Kas yra „Tomochain“? Išsamus TOMO žetonų pradedančiųjų vadovas

„Tomochain“ (TOMO) yra projektas, bandantis padėti išplėsti „Ethereum“ blokų grandinę – be abejonės, tai yra aktualus susirūpinimas, susidūrus su ankstesniu tinklo išsipūtimu..

Iš tikrųjų „Ethereum“ kūrėjų galvose mastelis buvo svarbiausias nuo „Crypto Kitties“ sulėtėjimo 2017 metų pabaigoje. Neseniai buvo paleista keletas projektų, kurie bando tai išspręsti – kiekvienas turi savo unikalų sprendimą.

Taigi, kuo skiriasi „Tomochain“ sprendimas?

Šioje „Tomochain“ apžvalgoje pateiksiu tai, ką turite žinoti apie projektą. Taip pat apžvelgsiu TOMO žetonų naudojimo atvejus ir ilgalaikį potencialą.

„TomoChain“ apžvalga

Be bandymo išspręsti žinomus „Ethereum“ blokų grandinės mastelio klausimus, TomoChain taip pat siekia išspręsti sąveikos klausimus.

Mastelio mastas apima daugybę susijusių problemų, įskaitant tinklo perkrovą, ilgą operacijų patvirtinimo laukimo laiką ir didelius sandorių mokesčius, kurie kyla kartu su šiomis problemomis. Sąveika reiškia „Ethereum“ gebėjimą susieti su kitomis blokinėmis grandinėmis, kad būtų užtikrinta kryžminė grandinės sąveika.

„Tomochain“ tinklo statistika

„Tomochain“ tinklo statistika. Vaizdas per „Tomochain“

Abu šie dalykai yra nepaprastai svarbūs, nes norint realizuoti jo trikdžius, blokiniai tinklai turės veikti masto mastu, ir jie turės turėti galimybę dirbti kartu. Viena iš pagrindinių „blockchain“ funkcijų, kurios amžinai pakeis pasaulio finansų sistemas, yra tai, kaip jos juda ir registruoja lėšas tarp sąskaitų.

Deja, net tokie dideli „blockchain“ projektai kaip „Ethereum“ gali apdoroti tik 15 operacijų per sekundę. Palyginkite tai su „Visa“ ar „Mastercard“, kur galima atlikti iki 6000 operacijų per sekundę.

„TomoChain“ siekia išspręsti mastelio problemą pasidalijimo ir akcijų balsavimo sprendimo būdu. Tai paskatino „Tomo“ blokų grandinę, kuri teikia iki 5000 operacijų per sekundę, 2 sekundžių operacijų kartus ir mažus operacijų mokesčius vartotojams. Pasiekus suskaidymą, kūrėjų komanda teigia, kad „TomoChain“ gali pasiekti 20–30 000 operacijų per sekundę.

„TomoChain“ pagrindinis tinklas

„TomoChain“ išleido savo maitinimo tinklą dar 2018 m. Gruodžio mėn., Ir jis padarė daug pakeitimų. Pakeitimai apėmė perėjimą prie nepriklausomos grandinės, masternodų pridėjimą ir balsavimo įrodymą (POSV).

Perėjimas prie masternodų pavertė TOMO kaldinama valiuta, o ne kasybos valiuta. Masternodai, kurių šiuo metu yra 150, naudojami kuriant ir tikrinant blokus, o už tai kompensuojama nukaldintu TOMO.

Pirmų dvejų metų kompensacija bus 250 TOMO už epochą (tai yra 900 blokų), padalyta tarp masternodų pagal pasirašytų blokų skaičių.

„Tomochain Blockchain“ apžvalga

Vizualus „Tomochain“ tinklo vaizdavimas. Vaizdas per Techninis dokumentas

Po tų pirmųjų dvejų metų pagrindinis atlygis bus padalintas tarp masternodo savininko (40 proc.), Visų balsavusiųjų už masternodą (50 proc.) Ir „TomoChain“ fondo (10 proc.)..

Per pirmuosius aštuonerius metus yra fiksuotas 100 milijonų TOMO tiekimas, o po pirmųjų aštuonerių metų dar 17 milijonų TOMO bus galima gauti už grupinius atlygius. Masternodų taryba taip pat gali balsuoti ir padidinti bendrą tiekimą iki 1 milijono TOMO kiekvienais metais.

Palyginti su „Ethereum“, TOMO mokesčiai yra tik 1% nuo mokesčių, mokamų už „Ethereum“ sandorius, o „TomoChain“ turi 2 sekundžių sandorius, palyginti su 15 sekundžių „Ethereum“ sandoriais..

Be to, „TomoChain“ jau gali pasiekti 2 000 operacijų per sekundę, o įvedus skaidymą, šis skaičius turėtų padidėti bent iki 20 000 operacijų per sekundę. „Ethereum“ šiuo metu apdoroja tik 15 operacijų per sekundę.

Apie „TomoChain Masternodes“

Jau minėjau masternodus anksčiau, ir jie yra labai svarbi TomoChain ekosistemos dalis. Paprasčiausiu lygmeniu jie yra ne kas kita, kaip serveriai, padedantys skaičiavimo galią tinklui pasirašyti blokus. Už šios paslaugos atlikimą masternodas gauna atlygį TOMO.

„TomoChain“ naudoja ne daugiau kaip 150 masternodų, o šie 150 masternodų naudoja POSV, kad pasiektų sutarimą. Norint paleisti „TomoChain“ masternodą, reikia keleto reikalavimų.

  1. Norėdami tapti „masternode“ kandidatu, pirmiausia turite įnešti 50 000 TOMO. Kandidatams leidžiama atsistatydinti, tačiau TOMO lieka užrakinta 1 296 000 blokų (30 dienų) po atsistatydinimo.
  2. Tapus kandidatu, kitas žingsnis norint tapti masternodu yra patekti į 150 balsavusių kandidatų per epochą.
  3. Jei pasirenkate pagrindinį kodą, gausite TOMO premijas proporcingai pasirašytų blokų skaičiui. „Masternodes“ taip pat planuojama gauti mokesčius iš „TomoX“ decentralizuotos biržos.

„Masternode“ turėjimas ne tik garantuoja „TomoChain“ atlygį, bet ir geriausias būdas palaikyti tinklą.

Tomochain epochos procesas

Epochos procesas „Tomochain“ tinkle. Vaizdas per „Technical Whitepaper“

Kalbant apie masternodus, bus gerai aptarti ir balsavimo įrodymo (POSV) bendro sutarimo modelį. Tai yra unikali „TomoChain“ funkcija, išskirianti projektą. Tai ne tik leidžia „blockchain“ veikti kaip suderinama su EVM, bet ir beveik visą operacijų laiką bei visą „masternode“ architektūrą.

Su POSV suinteresuotosios šalys gali balsuoti už 150 masternodų, kurias jie nori dalyvauti kuriant blokus. Tai reiškia, kad net jei blokų kūrimo aspektas yra centralizuotas, pagrindinius kodus galima lengvai balsuoti, jei jie neatstovauja suinteresuotųjų šalių interesams.

Po pirmųjų dvejų metų suinteresuotosios šalys taip pat gali gauti atlygį už bloką, jei pagrindinis rinkinys, už kurį balsavo, laimės ir taps patvirtinančiu mazgu.

„TomoChain“ valdymas

Valdymas yra didelis dalykas decentralizuotiems tinklams, todėl jo veikimui yra daugybė skirtingų būdų. Kai kurie teigė, kad „masternode“ tinklas yra geriausias būdas valdyti „blockchain“ tinklą, ir kuo platesnis masternodų tinklas, tuo geriau.

„TomoChain“ apima ne tik masternodų tinklą, bet ir leidžia suinteresuotosioms šalims balsuoti už pagrindinius kodus ir pasirinkti tuos, kuriuos jie nori patvirtinti mazgais.

Tai prieštarauja populiariam darbo įrodymo sutarimo mechanizmui, kuris atlygina tiems, kurie turi daugiausiai neapdorotų skaičiavimo galių, o tai lemia centralizuotas kasybos karteles ir monopolijas. Decentralizuotas masternode architektūros pobūdis leidžia visiems naudotis tinklo dalimi, ne tik tiems, kurie gali sau leisti galingą aparatūrą.

„Tomochain“ grandinių gamybos procesas

Grandinių gamyba „Tomochain“ su „Masternodes“. Vaizdas per „Tomochain“

Nors patvirtintojų yra tik 150 masternodų, tai nereiškia, kad šie 150 turi aukščiausią galią. Priešingai, nes juos galima išrinkti kas 900 epochų, o dėl laimėtų masternodų vietų visada vyksta griežtos varžybos.

Kad serveris išliktų pagrindinio mazgo tinklo dalimi, jis turi parodyti aktyvumą ir stabilumą. Jei masternodas yra neaktyvus arba nuolat nutraukia tinklą, netrukus jį pakeis stabilesnis ir patikimesnis masternodas. „TomoChain“ tinklas greitai vystosi ir juda greitai ir sklandžiai, kaip ir pati „blockchain“.

„PoW“ sistemoje kalnakasiai investuoja į techninę įrangą ir yra atskirti nuo tinklo, nes jie gali perjungti kasybą į bet kurią jiems patinkančią „PoW“ monetą. „TomoChain“ tinkle pagrindiniai kodai yra investuojami į žetonus, todėl jie tampa neatsiejama tinklo dalimi.

„TomoChain“ komanda

„TomoChain“ komandą sudaro 30 narių ir dauguma jų yra Singapūre, nors projektas taip pat turi biurus Vietname ir Japonijoje. „TomoChain“ generalinis direktorius yra Ilgas Vuongas, be to, kad buvo vienas iš „TomoChain“ įkūrėjų, jis taip pat anksčiau buvo sėkmingo NEM „blockchain“ projekto vadovas..

Be „Long Vuong“ yra dar trys įkūrėjai. Antrasis projekto įkūrėjas ir finansų direktorius yra Le Ho, turintis daugiau nei 10 metų investicijų ir finansų pramonėje. Anksčiau ji buvo BVIM vyresnioji investicijų vadovė ir buvusi HSC vertybinių popierių bendrovės Investicinės bankininkystės skyriaus direktorė.

„Tomochain“ komandos nariai

„Tomochain“ komandos nariai. Vaizdas per „Tomochain“

Kitas yra Son Nguyenas, projekto CTO ir patyręs bei pasiekęs technikos vadovas, buvęs inžinerijos direktorius, „Blockchain Developer“ grupės, kurioje yra daugiau nei 800 aktyvių narių, įkūrėjas. Galiausiai yra Tungas Hoangas, kuris yra „Tomo“ piniginės produktų vadovas. Jis taip pat yra patyręs „FullStack“ kūrėjas & Protingas sutarčių kūrėjas.

Be įkūrėjų grupės, yra atsidavusi, talentinga ir patyrusi kūrėjų grupė, kuri iki šiol sėkmingai įgyvendino projektą.

TOMO žetonas

„TOMO ICO“ vyko 2018 m. Kovo mėn. Nors viešasis išpardavimas buvo numatytas 20 dienų laikotarpiui, jis baigėsi vos per 1 dieną, nes komanda greitai įvykdė 8,5 mln. TOMO buvo sukurtas kaip ERC-20 prieigos raktas, tačiau perėjus prie savojo prieigos rakto 1: 1 principu, kai pagrindinis tinklas pradėjo veikti 2018 m. Gruodžio mėn..

Žetonai per ICO buvo parduoti už 0,25 USD. Tuo metu, kai žetonas buvo įtrauktas į sąrašą ir prekyba biržoje, jis jau viršijo 0,60 USD, nepaisant to, kad 2018 metai kriptovaliutų rinkoms buvo tokie blogi.

TOMO kainos efektyvumas

TOMO kainos efektyvumas. Vaizdas per CMC

Rinkos silpnumas lėmė, kad kitą mėnesį jis nukrito iki 0,40 USD, o tada žetonas pakilo. Nuo balandžio pradžios iki gegužės jis padidėjo ir liko virš 1 USD per visą gegužę po to, kai 2018 m. Balandžio 29 d. Pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 2,30 USD. Tada žetonas liko 2018 m. Sumažėjo greta platesnės rinkos ir pasiekė žemiausią lygį iš 0,1446134 USD 2018 m. gruodžio 8 d.

Nuo to laiko žetonas sėkmingai atsigavo ir nuo 2019 m. Liepos 12 d. Prekiauja 0,618541 USD. Tai yra puikus laimėjimas pradiniams investuotojams ir beveik teisus ten, kur buvo žetonas, kai jis pradėjo prekiauti..

TOMO prekyba & Piniginės

TOMO yra įtrauktas į keletą biržų, o didžiausia apyvarta yra „Hotbit“. Jis taip pat yra „Binance DEX“, „KuCoin“, „OceanEx“ ir „BitForex“.

„Hotbit“ turi daugiau nei 85% visos atviros rinkos apimties. Tai gali būti iššūkis, kai kalbama apie pagrindinę valiutų keitimo riziką. Jei kada nors iškyla „Hotbit“ problema, likvidumas smarkiai sumažės.

Tai pasakius, „TOMO“ yra priimtina „HotBit“ dienos apyvarta. Tai reiškia, kad galėsite įvykdyti daugumą įprasto dydžio užsakymų neslinkdami kainų.

Turėdami savo TOMO žetonus, tikriausiai norėsite juos pašalinti iš biržos. Mes visi žinome riziką, kylančią dėl centralizuotų valiutų įsilaužimų. Be to, „Hotbit“ nėra mūsų geriausių mainų sąraše.

Jei norite laikyti „TOMO“, turite tik kelis pasirinkimus. Yra „TomoChain“ išleista mobilioji piniginė, taip pat galite naudoti mobilųjį „TrustWallet“, nes jis palaiko TOMO. „Ledger“ aparatinė piniginė taip pat palaiko TOMO. Panašu, kad vis tiek galite naudoti „MyEtherWallet“ TOMO saugojimui.

„Tomochain“ plėtra

Niekas daugiau nekalba apie projekto būklę, pavyzdžiui, apie jų darbo su protokolu ir technologijomis kiekį.

Tai, žinoma, gali būti sunku nustatyti. Vis dėlto viena iš geriausių nykščio taisyklių, kurią naudoju, yra pažvelgti į jų viešąsias kodų saugyklas. Tai gali tiesiogiai parodyti kodo įsipareigojimus ir tokiu būdu tobulinimą.

Aš įšokau į „Tomochain GitHub“ norėdami geriau pažinti jų kodavimo veiklą. Žemiau esančiame paveikslėlyje kodas įpareigoja tris aktyviausius prisegtus saugyklas.

„Tomochain GitHub“

Kodas įsipareigoja pasirinktus grąžinimus per pastaruosius 12 mėnesių

Kaip matote, komanda labai aktyviai išstūmė kodą. Taip pat verta paminėti, kad jų „GitHub“ yra dar 66 kitos saugyklos, turinčios skirtingą veiklos lygį – įspūdingi dalykai.

Iš tiesų, tai yra daugiau veiklos, nei mačiau daugumoje kitų projektų, kurie yra panašiame jų vystymosi etape. Galbūt šis greitas vystymosi tempas bus prasmingas, kai žiūrėsime į platesnio projekto plano kontekstą.

„Tomochain“ gairės

„Tomochain“ yra gana išsamus plano puslapis tai suteikia jų vartotojams nuolat atnaujinamą informaciją apie tam tikrų vystymosi etapų pažangą.

Jie taip pat pritraukia naujausius „GitHub“ įsipareigojimus, apie kuriuos kalbėjome aukščiau. Pažvelgus žemiau, kairėje pusėje galite pamatyti atliktų etapų sąrašą, taip pat dešinėje vykdomų etapų sąrašą.

„Tomochain“ gairės

Tomochain gairių apžvalga

Iš tikrųjų tai tik momentinė nuotrauka ir galite slinkti žemyn jų gairių puslapyje, kad pamatytumėte, kiek tiksliai jie baigė ir šiuo metu dirba.

Keletas svarbiausių dalykų, prie kurių šiuo metu dirba komanda, yra šie:

  • „Tomox V0.1“: Tai yra decentralizuotas mainų protokolas, prie kurio dirba komanda. Tai bus pirmasis alfa leidimas, jame bus pateikiamas viso srauto decentralizuotas užsakymų sąrašas ir atitinkamas variklio vykdymas. Ji taip pat bus integruojama su „TomoDex“ ir „TomoRelayer“. Šiuo metu tai bus baigta 80% ir bus paskelbta per ateinančias kelias savaites.
  • „Tomomaster v2.0.0“: Jie taip pat planuoja išleisti savo grafinio vartotojo sąsajos, skirtos pagrindinio būdo balsavimui / valdymui, atnaujinimą. Tai dar nepradėta, nes pažanga vis dar siekia 0%.
  • „TomoX SDK“ 1.0.0: Tai yra programinės įrangos kūrimo rinkinys, kuris leis kūrėjams naudotis savo decentralizuotais mainais. Darbai dar nepradėti.
  • „TomoIssuer“ v1.0.0: Tai yra „Mokestis už bet kokius ženklus“ registracijos DApp. Kai kurios naujausios funkcijos apima TRC-21 žetonų išdavimą, taikymą prie žetonų sąrašo ir žetonų taikymą „TomoZ“.

Taigi, kaip jūs galite pamatyti gana daug, kad tikėtumėtės ateinančiais metais iš „Tomochain“ kūrėjų. Jei norite neatsilikti nuo jų naujausių naujinių, galite sekti jų naujienas oficialus tinklaraštis.

Išvada

„TomoChain“ iki šiol buvo sėkmingai paleistas, o „mainnet“ paleidimas buvo sėkmingas ir įspūdingas. Atrodo, kad komanda turi aiškią viziją ir kryptį, kuri turėtų nuvesti juos į ateitį.

TOMO žetono vertės atsigavimas taip pat yra įspūdingas, turint omenyje, kad 2019 m. Ralis iki šiol pirmiausia buvo „Bitcoin“ ralis, ir daugelis altcoinų stengėsi neatsilikti. Šis atsigavimas taip pat įvyko be TOMO įtraukimo į bet kurią iš geriausių biržų, išskyrus „KuCoin“.

Tikroji šio „blockchain“ sėkmė bus tada, kai jie įgyvendins smulkinimą. Jei jie gali tai greitai pasiekti, jie turėtų lengvai atsidurti „blockchain“ revoliucijos priešakyje.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Atsakomybės apribojimas: tai rašytojo nuomonė ir neturėtų būti laikoma patarimu investuoti. Skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me