Kaip sukurti „Crypto Trading Bot“ naudojant „Python“ – kūrėjo vadovas

>

Prekyba kriptovaliuta iš pradžių gali jaustis didžiulė. Yra daugybė komponentų, apie kuriuos reikia galvoti, duomenų rinkimas, mainai, kuriuos reikia integruoti, ir sudėtingas užsakymų valdymas.

Šiame vadove bus pateiktas išsamus išsamus skirtingų komponentų, reikalingų norint sukurti pilną kriptografinės prekybos robotą, išskaidymas. Pagalvokite apie tai kaip apie savo prekybos botą.

Priminimas: tai yra edukacinė patirtis. Kodo pavyzdžiai nėra skirti paruošti gamybai. Jie sukurti tam, kad padėtų suprasti, kaip sukurti prekybos robotą. Pasiruošimas jų gamybai yra jūsų atsakomybė.

Kodėl verta prekiauti robotais?

Mes norime sistemos, kuri būtų sisteminga, be emocijų ir veiktų visą parą.

Skirtingai nei žmonės, prekybos robotai gali nuosekliai vykdyti tikslią strategiją. Tikslios strategijos, kurią žmonėms sunku įgyvendinti, pavyzdys yra arbitražas. Arbitražo prekyba yra strategija, kurią šiandien beveik išimtinai vykdo prekybos robotai. Prekybos robotai gali įvykdyti įvykius įvykių milisekundėmis. Žmonės neturi refleksų ar galimybių efektyviai įgyvendinti tokią strategiją be kažkokio prekybos boto.

Apskritai, ne tik tai, kas įmanoma, prekybininkai nori kažko, kas būtų patikima ir lemianti. Tokiu būdu nėra galimybės suklysti. Nustačius strategiją, strategija bus vykdoma remiantis algoritmo parametrais. Tai iš tikrųjų viskas.

Sąranka

Kad galėtume pradėti, turime susikurti savo aplinką. Tai atliks kelis veiksmus, kad gautume prieigą prie prekybos API ir mūsų mainų sąskaitų, tačiau sukūrę mums nereikės keisti jokių kūrimo aplinkos.

Užsiregistruokite „Shrimpy“

Eikite į „Shrimpy Developer API“ svetainę čia. Prisiregistruokite gauti paskyrą.

Generuoti & Laikyti API raktus

Prieš pradėdami naudoti „Shrimpy“ API, turėsime sugeneruoti savo API raktus. Tai galima padaryti prisijungus prie „Shrimpy Developer“ paskyros ir einant į „API raktų“ skirtuką. Pasirinkite mygtuką „Sukurti„ Api “pagrindinį raktą“.

Pasirinkite „Sukurti„ Api “pagrindinį raktą“.

Pasirinkę mygtuką „Sukurti„ Api “pagrindinį raktą“, būsite paraginti patvirtinti savo sąskaitą įvesdami slaptažodį ir 6 skaitmenų 2FA. Jei dar neįjungėte 2FA savo paskyroje, pirmiausia turėsite atlikti 2FA nustatymo procesą.

Įveskite savo 6 skaitmenų patvirtinimo kodą ir paskyros slaptažodį.

Kai patikrinsite savo sąskaitą, „Shrimpy“ atsiųs jums el. Laišką, kuriame reikės patvirtinti API rakto sukūrimą.

Patvirtinkite savo el. Pašto adresą spustelėdami nuorodą patvirtinimo el. Laiške.

Patvirtinę, kad el. Laiške sukurtas API raktas, galite pamatyti kortelę, nurodančią jūsų kūrėjo API raktą. Pagal numatytuosius nustatymus bus rodomas viešasis raktas.

Pasirinkite, jei norite „Rodyti“ privatų API raktą. Tai galima padaryti tik vieną kartą, todėl saugiai laikykite slaptą raktą, kai tik jis bus parodytas.

Pasirinkite, jei norite „Rodyti“ privatųjį raktą. Asmeninis raktas pagal numatytuosius nustatymus nebus rodomas ir jį bus galima peržiūrėti tik VIENĄ kartą. Tai reiškia, kad po to, kai peržiūrėsite savo privatų raktą, „Shrimpy“ niekada daugiau jums jo nerodys. Jei saugiai nesaugosite privataus rakto, turėsite atlikti naujo rakto kūrimo procesą. Kai pasirinksite „Rodyti“ privatų API raktą, būsite paraginti dar kartą patvirtinti savo sąskaitą įvesdami savo 2FA kodą ir slaptažodį.

Nukopijuokite viešąjį ir privatųjį (slaptąjį) raktus į saugias vietas.

Kai bus parodytas privatus API raktas, nukopijuokite viešąjį ir privatųjį API raktus į saugią vietą. Niekada nebendrinkite šio API rakto su niekuo.

Prieš baigdami nustatyti API raktą, pasirinkite, kad įgalintumėte visus API rakto leidimus. Mes naudosime visus šio mokymo vadovo nustatymus, tačiau jūs galite iš naujo sukonfigūruoti savo sąranką, kai būsite pasirengę įdiegti savo gamybinio roboto versiją. Testavimo metu nereikės sudėtingos sąrankos.

Pastaba: galite sukurti kelis API raktus. Jei norite turėti vieną API raktų rinkinį tik su „Duomenų“ leidimais, vieną su „Paskyros“ leidimais ir „Naudotojo“ leidimais, kviečiame nustatyti raktus bet kokiu būdu.

Įgalinkite visus API raktų leidimus ir pasirinkite „Atnaujinti“.

Mums nereikia pirkti jokių kreditų, kad išbandytume „Shrimpy“, tačiau jūs galite bet kada įsigyti kreditų "Apmokėjimas" skirtuką. Tai atrodys panašiai kaip žemiau pateiktoje ekrano kopijoje.

Pirkite kreditus, kai būsite pasirengę. „Shrimpy“ padės jums gauti 500 nemokamų kreditų, todėl už šią pamoką mokėti nereikės.

Prieš įsigydami kreditus, pirmiausia turime susieti mokėjimo metodą. Susieję mokėjimo metodą, galite įvesti norimų įsigyti kreditų vertę.

Atlikę visus šiuos veiksmus, galite atsijungti nuo „Shrimpy Developer API“ paskyros. Šiuo metu mums nieko daugiau iš mūsų paskyros nereikės.

„Python“ aplinkos nustatymas

Yra keli dalykai, kuriuos turėsime nustatyti savo „Python“ aplinkai, kad galėtume pradėti koduoti. Pirmiausia pradėkite įdiegdami „Shrimpy Python“ biblioteką.

„pip install“ „shrimpy-python“

Be „Shrimpy“ bibliotekos įdiegimo, mes taip pat įdiegsime keletą kitų bibliotekų, kurios bus naudojamos duomenims brėžti vėliau pamokoje. Šios bibliotekos yra „Pandas“ ir „Plotly“.

pip įdiegti pandas

pip install plotly == 4.1.0

Pastaba: „Shrimpy Python“ biblioteka skirta dirbti su „Python3“. Jei naudojate „Python2“, atnaujinkite savo „Python“ versiją.

„Exchange“ API raktai

Prieš pradedant koduoti, mums reikia dar vienos informacijos. Tai yra mainų API raktai. Šie API raktai yra gaunami iš biržos, kurią norite naudoti prekybai.

Naudodamiesi „Shrimpy“ asmeniniu planu, vienu metu galite prisijungti prie 20 skirtingų mainų sąskaitų, tačiau šiems pavyzdžiams mes prisijungsime tik prie vienos. Prisijunkite prie savo mainų paskyros ir vadovaukitės atitinkama pamoka, esančia mūsų mainų konkrečių straipsnių sąraše.

Šie straipsniai padės jums pasiekti API raktą ir nukopijuoti juos į saugią vietą. Nukopijavę API raktus, galite uždaryti straipsnį. Nereikia jų įklijuoti į „Shrimpy“ portfelio valdymo programą, nes mes naudosime juos tik savo scenarijams šiose pamokų pavyzdžiuose.

Kodas

Dabar mes pasirengę pradėti koduoti! Šiuose pavyzdžiuose bus tuščių vietų, kuriose turėsite įvesti savo viešus ir slaptus API raktus, skirtus „Shrimpy“ ir mainams.

Kai pamatysite:

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

Įveskite „Shrimpy“ API pagrindinius raktus, kuriuos sugeneravote atlikdami ankstesnius veiksmus.

Kai pamatysite:

exchange_public_key = ‘…’

exchange_secret_key = ‘…’

Įveskite mainų specifinius API raktus, kuriuos sugeneravote atlikdami ankstesnius veiksmus.

Duomenų apie kainodarą rinkimas

Viena iš svarbiausių informacijos, kurią robotas gali nuspręsti, kada vykdyti prekybą, yra kainodaros duomenys. Norint apskaičiuoti optimalų prekybos laiką, taip pat tikslų užsakymų pateikimą, turėtų būti naudojami keitimasis konkrečiais kainų duomenimis.

Paprastai užsakymų knygos duomenys naudojami priimant konkrečius sprendimus, kur pateikti užsakymą, o prekybos duomenys gali būti naudojami nustatant, kada pavedimas turėtų būti įvykdytas.

Paprastas kainų žymeklis

Paprastas kainų žymeklis yra būdas pasiekti naujausias kiekvieno turto kainas biržoje. Ši vertė atnaujinama kas 1 minutę. Šio taško paskirtis yra tik rodymo tikslais. Šis galinis taškas nėra skirtas užsakymų vykdymui ar arbitražui. Tiems tikslams teikiame kitus galinius taškus.

importuoti krevetes

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

ticker = client.get_ticker (‘binance’)

„Websocket“ kainų žymeklis

Jei jums reikia realaus laiko kainų žymeklio su naujausiais sandoriais, ši interneto lizdo kaina yra jums. Skirtingai nuo „Paprasto kainų žymeklio“, internetinės lizdo kainos žymeklis pateikiamas realiuoju laiku. Tai reiškia, kad tarp sandorio įvykdymo biržoje ir šio kainų žymeklio atnaujinimo nėra jokio vėlavimo.

Šis galinis taškas vis dėlto yra sudėtingesnis, nes tam reikės interneto lizdo.

importuoti krevetes

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# Tai pavyzdinis tvarkytuvas, jis tiesiog atspausdina gaunamą pranešimą į konsolę

def error_handler (klaida):

spausdinti (klaida)

# Tai pavyzdinis tvarkytuvas, jis tiesiog atspausdina gaunamą pranešimą į konsolę

def tvarkytuvas (msg):

spausdinti (msg [‘content’] [0] [‘price’])

api_client = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

raw_token = api_client.get_token ()

klientas = shrimpy.ShrimpyWsClient (error_handler, raw_token [‘token’])

užsiprenumeruoti_duomenys = {

"tipo": "Prenumeruoti",

"mainai": "binance",

"pora": "ltc-btc",

"kanalą": "prekyba"}

# Pradėkite apdoroti „Shrimpy“ interneto lizdo srautą!

client.connect ()

klientas. prenumerata (prenumeratos_duomenys, tvarkytojas)

# Kai baigsite, sustabdykite klientą

klientas. atjunkite ()

Paprastas tiesioginių užsakymų knygos momentinis vaizdas

Šis poilsio API galinis taškas pateiks naujausią tiesioginių užsakymų knygos momentinę nuotrauką. Kai užsakymų knyga atnaujinama tiesiogiai, galite pasiekti šių tiesioginių duomenų apžvalgą, kad galėtumėte vykdyti sandorius, pateikti informaciją sprendimams priimti ar net tiesiog analizuoti rinką.

importuoti krevetes

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

orderbooks = client.get_orderbooks (

‘bittrex’, # mainai

‘XLM’, # base_symbol

„BTC“, # quote_symbol

10 # riba

)

„Websocket Live“ užsakymų knyga

Jei nenorite apklausti atnaujinimų, kad gautumėte naujausius užsakymų knygos duomenis, visada galite naudoti tiesioginių užsakymų knygos internetinį lizdą, panašų į tiesioginį internetinės parduotuvės lizdą prekybai..

Užsakymų knygos interneto lizdas nedelsdamas atsiųs naujausius užsakymų knygos atnaujinimus, kai tik bus atlikti pakeitimai biržos užsakymų knygoje. Tokiu būdu jūsų vietinė užsakymų knygos kopija niekada nėra pasenusi.

importuoti krevetes

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# Tai pavyzdinis tvarkytuvas, jis tiesiog atspausdina gaunamą pranešimą į konsolę

def error_handler (klaida):

spausdinti (klaida)

# Tai pavyzdinis tvarkytuvas, jis tiesiog atspausdina gaunamą pranešimą į konsolę

def tvarkytuvas (msg):

spausdinti (msg)

api_client = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

raw_token = api_client.get_token ()

ws_client = shrimpy.ShrimpyWsClient (error_handler, raw_token [‘token’])

užsiprenumeruoti_duomenys = {

"tipo": "Prenumeruoti",

"mainai": "binance",

"pora": "et-btc",

"kanalą": "užsisakyti knygą"}

# Pradėkite apdoroti „Shrimpy“ interneto lizdo srautą!

ws_client.connect ()

ws_client.subscribe (užsiprenumeruoti_duomenys, tvarkytuvas)

# Kai baigsite, sustabdykite klientą

ws_client.disconnect ()

„Exchange“ paskyros susiejimas

Kad galėtume pradėti naudotis savo sąskaitos informacija iš biržos ar vykdyti sandorius, turėsime susieti mainų sąskaitą. Mums reikia tik vieną kartą prijungti mainų sąskaitą. Susiejus paskyrą, „Shrimpy“ palaikys ryšį, todėl jums nereikės dar kartą susieti raktų.

# importuoti reikalingas bibliotekas

importuoti krevetes

# priskirkite „Shrimpy Master“ API raktus vėlesniam naudojimui

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# priskirkite mainų raktus, kuriems norite pasiekti balanso duomenis

mainų_vardas = "bitrex"exchange_public_key = ‘…’

exchange_secret_key = ‘…’

# sukurkite „Shrimpy“ klientą

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

# sukurkite vartotoją, kuris bus susietas su mūsų mainais

create_user_response = client.create_user (‘Krevečių meistras’)

user_id = create_user_response [‘id’]

# susiekite pirmąjį mainą, kad galėtume pasiekti balanso duomenis

link_account_response = klientas.link_account (

Vartotojo ID,

mainų_vardas,

mainų_publikos_raktas,

mainų_slapties_raktas

)

account_id = link_account_response [‘id’]

Gaunami valiutos sąskaitų likučiai

Norėdami prekiauti, greičiausiai norėsime žinoti, kiek kiekvieno turto, kurį turime savo sąskaitoje, prekiauti. Neturėdami šios informacijos, spėtume, kiek lėšų turime kiekvienam turtui.

Naudokite šį scenarijų, norėdami pasiekti bet kurios mainų paskyros, susietos su jūsų „Shrimpy“ kūrėjų API, likučius.

importuoti krevetes

# naudokite savo „Shrimpy“ API viešuosius ir asmeninius raktus, kad sukurtumėte klientą

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

# pastaba: kadangi mes sukūrėme vartotoją savo paskutiniame scenarijaus pavyzdyje,

# mes galime tik gauti savo vartotojų sąrašą.

vartotojai = client.list_users ()

first_user_id = vartotojai [0] [‘id’]

# gauti paskyras, susietas su šiuo vartotoju

sąskaitos = client.list_accounts (

first_user_id

)

first_account_id = paskyros [0] [‘id’]

# anksčiau sukurtos vartotojo paskyros prieigos balanso duomenys

balansas = client.get_balance (

first_user_id, # user_id

first_account_id # account_id

)

Prekybos vykdymas

Dabar, kai turime reikalingus kainų duomenis, užsakymų knygos duomenis ir sąskaitos informaciją, laikas pradėti prekiauti!

Svarbu prisiminti, kad prekyba yra sudėtinga. Čia pateikti pavyzdžiai bus puikus atspirties taškas, tačiau jie nėra finišo tiesioji linija. Norint sukurti išsamų prekybos ir vykdymo algoritmą, reikės laiko.

Paprasta prekyba

Sukurkite sandorį, pirmiausia naudodamiesi turimais likučiais biržoje, kurią esate prisijungę prie „Shrimpy“. Šiame pavyzdyje vykdysime sandorius, siekdami konsoliduoti visas savo lėšas į BTC.

Vykdant šį scenarijų bus vykdomi tiesioginiai sandoriai jūsų tikroje valiutos sąskaitoje. Tai reiškia, kad šį scenarijų turėtumėte paleisti tik tuo atveju, jei ketinate visus savo turimus turtus perkelti į BTC.

importuoti krevetes

# naudokite savo „Shrimpy“ API viešuosius ir asmeninius raktus, kad sukurtumėte klientą

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

# pastaba: kadangi mes sukūrėme vartotoją savo paskutiniame scenarijaus pavyzdyje,

# mes galime tik gauti savo vartotojų sąrašą.

vartotojai = client.list_users ()

first_user_id = vartotojai [0] [‘id’]

# gauti paskyras, susietas su šiuo vartotoju

sąskaitos = client.list_accounts (

first_user_id

)

first_account_id = paskyros [0] [‘id’]

# anksčiau sukurtos vartotojo paskyros prieigos balanso duomenys

balansas = client.get_balance (

first_user_id, # user_id

first_account_id # account_id

)

valdos = likutis [‘likučiai’]

# pasirinkite turtą, kurį norite konsoliduoti

Consolidation_symbol = ‘BTC’

# parduoti kiekvieną turtą, išskyrus konsolidavimo turtą

turimam turtui:

turto_simbolas = turtas [‘simbolis’]

turto_suma = turtas [‘nativeValue’]

jei turto_simbolis! = konsolidavimo_simbolis:

spausdinti (‘Parduodu’ + str (turto_suma) + ‘iš’ + turto_simbolas)

create_trade_response = client.create_trade (

first_user_id,

first_account_id,

turto_simbolis,

konsolidacijos_simbolis,

turto_suma

)

Išmanusis užsakymų maršrutas

Išmanusis pavedimų maršrutas protingai nukreipia sandorius per visas turimas prekybos poras, kad gautų geriausią kainą. Vykdydami išmaniojo užsakymų nukreipimo strategiją, negalite nurodyti citatos valiutų, tik „nuo“ ir „iki“ valiutų. Pasiūlymų valiutos bus nustatomos pagal kelius, kurie padės geriausiai įvykdyti pavedimą.

importuoti krevetes

# naudokite savo „Shrimpy“ API viešuosius ir asmeninius raktus, kad sukurtumėte klientą

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

# pastaba: kadangi mes sukūrėme vartotoją savo paskutiniame scenarijaus pavyzdyje,

# mes galime tik gauti savo vartotojų sąrašą.

vartotojai = client.list_users ()

first_user_id = vartotojai [0] [‘id’]

# gauti paskyras, susietas su šiuo vartotoju

sąskaitos = client.list_accounts (

first_user_id

)

first_account_id = paskyros [0] [‘id’]

# anksčiau sukurtos vartotojo paskyros prieigos balanso duomenys

balansas = client.get_balance (

first_user_id, # user_id

first_account_id # account_id

)

# vykdyti rinkos pavedimą

smart_order_response = client.create_trade (

first_user_id, # user_id

first_account_id, # account_id

„BTC“, # from_symbol

„ETH“, # simbolis

‘0,01’ # simbolio iš__suma

True # enable smart_routing

)

Žvakidžių kartografavimas

Jei prekiaujate, norėsite turėti vizualų būdą pamatyti dabartinę turto kainą. Paprastai tai daroma per žvakides. Šiame pavyzdyje parodysime, kaip sukurti žvakides žiūrėjimui ar strategijos integravimui.

importuoti krevetes

importuoti plotly.graph_objects kaip eiti

# prisiregistruokite naudoti „Shrimpy“ kūrėjų API, kad gautumėte nemokamus API raktus

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# rinkti istorinius žvakidės duomenis

klientas = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

žvakės = client.get_candles (

‘bittrex’, # mainai

„XRP“, # base_trading_symbol

„BTC“, # quote_trading_symbol

„1d“ # intervalas

)

datos = []

open_data = []

dideli_duomenys = []

maži_duomenys = []

uždaryti_duomenys = []

# suformatuokite duomenis, kad jie atitiktų braižymo biblioteką

žvakei žvakėse:

date.append (žvakė [‘laikas’])

open_data.append (žvakė [‘atidaryti’])

high_data.append (žvakė [‘high’])

low_data.append (žvakė [‘mažai’])

close_data.append (žvakė [‘uždaryti’])

# suplanuokite žvakides

fig = go.Figure (duomenys = [go.Candlestick (x = datos,

atidaryti = atviri_duomenys, dideli = dideli_duomenys,

mažai = mažai_duomenų, uždaryti = uždaryti_duomenys)])

pav. rodyti ()

Viskas kartu

Dabar, kai turite kiekvieną komponentą savo prekybos robotui sukurti. Atėjo laikas sujungti kiekvieną iš šių komponentų, kad būtų vykdoma prekybos botų strategija.

Pvz., Jei norite sukurti paprastą scenarijų, kuris peržiūrės BTC / USDT porą ir iškeis visą savo BTC į USDT, kai tik BTC palies 10000 USDT, galite padaryti kažką panašaus.

importuoti krevetes

importo laikas

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# priskirkite mainų raktus, kuriems norite pasiekti balanso duomenis

mainų_vardas = "bitrex"exchange_public_key = ‘…’

exchange_secret_key = ‘…’

api_client = shrimpy.ShrimpyApiClient (shrimpy_public_key, shrimpy_secret_key)

raw_token = api_client.get_token ()

ws_client = shrimpy.ShrimpyWsClient (error_handler, raw_token [‘token’])

# sukurkite vartotoją, kuris bus susietas su mūsų mainais

# praleiskite šį veiksmą, jei jau sukūrėte naudotoją

create_user_response = api_client.create_user (‘Krevečių meistras’)

user_id = create_user_response [‘id’]

# susiekite pirmąjį mainą, kad galėtume pasiekti balanso duomenis

# praleiskite šį veiksmą, jei jau susiejote paskyrą

link_account_response = api_client.link_account (

Vartotojo ID,

mainų_vardas,

mainų_publikos_raktas,

mainų_slapties_raktas

)

account_id = link_account_response [‘id’]

# palaukite, kol „Shrimpy“ surinks duomenis mainų sąskaitai

# susieti reikia tik pirmą kartą

laikas. miegoti (5)

# anksčiau sukurtos vartotojo paskyros prieigos balanso duomenys

balansas = api_client.get_balance (

user_id, # user_id

account_id # account_id

)

btcAmount = 0

turto balansui [„likučiai“]:

jei turtas [‘symbol’] == ‘BTC’:

btcAmount = turtas [‘nativeValue’]

# Tai pavyzdinis tvarkytuvas, jis tiesiog atspausdina gaunamą pranešimą į konsolę

def error_handler (klaida):

spausdinti (klaida)

# Tai pavyzdinis tvarkytuvas, jis tiesiog atspausdina gaunamą pranešimą į konsolę

def tvarkytuvas (msg):

kaina = msg [‘content’] [0] [‘price’]

jei int (kaina) > 10000:

smart_order_response = api_client.create_trade (

user_id, # user_id

account_id, # account_id

„BTC“, # from_symbol

‘USDT’, # to_symbol

btcAmount, # suma iš_symbolas

True # enable smart_routing

)

užsiprenumeruoti_duomenys = {

"tipo": "Prenumeruoti",

"mainai": "binance",

"pora": "btc-usdt",

"kanalą": "prekyba"}

# Pradėkite apdoroti „Shrimpy“ interneto lizdo srautą!

ws_client.connect ()

ws_client.subscribe (užsiprenumeruoti_duomenys, tvarkytuvas)

Šis scenarijus stebės rinką, kol „Bitcoin“ pasieks 10000 USDT. Tuo metu ji iškeis visą jūsų BTC į USDT.

Šis pavyzdys netikrina jokių krašto atvejų, gedimo režimų ir daugelio kitų situacijų, kurios gali kilti. Nė vienas iš pateiktų pavyzdžių nėra tinkamas gamybai. Jie skirti tik švietimo tikslams, kad būtų galima susipažinti su prekybos botų kūrimo koncepcijomis.

Prekybos Bot paslaugos

Jei nestatote individualaus prekybos roboto nuo nulio, tai nėra jūsų greitis, tai nėra problema! Šiuo metu rinkoje yra keletas prekybos robotų, kuriuos galite naudoti. Jie yra pasirengę įtraukti naujus vartotojus ir pradėti tobulinti savo portfelį.

Krevetės

Kriptovaliutų prekybos robotams nereikia būti komplikuotiems. At Krevetės, šią idėją perėmėme į širdį. Dėl to mes sukūrėme pačias moderniausias prekybos paslaugas, kuriomis itin lengva naudotis.

„Shrimpy“ sukūrė tikintieji kripto tikintieji. Žmonės, kurie planuoja likti rinkoje ateinančius 10 ar 20 metų. Užuot vertinęs save nuo antros iki antros rinkos erkės, „Shrimpy“ sutelkia dėmesį į 10 metų horizontą. Tai skirta suteikti galimybę ilgainiui automatizuoti savo portfelį.

Nėra jokių kitų paslaugų, tokių kaip „Shrimpy“. Paprasčiausiai prijunkite visas šiuo metu turimas mainų sąskaitas, pasirinkite portfelį ar indeksavimo strategiją ir stebėkite, kaip „Shrimpy“ laikui bėgant automatiškai prižiūri savo portfelį. Jaučiasi kaip HODLing 2.0.

Užuot leisdamas savo portfeliui rinkti dulkes į aparatinę piniginę, „Shrimpy“ sistemingai subalansuoja jūsų portfelį. Kai įnešate naujų lėšų į savo mainų sąskaitą, šios lėšos gali būti automatiškai įvestos į jūsų portfelį, naudojant mūsų pažangias dolerio kainos vidurkinimo funkcijas.

Viskas, ko reikia norint valdyti savo portfelį, pateikiama vienoje programoje. Stebėkite savo rezultatus laikui bėgant, greitai pakoreguokite savo portfelį, atsižvelgdami į naujus tyrimus ar rinkos pokyčius, arba tiesiog leiskite „Shrimpy“ viską automatizuoti naudodamiesi pasaulinės klasės dinaminio indeksavimo strategijomis. Tai geriausias asmeninio turto valdymo sprendimas kriptovaliutų savininkams.

„Shrimpy“ palaiko prisijungimą prie bet kurios iš 17 geriausių kriptovaliutų biržų, todėl visada galite rasti puikiai tinkančią biržą. Jei negalite apsispręsti dėl vieno mainų, tai nėra problema. Susiekite kelis mainus su „Shrimpy“, kad galėtumėte peržiūrėti savo portfelį visose biržose ir valdyti visas savo mainų sąskaitas per vieną vieningą informacijos suvestinę..

Šiandien užsiregistruokite „Shrimpy“!

Išvada

Skirkite šiek tiek laiko tyrinėdami rinką. Mėgaukitės laisve kurti savo prekybos robotą arba išbandyti esamą prekybos paslaugą. Kad ir ką nuspręstumėte, mėgaukitės dalyvavimo naujoje pasaulinėje finansų sistemoje patirtimi.

Kriptovaliutos yra sudėtinga rinka. Plėsdamiesi artimiausioje ateityje, turėsime toliau plėtoti prekybos išteklius, kurie padės mums geriau automatizuoti savo portfelį ir prekybos strategiją.

Nedvejodami kreipkitės į mūsų komandą, jei turite klausimų, kaip sukurti prekybos robotą, reikia pagalbos kuriant naują prekybos strategiją ar norite, kad mes integruotume naujas funkcijas į mūsų Universalios šifravimo prekybos API.

Apie krevetes

Krevetės yra programa pritaikyti kriptovaliutos indekso fondus, subalansuoti ir valdyti įvairų skaitmeninio turto portfelį. Automatizuokite savo portfelį susiedami bet kurią iš 17 palaikomų kriptografinių biržų.

„Shrimpy“ universaliosios šifravimo mainų API yra skirti kūrėjams. Integravimasis į mūsų vieningas API suteikia jums greitą prieigą prie vienodų prekybos, duomenų rinkimo, vartotojų valdymo ir kitų galinių taškų visose pagrindinėse kriptovaliutų biržose..

Norėdami pasiekti visas „Python“ ir „Node“ bibliotekas, atlikite šias nuorodas:

Mazgas

„Python“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me