Kaip nukopijuoti sėkmingus prekybininkus kriptografija

>

„Shrimpy“ komanda neseniai pakeitė sekėjų ir lyderių santykių tvarkymo būdą. Anksčiau sekėjai kopijuodavo tik tikslinius lyderio paskirstymus, kaip apibrėžta lyderio „Automatizavime“. Tai reiškia, kad jei lyderis prekiautų už „Shrimpy“ ribų, mes niekada nekopijuosime tų sandorių. Bus nukopijuota tik „Shrimpy“ programos strategija.

Tai pasekėjams sukėlė daugybę nepageidaujamų šalutinių reiškinių. Vienas iš pavyzdžių yra tai, kai lyderiams priklausytų kitokios kriptos, nei apibrėžtos jų automatikos strategijoje. Tokiu atveju „Shrimpy“ tik nukopijuos strategiją ir neįtrauks tikrojo turto, kuris priklausė lyderiui.

Šis elgesys pasikeitė neseniai atnaujinant „Shrimpy“. Užuot nukopijavęs lyderio automatiką, pasekėjai dabar nukopijuoja faktinį turtą, kuris biržoje priklauso lyderiui. Tai reiškia, kad „Shrimpy“, nepaisant strategijos, kurią įgyvendina lyderis, nukopijuos faktinius paskirstymus.

Mes tikime, kad sekėjai nori, kad jie pasirodytų taip pat, kaip ir lyderiai, nepaisant to, kaip lyderis pasiekė tą pasirodymą. Kad pasiektų tikslą imituoti lyderio pasirodymą, „Shrimpy“ visada turi išlaikyti tuos pačius paskirstymus kaip vadovas.

Kaip „Shrimpy“ nukopijuoja paskirstymą?

Vienos minutės intervalu „Shrimpy“ tikrina lyderio likučius biržoje, ar nėra pokyčių nuo paskutinio mūsų patikrinimo. Jei yra kokių nors pakeitimų, šie pakeitimai nedelsiant siunčiami kiekvienam stebėtojui, kad jie galėtų nukopijuoti naujus paskirstymus.

Rezultatas yra minutė po minutės, kiekvienas sekėjas tiksliai atitiks lyderį. Jei bet kuriuo metu lyderis prekiauja už „Shrimpy“ ribų, „Shrimpy“ aptiks tą prekybą ir kiekvieno sekėjo portfelis bus atnaujintas, kad tiksliai atitiktų naujus lyderio paskirstymus..

Dabar lyderiai gali nuspręsti, ar jie nori valdyti savo portfelį per „Shrimpy“, ar naudoti trečiųjų šalių paslaugas strategijai automatizuoti. Net jei lyderiai nuspręs naudotis trečiųjų šalių paslaugomis, „Shrimpy“ vis tiek galės be reikalo dirbti stebėdamas kiekvieno lyderio mainus ir atnaujindamas stebėtojus, kai bus aptikti pakeitimai..

Net jei lyderiai niekada nenaudoja „Shrimpy“ sandoriams vykdyti, sekėjai vis tiek gali pasiekti naujausius lyderio paskirstymus tiesiogiai iš biržos ir stebėti lyderio portfelio pokyčius laikui bėgant per „Shrimpy“ socialinę platformą..

Vadovai gali naudoti trečiųjų šalių prekybos robotus, rankiniu būdu prekiauti biržoje arba valdyti savo lėšas bet kokiu jiems patogiu būdu. Nėra jokių apribojimų. Kai „Shrimpy“ aptiks naują sandorį biržoje, kiekvienas sekėjas bus atnaujintas pateikdamas naujus portfelio paskirstymus.

Nei lyderiui, nei sekėjams nereikia imtis jokių veiksmų, kad būtų galima automatiškai pradėti naudoti šią naują funkciją. Viskas vyksta automatiškai!

Kaip nukopijuoti lyderį

Pirmas žingsnis: eikite į „Shrimpy“ skirtuką „Social“. Čia rasite visus lyderius, kuriuos galima sekti.

Pirmiausia eikite į „Shrimpy“ skirtuką „Social“. Kai pateksite į šį puslapį, pamatysite socialinių lyderių sąrašą. Socialinių tinklų sąrašuose pateikiami visi skirtingi lyderiai, kuriuos galite sekti.

Norėdami rasti lyderius toje pačioje biržoje kaip ir jūs, puslapio viršuje yra mainų filtras. Matote, kad šiai ekrano kopijai buvo pasirinkta „Binance“.

Naršykite po įvairius lyderius, kad suprastumėte, kokia informacija teikiama, kaip skirtingi vadovai valdo savo portfelį ir kokios strategijos jus domina labiausiai. Jei radote lyderį, apie kurį norite sužinoti daugiau, taip pat galite kalbėtis su lyderiu, pasirinkdami piktogramą „Mėgstamiausia“ lyderio profilio puslapio viršuje, dešinėje..

Pasirinkę lyderį, jie įtraukiami į jūsų pokalbių sąrašą. Spustelėkite ant pokalbio piktogramos antraštėje, kad pamatytumėte skirtingus lyderių pokalbių kambarius.

Antras žingsnis: Pasirinkite lyderį ir nustatykite, kurį portfelį norite pradėti sekti.

Radę lyderį, kuriuo norite sekti, vis tiek turite nuspręsti, kokį portfelį norite kopijuoti. Jei lyderis turi daugiau nei vieną portfelį, gali būti geriausia paklausti lyderio, kokio portfelio jis norėtų, kad jūs laikytumėtės.

Anksčiau pateiktoje ekrano kopijoje galite pamatyti lyderio portfolio. Skyriuje „Strategija“ sakoma: „Šis vadovas rankiniu būdu valdo savo portfelį“. Šis pranešimas reiškia, kad „Shrimpy“ šiuo metu automatizuoja portfelį. Vadovas arba šiuo portfeliu prekiauja ne „Shrimpy“ ribose, arba jie iš viso neprekiauja šiuo portfeliu.

Dėl pastarųjų pakeitimų, kai „Shrimpy“ nukopijuos lyderio paskirstymą tiesiai iš biržos, vis tiek galite sekti šį portfelį. Kiekvieną kartą, kai lyderis prekiauja už „Shrimpy“ už šį portfelį, sandoriai bus aptikti ir jūsų portfelis bus atnaujintas, kad atitiktų naujus paskirstymus.

Trečias žingsnis: Pasirinkite „Follow Leader“, spustelėkite portfelį, kurį norite, kad jie automatizuotų, ir sukonfigūruokite „stop-follow“ reikšmes.

Prieš baigdami vadovo sekimo procesą, pasirinkite savo portfelį, kurį norite, kad lyderis automatizuotų. Pasirinkę portfelį, spustelėkite žymimąjį laukelį sakydami, kad suprantate, kad „Shrimpy“ automatiškai prekiaus jūsų portfeliu (sekėju), kai lyderis keičia savo portfelį.

Paskutinis žingsnis – pasirinkti „stop-follow“ portfelio konfigūracijas, kurios geriausiai tinka jūsų strategijai.

Sužinokite daugiau apie socialinių lyderių sustojimą ir sekimą.

Kai būsite pasirengę, spustelėkite „Pradėti“. Tai akimirksniu pradės jūsų pasirinkto portfelio automatizavimą pagal lyderio turimus paskirstymus. Kai lyderis prekiauja, jūsų portfelis bus atnaujintas, kad atspindėtų tuos pačius pokyčius.

Jei norite sužinoti daugiau apie faktinių lyderio paskyrimų stebėjimą, peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me