Kaip susieti „Coinbase Pro“ API raktus

>

Reikia pagalbos susiejant „Coinbase Pro“ paskyrą su „Shrimpy“?

Mes jus aprėpėme!

Jei dar neprisiregistravote „Shrimpy“, pradėkite prisiregistruodami čia:

„Shrimpy“ – kriptovaliutų portfelio valdymas

Dabar, kai turite „Shrimpy“ paskyrą, pasinerkime, kaip šias dvi paslaugas susieti per API raktus, kad kuo geriau išnaudotumėte savo kriptovaliutų portfelį.

Kas vis tiek yra API raktai?

API raktas ir API paslaptis yra kaip vartotojo vardas ir slaptažodis. Šie raktai leidžia „Shrimpy“ bendrauti su biržos atstovais, kad galėtų atlikti prekybą. Iš esmės norint subalansuoti ir paįvairinti savo portfelį, mums reikia API, kad galėtume kalbėtis su mainais.

Prieš pradedant …

„Shrimpy“ leidžia susieti bet kokį skaičių mainų sąskaitų su viena „Shrimpy“ sąskaita. Tai reiškia, kad jei norite turėti 10 „Coinbase Pro“ paskyrų, susietų su „Shrimpy“, esate daugiau nei laukiami. Jei norite susieti 3 „Bittrex“, 1 „Binance“, 9 „KuCoin“, 5 „Coinbase Pro“, 7 „Kraken“ ir 31 „Poloniex“ mainų sąskaitas, visa tai įmanoma vienoje „Shrimpy“ paskyroje..

Jei jau susiejote API raktą ir norite pereiti į priekį, skaitykite apie mūsų tyrimą daugiau nei 200 000 bandymų, kaip būtų galima atlikti portfelius su skirtingu kriptovaliutų skaičiumi.

Kaip gauti „Coinbase Pro“ API raktą ir slaptąjį raktą

Pastaba: Tarp šių veiksmų yra keletas patvirtinimo ir nustatymo etapų. Kai kurie trūkstami veiksmai apima 2FA kodų nustatymo ir įvedimo veiksmus. Tai buvo neįtraukta, nes buvo daug tokių tarpinių žingsnių.

1 žingsnis

Prisijunkite prie „Coinbase Pro“ paskyros. Prisijungę pamatysite puslapį, kuris atrodys panašus į aukščiau pateiktą. Galite pereiti prie savo API raktų pasirinkdami išskleidžiamąjį meniu šalia savo vardo, tada pasirinkdami „API“..

2 žingsnis

Naršydami į API nustatymų puslapį „Coinbase Pro“, spustelėkite „Naujas API raktas“.

3 žingsnis

Kuriant raktus svarbu atminti, kad „Shrimpy“ reikalinga prieiga prie API, kad būtų galima prekiauti ir rinkti duomenis jūsų paskyroje. Aukščiau pateiktame paveikslėlyje galite pamatyti visus nustatymus, kurie turėtų būti įjungti jūsų „Coinbase Pro“ API raktuose. Tai apima: „View“ ir „Trade“. Krevetėms nereikia „perkėlimo“. Ši parinktis turėtų būti palikta išjungta.

Pastaba: prieš tęsdamas, „Coinbase Pro“ turi papildomą komponentą savo API raktuose. Tai yra „slaptafrazė“. Ši slaptafrazė turėtų būti nukopijuota į saugią vietą, kad galėtumėte ateityje ją įvesti į „Shrimpy“. Galite pamatyti, kad „Slaptafrazė“ yra šiame ekrane. Skirkite šiek tiek laiko, kad nukopijuotumėte šią vertę.

Kai visi bus įgalinti, sukurkite API raktus spustelėdami „Sukurti API raktą“.

4 žingsnis

Sugeneravus raktus, turėtumėte patekti į kitą puslapį. Šiame puslapyje rodoma „API paslaptis“. Ši reikšmė turėtų būti nukopijuota ir saugoma saugioje vietoje kartu su jūsų slaptažodžiu. Šis ekranas nebebus rodomas, todėl uždarę šį ekraną negalėsite atgauti šios paslapties.

5 žingsnis

Galutinis jūsų API raktų komponentas yra viešasis raktas. Šis raktas yra aukščiau pateiktame puslapyje. Ši paskutinė vertė turėtų būti nukopijuota, kad ją būtų galima įvesti į programą „Shrimpy“ ir susieti šias dvi paskyras.

6 žingsnis

Dabar, kai turite 3 skirtingus „Coinbase Pro“ API raktų komponentus, galite susieti savo paskyrą su „Shrimpy“.

Prisijungę prie „Shrimpy“, kaip mainą pasirinkite „Coinbase Pro“ ir įklijuokite „API raktą“, „Slaptą raktą“ ir slaptafrazę į „Shrimpy“ programą. Puslapį galite rasti naujiems mainams įvesdami „Parametrai“, tada – „Keitimasis“. Kai raktai ir slaptafrazė bus nukopijuoti į teisingus laukus, spustelėkite mygtuką „LINK EXCHANGE“.

Šiuo metu duomenys bus kaupiami jūsų paskyros informacijos suvestinėje. Jei duomenys neatsiranda iš karto, prašome palaukti iki 15 minučių, kol duomenys bus užpildyti. Jei po 15 minučių jis vis tiek nesikrauna, susisiekite su mumis adresu [email protected]

7 žingsnis

Sveikiname! Jūs sėkmingai sujungėte API raktus su „Shrimpy“.

Atėjo laikas išbandyti įdomias funkcijas, kurios laukia jūsų programoje. Pradedant skirtuku „Portfolijos“. Spustelėję šį skirtuką pamatysite, kad galite pasirinkti „Kurti naują portfelį“. Kai pasirinksite sukurti naują portfelį, jis pateks į paskirstymo puslapį. Šiame puslapyje pasirinkite „Pridėti turtą“. Taip jūs įtraukiate turtą į savo portfelį.

Tai turtas, kuris bus perkamas ar parduodamas, kad pasiektumėte tikslinius paskirstymus. Tiksliniai paskirstymai yra turtas ir procentai, nurodyti „Mano paskirstymai“. Viskas, kas yra ne jūsų paskirstymai bus parduoti, norint nusipirkti šį turtą. Iš esmės laikykite šį pasirinktą turto sąrašą tuo, kuo norite tapti visu savo portfeliu. Krevetės padarys visa kita, kad pasiektų šį tikslą.

Pasirinkę turtą, kurį norite laikyti savo portfelyje, pasirinkite „Išsaugoti“ portfelį. Išsaugoję portfelį, taip pat galite pasirinkti pusiausvyros periodą ir jį taip pat išsaugoti.

8 žingsnis

„Rebalance Now“ mygtukas leidžia „Shrimpy“ suprasti, kad norite nedelsiant atlikti prekybą. Paspaudus mygtuką, jis atliks visus reikalingus sandorius, kad pasiektų tikslinius paskirstymus, kurie buvo nurodyti puslapyje „Paskirstymai“. Jei jūsų portfelis jau sukurtas ir yra arti jūsų tikslinių paskirstymų, jis paprasčiausiai pertvarkys jūsų paskirstymus, kad jie atitiktų jūsų tikslinius paskirstymus.

Atminkite, kad galite automatiškai suplanuoti pusiausvyrą, pasirinkdami „Rebalance period“ puslapyje, kuriame pasirinkote savo portfelį.

Viskas! Dabar jūs automatizuojate savo portfelį „Coinbase Pro“. Peržiūrėkite keletą šių susijusių nuorodų, kad sužinotumėte daugiau apie balansavimo, „Shrimpy“ ir kitas portfelio strategijas.

Svarbios nuorodos

Portfelio balansavimas kriptovaliutos atžvilgiu

Pusiausvyra prieš HODL: techninė analizė

Pelno paėmimas – šifravimo portfelio strategijos

Šaldymo sandėliavimas portfelio balansavimui kriptografijoje

Apie krevetes

„Shrimpy“ yra automatizuota prekyba kriptografija & portfelio valdymo įrankis, leidžiantis vartotojams automatizuoti savo šifravimo portfelio strategiją kaip tradicinis indeksų fondas. „Shrimpy“ turi vartotojams skirtą programą mažmeniniams vartotojams ir „Crypto Trading“ API kūrėjams ir pažengusiems prekybininkams.

Krevetės taikymas

„Shrimpy“ – kriptovaliutų portfelio valdymas

„Shrimpy“ programa yra portfelio valdymo sprendimas kriptovaliutų ir skaitmeninio turto savininkams. Per savo unikalų indeksavimo ir balansavimo variklį „Shrimpy“ leidžia prekybininkams valdyti savo kriptografinį turtą, panašų į tradicinio indekso fondo. Pateikdamas paprastą pasyvaus valdymo sprendimą, „Shrimpy“ suteikia vartotojams efektyvų ilgalaikį sprendimą, kaip valdyti savo kriptografinį turtą niekada neprivalant prekiauti..

Pagrindinėje „Shrimpy“ versijoje yra visos indeksavimo ir balansavimo funkcijos VISI vartotojų. „Shrimpy“ taip pat siūlo mėnesinę aukščiausios kokybės abonementą už 8,99 USD / mėn., Į kurį įeina:

Krevetės socialinės: Stebėkite, bendraukite ir dalinkitės strategijomis su kitais „Shrimpy“ prekybininkais.

Krevetinės įžvalgos: Sužinokite, kaip kiti „Shrimpy“ vartotojai kuria ir tvarko savo šifravimo portfelį.

Išplėstinis bandymas atgal: Patikimas grįžtamojo testavimo įrankis, skirtas įvertinti pasirinktinį kriptovaliutų portfelį & strategijas.

Shrimpy API

Krevetės | Kripto prekybos API kūrėjams

Be vartotojų programos, „Shrimpy“ taip pat siūlo API kūrėjams, norintiems integruoti keičiamo mainų prekybos funkciją į savo programą.

„Shrimpy“ „Crypto Trading“ API buvo sukurta kaip debesies pagrindu sukurtas sprendimas, skirtas pašalinti keletą kripto kūrėjų kliūčių, įskaitant Biržos prekyba, Produkto mastelis, ir Vartotojo valdymas. Turėdami „Shrimpy“ API, kūrėjai gali susitelkti kurdami naują novatoriškų produktų erą, kuri formuos kriptografijos ateitį.

Prekybininkai ir kūrėjai gali panaudoti „Shrimpy“ esamą prekybos infrastruktūrą kurdami prekybos platformas / programas, užuot tvarkę ryšius su kiekviena birža..

Nepamirškite sekti paskui mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama, Nesantaika, & Reddit.

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me