Kaip valdyti kelis portfelius su krevetėmis

>

Neseniai išleidus daugialypio portfelio funkciją „Shrimpy“ programoje, daugeliui vartotojų bus įdomu, kaip jie gali panaudoti kelis portfelius, kad sukurtų tvirtą portfelio valdymo strategiją.

Šiame straipsnyje aptarsime įvairius būdus, kaip galite struktūrizuoti savo portfelį, paskirstyti lėšas ir supaprastinti savo valdymo procesą.

Bendras naudojimas, srautai ir sąranka

Jei norite išnaudoti visas naujų portfelio funkcijų galimybes, yra keletas pagrindinių procesų srautų, kuriuos, mūsų manymu, būtų naudinga naudoti kuriant savo portfelį.

Pradiniai nustatymai

Vienas iš galimų „Shrimpy“ paskyros nustatymo būdų yra suskirstyti paskyrą į kelis portfelius, kad galėtumėte vienu metu vykdyti kelias strategijas. Kiekvienas portfelis gali automatizuoti vieną strategiją, taigi, jei turite 3 skirtingus portfelius, tai reikštų, kad visa jūsų paskyra vienu metu gali naudoti 3 skirtingas strategijas..

Patogumui rekomenduojame naudoti numatytąjį portfelį kaip „juodąjį sąrašą“. Tai reiškia, kad šio portfelio lėšos niekada nebus automatizuotos pagal strategiją. Vietoj to, jie veiktų kaip naujų fondų, patenkančių į jūsų portfelį, arba fondų, paliekančių jūsų portfelį, sustojimo sritis.

Jei norėtumėte vykdyti 3 skirtingas portfelio strategijas, tada galėtumėte sudaryti 4 skirtingus portfelius. Numatytasis portfelis būtų „juodojo sąrašo“ portfelis, kuriame turite lėšų, kurios nebus automatizuotos naudojant „Shrimpy“. Kiti 3 portfeliai būtų pavadinti atsižvelgiant į kiekvieno portfelio strategiją. Pavyzdžiui, galite turėti „Indeksų portfelį“, „Stablecoin portfelį“ ir „Mažos kapitalizacijos portfelį“. Kiekvienas šių portfelių valdomas visiškai atskirai nuo kitų portfelių.

Sužinokite, kaip pervesti lėšas į naują portfelį.

Išsiimančios lėšos

Išimdami lėšas, labai rekomenduojame lėšas, kurias norite išsiimti, pirmiausia pervesti į numatytąjį portfelį. Tai leidžia „Shrimpy“ sužinoti, kurios lėšos yra atsiimamos.

Jei atsiimsite kriptovaliutą ir to kriptografinio turto nėra jūsų numatytame fonde, „Shrimpy“ nežinos, iš kurio portfelio tuos fondus reikėtų pašalinti. Todėl elgesys gali neatitikti jūsų lūkesčių.

Lėšų indėlis

Visos į jūsų mainų sąskaitą pervestos lėšos VISADA bus rodomos jūsų numatytame fonde. Tai reiškia, kad jei turite 3 skirtingus portfelius, lėšos bus rodomos tik jūsų numatytame fonde. Tai yra tyčia ir vaidina pagrindinę mūsų dizaino dalį.

Jei norite automatizuoti deponuojamas lėšas (pavyzdžiui, DCA), šiuo metu prašome priskirti automatiką „Numatytam portfeliui“. Jei nenorite, kad jūsų įneštos lėšos būtų automatizuotos, tai galite padaryti nepriskirdami strategijos „Numatytam portfeliui“.

Dolerio kainos vidurkis

Dolerio ir kainos vidurkinimas (DCA) dabar įvyks, kai portfelis įgalins DCA ir į portfelį bus pervedamos naujos lėšos. Pvz., Jei turite portfelį, kuriame šiuo metu įgalinta aktyvi DCA, kai perkelsite lėšas į portfelį, „Shrimpy“ pradės tų lėšų paskirstymo procesą pagal jūsų paskirstymą tam portfeliui.

Puikus dalykas, susijęs su šiuo nauju elgesiu, suteikia galimybę visiems sistemingai pervesti lėšas į portfelį ir vykdyti DCA strategiją..

Sužinokite daugiau apie dolerio kainos vidurkį.

Prekyba biržoje

NE prekiaukite biržoje už „Shrimpy“ ribų. Jei „Shrimpy“ aptinka prekybą turto biržoje, šie likučiai bus automatiškai pridėti prie numatytojo portfelio ir pašalinti iš kitų portfelių..

Priežastis, kodėl mes taip elgiamės, yra ta, kad mums neįmanoma žinoti, kodėl jūs užsiimate ta prekyba. Mes nežinome, ar nebenorite, kad mes automatizuotume tas lėšas, jei kažkas negerai, ar norite, kad šios lėšos būtų pašalintos iš jūsų portfelio ir pan. Taigi, atkreipkite dėmesį, kad bet kokia prekyba, vykdoma už „Shrimpy“ ribų, automatiškai mes pervedame tas lėšas į jūsų numatytąjį portfelį.

Dėmesio: pateikdami atvirus pavedimus biržoje už „Shrimpy“ ribų, galite netikėtai elgtis. „Shrimpy“ neatšauks jokių atvirų užsakymų, kuriuos pateikiate biržoje už „Shrimpy“ ribų (nors ateityje tai gali pasikeisti). Tai reiškia, kad „Shrimpy“ negalės prekiauti lėšomis, kurios užfiksuotos užsakymuose. Šiuo metu tikimasi tokio elgesio.

Prekybos mokesčiai

Kai vykdote kiekvieno portfelio sandorius, proceso metu bus imami prekybos mokesčiai. Kartais tai daroma atsižvelgiant į kotiravimo valiutą, bazinę valiutą ar net kartais mainų žetoną.

Kadangi galima sukurti turto portfelį be valiutos kotiruotės ar biržos ženklo, turime žinoti, kaip tai veikia mūsų portfelį.

Kiekvienai prekybai gali būti taikomi mokesčiai. Jei šie mokesčiai mokami iš kriptovaliutos, kurios nėra jūsų portfelyje, tai reiškia, kad jie turi būti paimti iš kito portfelio. Tai gali sukelti keistą elgesį ilguoju laikotarpiu, kai vieno portfelio vertė lėtai mažėja, o kito – ne.

Norėdami užkirsti kelią šiai problemai, mes rekomenduojame laikyti kai kurias įprastas kotiravimo valiutas kiekviename automatiniame portfelyje arba visą turtą laikyti juodajame sąraše, kad valdytumėte mokesčius..

Tai nėra kritinis rūpestis. Daugeliu atvejų jūs net nepastebėsite, kad tai vyksta. Tačiau į tai reikia atsižvelgti kuriant savo portfelį.

Pavyzdžiai

Toliau pateiktuose pavyzdžiuose apžvelgsime kelis scenarijus, kuriuos galite patirti, ir paaiškinsime, kaip hipotetiniam asmeniui rekomenduojame valdyti tas situacijas.

Sekant dviem lyderiais

Norint sekti du lyderius, rekomenduojame sukurti du naujus portfelius, kurie nėra jūsų „numatytasis“ portfelis. Tai leidžia vertinti numatytąjį portfelį kaip atskirą vietą, kur galite pridėti ar pašalinti lėšų iš savo biržų, neturėdami įtakos kitiems savo portfeliams..

Sukūrę du naujus portfelius, galite juos įvardyti kaip „Socialinis vienas“ ir „Socialiniai du“, tokiu būdu atsiminsite, kad šie du portfeliai seka socialinius lyderius.

Dabar mes einame į socialinį skirtuką. Mes galime naršyti socialinius lyderius, norėdami rasti tuos, kuriais norime sekti. Radę lyderį, kuriuo norime sekti, tiesiog spustelėkite „Pradėti automatizavimą“ portfelyje. (pastaba: lyderiai gali turėti kelis portfelius, todėl būtinai bendraukite su vadovu, kad žinotumėte, kurį portfelį jie nori rinktis). Tada turėsite galimybę pasirinkti, kurį iš savo portfelių norite, kad vadovas tvarkytų.

Pastaba: Portfeliai tiesiogiai susieja su 1–1 su lyderių portfeliais. Tai reiškia, kad jūs nesekate viso vadovo. Jūs sekate vieną iš jų portfelių.

Sužinokite, kaip sekti socialinį lyderį.

Mišrios strategijos

Įsivaizduokite, kad norite ne tik sekti lyderį, bet ir turėti dvi skirtingas strategijas, kurias sukūrėte jūs patys. Tai taip pat įmanoma naudojant kelių portfelių funkciją.

Pradėkite kurdami 3 portfelius (be „Default“ portfelio). Kiekvieną iš šių portfelių galima pavadinti pagal strategiją ar funkciją, kurią norėtumėte turėti. Šiame pavyzdyje galėtume juos pavadinti „Indekso portfelis“, „BTC ir ETH“ ir „Socialinis portfelis“.

Sukūrę kiekvieną iš jų, perveskite lėšų kiekį, kurį norite valdyti kiekvienam iš šių portfelių. Mes galėtume padaryti kažką panašaus į 25% kiekvienam iš 3 portfelių ir palikti paskutinius 25% savo numatytame portfelyje.

Tada galime pereiti į skirtuką „Automatika“, kad suprojektuotume strategijas, kurias norime automatizuoti kiekviename savo pasirinktiniame portfelyje. „Indeksų portfelis“ galėtų turėti 10 geriausių turto indeksų, įvertintų pagal rinkos viršutinę ribą. „BTC ir ETH“ portfelis gali būti BTC ir ETH padalijimas 50:50. Atlikę automatizavimą, galite juos pritaikyti savo portfelyje pasirinkdami „Pradėti automatizavimą“. Čia pasirinksite norimą automatizuoti portfelį.

Dabar, kai automatizuojame savo pasirinktus portfelius, galime pereiti į socialinių tinklų skirtuką, kuriame galime rasti socialinį lyderį, kuris galėtų sekti savo paskutinį aplanką. Pradėdami automatizavimą, laikui bėgant automatiškai stebėsite lyderį iš pasirinkto portfelio.

Dabar turite 3 skirtingas strategijas, vykdomas vienu metu.

Sužinokite daugiau apie kelių portfelių valdymą.

Juodojo sąrašo turtas

Konkrečiai pasirinkti „juodojo sąrašo“ išteklius nebėra „Shrimpy“. Vietoj to, mes galime sukurti portfelį, kuriame nėra pridėtos strategijos.

Paprastai rekomenduojame numatytąjį portfelį įtraukti į juodąjį sąrašą. Tai reiškia, kad jums niekada nereikia taikyti automatikos strategijos numatytam portfeliui. Jei nenorite, kad kai kurie fondai būtų įtraukti į portfelį, tiesiog perkelkite juos į numatytąjį portfelį.

Priežastis, kodėl mums patinka naudoti numatytąjį portfelį kaip į juodąjį sąrašą įtraukto turto vietą, yra tai, kad čia turtas pridedamas arba pašalinamas iš jūsų portfelių. Tai sukuria puikią jūsų portfelių vietą ir juodojo sąrašo skyrių. Kai lėšos pasirodys numatytame portfelyje, galėsite jas perkelti į pasirinktą portfelį.

Daugumai žmonių bus naudinga tokiu būdu naudoti numatytąjį portfelį, tačiau mes neturime jokių apribojimų, kaip segmentuoti savo portfelius ir valdyti savo strategiją.

Paprastos krevetės

Jei esate paprasto skonio žmogus, kuriam nepatinka visos sudėtingos kelių portfelio savybės, tai nėra problema! Jei nenorite, nereikia kurti kelių portfelių. Galite toliau naudoti „Shrimpy“ tik su numatytuoju portfeliu. Tai reiškia, kad prie numatytojo portfelio pridėsite automatiką, kuri iš esmės apims visą jūsų mainų sąskaitą.

Tai padarius „Shrimpy“ visada bus iš esmės tas pats.

100% fondų

Atminkite, kad „Shrimpy“ valdo 100% jūsų turimų lėšų susietoje biržoje. Jei neturite kelių portfelių, tai reiškia, kad 100% jūsų lėšų panaudos numatytasis portfelis. BET KURI strategija, pridedama prie numatytojo fondo, strategijai įgyvendinti panaudos visas lėšas, esančias jūsų mainų sąskaitoje.

Net jei turite kelis portfelius, vis tiek turite valdyti 100% savo lėšų naudodamiesi „Shrimpy“. Net jei norite, kad tik 50% lėšų būtų automatizuota, tai turi būti nurodyta „Shrimpy“, kuriant kelis portfelius, kurie kiekvienas valdomas atskirai.

Uždarymo mintys

Norėjome įsitikinti, kad šis atnaujinimas nesutrikdė to, kaip žmonės šiuo metu tvarko savo lėšas naudodamiesi „Shrimpy“. Mūsų misija buvo padaryti šį atnaujinimą funkcionalumą tik tiems žmonėms, kurie jo norėjo, tačiau nenukreipkite žmonių, kurie nenori naujų funkcijų.

Mūsų komanda praleido daug laiko tobulindama šiuos naujinius nepaprastai kruopščiai. Tam prireikė kelių dizaino pakartojimų ir net mažiausių detalių. Mes nuoširdžiai tikimės, kad visiems patiks naudoti naujus atnaujinimus. Jei turite atsiliepimų, pasidalykite savo mintimis mūsų telegrama arba rašykite mums el. paštu [email protected]

Nepamirškite apsilankyti „Shrimpy“ svetainėje, sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me