Kinija uždaro „Bitcoin Mining“ – gandai atrodo teisingi

Buvo nuolat gandai, ar Kinija uždraus Bitcoin kasybą. Tai pradėjo suktis po to, kai praėjusių metų viduryje šalyje buvo surengta prekybos Bitcoin ir ICO.

Dabar atrodo, kad gandai iš tiesų gali būti teisingi, nes apie nutekintus pranešimus buvo dalijamasi internete. Atrodo, kad jie kilę iš interneto finansinės rizikos ištaisymo grupės, nurodančios vietos valdžios institucijoms vadovauti kalnakasiams, kad jie galėtų tinkamai išeiti iš verslo.

Toliau dokumente sakoma, kad vietos reguliavimo institucijos turėtų naudoti regione esančius išteklius, tokius kaip elektros kaina, žemės naudojimas ir mokesčiai, kad švelniai išstumtų šias su kasyba susijusias įmones iš vietinio regiono..

Iš tiesų susirūpinimas dėl elektros energijos vartojimo buvo viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių vyriausybė imasi veiksmų. Bitcoinui išgauti reikia daug energijos, o daugelis aplinkosaugininkų teigia, kad tai netvarus.

Koks yra tikėtinas šio žingsnio rezultatas ir kaip jis paveiks sandorius bei Bitcoin kainą?

Išėjimo proceso naujiniai

Vyriausybinė agentūra taip pat nustatė konkretų vietos agentūrų tvarkaraštį, kaip jos turėtų pranešti apie pažangą. Jie teigė, kad regiono vyriausybė iki kiekvieno mėnesio 10 dienos turėtų pateikti ataskaitą, kurioje būtų aprašyta pasiekta pažanga.

Viltis, kad tai buvo tik apgaulė ar anomalija, vėliau taip pat buvo išsklaidyta, nes atskirame dokumente taip pat buvo paskelbtas panašus nurodymas Vakarų regionui. Kiekvieno mėnesio 5 d. Jie turėjo pranešti apie sustabdymo pažangą.

Kinijos ministrų kabinetas 2016 m. Įsteigė pirmaujančią interneto finansinės rizikos ištaisymo grupę kaip priemonę policijai internete rizikuoti. Agentūrai vadovauja Kinijos tautų banko (PBOC) valdytojo pavaduotojas..

Anksčiau jis skeptiškai vertino Bitcoin ir kriptovaliutas. Pavyzdžiui, praėjusiais metais po Kinijos ICO draudimo ir prekybos draudimo jis sakė sutinkąs su PBOC sprendimu.

Taip pat atrodo, kad daugelis šalies kalnakasių tam tikru metu tikėjosi tokių žingsnių. Galbūt tai paaiškina tą išaugusią naudotų kasybos įrenginių, kurie pateko į tarptautinę rinką, padidėjimą.

Poveikis pasaulinei kasybai

Kinijos „Bitcoin Mining Farm“

Didelis kasybos ūkis Kinijoje – Šaltinis

Tai, be abejo, turės įtakos globaliam maišos rodikliui, kurį per trumpą laiką gali naudoti „Bitcoin“ tinklas. Kinija užima beveik 70% visos kasybos maišos galios pasaulyje. Pigios energijos kainos buvo pagrindinės Kinijos kasybos koncentracijos priežastys.

Dabar, kai daugelis šalies kalnakasių greičiausiai neprisijungs, tai reikš, kad per trumpą laiką maišos galia gali sumažėti. Tai greičiausiai išliks tol, kol daugiau platformų nebus galima prisijungti prie interneto arba šios Kinijos kasybos įmonės įsteigtos kitose šalyse.

Maišos galia krenta visame pasaulyje, tai reikš, kad sumažės turimų išteklių kasyklų blokams ir operacijų patikrinimui. Taigi greičiausiai dar labiau sulėtės operacijų greitis, o tai gaila jau lėto tinklo.

Žinoma, „Bitcoin“ protokolo genijus reiškia, kad mažėjant maišos galiai, vyksta sunkumų koregavimai, kurie palengvina monetų kasybą ir dar kartą patikrina operacijas. Tačiau tai vyksta tik kartą per 2016 m. Blokus, kurie vyksta maždaug kas 2 savaites.

Žinoma, kriptoekonomikos srityje veikia ir kitos jėgos. Lėtesnis tinklas reikš didesnius sandorių mokesčius, kurie paskatins daugiau kalnakasių atvykti į laivą. Kalnakasiai arba pakeis savo mašinas nuo kasybos kitų monetų, arba jie investuos į naujus ASIC kalnakasius ir kurs naujus ūkius.

Kita vertus, yra daug manančių, kad tai ilgainiui labai naudinga Bitcoin ekosistemai. Kinijoje bus mažiau centralizuota kasybos galia. Ši centralizacija dažnai buvo vertinama kaip egzistencinė grėsmė Bitcoin.

Poveikis kainai

Greitai artimiausiu metu daugelis tikisi, kad Bitcoin kaina greičiausiai pasieks smūgį. Jie mato padidėjusį operacijos mokestį ir lėtą operacijų laiką, sukeliantį netikrumą tinkle.

Tačiau kai tik bus įmanoma sureguliuoti sunkumus ir į laivą atvyks daugiau kalnakasių, kaina greičiausiai stabilizuosis. Žmonės vėl galės greitai ir efektyviai atsiųsti monetas.

Ilgainiui poveikis gali būti daug didesnė, nes labiau pasitikima decentralizuotu sistemos pobūdžiu. Kadangi mažiau kasybos kontroliuoja Kinijos kalnakasiai, yra mažiau kenkėjiškų veikėjų, kurie gali bandyti valdyti tinklą.

Šis tikrai decentralizuotas tinklas buvo tikroji „Bitcoin“ ir jo kūrėjo vizija. Tinklas su daugybe skirtingų mazgų, kuris yra tikrai demokratiškas ir visiškai nepasitikintis.

Tuo tarpu tiesiog HODL ant monetų, sukandžiokite kulką su didesniais sandorių mokesčiais ir stebėkite „Bitcoin“ protokolų atsparumą.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me