Kas yra „Lexera“ technologija? Hooplex.com apžvalga

Prisijunkite Hooplex.

Projektas labai įdomus. Be to, Hooplex Pats projektas yra tarptautinė sielos draugų bendruomenė, kurią vienija bendras tikslas, siekiant plėtoti ir populiarinti „Lexera“ technologiją. Štai kodėl tai veda prie laipsniško valiutų ir kriptovaliutų rinkų suvienijimo į vieną daugiavaliutę platformą. Technologija „Lexera“ padeda išspręsti šią problemą.

Skaitykite daugiau apie „Hooplex“ ir „Lexera Technology“ Čia

Dabar pakalbėkime apie pagrindinę technologiją, kurią siūlo Hooplex bendruomenė. „Lexera“ yra pagrindinė kelių valiutų technologija, leidžianti greitai atlikti be valiutų operacijas be valiutų ir konvertuoti populiariausius valiutų vienetus ir kriptovaliutas..

Sistema turi savo valiutą LXR, kuri nėra kriptografinė. Tai tik vidinio apmokėjimo vienetas platformoje.

Kriptovaliuta negalioja daugelio valiutų šerdyje dėl to, kad LXR yra tarpinis įrankis technologinėje sistemoje.

Kitaip tariant, jei norite atlikti kriptovaliutos ar „Fiat“ pervedimą, jums tiesiog reikia nusipirkti LXR platformoje, tada konvertuoti savo pinigus į LXR arba konvertuoti LXR į jums reikalingą valiutą.

Jei atvirai, mane nustebino tokia raida: pagrindas suteikia saugumą, o sandoris yra visiškai anonimiškas. Be to, nominalus monetų skaičius priklauso nuo operacijų skaičiaus šerdyje. Tai reiškia, kad „Lexera“ yra nauja blokų grandinės dimensija ir analogas.

Indėlių ir kreipimosi programa

„Hooplex“ gali pasiūlyti 6 skirtingas programas, kuriose kiekvienas gali padidinti savo kapitalą nuo 21% iki 33% per mėnesį. Tai galite padaryti vidine LXR valiuta arba Bitcoin ir Ethereum. Šiais laikais jis yra gana populiarus, nes galite gauti pajamų ne tik iš indėlio pelno, bet ir iš kriptovaliutų vertės augimo.

„Hooplex“ indėlis

„Hooplex“ indėlio informacija

Projektas turi siuntimą programa  su 7 lygiais ir 5 karjeros būsenomis. Be to, yra papildoma premija. Kiekvienas gali pakviesti žmones į savo investavimo platformą ir reklamuoti jų persiuntimo nuorodą naudodamas reklamines juostas, teksto skelbimus, socialinius tinklus, pasiuntinius ir kitais teisėtais būdais. Persiuntimo programa yra sukurta iki 7 lygių (7% -5% -3% -2% -1% -1% -1%) gylio ir turi 5 karjeros būsenas. Jų komanda prieš strategiją „Rezultatas&Vykdyti “, todėl jie nori sklandžiai padidinti projekto finansinį fondą ir tai paskatino šią partnerių programą.

Statistika

Stebėkime dabartinio projekto populiarumą, atsižvelgdami į jo lankytojų skaičių.

„Hooplex.com“ sulaukia apie 32 238 unikalių lankytojų ir 74 147 (2,30 vienam lankytojui) puslapio peržiūros per dieną, o tai turėtų uždirbti apie 176,49 USD per dieną iš pajamų iš reklamos. Numatoma svetainės vertė yra 73 446,37 USD.

„Hooplex“ statistika

Apsilankykite Hipestatas  norėdami pamatyti išsamią statistikos analizę.

Galite pastebėti, kad įmonė daug nuveikia vartotojų patogumui.

Įmonė jau dirba 7 mėnesius, per tą laiką ji įrodė savo efektyvų darbą. Projektas turi gerą reputaciją internete.

Socialinės žiniasklaidos analizė

„Hooplex“ yra labiausiai atstovaujama „Facebook“. Yra centrinė grupė anglų kalba, kuri daugiausia skelbia įmonės naujienas, pranešimus apie renginius ir pranešimus apie tai, kaip šie įvykiai vyko, taip pat vaizdo įrašus. Taip pat yra grupių kitomis kalbomis, priklausančioms šalims, kuriose dirba „Hooplex“ – Indonezijai, Brazilijai, Portugalijai ir kt. Kiek suprantu, šios grupės skelbia informaciją, susijusią būtent su šiais regionais ir regionų kalbomis. Kadangi įmonė save pozicionuoja kaip MLM projektą, šis požiūris yra teisingiausias. Rašydama apžvalgą pamačiau daug reklamos feisbuke.

Oficiali telegrama kanalą

Oficiali „Facebook“ grupė Hooplex

Oficialus „YouTube“ kanalas

Bendrovė turi daugybę vaizdo įrašų „YouTube“  apie įvykius ir instrukcijas, išverstas į skirtingas kalbas. Galite ieškoti „Hooplex“ savo interneto naršyklėje ir rasti daug apžvalgų bei vaizdo įrašų apie šį projektą.

Lyderių pokalbis: Telegrama

Ne taip seniai mūsų vadovai sukūrė bendrą pokalbį, kad pasidalintų patirtimi.

Išvada

Šiuo metu „Hooplex“ yra viena iš labiausiai besivystančių bendrovių šioje srityje. Per 7 mėnesius jis sėkmingai dirbo. Kaip žadėjo įmonės kryptis, projektas buvo pradėtas rudenį. Mes galime tai stebėti: daugelis žmonių kalba apie šį projektą visame pasaulyje. Dabar pats geriausias laikas pradėti dirbti su juo. O jei esate lyderis, įmonė jums pasiūlys specialias sąlygas ir visą finansinę bei rinkodaros paramą.

Rekomenduoju visiems prisijungti Hooplex. Priimk teisingą sprendimą ir gyvenk gerai!

Mokamo pranešimo spaudai paskelbimas šiame puslapyje neturėtų būti vertinamas kaip Monetų biuro pritarimas. Prieš investuodami lėšas į bet kurią įmonę ar paslaugą, skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me