Kaip prekiauti kriptovaliuta naudojant Binance

>

„Binance“ yra plačiai vertinamas kaip populiariausia kriptovaliutų birža pasaulyje. Turint 24 valandų prekybos apimtį, kuri, kaip žinoma, viršija 10 milijardų dolerių, nenuostabu, kad „Binance“ sulaukė tarptautinio dėmesio.

Sklandi sąsaja, greitas pavedimų vykdymo variklis ir gausus turto pasirinkimas daro tai patrauklia prekybos platforma kiekvienam kripto prekybininkui.

Jei esate vienas iš daugelio prekybininkų, įsitikinusių prisijungti prie „Binance“, bet nežinote nuo ko pradėti, šis straipsnis padės jums pradėti. Mes įsigilinsime į piktžoles, kaip įnešti lėšų į „Binance“, įvykdyti jūsų pirmąjį sandorį ir pašalinti kriptovaliutą iš biržos..

Nepamiršk užsiregistruokite pas Shrimpy kad padidintumėte savo portfelio potencialą.

„Binance“ apžvalga

Vilioja tai sakyti Binansas nereikia pristatyti, bet vėlgi, nepakenktų atsigaivinti …

Tie skaitytojai, kurie jau prekiauja „Binance“, užsiregistruoja Krevetinė sąskaita pradėti automatizuoti savo prekybos strategiją. Tai užtruks tik 5 minutes padidinti pelną per paprastą pirkimo ir sulaikymo strategiją daugiau nei 305%!

Registruotis

1 paveikslas: prisiregistruokite naudodami „Binance“.

Kad galėtume pasinerti į begales prekybos galimybių, laukiančių „Binance“, pirmiausia turime užsiregistruoti biržoje..

Prisiregistruokite naudodami „Binance“

„Binance“ turi paprastą patirtį, suteikiančią prekybininkams galimybę greitai užsiregistruoti ir pradėti prekiauti per kelias minutes.

Dauguma investuotojų, esančių už Jungtinių Valstijų ribų, galės užregistruoti, finansuoti sąskaitą ir įvykdyti savo pirmąjį sandorį per mažiau nei 15 minučių.

Deja, JAV klientams, pagrindinė „binance.com“ svetainė nebepriima klientų iš JAV. JAV klientai turėtų naudoti naująjį binance.us Interneto svetainė.

„Binance.us“ yra susijęs su pagrindine „Binance“ birža, tačiau siūlo mažiau turto ir prekybos funkcijų, kad būtų laikomasi JAV įstatymų..

Įveskite el. Pašto patvirtinimo kodą

2 paveikslas: įveskite patvirtinimo kodą, kurį „Binance“ siunčia į jūsų el. Pašto paskyrą.

Kai įvesime savo sąskaitos informaciją, „Binance“ atsiųs mums el. Laišką su vienkartiniu paskyros patvirtinimo kodu. Norėdami patekti į savo sąskaitą pirmą kartą, turime įvesti šį kodą į langelius, kurie pateikiami puslapyje.

Šioje pamokoje nenagrinėsime, kaip nustatyti daugiakomponentį autentifikavimo įrenginį, tačiau labai rekomenduojame, kad visi, susikūrę paskyrą, nedelsdami nustatytų savo sąskaitoje MFA, kad toliau saugotų savo lėšas..

Pasirinkite, jei norite perkelti kriptografiją

3 paveikslas: Pasirinkite, jei norite įnešti kriptovaliutą į mainų sąskaitą.

Siekdami šio vadovo, tarkime, kad mes jau turime kriptovaliutą, kurią galima deponuoti biržoje. Tokiu atveju galime pasirinkti parinktį „Įmokos kriptografija“.

Jei tai buvo pirmas kartas, kai pirkome kriptovaliutą, turėtume naudoti parinktį „Įnešti grynuosius pinigus“. Tai atliktų pinigų siuntimą į mainus. Turėdami pinigus, kuriuos mes įnešime, „Binance“ leistų prekiauti iš „fiat“ valiutų į kriptovaliutas. Šiuo metu „Binance“ siūlo daugybę „fiat“ finansavimo galimybių, įskaitant kredito kortelę, debeto kortelę ir pavedimą.

Indėlių lėšos

4 paveikslas: pasirinkite kriptovaliutą, kad galėtumėte įnešti ir siųsti lėšas į mainų sąskaitą.

Pasirinkę kriptovaliutą, kurią norėtume įnešti, kairiajame ekrano šone esančiame išskleidžiamajame meniu „Moneta“, antraštėje „Indėlių tinklas“ pamatysime QR kodą ir adresą..

Naudojant mobilią kriptovaliutos piniginę ir nuskenavus QR kodą, lėšos bus atsiųstos į mūsų sąskaitą taip pat, kaip įvedant indėlio adresą į aparatinę ar darbalaukio piniginę. Bet kuri iš šių dviejų galimybių gali būti naudojama indėliams pervesti į mūsų „Binance“ mainų sąskaitą.

Vis dėlto nusprendėme išsiųsti lėšas, atsiųsdami lėšas, turime nepamiršti dvigubai ir trigubai patikrinti adresą. Indėlio adresas turi sutapti su kriptovaliuta, kurią mes pervedame, ir kiekvienas raidė ar skaičius turi būti tiksliai teisingi. Jei padarysime klaidą, lėšos gali pasimesti amžinai.

Priminimas: indėlio adresas yra specifinis kiekvienai valiutos sąskaitai. Įvedus kito asmens valiutos sąskaitos indėlio adresą, lėšos bus siunčiamos į kito asmens sąskaitą. Kadangi „blockchain“ operacijos yra negrįžtamos, nebūtų galimybės atšaukti operacijos.

Peržiūrėti balansus

5 paveikslas: Peržiūrėkite mūsų likučius.

Kai pervesime lėšas, kairėje naršymo juostoje galime pasirinkti „Spot“ piniginę, kad pamatytumėte įmokėtas lėšas.

Šį puslapį taip pat galime pasiekti bet kuriuo metu, viršutinėje naršymo juostoje pasirinkę išskleidžiamąjį meniu „Piniginė“ ir pasirinkdami „Vietos piniginė“..

Atkreipkite dėmesį, kad gali praeiti šiek tiek laiko, kol lėšos pasirodys biržoje vietoje esančioje piniginėje. Kiekvienas „blockchain“ turi skirtingą operacijų greitį, todėl gali praeiti daugiau nei 10 minučių, kol pamatysite, kad lėšos pasirodo biržoje, kai jos bus išsiųstos.

Apriboti užsakymą

6 paveikslas: Konkrečios kainos ir sumos ribinio užsakymo pateikimas.

Dabar, kai lėšos saugiai pervedamos į mūsų biržos sąskaitą, galime pradėti prekiauti! Čia prasideda jaudulys.

Norėdami įvykdyti pirmąjį užsakymą, eikite į antraštės išskleidžiamąjį meniu „Prekyba“ ir pasirinkite „Klasikinis“. Klasikinis vaizdas yra populiariausias būdas prekiauti kriptovaliuta „Binance“.

„Binance“ biržoje yra keletas skirtingų užsakymų tipų variantų, kuriuos galime pateikti biržoje. Populiariausi du pavedimų tipai yra limitiniai ir rinkos pavedimai.

Užsakymų tipai

Riboti pavedimai ir rinkos pavedimai yra dažniausiai pasitaikantys užsakymai kriptovaliutų biržose. Išsamiame vadove sužinosite viską, ką reikia žinoti apie šiuos užsakymų tipus.

Ribiniam užsakymui reikalingos dvi užsakymo dalys: kaina ir suma. Kaina biržai nurodo, kokia kaina (ar geriau) esate pasirengęs pirkti ar parduoti kriptovaliutą. Suma parodys biržai, kiek lėšų norite išleisti kriptovaliutai pirkti ar parduoti.

Vykdydami prekybą, pirmiausia turėtume įsitikinti, kad žiūrime teisingą prekybos kriptovaliuta porą. „Binance“ palaiko šimtus skirtingų prekybos porų, kurios gali būti naudojamos prekiaujant kriptovaliuta. Norėdami rasti prekybos porą, kurią norime naudoti, viršutiniame dešiniajame kampe pasirinkite vieną iš kotiruočių valiutų, kur parašyta „BTC“, „ALTS“ ir „USDT“. Tai padarę, slinkties laukelyje po tais pasirinkimais galime peržiūrėti ir pasirinkti skirtingas prekybos poras.

Šiame pavyzdyje mes deponavome savo „Bitcoin“ biržoje, todėl daugiausia dėmesio skirsime „Bitcoin“ prekybos poroms. Visų pirma, jei norėjome prekiauti iš Bitcoin į USDT, mes pasirinksime BTC / USDT prekybos porą.

Pasirinkę tinkamą Bitcoin prekybos porą, mes galime įvesti savo informaciją apie prekybą ir pateikti užsakymą pasirinkdami „Parduoti BTC“.

Rinkos tvarka

7 paveikslas. Konkrečios sumos rinkos pavedimo pateikimas.

Skirtingai nuo ribotų užsakymų, rinkos pavedimams reikalinga tik suma. Taip yra dėl to, kad rinkos pavedimas biržoje bus automatiškai vykdomas už geriausią esamą kainą. Geriausia kaina nustatoma pagal atvirus užsakymus, kuriuos užsakymų knygoje pateikė kiti prekybininkai.

Yra keletas rinkos pavedimų vykdymo niuansų, todėl rekomenduojame perskaityti visą mokomąjį straipsnį apie tai, kaip pradėti dirbti su kriptovaliutų spot rinkomis..

„Spot Markets“

Neatidėliotina rinka yra vieta, kur pirkėjai ir pardavėjai susirenka keistis kriptovaliuta …

Dėl šios pamokos mes naudosime rinkos pavedimų funkciją, kad parduotume lėšas, kurias įnešėme į biržą..

Parduoti turtą

8 paveikslas: paspauskite „Parduoti BTC“.

Atėjo laikas pirmą kartą parduoti!

Kruopščiai pasirinkę, kiek lėšų norėtume parduoti, įveskite vertę į lauką „Suma“ ir spustelėkite „Parduoti XXX“. Šiuo atveju mes parduodame „Bitcoin“, tačiau sąsaja atrodys vienodai, nesvarbu, kokią kriptovaliutą perkame ar parduodame.

Kiekviena turto prekybos pora biržoje turės savo diagramą, pavedimų knygos duomenis ir prekybos istoriją. Pateikti duomenys gali padėti mums nuspręsti, kada laikas pirkti ar parduoti turtą.

Kai būsite pasirengę, pasirinkite parinktį „Parduoti BTC“ ir pajusite, kaip akimirksniu prekiaujama fondais į naują turtą.

Atsiimti lėšas

9 paveikslas: Išimkite savo lėšas.

Kurį laiką prekiavę ir nusprendę pervesti lėšas iš biržos, mes galime naudoti panašų procesą, kokį naudojome įnešdami lėšas į biržą..

Norėdami išsiimti lėšų, pirmiausia pereikite prie išskleidžiamojo meniu „Piniginė“ ir pasirinkite „Vietinė piniginė“. Tai pakraus dabartinius kiekvieno turto mainų sąskaitos likučius.

9 paveiksle matome, kad mes viską iškeitėme į USDT, todėl savo sąskaitoje turime tik USDT.

Išimkime šias lėšas!

Įveskite adresą

10 paveikslas: Išimkite lėšas iš biržos, įvesdami atsiėmimo adresą.

Pasirinkę turtą, kurį norime atsiimti, turime įvesti turto adresą, kuriuo norėtume atsiimti. Tokiu atveju, kadangi atsiimame USDT, norėsime naudoti USDT adresą.

Panašiai, kaip ir tada, kai mes pervedame lėšas į biržą, dukart ir trigubai patikrinkite adresą. Neteisingai įvedus adresą, lėšos gali prarasti visam laikui. Nėra grąžinamųjų išmokų ar atšaukimo operacijų.

Pastaba: USDT yra prieinamas skirtinguose tinkluose. Dar kartą patikrinkite, ar teisinga perdavimo tinklas yra pasirinktas atsiimant USDT.

Išvados

Viskas!

Pirmiau nurodyti veiksmai yra viskas, ko mums reikia norint pradėti prekiauti „Binance“. Lėšų įnešimas ir pirmoji operacija gali pakeisti gyvenimą.

Po to, kai patyrėme idėją prekiauti kriptovaliutų biržoje, galime pereiti prie prekybos robotų ir kitų portfelio valdymo įrankių.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me