Kas yra kriptografinė piniginė? Kaip saugiai laikyti Bitcoin

>

Nukopijuokite geriausius pasaulyje prekybininkus kriptografija užsiregistruodamas „Shrimpy“. Tai lengviausias būdas prekiauti kaip profesionalas, valdyti portfelį ir sužinoti apie kriptovaliutas.

Investuotojai dažnai kalba apie skirtingas rizikos valdymo strategijas. Tačiau dažniausiai jie nepastebi kriptovaliutų piniginių, kaip bet kurios rizikos valdymo sistemos pagrindo, svarbos. Juk juose yra visas jūsų turtas ir be saugios piniginės jūs būtinai prarasite savo lėšas.

Kriptovaliutų piniginės yra įvairių formatų, kainų ir net dydžių. Nors ši veislė vartotojams siūlo rinktis įvairius produktus, rasti geriausią piniginę dažnai gali būti sudėtinga užduotis. Tačiau užtikrinti savo turtą nebūtinai sunku. Tiesą sakant, mes nusprendėme sukurti išsamų kriptovaliutų piniginių vadovą, kuris padės jums atlikti šią užduotį.

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip ekspertai pasirenka savo kriptovaliutų pinigines ir kokie piniginių tipai egzistuoja. Be to, mes pristatysime dvi geriausias aparatūros pinigines, skirtas maksimaliam saugumui.

Kaip „Bitcoin“ naudoja „Blockchain“

„Blockchain“ yra paskirstytos knygos technologija, bene paprasčiausias ir populiariausias pavyzdys. Pats DLT yra saugi įrašų sistema.

Kodėl svarbios kriptovaliutų piniginės?

Įsilaužėlių požiūriu, kriptovaliutų piniginė yra pirmasis atakos vektorius, kai reikia pavogti skaitmeninį turtą. Dabartiniame amžiuje įsilaužėliai turi ryškesnį pranašumą, palyginti su kibernetinio saugumo ekspertais, todėl labai sunku apsaugoti vartotojus nuo piktavališkų veiksmų.

Programinės įrangos kūrėjai turi nuolat atnaujinti savo produktus ir neabejotinai aptikti spragų, kad įsilaužėliai negalėtų pasiekti.

Atsižvelgiant į tai, kriptovaliutų investuotojai turi nuolat žinoti riziką, susijusią su įsilaužimu į sąskaitą ar piniginę. Šiandien nei mainai, nei asmeninės piniginės neparodė galimybės išvengti atakų. 2020 m. Kripto mainai patyrė daugybę įsilaužimų, įskaitant įvykį, kurio metu pavogė asmuo daugiau nei 200 milijonų dolerių iš „Kucoin“.

Be to, a nauja „CipherTrace“ ataskaita atskleidė, kad hakeriai šiais metais masiškai padidino savo aktyvumą dėl „DeFi“ pakilimo. „CipherTrace“ pažymi, kad decentralizuoti finansai sudaro 50% visos nulaužtos apimtys 2020 m., O protokolai įsilaužiami beveik kiekvieną savaitę.

Nors neįmanoma apsaugoti visos pramonės, kaip asmens, pakanka, kad apsaugotumėte savo lėšas, nustatydami griežtas saugumo priemones. Tai galite padaryti pasirinkę kriptovaliutos piniginę, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius ir situaciją. Nors sunku priimti teisingą sprendimą, tokie vadovai kaip šis gali smarkiai padėti jums pasirinkti geriausią kriptovaliutos piniginę.

Įsilaužėlis gali retai nusitaikyti į jūsų konkrečią piniginę, tačiau tai nereiškia, kad taip niekada negali atsitikti. Iš tikrųjų pastaraisiais metais vartotojai pranešė apie situacijas, kai įsilaužėliai galėjo naudotis tiek programinės, tiek aparatinės įrangos piniginėmis. Šioje sąskaitoje svarbu kuo greičiau apsaugoti savo turtą, laikantis tinkamų atsargumo priemonių.

Kaip skirstomos piniginės?

Prieš paaiškindami, kaip išsirinkti geriausią kriptografinę piniginę savo poreikiams, pirmiausia turime parodyti visus esamus kriptovaliutų piniginių tipus. Galų gale, kaip jūs galite pasirinkti tarp popierinės, programinės ar aparatinės piniginės, kai nežinote, kaip jie veikia?

Visos kriptovaliutos piniginės pirmiausia priskiriamos karštoms arba šaltoms piniginėms. Tai gali būti svarbiausias skirtumas, kai kalbama apie skaitmeninio turto saugojimo metodus. Bet koks skirtumas?

Karštos piniginės atstovauja piniginę, kuria naudojasi dauguma investuotojų. Jie yra unikalūs, nes visada yra prisijungę prie interneto, todėl įsilaužėliams lengviau pasiekti. Tačiau karštas pinigines lengva nustatyti ir prie jų visada galima prieiti su kuo mažiau sunkumų. Ko jiems trūksta saugumo, jie įgyja patogumo. Kaip jau tikriausiai galite atspėti, karštose piniginėse yra programinės įrangos piniginės, internetinės piniginės ir apsikeitimo sąskaitų piniginės.

Šaltos piniginės kita vertus, nėra prisijungę prie interneto. Jie dažnai būna fizine forma ir leidžia jums maksimaliai apsaugoti. Kadangi jos neprisijungę, šaltos piniginės siūlo geresnę kriptovaliutų laikymo alternatyvą, ypač jei jomis reguliariai neprekiaujate..

Karštųjų (programinių) piniginių tipai

Karštos piniginės dažnai vadinamos programinės įrangos piniginėmis, nes jos pateikiamos paraiškos forma. Kaip anksčiau atskleidėme, šios piniginės beveik visada yra prijungtos prie interneto. Populiariausi tipai yra interneto piniginės, stalinių kompiuterių piniginės ir mobiliosios piniginės.

Jei esate „DeFi“ prekybininkas, greičiausiai bendravote bent su viena interneto pinigine. MetaMask yra labai populiarus kriptovaliutų saugojimo variantas. Jį galima atsisiųsti kaip plėtinį daugumoje interneto naršyklių ir sukonfigūruoti taip pat, kaip ir įprastą piniginę.

„Metamask“ atveju atsarginės kopijos tikslais gausite 12 žodžių pradinę frazę ir slaptažodį, naudojamą prieigai prie piniginės. Tačiau ši karštų piniginių forma yra mažiausiai saugi galimybė, nes paprastas virusas gali sugadinti jūsų naršyklės piniginės plėtinį ir pasiekti jūsų paskyrą.

Stalinėse piniginėse yra populiarių parinkčių, tokių kaip „Electrum“, Išėjimas, „Bitcoin Core“, ir Atominė piniginė. Tai yra programos, kurias turite atsisiųsti ir įdiegti savo kompiuteryje. Stalinės piniginės informacija yra saugoma „wallet.dat“ faile, kuriame yra jūsų privatūs raktai.

Nors jie yra saugesni, palyginti su interneto piniginėmis, jie vis dar yra jautrūs atakoms. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad darbalaukio pinigines patogu naudoti. Mobiliosios piniginės yra labai panašios į stalinių kompiuterių pinigines, su vieninteliu skirtumu, kad jos įdiegtos jūsų išmaniajame telefone.

Šaltų (aparatinės) piniginių rūšys

Aparatinės įrangos kriptovaliutų piniginės yra fizinio elektroninio prietaiso, generuojančio jūsų viešuosius ir asmeninius raktus, pavidalu. Šie raktai saugomi pačioje piniginėje, kuri yra neprisijungusi. Saugumo ekspertai laiko aparatinės įrangos pinigines saugiausia kriptovaliutų laikymo galimybe.

Tačiau aparatinės piniginės problema yra ta, kad jos nėra patogios vartotojams. Be to, vartotojams kyla pavojus prarasti savo turtą, jei jie tinkamai neatnaujina savo programinės įrangos. Net aparatinės piniginės atveju buvo pranešimų apie įsilaužimus. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad įsilaužėlis turi turėti fizinę prieigą prie jūsų piniginės, kad ją nulaužtų.

Didžioji knyga ir Trezoras yra populiariausios aparatinės piniginės. Juos dažnai perka investuotojai, kurie siekia skaitmeninį turtą laikyti ilgą laiką, retai juos perkeldami. Kalbant vien apie saugumą, aparatinės piniginės yra patraukliausias pasirinkimas, kai reikia atbaidyti įsilaužėlius.

Kripto piniginės pasirinkimo pagrindai

Išsirinkti kriptovaliutos piniginę visai nėra sunku. Galų gale, vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, yra išanalizuoti savo poziciją ir sužinoti, kokia piniginė tinka jūsų situacijai ir poreikiams. Nors rimtesnis investuotojas gali žvelgti į aparatinės įrangos pinigines, pradedantysis gali būti tikras, kad darbalaukyje naudoja programinės įrangos piniginę

Jūs netgi galite sujungti kelių tipų pinigines, kad galėtumėte naudotis geriausiais abiem pasauliais ir mėgautis prieinamumu bei saugumu.

Pavyzdžiui, jei esate naujas vartotojas rinkoje ir tik kuriate tai suprasdamas pagrindines sąvokas ir terminus, gali būti protinga pasirinkti programinės įrangos piniginę darbalaukyje ar išmaniajame telefone. Tokiu atveju jūs sąveikausite su paprasta vartotojo sąsaja, kuri praktiškai padės jums atlikti visą procesą. Kol pasirinksite patikimą įmonę, jūsų lėšos greičiausiai išliks saugios.

Kita vertus, galbūt investavote nemažą pinigų sumą ir siekiate apsaugoti savo investicijas. Tokiu atveju būtų protinga įsigyti aparatinę piniginę, tokią kaip „Trezor“ ar „Ledger“. Jei taip pat norite aktyviai prekiauti, galite naudoti programinę piniginę laikinai saugoti dalį savo lėšų, kurias norite naudoti prekybos pozicijoms kurti. Banginiai dažnai naudoja šią techniką, kad nuolat pervestų turtą biržose ir už jos ribų, o didžiąją dalį savo lėšų laiko šaltoje piniginės saugojimo sistemoje..

Geriausios kriptovaliutos piniginės

Mes paaiškinome saugumą ir įsilaužėlius kaip pagrindines priežastis, dėl kurių rimčiau žiūrima į kriptovaliutų pinigines. Atsižvelgdami į tai, mes nusprendėme peržiūrėti dvi pagrindines aparatinės pinigines, kurios siūlo aukščiausią saugumą: „Trezor“ ir „Ledger“.

Trezoras

Trezoras yra Europoje įsikūrusi kriptovaliutos aparatinės piniginės gamintoja, siūlanti aukštos kokybės produktus. Šiuos produktus sudaro du modeliai: „Trezor One“ ir „Trezor Model T.“. Abi piniginės yra beveik neįmanoma nulaužti ir siūlo sąsają pradedantiesiems. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra prieigos tipas.

„Trezor One“ galima pasiekti per stalinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną. PIN kodą, slaptafrazės įrašą ir įrenginio atkūrimą galima pasiekti ir valdyti tik per stalinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus.

Kita vertus, prie „Trezor Model T“ galima naudotis per spalvotą jutiklinį ekraną. Tai daro modelį visiškai neprisijungus, nereikalaujant prieigos prie išorinio įrenginio.

Abu modeliai palaiko tūkstančius kriptovaliutų ir yra suderinami su įvairiomis programomis, įskaitant darbalaukio pinigines ir mainus. Aparatinės piniginės yra intuityvios ir jas galima susikurti tik per 10 minučių. „Trezor“ yra viena seniausių apatinių piniginių gamintojų, kurios gaminius naudoja didžiulė aparatinės piniginės savininkų bendruomenė.

„Trezor“ aparatinės piniginės gali būti itin saugios, tačiau saugumas kainuoja. „Trezor One“ kaina yra 59 USD, o „Trezor T“ – 159 USD.

Didžioji knyga

Didžioji knyga yra dar viena Europos piniginių gamintoja, kurianti aukščiausios kokybės kriptovaliutų aparatinės įrangos pinigines. Jų piniginėse yra sertifikuota saugi mikroschema, kurioje yra pasirinktinė OS, sukurta siekiant užtikrinti maksimalų saugumą ir apsaugą nuo įsilaužimų. Piniginė palaiko daugiau nei 1500 kriptovaliutų, kurias galima lengvai valdyti naudojant vietinę „Ledger Live“ programą arba išorinę piniginę.

Pasak bendrovės, „Ledger“ visame pasaulyje pardavė daugiau nei 1,5 milijono piniginių. Be to, jų piniginės yra vertinamos kaip geriausias pasirinkimas kriptovaliutoms laikyti ant šaltos piniginės.

Lyginant su „Trezor“, „Ledger“ produktai yra žymiai mažesni. Bendrovė siūlo dviejų tipų pinigines: „Ledger Nano S“ ir „Nano X“. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad „Nano X“ palaiko „Bluetooth“, kuris leidžia vartotojams greitai juos prijungti prie išmaniųjų įrenginių. Priešingu atveju, šios piniginės yra beveik vienodos ir yra pagrindinio USB nykščio įrenginio dydžio.

„Ledger Nano S“ kainuoja 59 USD, o „Bluetooth“ palaikoma „Ledger Nano X“ – 119 USD. Jei ieškote mažesnio į biudžetą orientuoto varianto, „Ledger“ gali būti jums tinkamesnis pasirinkimas. Kitu atveju galite nusipirkti „Trezor“ piniginę, jei norite naudoti šaltą piniginę, kurios nereikia prijungti prie išorinio įrenginio.

Nukopijuokite geriausius pasaulio prekybininkus

Šiuo metu yra tūkstančiai aktyvių prekybininkų, valdančių savo portfelį „Binance“. Šie prekybininkai yra vieni pažangiausių prekybininkų pramonėje.

Papildomi geri skaitiniai

Pasyvios kriptografijos investavimo strategijos pradedantiesiems

„Easy Cryptocurrency Arbitrage Trading Strategies“

„Bitcoin Price Live Ticker“ scenarijus (naudojant „Websockets“)

Kryptinio portfelio valdymo slenkstinis balansavimas

Kaip sukurti kripto indekso fondą

Mūsų socialinės prekybos platforma

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams ateiti ir sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Ačiū, kad užsukote!

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me