Kaip naudoti prekybos robotus Binance JAV

>

Koks šuo gali laikyti paslaptį? … Tylėkit šunyčiai

Prekybos robotai tapo pagrindine kriptovaliutų investuotojų dalimi. Jie suteikia paprastą būdą automatizuoti strategiją, kurią galima įgyvendinti bet kuriuo paros metu. Tai leidžia prekybininkams vieną kartą nustatyti strategiją ir tada leisti prekybos robotui tiksliai atlikti sandorius pagal boto parametrus.

Binansuoti JAV yra viena iš sparčiausiai augančių biržų JAV rinkoje. Praėjus kelioms valandoms nuo jų pradžios, kriptovaliutų prekybininkai jau integravo naują biržą į prekybos robotus ir programas, kad automatizuotų prekybą. Birža tapo prekybos robotų žaidimų aikštele, sparčiai plečiančia „Binance US“ prekybos apimtį. Bet kuriuo metu biržoje yra tūkstančiai skirtingų robotų, vykdančių sandorius. Esant tokiai reikšmingai įtakai, asmenims vis tiek sunku turėti pranašumą prieš šiuos robotus, kurie gali būti vykdomi milisekundėmis.

Asmenims nebereikia prekiauti nepalankesnėmis sąlygomis. Yra alternatyvų, specialiai sukurtų paprastumui. Kuriami prekybos robotai portfelių automatizavimui.

Pirmas dalykas, kurį galite įsivaizduoti iš prekybos boto, yra sudėtinga programa, kuriai reikalingas tikslus sureguliavimas, gausybė rinkimų ar svirčių ir galbūt net programavimas.

Laimei, ne visi prekybos robotai yra tokie. Yra keletas prekybos robotų, kurie yra skirti automatizuoti paprastus dalykus, kurie padeda valdyti portfelį. Šie dalykai apima pusiausvyrą, dolerio kainos vidurkį ar lėšų segmentavimą.

Binansuoti JAV turto valdymą

Lėšų valdymas biržoje gali būti sudėtingas. Biržos paprastai nesiūlo daugybės turto valdymo galimybių, o daugiau dėmesio skiria prekybai. „Binance US“ nesiskiria. Nors jie bendradarbiauja su didžiausia kriptovaliutų birža pasaulyje, „Binance US“ vis dar nesiūlo jokių pagrindinių turto valdymo funkcijų.

Iš esmės prekybininkai deponuoja lėšas biržoje ir tada asmeniškai valdo sandorių tarp turto vykdymą, apskaičiuoja rezultatus ir paskirsto norimą portfelį. Tai tapo nuobodžiu procesu, kuriam reikia per daug laiko.


Todėl turto valdymo procesas tapo sudėtingas. Užuot sutelkę dėmesį į tyrimus ar mėgaudamiesi portfelio strategijos kūrimo procesu, prekybininkai tapo įstrigę procesu.

Dėl šios problemos daugelis prekybininkų pradėjo kreiptis į trečiųjų šalių programas. Kripto bendruomenė pradėjo kurti galimybes, kaip galite supaprastinti savo turto valdymą. Užuot rankiniu būdu vykdę kiekvieną atskirą sandorį, skaičiuodami našumą ir stebėdami pažangą, yra prekybos robotai ir paslaugos, kurie tai gali padaryti už jus.

Kitame skyriuje aptarsime įvairius rinkoje galimus paslaugų tipus ir tai, kaip jie gali padėti jums pradėti automatizuoti savo portfelio valdymą..

Prieš pradėdami nagrinėti šią informaciją, turėsime aptarti API raktus ir tai, kaip jie naudojami norint leisti trečiųjų šalių programoms prisijungti prie jūsų mainų paskyros.

Binance JAV API prieiga

Daugelis prekybininkų tikriausiai žino, kad visos geriausios biržos suteikia API prieigą prie jūsų paskyros. Tai leidžia prijungti trečiųjų šalių programas prie mainų paskyros. Tada programa naudoja API rinkti duomenis apie jūsų lėšas, vykdyti sandorius ir pasiekti rinkos duomenis.

„Binance US“ nesiskiria. Prekybininkai gali sukurti savo paskyros API raktus. Sukūrus API raktus, juos reikia saugiai saugoti ir įvesti tik į patikimas trečiųjų šalių programas.

Kai kurios įprastos programos, kurios gali naudoti API raktus, yra prekybos robotai, terminalai, stebėjimo programos ir portfelio valdymo paslaugos. Kiekviena iš šių programų gali naudoti API raktus skirtingais būdais, pavyzdžiui, kai kurios gali tik rinkti duomenis ir nevykdyti sandorių, tačiau koncepcija išlieka ta pati.

Norint apsaugoti save ir savo lėšas, svarbu suprasti leidimus, reikalingus įvairioms programoms. Yra 3 pagrindiniai leidimai, kuriuos dauguma mainų leidžia API raktams. Tai yra duomenų, prekybos ir atsiėmimo leidimai.

Duomenų leidimai

JAV „Binance“ duomenų leidimai vadinami „Tik skaitymo“ leidimais. Šis leidimas leis API pasiekti jūsų paskyros duomenis tik skaitomu būdu.

Dažniausias leidimas, reikalingas visoms programoms, kurios priima API raktus, yra „duomenų leidimai“. Šie leidimai leidžia programai pasiekti informaciją, susijusią su jūsų paskyra. Pavyzdžiui, jūsų turto likučiai, prekybos istorija ir dabartinis prekybos mokesčio lygis.

Naudojant stebėjimo programas, tai paprastai yra vienintelis leidimas, kurį reikia įjungti jūsų API raktuose.

Prekybos leidimai

JAV „Binance“ galite įgalinti prekybą per API naudodami leidimą „Įjungti prekybą“. Tai leis programoms paskelbti sandorius į jūsų sąskaitą naudojant API raktus.

Prekybos leidimai leidžia programai, kuri jungiasi per jūsų API raktus, vykdyti sandorius jūsų vardu. Iš esmės tai suteikia programai visišką kontrolę, kaip jūsų lėšos valdomos, jais prekiaujama ir paskirstoma biržos sąskaitoje.

Leidimai prekiauti paprastai reikalingi bet kuriai programai, kuria reikia prekiauti. Tai apima prekybos robotus, terminalus ir portfelio valdymo programas. Šiuos leidimus rekomenduojame įgalinti tik tuo atveju, jei programai reikia prekiauti jūsų sąskaitoje, priešingu atveju palikite išjungtus prekybos leidimus savo API rakte.

Atšaukimo leidimai

Pašalinimo leidimai įgalinami įjungus API raktą „Įgalinti atsiėmimus“. Atkreipkite dėmesį, kad „Binance US“ reikia papildomų veiksmų norint įgalinti šią funkciją, nes ji kelia didelę riziką.

Leidimai atsiimti leidžia programai atsiimti lėšas iš jūsų mainų sąskaitos. Leidimai atsiimti lėšas turėtų NIEKADA būti įjungtas. Galbūt turite rimtų priežasčių įgalinti atšaukimo leidimus, tačiau vis tiek rekomenduotume nepasinaudoti proga, net jei gerai žinote, ką darote.

Įgalinę API raktų atsiėmimo leidimus, programa galės visiškai valdyti, kad būtų visiškai pašalintos lėšos iš jūsų sąskaitos. Jei nori programų kūrėjų, jie gali laisvai paimti jūsų lėšas ir įnešti jas į savo pinigines.

Niekada nereikia atsiimti leidimų. Jei programa rekomenduoja įgalinti atšaukimo leidimus, turėtumėte rimtai permąstyti, ar apskritai naudotis ta paslauga. Tiesiog pernelyg rizikinga patikėti programoms, turinčioms prieigą prie pašalinimo, kurią rekomenduojame NIEKADA įgalindami šį nustatymą savo API raktuose.

Nei vienai iš aptariamų paslaugų rūšių nereikės atšaukimo leidimų.

Pastaba: mes suprantame, kad gali būti retų atvejų, kai gali būti naudingi atšaukimo leidimai, tačiau dėl šio straipsnio ir viešų argumentų eilutė yra tokia plona, ​​kad kur kas lengviau nerizikuoti.

Paslaugos, naudojančios API raktus

Supratę, kaip veikia API raktai, galime pažvelgti į įvairių tipų programas, kurios gali priimti API raktus.

Kiekviena iš šių programų palaiko skirtingas funkcijas, kurios gali padėti mums stebėti, valdyti ir kurti savo portfelį įvairiais būdais. Eksperimentuokite su kiekvieno tipo programomis, kad rastumėte tai, kas jums labiausiai tinka.

Programų stebėjimas

Stebėjimo programos idealiai tinka aktyviems prekybininkams, norintiems gyventi savo gyvenimą ir nepririštiems prie kompiuterio. Daugelyje populiariausių stebėjimo programų yra signalų, perspėjimų ir kitų pranešimų transliavimo galimybės, leidžiančios jums pranešti, kai keičiasi rinka.

Tarp populiarių stebėjimo programų yra Blockfolio, „CoinStats“, ir Delta.

Kiekviena iš šių stebėjimo programų gali būti prijungta tiesiai prie „Binance US“, kad būtų galima sužinoti balanso istoriją, stebėti savo portfelį ir pranešti, kai viskas tampa įdomu.

Prijungus API raktą į stebėjimo programą, turint tik duomenų leidimus, programa galės rinkti informaciją iš jūsų paskyros, kad sukurtumėte jūsų prekybos veiklos istoriją. Tai idealiai tinka stebėti savo portfelį ir neatsilikti nuo rezultatų.

Paprastai stebėjimo programos turi ribotas prekybos funkcijas arba jų nėra. Todėl dauguma prekybininkų, norėdami patenkinti savo prekybos reikalavimus, kreipiasi į papildomas prekybos paslaugas.

Terminalai

Pagrindinės prekybos programos yra paprasti terminalai. Terminalai gali padėti valdyti užsakymus biržose, stebėti rinką ir vykdyti sandorius. Tačiau didžioji prekybos terminalo funkcijų dalis yra rankinė. Tai reiškia, kad į terminalus paprastai integruojamos tik nedidelės automatikos. Pilna automatika paprastai rezervuojama prekybos robotams.

Kai kurie bendri bruožai, kuriuos palaiko prekybos terminalai, yra prekybos statistikos skaičiavimas, jūsų dėmesio nukreipimas į galimybes ir atskirų pavedimų vykdymo automatizavimas..

Populiarūs prekybos terminalai apima „Coinigy“ ir 3Komandos.

Terminalai idealiai tinka prekybininkams, kurie nori prekiauti tik fiziškai būdami prie savo kompiuterio. Prekybos terminalai nėra sukurti tam, kad padėtų jums vykdyti sandorius, kol esate išvykęs. Jei turite strategiją, reikalaujančią stebėti rinką 24 valandas per parą 7 dienas, šioms strategijoms valdyti rekomenduojame prekybos robotus.

Prekybos robotai

Prekybos robotai leidžia prekybininkams automatizuoti dienos prekybos strategijas, kurių kitu atveju jiems reikėtų rankiniu būdu vykdyti biržoje. Prekybos robotai gali veikti 24 valandas per parą, kad galėtų stebėti rinką ir tiksliai vykdyti sandorius, kad atitiktų jūsų apibrėžtą strategiją.

Tai reiškia, kad jums nereikia pasikliauti savimi vykdant kiekvieną strategijos dalį. Nustačius strategiją, kad ir kokia sudėtinga ji būtų, laikui bėgant ji automatiškai bus vykdoma naudojant šiuos prekybos robotus.

Visas kriptovaliutų prekybos robotų vadovas

Kripto rinkoje populiariausi kripto prekybos robotai apima tokias paslaugas kaip „CryptoHopper“ ir HaasBot.

Prekybos robotų sunkumai paprastai yra įgyvendinamų strategijų sudėtingumas. Rinką suprasti nėra lengva, todėl žmonės daugybę metų praleido kurdami sudėtingus rodiklius, sistemas ir signalus, kad nustatytų galimybes. Giliai nesuvokus šios statistikos, ji gali tapti didžiulė, kai bandote sukurti sėkmingą strategiją.

Čia pasakojama apie mūsų galutinį taikymo tipą. Tai yra portfelio valdymo programa.

Portfelio valdymas

Portfelio valdymo programos yra kiekvienos iš šių ankstesnių kategorijų derinys. Jie ne tik teikia portfelio ir rinkos stebėjimą, bet ir terminalus bei prekybos robotus, kurie padeda supaprastinti mūsų portfelio valdymą..

Galutinis daugumos portfelio valdymo paslaugų tikslas yra palengvinti jūsų gyvenimą. Užuot praleidę kiekvieną dieną, užsiėmę rinka, portfelio valdymo priemonės leidžia prekybininkams nustatyti ilgalaikę portfelio valdymo strategiją ir tada atsitraukti. Tada, užuot nuolat įsitraukę į rinką, robotai gali perimti prekybos aspektą, o jūs galite sutelkti dėmesį į portfelio stebėjimą.

Portfelio valdymo programos suteikia holistinį požiūrį kuriant strategiją, kuri gali atlaikyti laiko išbandymą. Šios programos palengvina įvairaus portfelio sudarymą, sumažina riziką įgyvendindamos pusiausvyros strategijas ir laikui bėgant toliau siekia dolerio kainos vidurkį rinkoje..

Populiariausia portfelio valdymo paslauga rinkoje yra Krevetės. „Shrimpy“ automatizuoja portfelio strategijas, pvz., Dolerio kainos vidurkį, pusiausvyrą ir protingą užsakymų nukreipimą, todėl prekybininkai gali skirti daugiau laiko tyrimams ir mažiau laiko įvairaus turto portfelio valdymui..

Sukurkite savo programą

Dienos pabaigoje nė vienas iš šių išteklių negali aprėpti to, ką norite padaryti. Galbūt norėsite specializuoto įspėjimo, pasirinktinio prekybos roboto ar portfelio valdymo paslaugos, kuri įgyvendins jūsų asmeniškai sukurtą portfelio strategiją.

Naudojant galima kurti savo programas Universalios kūrėjų API kurie jungiasi prie skirtingų mainų. Šios API leidžia jums rinkti duomenis kiekviename pagrindiniame maine, vykdyti prekybą, valdyti vartotojus ir daug daugiau.

Pradėkite pasinerdami į šį straipsnį apie tai, kaip sukurti savo kriptografinės prekybos robotą. Pradėję greitai sužinosite, kad kriptografinėje erdvėje yra begalė galimybių. Su „Shrimpy“ kūrėjų API, galite kurti kriptografinės prekybos, stebėjimo ir portfelio valdymo ateitį.

Apie krevetes

Krevetės yra programa pritaikyti kriptovaliutos indekso fondus, subalansuoti ir valdyti įvairų skaitmeninio turto portfelį. Automatizuokite savo portfelį susiedami bet kurią iš 17 palaikomų kriptografinių biržų.

„Shrimpy“ universaliosios šifravimo mainų API yra skirti kūrėjams. Integravimasis į mūsų vieningas API suteikia jums greitą prieigą prie vienodų prekybos, duomenų rinkimo, vartotojų valdymo ir kitų galinių taškų visose pagrindinėse kriptovaliutų biržose..

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Papildomi geri skaitiniai

Galutinis kripto indekso fondo kūrimo vadovas

Kripto prekybos automatika portfelio valdymui

Kriptovaliutų portfelių pusiausvyros strategijų palyginimas

„Bitcoin Price Live Ticker“ scenarijus (naudojant „Websockets“)

Ribos balansavimas – kriptovaliutų portfelio valdymo raida

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map