Kaip valdyti kriptovaliutų portfelį (atnaujinta 2020 m.)

>

Pasirinkite lengvą kriptovaliutos valdymo būdą.

Portfelio valdymas kriptovaliutos erdvėje vis dar yra sudėtingas procesas. Prisijunkite prie kiekvienos biržos, kad vykdytumėte prekybą, rankiniu būdu įvesdami pozicijas į „Tracker“ programą ir likdami iki mažiausios nakties valandų, išsigandę, kad jūsų portfelis sugrius, jei pamirksite akis.

Atėjo laikas praeitį užnugaryje. Nustokite rankiniu būdu vykdyti savo šifravimo portfelio strategiją ir pradėkite supaprastinti savo portfelio automatizavimą. Tai neturi būti daug laiko reikalaujanti ar brangi.

Krevetės yra portfelio valdymo programa užimtam žmogui. „Shrimpy“ pritaiko protingų investuotojų idėjas ne kriptografinėje erdvėje, kad pristatytų paprastas automatizuotas strategijas, kurios gali padėti padidinti grąžą. Mes sukūrėme „Shrimpy“ kaip problemos, su kuria susidūrėme, sprendimą. Mes praleidome daugybę valandų tyrinėdami, kuri kriptovaliuta turi mainus, stebėdami mūsų investicijas ir prekybą, kad išlaikytume pusiausvyrą savo portfelyje. Krevetės yra atsakymas į šią problemą. Tai visiškai prieinama visuomenei, paprasta pradėti ir nereikia kainuoti rankos ir kojos.

Praleiskite laiką su šeima, draugais ar tyrinėdami turtą, nevaldydami savo portfelio, nuolat prekiaudami ir pabrėždami, kaip sekti savo turtą.

Krevetės kelias

„Shrimpy“ turi du pagrindinius privalumus: paprastą kriptografinio turto diversifikavimą ir automatinį pusiausvyros sumažinimą siekiant sumažinti riziką. Jūs nusprendžiate savo paskirstymą, o „Shrimpy“ rūpinasi likusiais dalykais. Tiesiog deponuokite kriptografiją biržoje, naudokite paprastą sąsają, kad pasirinktumėte kriptovaliutų paskirstymą, kurį norite įtraukti į savo portfelį, ir stebėkite savo portfelį laikui bėgant..

Per kelias minutes kiekvienas gali pereiti nuo vieno kriptografinio turto prie šimtų – be prisijungimo prie kelių mainų ar painiavos sąsajų.

Tarkime, tarkime, kad jums priklauso „Bitcoin“, bet norite turėti „Bitcoin“, „Ether“, „Litecoin“ ir „Monero“. Naudodamiesi mūsų paprasta sąsaja, galite įvesti norimą kiekvieno procentą: pavyzdžiui, 25% „Bitcoin“, 45% eterio, 10% „Litecoin“ ir 20% „Monero“. „Shrimpy“ automatiškai apskaičiuos valiutų kursus ir atliks sandorius, kad sukurtumėte savo portfelį. Tada „Shrimpy“ automatiškai subalansuoja jūsų portfelį, kad išlaikytų jūsų pasirinktus asignavimus.

Kūrėjai gali pasinaudoti mūsų infrastruktūra naudodami „Universal Crypto Exchange“ API.

Turėdami daugiau nei septynis šimtus palaikomų kriptografinių išteklių, tai reiškia, kad turite daug geriausių turimų investavimo variantų. Pašalinus būtinybę atšokti iš mainų į mainus, persekiojančius naują karščiausią monetą, viskas bus prieinama vienoje vietoje. Ateityje tikimasi, kad išplėsdami platformą galėsime palaikyti šimtus daugiau kriptografinių išteklių.

Galite perskaityti daugiau patarimų, kaip sukurti tvirtą portfelį, peržiūrėdami mūsų ankstesnį straipsnį čia:

10 patarimų, kaip sukurti žudikų kriptovaliutų portfelį

Automatinis balansavimas

„Shrimpy“ integruoja portfelio pusiausvyrą, o tai mūsų bandymų metu gali padidinti grąžą net 305%, tuo pačiu sumažinant riziką. Ši strategija yra laiko patikrinta ir jau daugelį metų naudojama akcijose ir obligacijose. Deja, dar niekas nepateikė automatinio balansavimo prie kriptografinio turto. Įveskite „Shrimpy“ automatinį balansavimą.

Faktinis „Shrimpy“ komandos vaizdas, bandantis išsiaiškinti, kaip rankiniu būdu subalansuoti mūsų portfelius

Atliekant pusiausvyrą, pasinaudojama rinkos cikliškumu prekiaujant monetomis iš tų, kurioms tuo laikotarpiu sekėsi gerai, su prastomis. Iš esmės tai kelia aukštą pardavimą ir mažą pirkimą automatinio pilotavimo srityje. Galutinis rezultatas yra tai, kad kiekviena moneta atspindi jūsų pasirinktą portfelio procentą po kiekvieno balanso. Kadangi visa tai vyksta automatiškai, nereikia jokių papildomų pastangų, palyginti su pirkimu ir laikymu.

Jei norite sužinoti daugiau apie pusiausvyrą, peržiūrėkite kitus mūsų straipsnius čia:

Portfelio balansavimas kriptovaliuta

Pusiausvyra prieš HODL: techninė analizė

Dolerio kainos vidurkis

Dolerio kainos vidurkis yra portfelio strategija, leidžianti vartotojams įnešti lėšų į savo portfelį ir automatiškai paskirstyti lėšas į norimus paskirstymus.

„Shrimpy“ automatizuoja šią strategiją nustatydama, kada įvyksta indėlis į jūsų mainų sąskaitą, ir vykdo sandorius, kad galėtų šias lėšas parduoti į atitinkamą jūsų portfelio turtą..

Tokiu būdu jums niekada nebereikės rankiniu būdu vykdyti sandorių, reikalingų vidutinės dolerio kainos strategijos įgyvendinimui. Tiesiog pasirinkite portfelio paskirstymą, kurį norite išlaikyti, periodiškai įneškite lėšų, o „Shrimpy“ pasirūpins likusia dalimi.

Sužinokite daugiau apie dolerio kainos vidurkį.

Išmanusis užsakymo maršrutas (SOR)

Kriptovaliutų rinkos yra nepastovios. Norint pasinaudoti geriausiomis prekybos galimybėmis, reikia neįtikėtinos kantrybės ir atsargumo, kad galėtume išnaudoti sandorius iš vieno turto į kitą. Naudojant „Shrimpy“, daugiau niekada nebereikės dėl to jaudintis.

„Shrimpy“ automatiškai protingai vykdo sandorius pasinaudodama mūsų išmaniųjų užsakymų nukreipimo infrastruktūra. Tokiu būdu galite tiesiog pranešti mums, kokį turtą norite įsigyti, kokį turtą norite parduoti, o mes padarysime visa kita.

Kiekvienas sandoris bus kruopščiai apskaičiuotas, kad būtų galima rasti geriausias skirtingų prekybos porų kainas. Tokiu būdu jūs visada gaunate maksimalią naudą iš kiekvieno užsakymo.

Sužinokite daugiau apie „Smart Order Routing“.

Komanda

Esame nedidelė inžinierių ir produktų vadybininkų komanda, įsikūrusi San Francisko įlankos rajone. Mūsų nariai kilę iš „Amazon“, NASA, „Samsung“ ir „Boeing“. Nuo 2012 m. Gruodžio mėn. Mes užsiimame kriptovaliutomis. Tai prasidėjo nuo DOGE kasimo mūsų įprastose platformose. Galų gale mes pradėjome prekiauti ir kurti pasirinktinę programinę įrangą, kad galėtume valdyti savo portfelius.

Krevečių komandos įvadas

Mūsų misija

Mes tikime, kad kriptografinis turtas sutrikdys pasaulį, tačiau mes dar nesame. Įvairaus kriptovaliutų portfelio valdymas yra sudėtingas, o kasdienis žmonių įsisavinimas vis dar nepraktiškas. Procesas, kaip surasti biržas, kuriose priimami „fiat“, perkelti turimus turtus į kriptografines biržas, paskirstyti likučius ir išlaikyti savo portfelį, yra sudėtingas. Šis sudėtingumas tapo viena iš didžiausių kliūčių patekti į rinką, trukdanti milijonams žmonių patekti į rinką.

Sutelkdama dėmesį į naujų kriptovaliutų naudotojų naudojimo paprastumą, „Shrimpy“ pakeis tai, kaip žmonės tvarko savo kriptovaliutų portfelį. Galutinė mūsų programos vizija yra ta, kurioje galite įnešti „fiat“ valiutas tiesiai į mūsų platformą, per kelias minutes paskirstyti įvairų portfelį ir realiuoju laiku stebėti kiekvieną savo portfelio aspektą. Visa tai bus kepama tiesiai į „Shrimpy“ platformą, todėl niekada nereikia naudoti trečiųjų šalių įrankių, kurių priežiūrai reikia daug darbo..

Mes tikime, kad kriptovaliuta turėtų būti skirta visiems. Dabartinis monetų platinimas yra centralizuotas tiems vartotojams, kurie buvo ankstyvieji technologijos naudotojai. Tai neturėtų būti kriptovaliutų tikslas. Turėtume stengtis atiduoti šį turtą kiekvienam asmeniui, neatsižvelgiant į jo statusą ar aplinkybes. Vienintelis būdas tai padaryti yra padaryti jį lengvai prieinamą. „Shrimpy“ palaiko šią viziją pateikdama lengvai valdomus ir paskirstomus portfelius, nenustatydama kliūčių patekti į rinką ir didindama įvairių monetų rinkinių prieinamumą. Tai leis daugiau žmonių pasinaudoti šia augančia turto klase visų naudai.

Mūsų Klauskite

Krevetės yra programa, kurią išbandyti gali visi norintys. Mūsų prašoma, kad jei jus domina paprastas būdas valdyti savo portfelį, jūs Registruotis. Išbandę, praneškite mums, kas jums patinka ar norite, kad pasikeistume. Kuo daugiau atsiliepimų sulauksime, tuo geresnė bus jūsų patirtis naudojant „Shrimpy“ programą.

„Shrimpy“ universaliosios šifravimo mainų API yra vieninteliai kripto mainų API, kurie yra specialiai sukurti programų kūrėjams. Rinkite realaus laiko prekybos ar pavedimų knygos duomenis, tvarkykite vartotojų mainų sąskaitas, vykdykite prekybos strategijas ir supaprastinkite prisijungimo prie kiekvienos biržos būdą..

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me