Kas yra „Huobi Token“ (HT): ar turėtumėte tai apsvarstyti?

Sekdama didesnio konkurento „Binance“ pėdomis, Huobi kriptovaliutų birža neseniai sukūrė savo žetoną, nes viena iš trijų didžiausių kriptovaliutų biržų visame pasaulyje (2018 m. Liepos mėn.) Tai gali būti labai naudinga mainams..

Žetono vertė buvo susieta su mainų rezultatais, bet ir su kitais veiksniais, tokiais kaip monetų tiekimas ir Huobi ekosistemos vidiniai veiksniai. Kol kas tai buvo sėkminga, tačiau ar tai bus gera ilgalaikė investicija?

„Binance Moneta“ (BNB) pasiekė beveik 1,5 mlrd. JAV dolerių rinkos viršutinę ribą, o mažesnės biržos „KuCoin“ (KCS) vertė padidėjo iki 300 mln. Taigi, ar „Huobi Token“ (HT) gali pakilti nuo dabartinės 160 milijonų dolerių vertės, kad atitiktų „KuCoin“, ar optimistiškiau – „Binance“ monetą?

Kai manote, kad HT vertė iš esmės yra susieta su biržos pelnu, kuris toliau auga kartu su prekybos apimtimis, nesvarbu, ar kriptovaliutos didėja, ar krinta, tai atrodo gera investicija.

Mainai yra ta sritis, kuri nėra labai susijusi su vienos monetos sėkme ar nesėkme. Kol kriptovaliutos išlieka prekiaujamu turtu (ir netikiu, kad jos išnyks), kriptovaliutų biržos ir toliau matys pelną.

Balsavimas & Apdovanojimai iš Huobi žetono

Vienas iš „Huobi Token“ laikymo privalumų yra galimybė dalyvauti „Huobi Autonomous Digital Asset Exchange“ (HADAX). Tai yra hibridinė birža, leidžianti jos vartotojams balsuoti dėl to, kurias monetas jie norėtų matyti sąraše.

HADAX balsavimas Huobi mieste

Visiškai naujas „Huobi“ biržos „HADAX Sub“ prekės ženklas. Šaltinis: Hadax

Tas balsavimas atliekamas su Huobi žetonais. „Huobi“ atlieka minimalų auditą, o tokios investicinės įmonės kaip „ZhenFund“ ir „Draper“ atlieka išsamų patikrinimą, siekdamos užtikrinti, kad projektai atitiktų minimalius kokybės standartus ir atitiktų visus galiojančius teisės aktus..

Vartotojai gauna naudos iš savo mėgstamų projektų įtraukimo į mainų platformą, tačiau gauna nemokamų monetų, jei projektas patenka į sąrašą. Tai skatina balsuoti.

Pagal vieną scenarijų projektas, kuriame siūlomi 5 nemokami žetonai, už kiekvieną gautą balsą prarandami, ir tol, kol projektas bus įtrauktas į sąrašą, rinkėjai gaus žetonus. Jei projektas nesugeba surinkti pakankamai balsų, kad būtų įtrauktas į sąrašą, žetonai gali būti grąžinti. Taigi, tai yra naudinga vartotojams, nesvarbu, koks rezultatas.

„Huobi“ sumažino prekybos mokesčius

Kalbant apie mokesčius, Huobi vadovaujasi kita schema nei „Binance“. „Binance“, kai tik turite BNB žetonų, turite teisę į prekybos mokesčio nuolaidas. Tačiau Huobi siūlo prenumeratos modelį su penkiais abonementų lygiais, o kiekviena pakopa siūlo mažesnius prekybos mokesčius.

Šiuo metu „Huobi“ turi 0,2% mokestį, o „Binance“ mokestis BNB turėtojams yra 0,1%. Tačiau turėdami 12 000 HT mėnesio abonementą, jūs pretenduojate į penktąją abonemento pakopą, kuri suteikia jums teisę į sumažintą 0,1% prekybos mokestį, kuris atitinka Binance mokestį. Daugiau galite perskaityti mūsų pilnoje „Binance“ apžvalgoje.

„Huobi VIP“ lygių mainai

„Huobi VIP“ lygiai prekybai

Iš pradžių gali atrodyti, kad „Binance“ turi geresnę įkainių struktūrą, tačiau „Binance“ pasiūlymas yra laikinas, o penktaisiais metais mokestis nebėra sumažintas, o „Binance“ mokesčiai atitinka „Huobi“ mokesčius.

Nors galite teigti, kad 12 000 HT yra daug mokėti už 50% sumažėjusius prekybos mokesčius, ir jūs būsite teisūs, jei aptarsite mažus investuotojus, turite prisiminti, kad „Huobi“ savo paslaugas teikia daugiau instituciniam investuotojui . Šiems dideliems investuotojams 0,1% prekybos mokesčių sutaupymas gali prilygti tūkstančiams dolerių per mėnesį.

Galimas Huobi žetono augimas

Du aukščiau paminėti naudojimo atvejai suteiks investuotojams rimtų priežasčių pirkti ir laikyti „HT“ žetoną, ir jie patys turėtų suteikti gerą žetono potencialą. Kaip ir bet kurio turto atveju, kainą galutinai nulems pasiūla ir paklausa. Žvelgiant į tokį turtą kaip „Huobi Token“, trys pagrindiniai paklausos veiksniai bus:

  1. Kiek institucinių investuotojų prisijungia prie „Huobi“ platformos
  2. Kiek prekybininkų tiki, kad HT vertė kils
  3. Investuotojų, norinčių prisijungti prie naujų projektų balsavimo turų, susidomėjimas

Visi šie paklausos veiksniai yra glaudžiai susiję su visomis kriptovaliutų rinkomis, o meškų rinka, kokia mes dabar patiriame, gali sulaikyti mainų žetonus, tokius kaip HT. Jei rinkos vėl juda sparčiau, tikėtina, kad kriptovaliutos bus labiau pritaikytos, o Huobi matys didesnį institucinių investuotojų susidomėjimą, kurie gali užsiregistruoti VIP prenumeratoms..

„Huobi Token“ privalumai

„Huobi Token“ privalumai

Kylanti rinka taip pat padės „airdrops“ atlygio programai, nes tai padidins konkurenciją, kad būtų įtraukta į HADAX. Dėl padidėjusios konkurencijos rinkėjams bus pasiūlyta didesnė nauda, ​​kuri savo ruožtu paskatins daugiau žmonių pirkti HT, kad jie galėtų balsuoti už projektus ir gauti nemokamus žetonus..

Pats Huobi taip pat palaikė HT kainą per savo atpirkimo programą. Kiekvieną ketvirtį „Huobi“ perka pirkimą, kai 20% valiutos keitimo pelno sunaudojama „Huobi“ žetonams įsigyti ir užrakinti juos Investuotojų apsaugos fonde. Tai mažina HT tiekimą, todėl likęs HT tampa vertingesnis.

Huobi žetonas ir kiti mainų žetonai

„Huobi“ nėra pirmasis mainų fondas, išleidęs savo žetoną. „Binance“ (BNB), „Bibox“ (BIX), „KuCoin“ (KCS) ir „Coss“ (COSS) taip pat išleido savo žetonus. Visiems trims šiems mainų ženklams pasisekė: „Binance“ žetonas pasiekė beveik 1,5 milijardo JAV dolerių rinkos ribą, o „KuCoin“ rinkos riba siekia 300 milijonų JAV dolerių, o „Bibox“ – iki 200 milijonų JAV dolerių. COSS vertinama vos 10 mln.

Priešingai, „Huobi Token“ rinkos riba jau yra 160 mln. Tai dvigubai viršija „Bibox“ vertę, ir mes galime įsivaizduoti, kad netrukus ji taip pat bus uždaryta „KuCoin“ rinkos kapitalizacijoje.

Palygintas „Huobi“ mainų žetonas

„Huobi Token“, palyginti su kitais „Exchange Token“ ženklais

Kiti gali būti susitarę, nes „Huobi Token“ mato apie 25% savo rinkos viršutinės ribos dienos apimtyje, o tai rodo, kad prekybos apimtis yra didelė. Priešingai, kitų monetų rinkos viršutinė riba yra mažesnė nei 10%, o „KuCoin“ atveju – mažiau nei 1%. Atrodo, kad investuotojus labiausiai domina mainų žetonai, kurie investuotojams moka tiesiogiai per oro lašus ir žetonų nudegimus, o ne mokėdami dividendus.

„Huobi“ turi dar vieną galimybę padidinti savo simbolinę vertę, ir tai daroma per rinkodaros pastangas. Kaip Pietų Korėjos mainai, dauguma pastangų buvo nukreipta į rinkodarą Azijoje, o daugelis europiečių, taip pat Šiaurės ir Pietų Amerikos gyventojai nežino, kad Huobi netgi turi žetoną. Jei ji padidins savo rinkodaros pastangas iki pasaulinio masto, ji galėtų pamatyti priėmimo lygį, artimą „Binance“ prieigos raktui.

Išvada

„Huobi“ žetonas rimtai žvelgia iš visų, kurie mano, kad kriptovaliutos yra čia, kad liktų. Jame yra daugybė naudojimo atvejų, kurie padėtų padidinti jo vertę, taip pat keli, kurie sumažina pasiūlą. Jis taip pat atrodo nepakankamai įvertintas, palyginti su kitais mainų žetonais, taip pat džiaugiasi dideliu populiarumu tarp prekybininkų.

Tai, kad jis yra gana nežinomas už Azijos ribų, taip pat veikia jos naudai ir gali pastebėti reikšmingą aukštyn, jei jis taps labiau žinomas visoje Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Tai būtų panašu į „Binance“ ir „KuCoin“ augimą, kai jie padidino savo rinkodarą ir paskleidė žinią apie savo monetas toliau.

Galiausiai manau, kad mainų monetas apskritai verta rimtai apsvarstyti. Kol tikite, kad kriptovaliutos niekur nedings, mainai yra visiškai prasmingi. Jie ir toliau uždirbs pelną, nesvarbu, kurios kriptovaliutos vyrauja. Vienintelis klausimas, ar mainai išliks, ir atrodo, kad „Huobi“ yra gerai pasirengusi ir toliau teikti savo paslaugas ilgai.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me