Kinijos „Bitcoin Miners“ pasirengia išėjimui po „Crackdown“ gandų

Kinijos aktyvios kriptovaliutų bendruomenės nariai ir toliau nutraukia savo darbą, nes šalies reguliatoriai griežtai kovoja su visa kriptovaliuta susijusia veikla. Rugsėjo mėn. Kinijos reguliavimo institucijos uždarė įmones ir asmenis, kurie rinko lėšas per simbolinius pardavimus.

Kinijos Liaudies bankas paskelbė pradinius monetų aukojimus (ICO) neteisėtais ir paragino nedelsiant nutraukti šią praktiką. Netrukus po to buvo priimtas sprendimas nutraukti „Bitcoin“ mainus, o Kinijos valdžios institucijos paskelbė, kad visoms „Bitcoin“ biržoms Pekine ir Šanchajuje buvo nurodyta pateikti savo veiklos nutraukimo planus iki rugsėjo 20 d..

Kinijos politinės sistemos vidinio veikimo ekspertai tikėjosi, kad viskas pasikeis rudenį, kai Kinijos komunistų partija (KKP) spalio 18–25 d. Pekine surengė 19-ąjį partijos kongresą. Du kartus per dešimtmetį vykstantis renginys apima aukščiausią partijos vadovybę, taip pat nustato partijos nacionalinės politikos tikslus.

Tikėtasi, kad prieš kongresą įgyvendinta griežta politika po kongreso bus panaikinta ir pakeista mažiau ribojančia politika. Taip pat buvo tikimasi, kad kongresas padidins valstybės reguliavimą visoje pramonėje.

Tai dar neįvyko, o prieš perkeliant politiką Kinija buvo dominuojanti tauta kriptovaliutų pasaulyje. Iki rugsėjo Kinijos juaniai dominavo Bitcoin prekybos rinkose, kaip ir Kinijos biržos, tokios kaip OKCoin, Huobi Pro ir BTC China. Uždraudę ICO ir mainus, valdžios institucijos greitai užvaldė šį dominavimą ir, atrodo, dabar dėmesys buvo nukreiptas į kasybą.

Priekaištiniai gandai

Kinija kovojo su „Bitcoin Miners“

Vaizdas per Patikimi mazgai

Šios savaitės pradžioje pradėjo sklisti pranešimai, kad kasybos veikla buvo sankcionuojama dėl per didelio hidroelektrinės suvartojimo. Sičuano provincijoje įsikūrusios „State Grid Corporation“ dukterinės įmonės išplatintame dokumente įspėta mažų hidroelektrinių nutraukti paramą kasybos baseinų veiklai. Tai buvo neramu, nes Sičuano provincijoje yra daug didelių Bitcoin kasybos įrenginių dėl didelio regiono vandens tiekimo, kuris sukuria daug pigios hidroelektrinės.

Sičuano elektros energijos įmonė paskelbė, kad Kinijos valstybinis tinklas yra arti uždraudimo bet kokiai Bitcoin kasybai Sičuano provincijoje. Bendrovės parengtame dokumente skelbiama, kad „Bitcoin kasyba yra neteisėta veikla“.

Vėliau buvo patvirtinta, kad dokumentą pateikė Dan Ba ​​šalies filialas Sičuane, o vietos vadovai nuo to laiko persikėlė aiškinti savo pareiškimų. Nors jie pripažįsta, kad ataskaita yra iš dalies teisinga, Dan Ba ​​šalies skyriaus pareigūnai pabrėžia, kad paleidimas buvo vidinis dokumentas, neturintis jokio realaus ryšio su jokiu išsamiu valstybės palaikomu reguliavimu, be to, jame buvo keletas nepatvirtintų pretenzijų..

Dan Ba ​​pareigūnas paaiškino situaciją Kinijos leidiniui „Caixin“

Mūsų energetikos sektorius yra tik verslo vienetas, o ne valstybinė agentūra. Jis taip pat neturi galios apibūdinti, ar „Bitcoin“ gamyba yra neteisėta, ar ne, ir dokumento pateikime gali būti daug neaiškumų.

Kinijos naujienų agentūra „CnLedger“ taip pat ėmėsi aiškintis gandų ir paskelbė apie tai

Tos įmonės vadovas patikslino, kad pareiškime padarė klaidų, nes jie nėra vyriausybės administracijos departamentas ir neturi teisių nustatyti, ar Bitcoin kasyba yra neteisėta

Dabar manoma, kad vyriausybė kol kas neketina uždrausti Bitcoin kasybos ar bet kokios su kriptovaliutų kasimu susijusios veiklos regione. Tiesą sakant, visa situacija gali reikšti kovą dėl energijos tarp regionų hidroelektrinių ir Bitcoin kasybos operacijų.

Kalnakasiai sukelia trintį

Nors ankstyvosios ataskaitos pasirodė tik gandai, visas reikalas kėlė abejonių dėl šalies galimybės palaikyti Bitcoin kasybos operacijas. Iki šiol keletas suinteresuotųjų šalių pasinaudojo regionų gamtos ištekliais, o Sičuano elektros energijos įmonė yra svarbiausias regiono subjektas..

„Sichuan Electric“, kaip nacionalinis tiekėjas Chengdu regione, pietvakarių Kinijoje, leido vietinėms hidroelektrinėms užsidirbti pinigų, suteikiant kalnakasiams pigios elektros energijos. Ši elektros energija dažnai buvo perteklinė, nes regiono lietingojo sezono metu šios valstybės remiamos hidroelektrinės dažnai generuoja energijos perteklių..

Tačiau kai kurios prie tinklo prijungtos elektrinės pasirinko apeiti valstybinę energetikos įmonę ir vietoj to parduoda elektrą tiesiogiai kalnakasiams, kurie dažnai būna šalia elektrinių. Maždaug 6 iš 9 regiono stočių buvo įtariami nukreipę energiją iš mažų hidroelektrinių, kad paremtų kasybos operacijas pagal elektros energijos reikalavimus.

„Bitmain“ kasybos ūkis Mongolijoje

Vaizdas per „Bitmain“

Tai sukėlė trintį tarp Sičuano elektros energijos įmonės ir kai kurių mažesnių kalnakasių, kurie laikinai įsitvirtina Sičuane. Didesnės kasybos operacijos, tokios kaip Bitmain susitarė pirkti pigią elektrą tiesiai iš valstybės tinklo ir sudaryti sutartis su vietos valdžia, kad garantuotų lengvatines rinkos kainas.

Taip pat manoma, kad regionuose, kuriuose gausu hidroenergijos išteklių, pvz., Sičuanas ir Junanas, valstybė daugiausia dėmesio skiria didelių užtvankų projektų įgyvendinimui ir mažesnių hidroelektrinių veiklos ribojimui. Todėl šičuanas, kilęs iš Sičuano elektros energijos įmonės, gali būti labiau susijęs su bendru elektros energijos politikos pasikeitimu, o ne su papildomu kovos su Bitcoin kasyba šalyje..

Išėjimo planai

„Bitcoin“ kasyba paprastai vyksta regionuose, kurie gali pasiūlyti pigios darbo jėgos ir nebrangios elektros energijos, todėl šiuose regionuose sutelkta jėga. Be to, kalnakasiai sutelkė savo išteklius į didelius kasybos ūkius, nes jie siekė pasinaudoti konkurenciniu pranašumu. Šiuo metu Kinijos kalnakasiai sudaro daugiau nei 70% visų Bitcoin turimų išteklių, o Indija, antroje vietoje esanti šalis, sudaro tik 4%. JAV, Islandija ir Venesuela užima tik 5% visos tarp jų turimos jėgos.

Todėl bet koks hidroelektrinių draudimas parduoti kalnakasiams ar bet koks reikšmingas galios reguliavimo politikos pakeitimas baigtųsi pigia Bitcoin kasyba Kinijoje. Kalnakasiai bus priversti rasti naujus, pigius energijos šaltinius, ir tai gali sukelti visišką kasybos veiklą nuo Azijos tautos.

Tačiau tai taip pat gali pasirodyti naudinga „Bitcoin“ tinklui, nes kasybos veikla būtų išplitusi įvairiose geografinėse vietovėse, nes kalnakasių žaidimo sąlygos visame pasaulyje buvo iš tikrųjų išlygintos..

Šie naujausi gandai tik padidins Kinijos kasybos bendruomenės motyvaciją bandyti ieškoti alternatyvių vietų. Jaučiamas kažkoks jausmas, kad Kinijos kalnakasiai nori šokinėti į laivą, ir atskleidė, kad į jas kreipėsi nemažai kasybos bendrovių. kasybos įranga Rusijoje tik paremia šią nuotaiką.

Neseniai pasikeitus reguliavimui, daugybė šifravimo projektų buvo perkelti į Honkongą ir Japoniją. Dabartinis netikrumas dėl hidroelektrinės įstatymų gali lemti, kad didieji Kinijos kasybos baseinai perkelia savo veiklą į užsienį.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me