Kaip sutriuškinti savo varžybas be pinigų

>

Staigmena! Jūs turite konkurenciją.

Šie konkurentai surinko daugiau lėšų, pasamdė didesnes komandas arba buvo šalia ilgiau. Jūsų konkurentai gali būti įvardijami kaip pramonės standartai arba jais gali pasitikėti milijonai žmonių.

Vis dėlto jūs vis tiek norite jų prisiimti. Jūs sekate didelę žuvį. Ne jūs turite atsiskaityti su laužais, o žaidžiate tik dėl visų marmurų.

Kaip jūs pradėsite sutriuškinti savo varžybas?

Jei esate vienas iš visų, kurie turi konkurenciją, jums pasisekė! Aš jums duosiu paslapčių, kaip sutriuškinti konkurentus. Taigi išsineškite savo rašiklį ir popierių, gyvenimas jums taps paprastas (bet nelengvas).

Produkto manija

Visų pirma jums reikia manijos dėl savo produkto. Iki to taško tai šlykštu.

Negalite nustoti apie tai galvoti. Jūs valgote, miegate ir kvėpuojate produktu. Tai liūdna.

Tais laikais jūs praleidote pokalbių vidurį, nes galvojate apie naujas funkcijas – tai ne prakeiksmas, o palaima.

Jūsų ilgos bemiegės naktys nėra veltui. Jie skatina jūsų aistrą ir skatina jūsų sėkmę.

Žmonės tai erzina, bet jūs negalite to nepadaryti.

Šis elgesys gali būti nesveikas, tačiau jūs, konkurentai, neturėsite to paties manija. Nors jie norėtų gerai miegoti naktį ir turėti sveiką darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, jūs tą atidavėte visą dieną, kai įkūrėte savo įmonę.

Tai nebuvo pasirinkimas, dabar jūsų produktas sunaudoja jus. Jis valgo jus kiekvieną dieną. Kai manote, kad negalite eiti toliau, žengiate dar vieną žingsnį.

Jūsų varžybos nutrūks, kai jie pavargs arba kai bus sunku. Turite išlaikyti kursą ir juos išstumti.

Konkurento 1 pamoka: jei norite įveikti savo konkurentus, jums reikia nesveiko manijos dėl savo produkto.

Komandinis darbas

Geras komandos formavimo pratimas. Tai geriausiai veikia, jei įsivaizduojate močio ryžius kaip savo varžybas.

Jūs turite žinoti savo komandą viduje ir išorėje. Privalumas priklauso komandai, kuri gali įvardyti kiekvieno asmens stipriąsias ir silpnąsias puses. Tai neturėtų būti pirmas kartas, kai kuriate produktus kartu.

Klausimui neturėtų būti reikalingas el. Laiškas, tai turėtų būti skambutis per petį jūsų įkūrėjui. Tai sumažina bendravimo laiką nuo valandų ar net dienų iki sekundžių.

Stipri komanda yra bet kurios įmonės pagrindas. Silpna komanda gali genialią idėją paversti šiukšlių krūva. Stipri komanda gali sukurti puikų verslą iš šiukšlių krūvos.

Štai kaip mes tai darome

Daugelis iš mūsų dirba kartu beveik 10 metų. Mes ne tik pažįstami jau beveik dešimtmetį, bet ir visi gyvename kartu. Valgome kartu. Mes dirbame tame pačiame mažame namo kambaryje.

Teisingai, kiekvienas iš mūsų dirba savo mažyčiame kabinete (ne, ne mitiniame garaže) savo mažame name.

Mūsų kompiuteriai yra vos už kelių, todėl kiekviena problema išspręsta akimirksniu. Retai pasitaiko problemų, kurių išsprendimas užtrunka ilgiau nei 10 minučių, nebent miegame.

Jau tada mes puikiai mokame užkoduoti miegą.

A paroda.

Jūsų konkurentai neturės tokios pat komandos struktūros kaip jūs. Griežta komanda yra jūsų pranašumas, todėl naudokitės ja.

Konkurentas, kuriame yra keliolika ne visą darbo dieną dirbančių darbuotojų, pasiskirstę po visą pasaulį, jums nerūpi, tai yra 4 vaikinai kambaryje, kurie įveikia kodą į parą.

Komanda yra maža, tačiau sprendimai greiti ir apgalvoti. Neretai jūsų konkurentai problemas, kurios turėtų būti išspręstos per kelias sekundes, paverčia problemomis, kurios bus išspręstos kitą dieną ar net kitą savaitę.

Šis bendravimo gedimas lemia didelę pridėtinę kainą, todėl pažanga lėta.

Nepatenkite į tas pačias duobes kaip ir jūsų konkurentai. Nuolat palaikykite ryšį, greitai išspręskite problemas ir pateikite paprastą darbo atlikimo schemą.

Konkurento 2 pamoka: jei norite įveikti savo varžybas, sukurkite komandą, kuri kartu veiktų geriau.

Finansavimas

Ar tai blogai?

Finansavimas nieko nereiškia, jei nežinote, ką su juo daryti.

Kai kurie jūsų konkurentai turi milijonus dolerių finansavimo. Jie meta viską, ką turi, tikėdamiesi, kad kažkas prilips.

Užuot metodiškai vykdę savo viziją ir kartodami, jie verčiasi į rinką pusiau keptu tirpalu, kurio dauguma žmonių nenori.

Problema vėl kyla dėl produkto. Be įsitikinimo dėl savo idėjos, konkurentai neturės geresnio pasaulio nei šiandien vizijos.

Naudojant jų produktą vartotojai glumina eilę klausimų, kodėl. Jie niekada neskyrė laiko suprasti, kas vartotojui iš tikrųjų rūpi ar ką nori padaryti.

Galite gauti daugiau lėšų su 0 USD finansavimu nei daugelis komandų su daugiau nei 1 mln. USD finansavimu. Tai padaryti yra paprasta. Iškirpkite kiekvieną uncijos pūką. Turite rasti nuostabių žmonių, kurie tiki jūsų vizija, rasti nemokamų rinkodaros galimybių ir kartu su savo komanda kurti vidaus programinę įrangą..

Konkurento 3 pamoka: jei norite įveikti savo varžybas, problemas spręskite sumanumu, o ne pinigais.

Vartotojo dėmesys

– Ne mano darbas! Na, bent jau nebe.

Vartotojams nerūpi jūsų problemos.

Tai griežta tiesa.

Jūs neturite laisvės vartoti žodžių „mes pataisysime vėliau“. Tu tai pataisyk dabar.

Kai jūsų produktas neveikia, jūs dirbate. Kai problema bus išspręsta, galėsite atsipūsti, bet ne anksčiau.

Norint pagerinti ryšį su vartotojais, reikia nuolat palaikyti dialogą. Atidarykite kuo daugiau kanalų, kad vartotojai galėtų su jumis susisiekti.

Įsitikinkite, kad nuolat bendraujate su kiekviena grupe.

Vietoj 2 ar 3 pokalbių su vartotojais kiekvieną dieną turėtumėte turėti nuo 10 iki 20. Pasinerkite į jų būsimąjį asmenį ir visiškai supraskite, iš kur jie ateina.

Šie pokalbiai padės jums priimti sunkius sprendimus, kuriuos reikia valdyti kasdien.

Jei kada abejojate, kodėl jus gali sugniuždyti jūsų konkurencija, bendraudami su vartotojais, nežiūrėkite toliau savo požiūrio..

Konkurento 4 pamoka: jei norite įveikti savo varžybas, tapkite savo vartotojų vergu.

Apvyniokite

Jei norite įveikti savo varžybas:

  1. jums reikia nesveiko apsėdimo savo produktui.

  2. sukurti komandą, kuri geriau veiktų kartu.

  3. spręskite savo problemas sumanumu, o ne pinigais.

  4. tapkite savo vartotojų vergu.

Galite žiūrėti į šį paslapčių sąrašą ir galvoti apie tokius dalykus kaip „tai skamba apgailėtinai“ ir „neprisiregistravau būti mūsų vartotojų vergu“. Arba: „Palauk, aš turėčiau gyventi su savo komanda?“

Nuoširdžiai sakant, jūs teisus. Būtų vargana, jei nemylėtum to, ką darai.

Tapimas tarnautoju savo vartotojams vyksta ne dėl noro, o natūraliai, kai pirmenybę teikiate vartotojo patirčiai, o ne visai kitai.

Jums nereikia daryti šių dalykų!

Kviečiame neatlikti nė vieno iš aukščiau nurodytų dalykų. Galite paprasčiausiai leisti konkurentams jus garuoti, nes jie turi daugiau lėšų, patirties ar bet kokių kitų pasiteisinimų.

Arba galite pasiruošti mūšiui. Savo silpnybes galite paversti stipriosiomis pusėmis. Galite atlikti tai, ko kiti tiesiog nesugeba, nenori ar per daug bijo.

Kai priešas bus prie jūsų vartų, ar norėtumėte, kad padarytumėte daugiau? Arba užtikrintai žengsite į mūšį, žinodami, kad tai, kas atrodo jų privalumai, iš tikrųjų daro juos minkštus, lėtus ir patenkintus.

Pinigai nekalba, geras produktas.

Jums nereikia pinigų, kad galėtumėte kurti ateities viziją. Neturėdami pinigų galite patekti toliau, nei daugelis jūsų konkurentų gali pasiekti iš milijonų dolerių.

Svarbiausia yra intensyvus ir įkyri sutelkti dėmesį. Dėmesys produktui ir vartotojams. Visa kita yra antraeilis dalykas. Rinkodara yra antraeilė, partnerystė yra antrinė, o pinigai – antraeiliai. Sukurkite nuostabų produktą.

_ _ _

Nepamirškite apsilankyti „Shrimpy“ svetainėje, sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me