Keli portfeliai: kriptovaliutos keitimo fondų segmentavimas [Feature Release]

>

„Shrimpy“ komanda džiaugiasi galėdama pranešti apie didžiausius iki šiol pasirodžiusius mūsų leidinius! Tai yra funkcija, leidžianti segmentuoti savo fondus į kelis portfelius ir valdyti kiekvieną portfelį atskirai.

Iki šiol „Shrimpy“ vartotojai galėjo valdyti visus savo fondus tik kiekvienoje biržoje kaip vieną portfelį. Tai reiškia, kad jei susiesite valiutos sąskaitą, „Shrimpy“ valdys 100% šių lėšų, tarsi jie visi būtų viename portfelyje.

Dabar viskas keičiasi.

Po didelių pastangų sukurti paprasčiausią, bet patikimą platformą, skirtą keliems individualiems portfeliams paskirstyti, didžiuojamės galėdami pranešti, kad „Krevečių portfeliai“ pradedami diegti..

Pastaba: Yra daug pakeitimų. Mes padarėme viską, kad „Shrimpy“ funkcionalumas išliktų tas pats žmonėms, kurie nenori naudoti naujų funkcijų, tačiau vis tiek rekomenduojame visiems perskaityti visą šį tinklaraščio įrašą, kad įsitikintumėte, jog supratote, kas pasikeitė naudojant „Shrimpy“..

Ką tai reiškia?

Norėdami pradėti, tai reiškia, kad yra keletas naujų funkcijų, dizaino atnaujinimų ir pakeitimų, kurie turės įtakos „Shrimpy“ naudojimui. Mes labai rekomenduojame visiems skirti laiko perskaityti visą šį straipsnį, kad būtumėte susipažinę su pakeitimais.

Gerai, pradėkime!

Numatytasis portfelis

Siekdami išlaikyti kuo daugiau funkcionalumo, įdiegėme vadinamąjį „numatytąjį aplanką“. Šis portfelis automatiškai sukuriamas visiems vartotojams, kai jie susieja mainų sąskaitą. Į šį numatytąjį portfelį patenka visi jūsų pinigai, kai į savo mainų sąskaitą įnešate naujų lėšų. Čia taip pat pašalinamos lėšos, jei atsiimate iš savo mainų sąskaitos. (Pastaba: jei atsiimsite daugiau lėšų, nei turite numatytajame fonde, „Shrimpy“ grąžins lėšas iš kitų portfelių)

Jei nenorite naudoti naujos portfelio funkcijos, tiesiog naudokite numatytąjį portfelį kaip vienintelį savo portfelį, o „Shrimpy“ iš esmės ir toliau veiks visiškai taip pat, kaip visada. Tu nereikia reikia naudoti naujas kelių portfelio funkcijas, jei nenorite.

Pastaba: Numatytuosius aplankus galima pakeisti einant į „Tvarkyti aplankus“, pasirinkus naują aplanką, kuriame norite būti numatytasis, tada spustelėję nustatymų (krumpliaračio) piktogramą, tada pažymėdami laukelį „Numatytasis portfelis“.

Naujo portfelio kūrimas

Naudodamiesi prietaisų skydelio mygtuku „Tvarkyti aplankus“ galite bet kada sukurti naują portfelį. Spustelėjus šį mygtuką, atsidarys dialogo langas, kuriame galėsite kurti, redaguoti ir tvarkyti savo portfelius.

Šis dialogo langas taip pat leidžia pasirinkti numatytąjį portfelį, taip pat leidžia pervesti lėšas tarp kiekvieno portfelio.

Nepamirškite kiekvienam savo portfeliui suteikti unikalų pavadinimą, būdingą tam, kas įprasmina kiekvieną portfelį. Tokiu būdu jūs visada galite lengvai identifikuoti portfelį.

Pastaba: Portfelius galima pavadinti einant į „Tvarkyti aplankus“, pasirinkus norimą pavadinti aplanką, spustelėjus nustatymų (krumpliaračio) piktogramą, tada spustelėjus pieštuką, kad redaguotumėte pavadinimą.

Pervesti lėšas

Norėdami perkelti turtą iš „numatytojo portfelio“ į kitus sukurtus portfelius, pridėjome funkciją „Lėšų pervedimas“. Ši funkcija yra NE prekyba biržoje. Tai reiškia, kad kai jūs pervedate lėšas iš vieno portfelio į kitą, mes net nesakome biržai. Visa ši apskaita tvarkoma „Shrimpy“ serveriuose. (Prašome žinoti, kaip dolerio ir kainos vidurkinimo strategijos veikia pervedant lėšas. Tai aptariama toliau. Trumpai tariant, pervedus lėšas į portfelį, kuriame įgalinta DCA, greičiausiai bus prekiaujama)

Lėšas galima pervesti į portfelį arba iš jo, pasirinkus mygtuką „Tvarkyti portfelius“ informacijos suvestinės viršuje arba šalia kiekvieno portfelio esantį mygtuką „Pervesti lėšas“..

Keli aplankai

Dabar vartotojai gali sukurti kelis portfelius. Kiekvieną portfelį „Shrimpy“ valdo atskirai, todėl kiekvienam portfeliui gali būti taikomos skirtingos strategijos. Tai reiškia, kad jei turite 4 skirtingus portfelius, kiekvienam iš šių portfelių galite įgyvendinti skirtingą strategiją. Kiekviename iš šių aplankų taip pat galite sekti skirtingą lyderį.

Pastaba: Kiekvienai valiutos sąskaitai galima sukurti tik 5 portfelius. Jei bandysite sukurti daugiau nei 5 portfelius, „Shrimpy“ jus sustabdys.

Socialiniai lyderiai

Socialiniai portfeliai pasikeitė keliais nedideliais būdais. Kadangi dabar lyderiai gali turėti kelis portfelius, turėjome gerai apgalvoti, ką tai reiškia sekėjams.

Vadovo profilio puslapyje dabar galėsite pamatyti visus jų portfelius. Kiekvieną iš šių aplankų galite sekti atskirai. Tokiu būdu lyderiai gali įgyvendinti kelias strategijas, o jūs galite vadovautis tuo, ką pasirinkote.

Turėkite omenyje, kad lyderiai gali nenorėti, kad žmonės laikytųsi visų savo portfelių. Rekomenduojame bendrauti su lyderiais, kad įsitikintumėte, jog esate suderinti su jų portfelio strategija. Kol ir toliau renkame vadovų atsiliepimus, gali būti keletas pakeitimų, kaip mes leidžiame lyderiams kontroliuoti savo socialinius profilius.

Automatika

Skirtuką „Portfelis“ pervadinome į „Automatika“. Kadangi dabar leidžiame kurti kelis portfelius, nemanome, kad žodis „Portfelis“ tinka skirtukui, kuriame kuriate savo strategijas. Pačios strategijos nėra jūsų portfelis, mes matome faktinius jūsų informacijos suvestinėje rodomus fondus kaip jūsų portfelius.

Judėdami į priekį, jūsų informacijos suvestinėje segmentuotus fondus vadinsime „portfeliais“. Pavyzdys: Jei informacijos suvestinėje padalinsite savo lėšas į 4 unikalius finansavimo fondus, kiekvieną iš šių skirtingų segmentų vadinsime „portfeliu“..

Kadangi dabar informacijos skyriuje žodis „portfeliai“ bus rezervuotas segmentuotoms lėšoms, skirtuko, kuriame vartotojai kuria strategijas, reikia naujo žodžio. Po daugelio svarstymų priėjome žodį „Automatika“.

Šį žodį pasirinkome todėl, kad jis yra itin specifinis. Šiame skirtuke įvestos konfigūracijos bus jūsų portfelio automatizavimo taisyklės. Nors mes laikėme žodį „Strategija“, apibūdinant šio skirtuko funkciją jis atrodė mažiau konkretus. Mes taip pat planuojame keletą įdomių leidimų ateityje, dėl kurių žodis „Strategija“ gali būti painus.

Kai norite pradėti automatizuoti portfelį, tiesiog sukursite automatiką skirtuke „Automatika“ ir spustelėkite „Pradėti automatizavimą“. Iššokantis langas paragins jus pasirinkti portfelius, kuriuos norite automatizuoti. Galite pasirinkti vieną arba kelis portfelius.

Pastaba: Anksčiau „Shrimpy“ privertė vartotojus visada pritaikyti savo portfeliui automatiką. Tai reiškė, kad mes niekada neleidome jums tiesiog išjungti automatikos. Vietoj to turėjote įjungti kitą automatiką.

Šis elgesys pasikeitė. Dabar galite pašalinti automatiką iš portfelio, todėl prie portfelio neturite jokios automatikos. Kai portfelis neturi automatikos, „Shrimpy“ nevers prekybos, kad automatizuotų tą portfelį.

Yra keletas vietų, kur „Shrimpy“ parodys, kokia automatika pritvirtinta prie kiekvieno portfelio. Pirmoji vieta yra prietaisų skydelyje. Šalia kiekvieno portfelio galite pamatyti nuorodą į automatiką, kuri šiuo metu yra aktyvi tam portfeliui. Spustelėję šią nuorodą būsite nukreipti tiesiai į atitinkamą automatiką skirtuke „Automatika“.

Kitos vietos, kuriose galite pamatyti, kokia automatika šiuo metu yra aktyvi portfelyje, yra skirtuke „Automatika“. Kiekviena automatika turės portfelius, kurie naudoja automatiką, pateiktą viršutiniame kairiajame kampe. Skirtuke „Automatika“ dešinėje pusėje yra automatikos sąrašas, kuriame yra portfeliai, kuriuos automatizuoja kiekviena automatika. Aktyvios automatikos turės žalią varnelę.

Pusiausvyros atstatymas

Dabar atliekamas kiekvieno balanso subalansavimas. Tai reiškia, kad vienu metu galite subalansuoti kelis portfelius. Viename portfelyje indekso pusiausvyra gali būti subalansuota, o kitas gali naudoti periodišką pusiausvyros automatizavimą tolygiai paskirstytam turtui. Galimas bet koks portfelių ir strategijų derinys.

Informacijos suvestinėje taip pat išskyrėme mygtukus „Rebalance Now“. Tai leidžia jums konkrečiai pasirinkti, kurį portfelį norite subalansuoti.

Atkreipkite dėmesį, kad yra dvi skirtingos nuomonės. Yra suvestinis rodinys, kuriame rodomas bendras visų jūsų portfelių turtas, ir yra „portfelio“ arba „individualaus“ rodinys, rodantis kiekvieną atskirą portfelį.

Apibendrintas vaizdas yra kairėje esanti piktograma, o individualus rodinys yra dešinėje.

Pirminis leidimas neleis subalansuoti subalansuoto balanso. Tai reiškia, kad neleisime jums iš naujo subalansuoti kelių portfelių vienu metu, spustelėjus mygtuką „Subalansuoti dabar“ bendrame „Shrimpy“ informacijos suvestinės rodinyje. Tačiau tai greičiausiai bus įtraukta į būsimą leidimą.

Juodieji sąrašai

Dabar, kai galite turėti portfelius be strategijų, supratome, kad juodieji sąrašai nebereikalingi.

Užuot įtraukę juodąjį sąrašą, vartotojai dabar turėtų pasikliauti kelių portfelių paskirstymu atskiriems fondams, kurių neturėtų būti automatizuota naudojant „Shrimpy“. Tokiu būdu funkcionalumas išlieka toks pat, kaip įtraukimas į juodąjį sąrašą (kur „Shrimpy“ nelies šio turto), tačiau užuot liepę juos įtraukti į juodąjį sąrašą, jie bus perkelti į portfelį, kuriame nėra strategijos.

Juodojo sąrašo funkcija pašalinta.

Klientai, kurie anksčiau turėjo į juodąjį sąrašą įtraukto turto, savo prietaisų skydelyje matys du atskirus portfelius. Viename portfelyje yra visas į juodąjį sąrašą įtrauktas turtas, o kitame – turtas, kuris nebuvo įtrauktas į juodąjį sąrašą.

Portfelis, į kurį įtrauktas į juodąjį sąrašą įtrauktas turtas, neturės susietos automatikos. Tačiau antrame portfelyje su turtu, kuris nebuvo įtrauktas į juodąjį sąrašą, bus pridėta automatika, kuri automatizuos portfelį.

Į juodąjį sąrašą įtrauktas turtas bus įtrauktas į numatytąjį portfelį. Norint valdyti į juodąjį sąrašą įtrauktą turtą, rekomenduojame naudoti naujas funkcijas, norint pervesti lėšas iš vieno portfelio į kitą.

Dizaino pakeitimai

Be funkcionalumo pakeitimų, mes taip pat atnaujiname keletą dizaino komponentų „Shrimpy“. Tikimės, kad tai pagerins naršymo „Shrimpy“ patirtį ir suteiks programai naują pojūtį.

Automatikos puslapis

Galite pastebėti, kad mes visiškai pertvarkėme skirtuką „Automatika“ (anksčiau žinomą kaip „Portfelio“ skirtukas). Buvo kelios pagrindinės šio pertvarkymo priežastys.

  1. Nustatėme, kad paspaudimų, kurių prireikė norint atnaujinti ar pakeisti strategiją, skaičius buvo labai nepatogus.

  2. Keli išsaugojimo mygtukai, išsibarstę visame puslapyje, buvo nepatogūs ir sudėtingi.

  3. Norint perjungti portfelius, reikėjo grįžti į puslapį, kuriame buvo rodomi visi portfeliai, ir pasirinkti kitą portfelį. Šie puslapių perjungimai buvo nepatogūs.

Visų pirma, „Shrimpy“ turėtų būti paprasta. Tai turėtų būti greitai pritaikoma jūsų strategija ir reikalinga kuo mažiau paspaudimų.

Prieš šį naujinimą vartotojai turės pereiti kelis puslapius ir paspaudimų sąrašą, kad pakeistų ar nustatytų automatiką.

Dabar mes visiškai pašalinome puslapį, kuriame išvardyti jūsų portfeliai. Vietoj to, jūs pastebėsite, kad dešinėje ekrano pusėje yra sąrašas, kuriame pateikiamos jūsų automatikos. Tai leidžia jums akimirksniu pamatyti savo aktyvias automatikas (pažymėtas žaliąja varnele), taip pat akimirksniu spustelėti kitas automatikas, niekada neišeinant iš puslapio.

„Shrimpy“ anksčiau turėjo WAY per daug išsaugojimo mygtukų. Beveik kiekvienas nustatymas turėjo savo išsaugojimo mygtuką. Tai padarė nereikalingą sudėtingų parametrų pridėjimo ir savo portfelio atnaujinimo procesą. Dabar sujungėme kiekvieną išsaugojimo mygtuką į vieną išsaugojimo mygtuką, kuris išsaugos jūsų visą automatikos strategiją. Tai smarkiai sumažina dalykų, kuriuos reikia išsaugoti kuriant ar atnaujinant strategiją, skaičių.

Kadangi pašalinome puslapį, kuriame rodėme visus jūsų portfelius, dabar galite sukurti naujų automatizacijų pasirinkdami mygtuką „+“ dešinės šoninės juostos viršuje, kur galite pamatyti visas savo automatikas. Tai pristatys naują tuščią automatiką, kurioje galėsite sukurti naują automatikos strategiją.

Socialinių lyderių puslapiai

Socialinių tinklų lyderių puslapiai buvo atnaujinti, kad sekėjai galėtų pamatyti visus portfelius, kuriuos tvarko lyderis. Tokiu būdu sekėjai gali greitai naršyti skirtingus aplankus ir sekti norimus.

Be šio atnaujinimo, socialinių lyderių kortelės (lyderių lentoje) nėra būdingos vienam portfeliui. Lyderio kortelėje rodoma statistika yra apibendrinta visų portfelių statistika. Toks elgesys buvo nuspręstas, nes norėjome, kad lyderio kortos reprezentuotų visą lyderį, o ne tik vieną lyderio pasirinktą portfelį.

Turto šoninė juosta

Turto šoninė juosta buvo atnaujinta, kad joje būtų apibendrinta visų jūsų portfelių statistika. Tai reiškia, kad jei turite 5 skirtingus portfelius, bendra portfelio statistika bus rodoma šioje šoninėje juostoje.

Vienas iš pavyzdžių yra konkretaus turto „išėjimo“ ir „įėjimo“ kainos. Vietoj to, kad kiekvienai biržai ši vertė būtų individuali, mes nusprendėme tai vertinti kaip bendrą statistiką, kuri sujungia visų jūsų portfelių išėjimo ir įvedimo kainas..

Priežastis, dėl kurios priėmėme, yra ta, kad manome, kad tai būtų pernelyg painu, jei spustelėsite informacijos suvestinę, o šoninė juosta pasikeis pagal jūsų pasirinktą portfelį.

Veiksmo mygtukai

Istoriškai „Shrimpy“ raudonais mygtukais nurodė pagrindinius veiksmus, kuriuos galite atlikti kiekviename puslapyje. Šiame naujausiame leidime eksperimentuojame su nauju mėlynos spalvos mygtuku. Šie šaltesnių spalvų tonai skirti tam, kad „Shrimpy“ būtų patogiau naršyti ir peržiūrėti.

Paprastai mes stengėmės laikytis tik vieno veiksmo mygtuko kiekviename puslapyje. Siekiama atkreipti jūsų dėmesį į pirmąjį arba svarbiausią veiksmą, kurį galite atlikti kiekviename puslapyje.

Paskirstymo barai

Informacijos suvestinės ir automatikos puslapiuose paskirstymo juostos pakeistos į tą pačią mėlyną spalvą kaip ir veiksmų mygtukai. Tikimės, kad dėl to šie puslapiai bus ne tokie griežti ir bus suteikta nauja „Shrimpy“ išvaizda.

Skirstymo puslapyje esantys slankikliai taip pat buvo atnaujinti, kad atrodytų švelniai.

Kiti pakeitimai

Be šių didelių pakeitimų ir dizaino atnaujinimų, šiame leidime yra papildomų nedidelių pakeitimų, kurie buvo sukurti siekiant pagerinti „Shrimpy“ patirtį.

Optimizuotas atgalinis bandymas

Tradiciškai „backtest“ įrankis nemodeliavo jokių optimizacijų, naudojamų tikrame „Shrimpy“ balansavimo variklyje. Tai apima mokesčio optimizavimo galimybę, kuri paprastai naudojama portfelio automatizavimui.

Su šiuo leidimu visi dabar gali patikrinti portfelius naudodami „mokesčių optimizavimo“ nustatymą. Tai parodys tiksliau, kaip „Shrimpy“ veiks per ilgą laiką.

Patobulintas našumo stebėjimas

Kad galėtume leisti vartotojams segmentuoti savo lėšas į kelis portfelius, turėjome užtikrinti, kad „Shrimpy“ tiksliai stebėtų kiekvieną atskirą portfelio pasikeitimą iki „Satoshi“. Norėdami įvykdyti šią misiją, mes toliau plėtėme savo galimybes stebėdami sandorius, stebėdami jūsų lėšas ir tvarkydami savo portfelį kiekviename žingsnyje..

Socialinio lyderio kortelės pakeitimai

Nedidelis socialinių lyderių kortelių atnaujinimas apima aiškesnį mainų, kuriuos šiuo metu lyderis naudoja savo automatizavimui, pavadinimą. Anksčiau „Shrimpy“ rodė tik logotipą. Tačiau vėliau supratome, kad kilo painiava dėl tokių mainų kaip „Bittrex“, kuri palaiko „Bittrex“ ir „Bittrex Global“. Šios dvi biržos palaiko skirtingą turtą, todėl „Bittrex“ vartotojai negali sekti „Bittrex Global“ lyderių ir atvirkščiai.

Be to, kad pridėjome mainų pavadinimą, mes taip pat pašalinome galimybę pamėgti lyderį iš socialinių lyderių lentos. Dabar turėsite įtraukti mėgstamą lyderį iš lyderio profilio puslapio. Naujas mėgstamiausių mygtukas yra viršutiniame dešiniajame lyderio puslapio kampe.

Mėgstamiausi lyderiai vis tiek turės žvaigždę savo lyderio lentos kortelėje ir plukdys ant jūsų lyderio lentos viršaus, todėl jūs vis tiek galėsite lengvai identifikuoti vadovus, kuriuos stebite.

Portfelio istorija

„Shrimpy“ vartotojai, valdantys kelis portfelius vienoje mainų paskyroje, istorijos puslapio viršuje matys išskleidžiamąjį meniu, kuris naudojamas norimam peržiūrėti aplankui pasirinkti. Perėjimas prie skirtingų portfelių užtruks šiek tiek laiko. Geriau suprasdami, kaip žmonės sąveikauja su istorijos skirtuku, pakoreguosime, kaip naudojamas šis išskleidžiamasis meniu.

Paskirstyti iš likučių

Yra atvejų, kai galbūt norėsite sukurti portfelį iš turimo turto, kurį turite biržoje. Užuot specialiai pridėję kiekvieną turtą, kurį jau turite biržoje, ir bandydami apskaičiuoti kiekvieno paskirstymą procentais, mes pridėjome funkciją, kad automatizuotume šį procesą.

Kai spustelėsite „+“, kad sukurtumėte naują automatiką, pamatysite šį rodinį.

Šiame etape galite spustelėti mygtuką „Paskirstyti iš likučių“, kad greitai užpildytumėte automatiką turtu, kurį šiuo metu turite biržoje..

Pastaba: jei netyčia spustelėsite šį mygtuką ir nuspręsite, kad nenorite naudoti tų paskirstymų, visada galite „ATMETTI“ savo pakeitimus.

Socialinio lyderio istorija

Taip pat pasikeitė mygtukas pamatyti socialinio lyderio istoriją. Piktograma dabar yra šalia vadovo informacijos suvestinės mygtuko „Pradėti automatizavimą“. Aukščiau esančiame paveikslėlyje istorijos piktograma yra kairiajame kairiajame kampe su laikrodžiu.

Pasirinkus šį mygtuką, lyderio istorija atsidarys šoninėje juostoje, kurioje galėsite naršyti jų prekybos, paskirstymo ir strategijos istoriją.

Pastaba: viduryje esanti piktograma yra „backtesting“ mygtukas, o dešinė piktograma nukopijuos šį portfelį iš lyderio ir pridės jį į skirtuką „Automatika“.

Automatizuotas gaivinimas

Per pastaruosius dvejus metus viena iš labiausiai prašomų funkcijų buvo patobulinti „Shrimpy“ automatinį duomenų atnaujinimo būdą. Džiaugiamės galėdami pasakyti, kad „Shrimpy“ dabar automatiškai atnaujins informacijos suvestinės duomenis kas 1 minutę. Tai reiškia, kad galite palikti „Shrimpy“ atvirą, kad galėtumėte nuolat gauti savo portfelio naujinius.

Sukurkite kelis to paties turto šaldymo likučius. Pavadinkite juos atitinkamai

Pastaba: vis dar yra „Shrimpy“ elementų, kurie neatnaujinami automatiškai. Istorijos skirtukas yra vienas pavyzdžių. Jei pastebite tai, kas gali būti pasenę, vis tiek rekomenduojame atsigaivinti.

Pridėkite kelis elementus šaltam saugojimui

Šiame leidime yra keli nedideli pakeitimai, kaip kursite ir tvarkysite šaldymo įrenginių likučius. Užuot leidusi tik vieną šaltojo saugojimo balansą kiekvienam jūsų mainų sąskaitos turtui, „Shrimpy“ dabar leidžia prie kiekvieno portfelio prijungti neribotą skaičių šaltojo saugojimo likučių. Kiekvienas šaldymo sandėlis gali būti paženklintas, kad būtų patogiau organizuoti.

Apribojimai

Šie naujiniai nėra be apribojimų. Keletas iš šių apribojimų bus aptarti čia. Nors viską suprojektavome nepaprastai kruopščiai, remdamiesi vartotojų atsiliepimais galime atrasti naujų šių apribojimų sprendimų.

Prekybos mokesčiai

Kiekvieną kartą, kai prekiaujate, birža automatiškai pašalina mokesčius iš jūsų sąskaitos. Kai kuriose biržose šis mokestis mokamas pagal jų pačių kriptovaliutas – kaip BNB dėl Binance.

Dabar, kai leidžiame vartotojams suskirstyti savo lėšas į kelis portfelius, tai gali sukelti keistą elgesį, kai mokesčiai yra panaikinami. (Pastaba: tai gali atrodyti keistas elgesys, bet tikimasi.)

Pavyzdys: įsivaizduokite, kad sukūrėte naują portfelį tik su ETH ir BTC. Šis portfelis gali subalansuoti ir prekiauti tarp šių dviejų turtų. Tačiau kiekvieną kartą, kai įvykdomas sandoris, „Binance“ gali imti mokestį BNB. Kadangi šiame portfelyje nėra BNB (tačiau kitame portfelyje gali būti BNB), mokestis bus mokamas iš kito portfelio.

Rezultatas yra tas, kad vienas portfelis dėl mokesčio nuolat praras vertę, tačiau portfelis, turintis tik ETH ir BTC, nepraras jokios mokesčių vertės. Nors šis pokytis gali būti minimalus, ilgą laiką tikimės, kad atsiras vertės svyravimas, kurį vartotojui gali tekti ištaisyti tam tikru metu.

Šiuo metu nėra daug galimybių, kaip visam laikui išspręsti šią problemą. Viena iš galimybių yra naudoti „subsąskaitos“ funkcijas, kurias teikia kai kurios biržos. Deja, daugelis biržų nesiūlo subsąskaitų, todėl tai nebus įmanoma kiekvienoje biržoje. Be to, kiekvienam mainui reikalingas individualus kodas valdant subsąskaitas, o tai visada sunku atlikti.

Pastaba: nors pirmasis kelių portfelių funkcijos leidimas neturės jokio įprasto sprendimo šiam susirūpinimui, vartotojai gali numatytame portfelyje palikti nedidelę sumą BNB ir kitų kotiruojamų valiutų ir šių automatizuoti negalima. Tokiu būdu, kai portfelis vykdo sandorį, mokestis imamas iš numatytojo portfelio, kuris nėra automatizuotas. Tada likę portfeliai veiks kaip įprasta.

Klaidingi indėliai / išėmimai

Yra situacijų, kai mainai anksčiau neteisingai pranešė apie vartotojų mainų sąskaitos informaciją. Nors „Shrimpy“ yra skirtas spręsti šioms sudėtingoms situacijoms, mes negalime garantuoti, kad ateityje neatsiras naujų situacijų.

Kai mainai neteisingai praneša apie vartotojo likutį, gali būti, kad lėšos gali būti perkeltos iš vieno portfelio į kitą. Kaip jau minėjome anksčiau, indėliai visada patenka į įsipareigojimų neįvykdymo portfelį, o lėšos iš numatytojo portfelio visada pašalinamos pirmiausia. Tai reiškia, kad situacijoje, kai lėšos dingsta iš portfelio, „Shrimpy“ manys, kad šios lėšos buvo pašalintos iš biržos.

Jei šios lėšos vėliau vėl atsiras jūsų mainų sąskaitoje, „Shrimpy“ įtrauks šias lėšas į numatytąjį portfelį. Rezultatas yra tas, kad jei mainai neteisingai nurodo, kad jūs turite 0 turto, o vėliau sakote, kad jūs turite tam tikrą turtą, „Shrimpy“ galų gale perkelia šias lėšas į numatytąjį portfelį (net jei jie anksčiau nebuvo numatytame portfelyje).

Deja, nėra aiškaus sprendimo, kaip reikėtų elgtis šioje situacijoje. Kadangi „Shrimpy“ remiasi mainais, kad teisingai praneštų informaciją apie vartotojus, mes galime tiek daug padaryti, kad patvirtintume šią informaciją.

Prekyba už krevečių

Panašiai kaip į indėlių / pinigų išėmimo situaciją, prekyba už „Shrimpy“ ribų nedelsiant perkelia visas prekyboje esančias lėšas į numatytąjį portfelį. Tai yra norimas elgesys, nes nenorime, kad vartotojai prekiautų ne „Shrimpy“.

Kai kas nors prekiauja ne „Shrimpy“ programoje, mes niekaip negalime žinoti, kodėl ši prekyba buvo vykdoma. Todėl mes neturime kito pasirinkimo, kaip perkelti tuos fondus į numatytąjį portfelį, kur jie nebėra įtraukti į automatinį portfelį.

Nors tai yra pageidaujamas elgesys ir specialiai sukurtas siekiant šio tikslo, kai kuriems vartotojams tai vis tiek bus netikėta. Mes padarysime viską, kad šis elgesys būtų skaidrus, todėl nėra painiavos.

Mes taip pat planuojame padėti sušvelninti šią problemą atverdami daugiau prekybos funkcijų „Shrimpy“ viduje. Tai turėtų sumažinti poreikį vykdyti sandorius biržoje.

Paini UX srautai

Nors mes nenuilstamai stengėmės, kad naujus atnaujinimus būtų kuo lengviau naudoti, klystume manydami, kad viskas yra tobula. Mes žinome, kad bus painiavos srautų, kuriuos gali reikėti patobulinti, gali būti mygtukų ar iššokančių langų, kuriuos reikia pridėti norint patikslinti ir galbūt net šiek tiek pakoreguoti dizainą.

Esame pasirengę gauti atsiliepimus ir atlikti pakeitimus, kurie palengvina „Shrimpy“ naudojimą. Kuo daugiau funkcijų pridedame, tuo agresyvesni turime būti supaprastinę tai, kaip visi bendrauja su „Shrimpy“.

Išvados

Šiame naujinime yra daug pakeitimų. Tiesą sakant, tai yra didžiausias „Shrimpy“ atnaujinimas, kurį mes kada nors išleidome. Viską suprojektuoti, paruošti ir išbandyti reikėjo nemažai darbo, kad visi būtų kuo geresni. Mes rekomenduojame neskubėti, kad galėtumėte visiškai suprasti pakeitimus ir atnaujinti savo portfelį, kad jis atitiktų norimą valdymo stilių su „Shrimpy“.

Norime jūsų atsiliepimų. Su šiais daugybe pakeitimų suprantame, kad einant bus koregavimų. Esame pasirengę atlikti pakeitimus, todėl nedvejodami kreipkitės į visus savo pasiūlymus.

Publikuosime papildomus tinklaraščio įrašus, kuriuose aptarsime įvairius portfelio valdymo stilius, kuriuos galima naudoti su „Shrimpy“. Dažnai grįžkite ir gaukite visą naujausią informaciją apie vartotojų srautus, sąranką ir darbo pradžią.

Kas toliau?

Dabar, kai turime būdą, kaip vienu metu valdyti kelis portfelius, mūsų komanda turi daug įdomių dalykų, kuriuos galima sukurti remiantis šiomis naujomis funkcijomis. „Shrimpy“ jaučiasi profesionaliau nei bet kada ir mes norime išlaikyti pagreitį išlaisvindami daugiau pokyčių per ateinančias savaites.

Kelias ateinančias savaites daugiausia dėmesio skirsime naujų socialinės patirties, prekybos galimybių ir lyderių įtraukimo būdų išleidimui. Kiekvienas iš šių atnaujinimų sustiprins „Shrimpy“ kaip pagrindinę kriptovaliutų socialinę prekybos platformą.

Norime jūsų atsiliepimų!

Mūsų komanda laukia jūsų atsiliepimų. Susisiekite su mumis Telegrama arba el. paštu [email protected], kad galėtumėte pasidalinti savo mintimis.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me