Kaip mes perėjome nuo idėjos prie produkto per vieną savaitę

>

Būdama maža startuolė, kiekviena diena yra nauja ir įdomi. Vieną dieną mes stengiamės išleisti naują funkciją, kitą dieną mes pertvarkome savo logotipą. Mes visada esame ritinyje. Šį kartą mūsų tikslas buvo pradėti visiškai naują projektą.

Mes nusprendėme pradėti „CoinOrderBook“ projektą, nes komanda suprato, kad realiu laiku reikalingi rinkos duomenys, reikalingi prekybai kriptovaliutomis. Nors panašių duomenų yra iš įvairių šaltinių, pramonei vis dar trūksta tikslių realiuoju laiku pateikiamų duomenų, kuriuos būtų lengva suvartoti. Būtent tai leido mąstyti kitaip, turint visus turimus duomenis.

Norėjome, kad tai būtų greitas hakatonas. Viską, kas susiję su projektu, reikėjo atlikti per vieną 1 savaitės greitį.

Šiandien pasidalinsiu procesu, kurį išgyvenome iš dizainerio perspektyvos. Tai skiriasi, nes tai ne tik dizaino projektas, bet ir realus produktas, kurį vartotojai turi turėti per trumpą laiką.

Kuriant naują svetainę reikia nereikšmingo laiko ir pastangų tyrimams, minčių šturmui ir idėjų tyrinėjimui. Reikia parašyti gaminio specifikacijas, sukurti vielinius rėmus, sukurti svetainę ir išbandyti bei greitai pakartoti įdiegimus..

Šiam projektui mes turėjome pritaikyti visus šiuos veiksmus agresyvioje laiko juostoje, tačiau tuo pačiu įsitikinę, kad nė vienas iš žingsnių nėra praleistas.

Procesas

Pirmiausia aptariau su Michaelu („Shrimpy“ generaliniu direktoriumi) apie projekto reikalavimus, lūkesčius, turinį ir tikslą. Bandžiau susidaryti aiškų projekto vizijos vaizdą. Užduoti tokius klausimus kaip „kaip„ CoinOrderBook “tilps į mūsų produktų ekosistemą?“, „Kokiomis funkcijomis mūsų duomenų paslauga bus skiriama nuo kitų panašių produktų rinkoje?“ Ir „kokią patirtį mes bandome reklamuoti šioje svetainėje?“

Maiklas paaiškino, kad nors rinkoje yra panašių svetainių, mes visą dėmesį skirsime kriptovaliutų rinkos duomenų realiuoju laiku aspektui. Iki šio momento kriptografinėje erdvėje prekybininkams ir aktyviems investuotojams buvo sunku suprasti, kaip rinka elgiasi per trumpą laiką. „CoinOrderBook“ veiks kaip ryšys tarp biržų ir šių prekybininkų kriptografija. Užuot pereidami nuo mainų prie mainų, norėdami gauti naujausius rinkos duomenis, jie gali turėti vieną suvestinį šaltinį, kuriame pateikiami visi reikalingi duomenys.

Be šio projekto naudos bendruomenei, jis taip pat stiprina „Shrimpy“ ekosistemą. „CoinOrderBook“ demonstruoja mūsų galimybes kūrėjų API tuo pat metu suteikia kitą šaltinį prekybininkams, kurie naudojasi mūsų portfelio valdymo programa. Tai, kad esame vieša svetainė, taip pat reiškia, kad galime panaudoti šį projektą, kad nukreiptume srautą į kitus mūsų produktus ir paslaugas.


Surinkęs visą informaciją, pradėjau ieškoti panašių svetainių. Kadangi neturėjome daug laiko sugalvoti kūrybinį svetainės maketą, nusprendėme pasirinkti tradiciškesnį išdėstymą, kurį kiti jau padarė panašiose svetainėse. Duomenų išdėstymas buvo palyginamas, tačiau duomenų vizualizacija buvo kitokia nei kitų konkurentų. Mums buvo sunku kurti vizualines medžiagas tuo pačiu metu tiek informatyviai, tiek patraukliai.

Užuot ėmęsis popieriaus eskizų ar žemos ištikimybės laidų rėmelių, aš tiesiogiai peršokau į XD ir atlikau aukštos kokybės laidų rėmą, kad tik aiškiai suprasčiau dizainą. Šį kartą nesileidome į ilgą kartojimų ir grįžtamojo ryšio procesą; Vietoj to, mes panaudojome lentą ir greitą grįžtamąjį ryšį, kad išspręstume bet kokias problemas viso proceso metu. Po kelių pakartojimų mes sugebėjome rasti pagrįstus problemų vizualizavimo sprendimus.

Mes norėjome, kad pirmoji „CoinOrderBook“ versija būtų naudinga ir paprasta. Mes nenorėjome jokio įmantraus dizaino, todėl jį lengviau sukurti per trumpą laiką.

Dėl logotipo mes improvizavome. Daugelis iš jūsų žinote, kad neseniai pertvarkėme „Shrimpy“ logotipą. Jei to nepadarėte, galite apie tai paskaityti čia.

Krevetės: logotipo pertvarkymas

Pertvarkydami naująjį logotipą, daug kartų pakartojome galutinį logotipą. Tiesą sakant, mes radome puikų „CoinOrderBook“ logotipą iš vienos iš tuo metu jau sukurtų alternatyvų. Dėl logotipo nusprendėme ne tik todėl, kad manėme, kad logotipas puikiai derės su „CoinOrderBook“, bet ir turi būdingą savybę, kuri perteikia produkto esmę. Jis turi pusiau apskritą sujungtų mazgų tinklą, panašų į raidės „C“ formą; C yra prieš Crypto ir CoinOrderBook.

Baigęs viską, greitai turėjau dirbti su svetainės reagavimu. Svetainėms būtina tinkamai veikti kiekvieno ekrano dydžiu, neprarandant vartotojo patirties kokybės.

Savaitės pabaigoje mes visi galėjome būti išsekę, bet tai buvo verta. „CoinOrderBook“ startavo lygiai 1 savaitę nuo tos dienos, kai pradėjome hakatoną. Nors yra patobulinimų, kurie galėtų padaryti projektą geresnį, visi didžiuojasi pirmąja svetainės versija. Tai paprasta ir aptaki. Varpų ir švilpukų nėra daug, todėl jį lengva naudoti. Apskritai tai buvo smagi ir unikali patirtis. Galutinį galutinį produktą galite pamatyti adresu coinorderbook.com.

Ačiū, kad užsukote. Tikrai vertiname jūsų laiką!

~ Sumaya

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me