininkų tema. Kai sklandė daugybė gandų, maniau, kad būtų naudinga tiksliai paaiškinti, kaip apmokestinamas kriptovaliutų pelnas ir nuostoliai, ir aptarti, kaip prekybininkai, naudojantys automatizuotas prekybos priemones, tokias kaip „Shimpy“, gali automatizuoti mokesčių ataskaitų teikimo procesą naudodamiesi kriptografinių mokesčių programine įranga ir kriptografinių mokesčių skaičiuoklės Kaip CryptoTrader.Tax.

Kaip apmokestinama kriptografija?

IRS gydo kriptovaliutas kaip nuosavybė mokesčių tikslais, o ne kaip valiuta. Kaip ir kitoms nuosavybės formoms – akcijoms, obligacijoms, nekilnojamam turtui – tenka mokesčių prievolė, kai parduodate, prekiaujate ar kitaip disponuojate kriptovaliuta daugiau ar mažiau nei įsigijote už.

Šia prasme prekyba kriptovaliuta atrodo panaši į akcijų prekybą mokesčių tikslais.

Pavyzdžiui, jei 2018 m. Balandžio mėn. Įsigijote 0,2 „Bitcoin“ už 2000 USD, o po dviejų mėnesių pardavėte už 4 000 USD, turite 2 000 USD kapitalo prieaugį. Apie šį pelną pranešate savo mokesčių deklaracijoje ir priklausomai nuo to, į kurį mokesčių grupę patenkate, sumokėsite tam tikrą procentą nuo pelno. Kainos kinta atsižvelgiant į jūsų mokesčių grupę ir į tai, ar tai buvo trumpalaikis, ar ilgalaikis pelnas.

Priešingai, jei jūs pardavėte savo kriptovaliutą pigiau, nei įsigijote (praradote pinigus), galite Nusirašinėti kapitalo nuostolius, kad sutaupytumėte pinigų už savo kriptografinius mokesčius.

Mokesčių ataskaitų teikimo iššūkis

Deja, reikalai tampa šiek tiek sudėtingesni, kai reikia užpildyti reikalaujamas mokesčių formas, pvz IRS 8949 forma. 8949 forma yra IRS mokesčių forma, naudojama pranešti apie visų rūšių turto, įskaitant kriptovaliutą, kapitalo prieaugį ir nuostolius..

Žemiau galite pamatyti 8949 pavyzdį, sugeneruotą iš CryptoTrader.Tax.

Kaip matote, kiekvieną kartą turite užpildyti 8949 įrašą, kai prekiaujate kriptografine kriptografija ar kitaip įvykstate apmokestinamuoju įvykiu. Apmokestinamas įvykis yra tiesiog konkretus veiksmas, sukeliantis kapitalo padidėjimą ar nuostolius. Kripto pasaulyje kriptovaliutos pardavimas, vienos kriptografijos prekyba kita ir kriptografijos naudojimas prekei ar paslaugai pirkti sukelia apmokestinamus įvykius.

Eikime per pavyzdį

Tarkime, kad jūs perkate 0,05 BTC už 100 USD. Po mėnesio jūs prekiaujate tuo 0,05 BTC už 0,25 ETH.

Kaip minėta anksčiau, prekyba viena kriptovaliuta kitai sukelia apmokestinamąjį įvykį, taigi kaip apskaičiuoti savo pelną iš šios prekybos?

Atsakymas yra tas, kad prekybos metu naudojate „Ethereum“ tikrąją rinkos vertę JAV doleriais. Šiame pavyzdyje, tarkime, 0,25 ETH prekiavo už 150 USD. Tokiu atveju jūsų kapitalo prieaugis yra 50 USD (150–100).

Jei norite pranešti apie šią operaciją 8949 formoje, įveskite

  • Pardavimo aprašymas – 0,05 BTC

  • Data, kai ji buvo įsigyta, ir data, kuria buvo prekiaujama ETH

  • Prekybos pajamos – 150 USD (tuo metu 0,25 ETH vertė)

  • Jūsų išlaidų pagrindas nuosavybėje – 100 USD (pradinė kaina 0,05 BTC)

  • Jūsų pelnas ar nuostolis – 50 USD

Krevetinių vartotojų mokesčių ataskaitos

Kaip matote, šis mokesčių ataskaitų teikimo procesas gali tapti itin varginantis, ir nenuostabu, kad buhalteriai ir vartotojai paprastai kreipiasi į mokesčių programinę įrangą, kad galėtų tvarkyti šį procesą..

„Shrimpy“ vartotojams, kurie naudojasi automatinėmis prekybos strategijomis, vykdančiomis prekybą įvairiose kriptovaliutų biržose, mokesčių ataskaitos tampa dar sudėtingesnės. Užuot atlikęs anksčiau nurodytus skaičiavimus kiekvienai prekybai, noriu parodyti, kaip galite automatizuoti visą mokesčių ataskaitų teikimo procesą, paprasčiausiai įkeldami savo prekybos istoriją į „CryptoTrader“..

1. Importuokite savo prekybos istoriją

Pirmas „Shrimpy“ vartotojų žingsnis yra importuoti savo prekybos istoriją į „ CryptoTrader.Tax platforma. Padaryti tai, sukurti paskyrą ir tiesiog nusiųskite savo prekybos istorijos CSV failą, kurį gaunate iš savo biržos, arba tiesiogiai susiekite savo biržos sąskaitą su „Tik skaitymo“ API prieiga.

Bet kuri iš šių parinkčių veikia, ir abi atkurs visus jūsų istorinius pirkimus, pardavimus, prekybą ir kitas operacijas ir automatiškai gaus istorinę JAV dolerio kainą operacijų metu. Importavę savo prekybos istoriją iš visų naudojamų biržų, esate pasirengę tęsti!

2. Pridėkite bet kokias kriptografinių pajamų formas

Importavę mainų duomenis, galite bet kokias kriptovaliutų pajamų formas pridėti tiesiai į programą. Tai apima kriptovaliutą, gautą iš kasybos ar kuolų. Kai pajamos bus jūsų, būsite pasirengę generuoti mokesčių ataskaitas!

3. Sukurkite mokesčių ataskaitas vienu paspaudimu

Kai visa jūsų prekybos istorija ir pajamos iš kriptovaliutos bus įtrauktos į „CryptoTrader.Tax“ platformą, galite automatiškai sugeneruoti mokesčių ataskaitas vienu paspaudimu. Dabar belieka susimokėti ir atsisiųsti mokesčių ataskaitas.

Kadangi bendradarbiavome su „Shrimpy“ komanda, galite naudoti kodą „Shrimpy2019“, kad gautumėte 20 proc. išjungti visus „CryptoTrader.Tax“ pranešimus!

Kas toliau?

Kai turėsite mokesčių ataskaitas, galėsite panaudoti „CryptoTrader.Tax“ partnerystę su „Intuit TurboTax“, norėdami įkelti mokesčių ataskaitas tiesiai į jūsų „TurboTax“ profilis. Taip pat galite juos nusiųsti savo buhalteriui arba patys paduoti.

Apibendrinant

Pranešimas apie kriptovaliutos sandorius apie mokesčius neturi būti kankinantis. Čia, „CryptoTrader.Tax“, džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „Shrimpy“ komanda, kad vartotojams būtų lengviau pranešti apie mokesčius. Įsitikinkite, kad naudojate Krevetės2019 nuolaidos kodas 20% nuolaida jūsų mokesčių ataskaitoms!

Galite sužinoti daugiau apie kaip čia apmokestinama kriptovaliuta. Taip pat nedvejodami nušaukite sau ar mano komandai pranešimą / el. Laišką su visais klausimais apie kriptografinių mokesčių ataskaitas. Mes visada džiaugiamės galėdami padėti!

Davidas Kemmereris yra bendrovės generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų CryptoTrader.Tax, į kriptovaliutas orientuota mokesčių programinė įranga mokesčių ataskaitoms automatizuoti.

Atsakomybės apribojimas: Šiame svečio įraše išreikštos nuomonės, nuomonės ir pozicijos yra vien autoriaus nuomonės ir neatspindi „Shrimpy“. Negarantuojamas šiame straipsnyje pateiktų teiginių tikslumas, išsamumas ir pagrįstumas. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už klaidas, praleidimus ar pareiškimus. Šio turinio autorinės teisės priklauso autoriui, o atsakomybė už intelektinės nuosavybės teisių pažeidimus tenka jiems.

Šioje svetainėje pateikta informacija nėra investicinė, finansinė ar prekybos konsultacija. Prieš priimdami bet kokius sprendimus dėl investavimo, atlikite išsamų patikrinimą ir pasitarkite su savo finansų patarėju. „Shrimpy“ nebus atsakinga už investicinius sprendimus, kuriuos priimsite remdamiesi svetainėje pateikta informacija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me