Kas yra „Bytom“? Tiltas tarp fizinio ir skaitmeninio pasaulio

Prisimenu beveik prieš 30 metų, kai pirmą kartą patekau į internetą, kaip jis buvo visiškai decentralizuotas. Kiek tai pasikeitė per tuos tris dešimtmečius.

Šiandien mūsų internetą kontroliuoja nedidelė technologijų ir žiniasklaidos įmonių grupė, kuri valdo informacijos ir naujienų sklaidos ir vartojimo būdus..

Bet tai ne tik internetas. Mūsų fizinis pasaulis tapo labai panašus, nes keletas kompanijų kontroliavo tai, ką matome, skaitome, vartojame, ir beveik visus mūsų gyvenimo aspektus..

Augant „blockchain“ technologijai, atsirado ir nauja technologų grupė. Ši laisvai mąstanti grupė nori atsiimti žmonių kontrolę, naudodama decentralizuotą modelį, kuris palengvina informacijos dalijimąsi ir vartojimą, netrukdant centralizuotam vidutinio žmogaus.

„IQ Option“ prekybos kreditinė kortelė

Viena tokių grupių sukūrė Kinijos „blockchain“ kompaniją „Bytom“, žadėdama ateitį, kurioje realaus pasaulio atominį turtą galima laikyti ir prekiauti skaitmeniniame „blockchain“..

„Bytom“ komanda

Įkūrėjas „Bytom“ yra Changas Jia, kuris taip pat įkūrė 8BTC.com. Jis ilgą laiką buvo „blockchain“ advokatas ir agitavo skatinti supratimą ir supratimą apie „blockchain“ technologijas Kinijoje. Jis yra apdovanojimų pelnęs mokslinės fantastikos autorius ir buvo pačios pirmosios knygos kinų kalba apie „Bitcoin“, vadinamos „Bitcoin: A Real“, bendraautorius. Vis dėlto virtualus finansų pasaulis (2014).

„Bytom“ vienas iš įkūrėjų yra Duanas Xinxingas, šiuo metu vykdantis 8BTC.com vykdantįjį prezidentą ir buvęs didžiausios pasaulyje kriptovaliutų biržos „OKCoin“ viceprezidentas. Jis taip pat yra dviejų į „blockchain“ orientuotų knygų autorius Kinijoje.

„Bytom“ apžvalga

„Bytom“ monetų logotipas

Vaizdas per „Fotolia“

„Bytom“ yra „blockchain“ protokolas, kuriamas kaip tarpinė grandis, susiejanti apibendrintas „blockchain“ su specializuotomis „blockchain“. Tai pirmasis tokio pobūdžio projektas, todėl jis yra gana novatoriškas, nes juo siekiama prisitaikyti prie įvairių skaitmeninių ir atominių išteklių mainų..

Konkrečiai, „Bytom“ kuriama spręsti su turto valdymu susijusius klausimus – tiek skaitmeninį, tiek realųjį turtą, mažinant atotrūkį tarp virtualaus ir fizinio pasaulio..

„Bytom“ yra skirtas atsakyti į kai kuriuos kritinius klausimus, kurie taip pat gali būti svarbūs būsimiems „blockchain“ pokyčiams. Tarp klausimų, kuriuos „Bytom“ siekia išspręsti, yra šie:

  • Kokio tipo „blockchain“ reikia saugoti skaitmeninį turtą?
  • Kaip nustatyti fizinio ir skaitmeninio turto susiejimo santykį
  • Atitikties klausimo sprendimas
  • Kaip panaikinsime skaitmeninio ir fizinio atotrūkį, kad būtų galima efektyviai ir efektyviai valdyti turtą tiek grandinėje, tiek kitoje grandinėje. Pagrindinė „Bytom“ platformos funkcija turėtų būti „tiltas“, jungiantis skaitmeninį ir fiziniai pasauliai. Teoriškai tai bus pasiekta sukūrus decentralizuotą viešąją knygą, kurioje bus galima registruoti fizinį ir skaitmeninį turtą, o vėliau pirkti, parduoti ir mainyti. „Bytom“ komandos žodžiais:

„Bytom“ yra interaktyvus kelių baitų išteklių protokolas. Įvairių formų „Bytom Blockchain“ veikiantis nevienalytis baitų turtas (vietinė skaitmeninė valiuta, skaitmeninis turtas) ir atominis turtas (garantijos, vertybiniai popieriai, dividendai, obligacijos, žvalgybos informacija, prognozavimo informacija ir kita fiziniame pasaulyje egzistuojanti informacija) gali būti per „Bytom“ užregistravo, mainėsi, lošė ir dalyvavo kitose sudėtingesnėse ir sutartimis paremtose sąveikos operacijose. “

Sukurdamas tokį tiltą, „Bytom“ planuoja sukurti didžiausią pasaulyje viešą „blockchain“. Prijungęs tiek skaitmeninį, tiek fizinį turtą, blokų grandinė taip pat padidins „Bytom“ blokų grandinėje saugomo turto saugumą, likvidumą ir galiausiai vertę..

„Bytom“ funkcijos

„Bytom“ yra akivaizdžiai vienas iš technologiškesnių ir plačiau vykdomų didelio masto projektų, plėtojamų šiandien. Platforma kuriama su geromis suderinamumo funkcijomis, dirbanti kartu su „UTXO“ (nepanaudotų operacijų išvesties) modeliu, kurį jau naudoja „Bitcoin“.

Tai leidžia lygiagrečiai patikrinti operaciją, kuri užtikrina, kad nepanaudotus rezultatus vienu metu būtų galima cituoti tik vienu sandoriu. Tai išsprendžia dvigubų išlaidų problemą, su kuria visada reikia kovoti bet kuriame „blockchain“ projekte.

„Bytom“ protokolas taip pat leidžia tris atskirus sluoksnius:

  • Programų sluoksnis, patogus mobiliesiems ir kitiems terminalams, taip pat patogus kūrėjams kurti turto valdymo programas.
  • Sutarties sluoksnis, kuris naudoja genezės sutartį ir kontrolės sutartis, kad išleistų ir valdytų turtą, kartu leisdamas keisti operacijas ir užkirsti kelią Tiuringo aklavietei..
  • Duomenų perdavimo sluoksnis, skirtas turto išleidimui, išlaidoms, perdavimui ir kitoms sandorių detalėms spręsti.

Naudojant „bendro adreso formatą“, klientams teikiama gimtoji piniginė gali teikti paramą įvairiausioms valiutoms. Jis taip pat palaiko vieną privatų raktą, kad galėtumėte pasiekti ir atlikti operacijas su visomis palaikomomis piniginėje esančiomis valiutomis.

Sutarimas pasiekiamas naudojant „Proof of Work“ (PoW) protokolo mechanizmą, o „Bytom“ moneta bus suderinama su ASIC, kad kalnakasiai galėtų lengvai išminuoti ir patikrinti sandorius. Turtas, išleistas ir suskaitmenintas „Bytom“ blokų grandinėje, taip pat atskiria operacijos parašus nuo likusių tam tikros operacijos duomenų. Tai skamba panašiai kaip „Segregated Witness“ veikia „Bitcoin“, nors neaišku, ar komanda naudoja „Bitcoin SegWit“ kodą, ar jie sukūrė savo kodą.

Galiausiai iškyla tarpdalijinio turto pasidalijimo klausimas. „Bytom“ yra kuriamas tam, kad būtų galima sukurti mažesnes šonines grandines, susietas su pagrindine grandine. Šios šoninės grandinės gauna visas pagrindinės grandinės saugumo naudą, tačiau jas vis tiek galima sukurti, kad būtų galima visiškai kontroliuoti savo monetų ar žetonų išleidimą.

Yra keli projektai, dirbantys su panašiais sprendimais, įskaitant paties „Bitcoin“ šoninės grandinės sprendimą – „Lightning Network“. Akivaizdu, kad kūrėjai mano, kad tai reikalinga funkcija, tačiau įmonės dar neišreiškė pritarimo šoninės grandinės koncepcijai.

Išsami „Bytom“ žetono informacija

Vietinė „Bytom“ moneta (BTM) bus reikalinga norint atlikti operacijas tinkle. ICO buvo išleista 2017 m. Birželio / liepos mėn. ICO etape buvo išleista 67% viso tiekimo, o likę 33% buvo sulaikyti kaip kasybos atlygiai. Šiuo metu yra 1,407 milijardo monetų iš planuojamo 2,1 milijardo galimo tiekimo. Planuojama, kad per pirmuosius ketverius metus kalnakasiams bus prieinama 86,625 milijono monetų. Kasybos nauda kas ketverius metus sumažės perpus, kol bus išleista 2,1 milijardo monetų.

„Bytom“ labai gerai pasirodė per kriptovaliutų nuosmukį nuo 2017 m. Gruodžio mėn. Iki 2018 m. Balandžio mėn. Tiesą sakant, nuo 2018 m. Kovo 18 d. Iki 2018 m. Kovo 31 d. Monetos kaina beveik padvigubėjo.

Nuo to laiko jis išliko tame kovo pabaigos lygyje arba viršijo jį, todėl panašu, kad tai nebuvo „pump and dump“ schema. Deja, didžioji dalis projekto metu pateiktos informacijos yra kinų kalba, todėl man nepavyko nustatyti, ar yra pagrindinė kainų padidėjimo priežastis.

Apibendrinant

„Bytom“ yra labai įdomus ir ambicingas projektas. Tai taip pat atrodo būtina, tačiau ar tai įmanoma naudojant dabartines technologijas?

Į šį klausimą turės atsakyti „Bytom“ kūrėjai. „Bytom“ Baltas popierius spėja, kad ateinančioje „blockchain“ eroje viskas, kas turi vertę, bus suskaitmeninta ir perkelta į „blockchain“, kur bus galima saugoti, prekiauti, keistis, pirkti, parduoti, lošti ir manipuliuoti daugybe kitų būdų, daugiausia naudojant pažangias sutartis..

Nors galiu sutikti, kad galiausiai viskas bus skaitmeniniu būdu prieinama taip, kaip apibūdina „Bytom“, nesu tikras, ar pasaulis tam yra pasirengęs dabar. Tačiau jei kainų padidėjimas yra kokia nors nuoroda, kažkas yra labai įsitikinęs „Bytom“ projektu.

Galų gale jūs pats priimsite sprendimą dėl šio projekto perspektyvumo. Manau, kad didžiulis projekto dydis ir apimtis padidina riziką jau rizikingai arenai. Aš žengčiau atsargiai, nors nedidelis akcijų paketas gali būti neprotingas, jei „Bytom“ komanda įvykdys savo pažadus.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me