Kas nutiks jūsų Bitcoinui mirus?

Pirmą kartą atsiradus „Bitcoin“ 2008 m., Kriptovaliutų pasaulis vis dar yra labai ankstyvoje stadijoje.

Dėl spartaus sektoriaus pobūdžio dauguma kosmoso žmonių linkę nežiūrėti per toli į ateitį, norėdami sutelkti dėmesį į šių dienų problemas.

Tačiau gyvenime yra vienas dalykas, kurio negalime pabėgti, ir kad ir kaip toli jis būtų, visada geriausia pasiruošti pagrindiniam gyvenimo neišvengiamumui.

Saugojimo problemos

Bitcoin ir apskritai kriptovaliutos naudoja saugojimo metodus, kurie labai skiriasi nuo tradicinių pinigų ir turto saugojimo būdų, prie kurių esame įpratę. Kripto turtas yra saugomas „blockchain“ ir vartotojai gali pasiekti savo lėšas naudodamiesi įvairiomis piniginėmis.

Vartotojai taip pat nustato šio turto nuosavybės teisę naudodami unikalius asmeninius raktus. Bendra „blockchain“ technologijos ir kriptografinių paskirstytų knygų mechanika lėmė saugų ir itin privatų būdą asmenims saugoti vertę.

„Bitcoin“ privačių raktų valdymas

Tačiau šis privatumas turi savo trūkumų, kai reikia perduoti skaitmeninį turtą.

„Bitcoin“ piniginėms nereikia asmeninės informacijos, tokios kaip vardai, adresai ar gimimo data, o vartotojai paprastai sąveikauja su piniginėmis naudodami PIN kodus arba unikaliai sukurtas pradines frazes.

Jie skirti laikyti paslaptyje, kurie padidina privatumą, tuo tarpu kitam asmeniui sunku žinoti piniginės turinį ar prieigą prie piniginės.

Todėl yra reali tikimybė, kad visos lėšos, laikomos populiariose piniginėse, kurias teikia „Exodus“ kriptografinė piniginė, „Jaxx“, „Ledger“ ir „Trezor“, staiga neteks piniginės savininko..

Dėl to JK Teisės draugija pabrėžė „skaitmeninių testamentų“ kūrimo svarbą, kai reikia palikti aiškias instrukcijas dėl intelektinės nuosavybės ir bet kokio skaitmeninio turto mirties atveju..

Šiuolaikiniame pasaulyje asmens skaitmeninį palikimą vis dažniau sudaro nuotraukos, el. Laiškai, socialinių tinklų sąskaitos, internetinės banko sąskaitos ir skaitmeninės valiutos. Šeimos nariams gali būti beveik neįmanoma nustatyti didžiulės informacijos, kuri sudaro asmens skaitmeninį buvimą, ir Gary Rycrofto, Teisės draugijos testamentų ir nuosavybės komiteto nario,, perspėjo kad šeimos nariai gali nežinoti, kur ieškoti internete, todėl visi turi visiškai aiškiai nurodyti įvairias savo skaitmeninio gyvenimo detales.

Teisės draugija paskelbė, kad:

Turėdami visų savo internetinių paskyrų sąrašą, pvz., El. Paštą, bankininkystę, investicijas ir socialinių tinklų svetaines, šeimos nariams bus lengviau sudėti jūsų skaitmeninį palikimą, laikytis jūsų norų ir sutaupyti laiko bei pinigų

Kai kuriose instrukcijose, kurias rekomenduojame palikti, turėtų būti visų dažnai naudojamų internetinių paskyrų, kuriose yra svarbi asmeninė informacija, taip pat vertingas turtas, sąrašas..

Mirties atveju šis sąrašas leis šeimos nariams atsekti visas internete laikomas lėšas, kurios vis dar gali būti prieinamos.

Biržai laikykite raktą

„Coinbase“ logotipas

„Coinbase“ gali padėti? – Vaizdas per „PR Coinbase“

Kaip matėme, šeimos nario „Bitcoin“ akcijų gavimas gali būti labai sudėtingas, „Bitcoin“ yra pseudonanonimiškas ir apima kelis šifravimo ir autentifikavimo sluoksnius.

Piniginės teikėjai dažnai didžiuojasi teikdami anonimines paslaugas ir kartais neturi beveik jokių vartotojo duomenų.

Be to, prie daugelio „Bitcoin“ operatorių negalima naudotis taip pat, kaip ir vietiniame banko skyriuje, taip pat visiškai įmanoma, kad „Bitcoin“ mainų ir piniginių tiekėjai būtų visiškai skirtinguose žemynuose..

Tačiau neseniai praėjęs vyro iš Kolorado pabrėžia svarbiausių mainų vaidmenį užtikrinant, kad skaitmeninės lėšos būtų saugiai perduotos šeimos nariams.

Kolorado gyventojas keletą metų investavo į „Bitcoin“ ir paliko savo „Bitcoin“ valdas virtualioje piniginėje. Jo šeimos nariai žinojo, kad jis naudojo „Coinbase“ ir tai leido jiems rasti vietą, kur buvo laikomos jo lėšos.

Tada jo šeima galėjo kreiptis į mainus ir pateikti atitinkamus dokumentus, kurie leido patvirtinti piniginę ir galiausiai perduoti jos turinį.

Nepaliekant jokios informacijos apie naudojamas paslaugas ir tinkamus prieigos prie sąskaitų būdus, teisinga sakyti, kad dauguma vartotojo lėšų bus prarastos visam laikui mirus ne laiku. Nepaisant to, kad buvo tik nuo 2008 m., Kai kurie kriptografijos analitikai jau spėlioja apie Bitcoin kiekį jau pasimetęs piniginėse amžinai.

Nenumatytų atvejų planas

Nors bendruomenė laukia programinės įrangos sprendimo, kad išspręstų šią konkrečią problemą, gali tekti atsisakyti tam tikro privatumo, kad ateityje artimieji galėtų naudotis kriptovaliutų valdymais.

Žmonės, privačiai saugantys savo kriptovaliutas, banko seifuose kartu su atitinkamomis instrukcijomis gali palikti aparatines pinigines, be sėklų frazių.

Vartotojai taip pat gali susitarti pranešti šeimos nariams apie visas karštas pinigines, kurias gali turėti, kad ateityje būtų galima naudotis jų lėšomis..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me