Kodėl Ripple yra teisiamas? XRP SEC ieškinys paaiškintas

>

Kodėl „Ripple“ yra iškelta į teismą ir kokį ilgalaikį poveikį jis turės XRP ir kitoms kriptovaliutoms? Jei SEC paskelbia XRP saugumu, galime rizikuoti atidaryti „Pandora“ dėžę ir atiduoti daugiau galios reguliatoriams.

Gruodžio 22 d. Pagrindinė federalinė reguliavimo agentūra, įsikūrusi JAV. pateikė skundą dėl „Ripple“, „blockchain“ kompanija, veikianti „XRP“. Nurodydami, kad „Ripple“ operatoriai atliko neregistruotus skaitmeninio turto vertybinius popierius, kurių vertė 1,3 mlrd. USD, Apmokestinta vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) tiek buvęs generalinis direktorius Christianas Larsenas, tiek dabartinis generalinis direktorius Bradas Garlinghouse’as.

Paskelbimo metu naujienos apie ieškinį buvo išspręstos sunkus smūgis į XRP kainą. Kriptovaliuta praktiškai sumažėjo perpus ir prarado didelę rinkos viršutinės dalies dalį. Investuotojai, kurie buvo veikiami turto, neturėjo pakankamai laiko reaguoti ir greičiausiai patyrė didelių nuostolių.

Nors per pastaruosius porą mėnesių kriptovaliuta sugebėjo atsigauti, ateities XRP padėtis JAV rinkoje išlieka neaiški. Be to, nepalankus sprendimas gali sukelti reguliavimo netikrumą ir užsienyje.

Dabar, kai „Ripple“ teisinė komanda pirmą kartą atsakė į SEC kaltinimus, būtina išanalizuoti aplinkybes ir spėlioti, kokia bus ateitis. Norėdami padėti mūsų brangiems skaitytojams suprasti, kas yra triukšmas, mes daug rašėme apie vykstančią bylą.

Kodėl „Ripple“ yra teisiamas? Įvykių laiko juosta

Prieš pateikiant svarbią analizę, būtina peržiūrėti įvykių, įvykusių nuo tada, kai SEC iš pradžių pateikė skundą, tvarkaraštį. Tai reikalinga ne tik norint suprasti platesnę temą, bet ir turėti pakankamai konteksto suprasti, kodėl kiekviena šalis taip pat gali būti teisinga ar neteisinga.

SEC pateikia skundą

Kaip minėta anksčiau, Vertybinių popierių ir biržų komisija praėjusių metų gruodį pateikė ieškinį pirmaujantiems „Ripple“ operatoriams. Įvykis buvo netikėtas, ir reguliavimo institucija nepateikė jokių ankstesnių pareiškimų, kurie nurodė galimą „raganų medžioklę“ prieš Ripple.

Oficialiame SEC skunde pažymima, kad Bradas Garlinghouse’as ir Christianas Larsenas neteisėtai finansavo „blockchain“ kompaniją, pritraukdami kapitalą per neregistruotą skaitmeninio turto vertybinių popierių pasiūlymą. Tarp 2013–2020 m. „Ripple“ pardavė savo žetonus, tariamai, surinkusi 1,3 mlrd. USD.

SEC bauginantis tvirtinimas yra tai, kad „Ripple“ iškeitė žetoną į „darbo ir rinkos formavimo paslaugas“, siekdama skatinti XRP pardavimą. Dėl to reguliatorius apmokestino abu asmenis už tai, kad jie neregistravo žetonų pardavimo pagal JAV federalinius vertybinių popierių įstatymus.

Be to, skunde teigiama, kad nors Garlinghouse viešai pasidalijo, kad jis yra „ilgas XRP“, iš tikrųjų jis pardavė savo turtą. Tokiu būdu dabartinis generalinis direktorius uždirbo 600 mln.

Pasak SEC vykdymo skyriaus direktorės Stephanie Avakian, „Ripple“ nepavyko pasiekti reikiamo atitikties lygio, reikalingo jų viešam siūlymui organizuoti. Konkrečiai, „Avakian“ teigė:

"Emitentai, norintys pasinaudoti viešuoju siūlymu, įskaitant prieigą prie mažmeninių investuotojų, platų platinimą ir antrinės prekybos rinką, privalo laikytis federalinių vertybinių popierių įstatymų, kuriuose reikalaujama registruoti pasiūlymus, nebent taikoma registracijos išimtis.."

Kitame pranešime ji pasmerkė „Ripple“ už tai, kad ji atėmė iš potencialių investuotojų tinkamą informacijos apie XRP atskleidimą, reikalingą rinkos dalyviams apsaugoti. Avakianui tokia informacija yra gyvybiškai svarbi norint apsaugoti „tvirtą viešosios rinkos sistemą“.

„Ripple“ atsako … „Twitter“

Oficiali „Ripple“ teisinė komanda iš karto neatsakė į SEC pateiktą skundą. Tiesą sakant, 39 dienas nuo paskelbimo nebuvo oficialaus teisinio atsakymo.

Vietoj to „Ripple“ operatoriai mūšį perkėlė į „Twitter“. Tai greičiausiai buvo padaryta siekiant apsaugoti įmonės įvaizdį ir akimirksniu parodyti investuotojams, kad nėra ko jaudintis.

Gruodžio 22 dieną Bradas Garlinghouse’as atsakė į naujienas teigdamas, kad reguliatorius atakuoja ne tik „Ripple“ bet visa JAV „blockchain“ pramonė. Jis taip pat pažymėjo, kad SEC „cherrypicks“ kriptovaliutos tokiu būdu,tiesiogiai naudinga Kinijai,’Nurodant agentūros ne vertybinių popierių deklaraciją apie„ Bitcoin “ir„ Ethereum “.

Tas pats požiūris pasikartojo ir kompanijos paskelbtuose tinklaraščių įrašuose.

Pavadintas ‘SEC kripto ataka JAV,’Pirmasis pranešimas (parašytas Garlinghouse) teigė, kad XRP yra valiuta, o ne investicinis turtas. „Ripple“ įraše taip pat minima, kaip įmonė daugelį metų dirbo su SEC, siekdama spręsti reguliavimo klausimus.

Apibendrinant, tinklaraščio įraše aptariama, kaip SEC palaiko tokius projektus kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“, atakuodami kitas kriptovaliutas – tai sukuria siaubingą trūkumą JAV „blockchain“ pramonei.

„Garlinghouse“ kripto naujoves vadina nauju technologiniu ir ekonominiu šaltuoju karu, kuriame JAV praranda pozicijas. Jis teigia, kad priėmus neseniai priimtą sprendimą, reguliatorius puola naujoves namuose, netiesiogiai padėdamas užsienio vyriausybėms.

Šis postas baigėsi tuo, kad „Ripple“ tikisi susitvarkyti su būsima Bideno administracija ir nauju SEC pirmininku. Šis teiginys reiškia, kad „Garlinghouse“ labai tikisi išspręsti situaciją su politikos formuotojais, kurie gali būti palankesni privačioms „blockchain“ įmonėms, pagrįstoms JAV dirvožemiu.

Sausio pradžioje „Ripple“ generalinis direktorius rašė įrašų serija „Twitter“ tai paaiškino situaciją ir pademonstravo bendrovės planus. Buvo teigiama, kad jų teisinė komanda lėtai, bet užtikrintai dirba atsakydama ir kad bendruomenė turės galimybę pamatyti tai artimiausiomis savaitėmis.

Be to, „Garlinghouse“ nurodė, kad JAV investuotojai užima tik 5% visos „Ripple“ rinkos ir kad SEC neturi jokios įtakos nei naujausiems biržos prekybos sąrašams, nei kitoms reguliavimo agentūroms..

CRypto reglamentas 2021 m

Kriptovaliutų veidas reguliavimo neapibrėžtumas trijose pagrindinėse jurisdikcijose: JAV., ES, ir Indija. Naujų administracijų spaudimas, centrinio banko išleistos skaitmeninės valiutos ir ribojanti politika, kylanti kriptografijos rinka sutinka seną priešą.

Pirmasis „Ripple“ teisinis atsakymas

pirmasis oficialus atsakymas į SEC skundą, gautą 2021 m. sausio 29 d., viešai pateiktas teisinio dokumento forma, preliminariame atsakyme buvo pateikti atsakymai ir argumentai į agentūros teiginius.

93 puslapių ilgio dokumente nurodomi keturi pagrindiniai argumentai, kodėl XRP nėra saugumas ir kodėl SEC padarė klaidą. Šis turinys yra oficiali „Ripple“ santrauka.

XRP nėra investicinė sutartis

Pasak „Ripple“, XRP reiškia virtualią valiutą, kuri gaunama be investicijų sutarties ir nepriklauso SEC kompetencijai. Įmonė niekada neturėjo ICO, taip pat nenaudojo XRP rinkti pinigų savo verslo operacijoms. Be to, jų pardavimai sudarė mažiau nei 1% visos valiutos rinkos, todėl neturėjo jokios įtakos kainoms ar investuotojams.

SEC vidaus ir pasaulio mastu nėra žingsnis

Antrasis „Ripple“ argumentas yra tas, kad SEC peržengia savo ribas teigdamas, kad XRP yra saugumas. Prieš ieškinį jokia kita reguliavimo jurisdikcija pasaulyje nepažymėjo XRP kaip saugumą, taip pat jie nepateikė, kad „Ripple“ turi tai padaryti.

Dokumente taip pat teigiama, kad valiutos dizainas nesuderinamas su vertybinių popierių reguliavimu ir kad tai neigiamai paveiktų projekto centrinę naudą ir tikslą.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „Ripple“ mini, kad tiek Teisingumo departamentas, tiek „FinCEN“ anksčiau nustatė, kad XRP yra virtuali valiuta. Tas pats akivaizdu ir su kitomis pasaulio reguliavimo institucijomis, tarp kurių yra JK, Singapūras ir Japonija.

SEC renka nugalėtojus ir pralaimėtojus

Kitas kritinis momentas yra tas, kad SEC renkasi nugalėtojus ir pralaimėtojus puoldamas „Ripple“ ir paskelbdamas „Bitcoin“ ir „Ethereum“ ne vertybiniais popieriais. Bendrovė mano, kad veidmainiška, kad nors visi trys projektai neturi esminio skirtumo, SEC vis dėlto XRP traktuoja kitaip.

„Ripple“ taip pat pažymi, kad SEC kartą pareiškė, kad „Ethereum“ prasidėjo kaip vertybinis popierius, bet galiausiai „išsivystė“ į ne saugumą. Reguliavimo institucija atsisako pateikti aiškias taisykles, nurodančias, kokiu būdu ir kokiais žingsniais vyksta toks procesas.

SEC iškraipė faktus

Ketvirtasis pagrindinis Ripple argumentas yra tas, kad skundas neparodo tikrosios padėties ir kad jis iškreipia faktus, pašalindamas tam tikras citatas ir įvykius iš konteksto. Garlinghouse’as pažymi, kad per visą teismo procesą jis įrodys visus reguliatoriaus teiginius neteisingus.

Generalinis direktorius baigė išsamią santrauką cituodamas Andrew Ceresney iš Niujorke įsikūrusios advokatų kontoros „Debevoise“ & Plimptonas:

„SEC byla yra beprecedentė ir nesuvokta. SEC ignoravo aiškų XRP kaip virtualios valiutos statusą, prieštaraujantį ne tik kitų JAV reguliavimo agentūrų išvadoms, bet ir tarptautiniams reguliavimo režimams. Per pastaruosius aštuonerius metus XRP rinka, nepriklausoma nuo „Ripple“ veiklos, išaugo iki masinio masto prekybos daugiau nei 200 biržų visame pasaulyje. SEC dabar išplečia „investicinės sutarties“ sąvoką už jos ribų. Tikimės pateikti savo bylą teisme “.

Ar tikrai „XRP“ yra saugumas?

XRP visada buvo prieštaringai vertinamas kripto projektas, ir tai daroma ne tik dėl liūdnai pagarsėjusios „XRP Army“ bendruomenės. Pati kriptovaliuta yra platesnio „Ripple“ mokėjimo tinklo dalis, kurioje tariamai vykdomos pigios ir greitos operacijos. Tačiau nors „XRP“ yra sukurta kaip valiuta, daugybė investuotojų spekuliuoja ja kaip kripto turtu.

Nepaisant daugybės fanatikų, XRP bendruomenė nemėgsta ir daugelis vartotojų nenori į tai investuoti. Tačiau būtų kvaila sakyti, kad projektas nėra svarbus. Galų gale, projektas buvo neginčijamas kaip trečia pagal dydį rinkos kriptovaliuta pagal rinkos viršutinę ribą daugelį metų.

Primename, kad 2018 m. Birželio mėn. SEC priėmė istorinį sprendimą paskelbdamas, kad tiek „Bitcoin“, tiek „Ethereum“ nėra vertybiniai popieriai. Tai yra pirmasis didelio finansų reguliuotojo atvejis iš JAV, „oficialiai legalizuojančios“ kriptovaliutas. Tuo metu atstovas tai patikslino BTC ir ETH nėra vertybiniai popieriai, nes jie yra decentralizuoti.

Dėl šio įvykio yra tikrai neįprasta, kad SEC aiškiai nukreipia į XRP, o kitaip vertina kitą turtą. Reguliatorius elgėsi taip pat tiksliai, kai pateikė ieškinį „Telegram“ dėl savo TON ICO laikymo.

Verta paminėti, kad „XRP“ kompanija iš tikrųjų yra šešėlinė, ypač kalbant apie „Ripple“ simbolinius sandorius ir partnerystes 2020 m. Tačiau mes manome, kad jei SEC paskelbtų vieną kriptovaliutą kaip vertybinį popierių, ji turėtų taikyti vienodas priemones visos rinkos – todėl pastarasis ieškinys tampa „Pandoros“ dėžute.

Ar SEC naudoja Ripple kaip atpirkimo ožį?

Po rinkos katastrofos 2020 m. Kovo mėn. Kriptovaliutos, kartu su akcijomis, klestėjo. „Bitcoin“, „Ethereum“ ir beveik visa „altcoin“ rinka ne tik peržiūrėjo senus ATH, bet ir sukūrė naujus.

Nuo pirmojo plačiai paplitusio bulių bėgimo, kuris baigėsi 2017 m., Reguliuotojai visiškai nelietė kriptografijos rinkos. Tik keli atvejai, kai tokios agentūros kaip SEC bendravo su kriptografijos pasauliu, buvo tada, kai pagrindinės korporacijos bandė plėstis siūlydamos „blockchain“ pagrįstas paslaugas.

Du žymūs pavyzdžiai yra „Facebook“ svarstyklės ir Telegramos TON kriptovaliuta. Nepaisant to, kad jie nėra piktybiški jokia tikrąja to žodžio prasme, bet kokių rūšių ekspertai užpuolė šiuos projektus. SEK pateikė ieškinį „Telegram“ dėl ICO surengimo tokiu pačiu būdu, kaip ir visos kitos kūrėjų komandos.

Dabar, kai rinka įgauna vis didesnę trauką, buvo tik laiko klausimas, kada SEC streikuos ir bandys sulėtinti pramonę. Praėjusiems „Ripple“ veiksmams paverčiant juos silpna grandimi, natūralu, kad XRP tampa pirmuoju taikiniu.

Pagrindinis faktorius, kuris greičiausiai paskatino SEC sprendimą, yra tai, kad Ripple planuoja perkelti savo būstinę į kitą šalį. Garlinghouse netolimoje praeityje daug kartų pareiškė, kad „Ripple“ nebegali likti JAV dėl reguliavimo įtampos ir netikrumo.

Atsižvelgiant į tai, labai tikėtina, kad SEC siekia dviejų pagrindinių tikslų:

  • „Hinder Ripple“ judančiuose štabuose. SEC ieškinys gali paveikti „Ripple“ sutikimą kitose reguliavimo jurisdikcijose ir pakeisti pasaulinę reputaciją. Nors JAV yra maža XRP rinka, ji vis tiek gali paveikti valiutos suvokimą kitose rinkose.

  • Ripple naudokite kaip atpirkimo ožį. SEC gali laikinai naudoti „Ripple“ kaip kripto atpirkimo ožį ir viską, kas yra negerai visame sektoriuje, perkelti į vieną projektą. Tačiau paskelbus XRP, nesaugumą, taip pat galima sukurti teisinį precedentą ir suteikti reguliatoriui pagrindo pulti ir kitas kriptovaliutas..

Kodėl „Ripple“ yra teisiamas? Ir kodėl SEC nusprendė užpulti trečią pagal dydį kriptografinę kriptovaliutą, ypač šią akimirką? Pirmiau pateikti argumentai gali būti tinkama vieta pradėti.

Tačiau šioje istorijoje yra daugybė pusių, ir svarbu pažymėti, kad „Ripple“ nėra be gedimų. Moreso, net jei Bradas Garlinghouse ir Christianas Larsenas pasielgė piktybiškai, tikslas neturėtų būti tiesiogiai pulti XRP.

Nukopijuokite geriausius pasaulio prekybininkus

Kai jūsų lyderis prekiauja, jūs prekiaujate. Krevetės automatiškai atnaujins jūsų portfelį, kad jis visada atitiktų jūsų lyderio. Naršykite po šimtus prekybininkų kriptovaliuta, kad galėtumėte nukopijuoti.

Paskutinės mintys

Teisiniame skunde, kurį pateikė SEC, reguliavimo agentūra pažymi, kad XRP aktyviai surengė neregistruotą virtualios valiutos pasiūlymą, kuris prasidėjo 2013 m., Kuris surinko 1,38 mlrd. Antras skundo punktas yra tas, kad tiek „Garlinghouse“, tiek „Larson“ asmeniškai uždirbo 600 milijonų dolerių, pardavę rinkai XRP.

Galima sakyti, kad mes dar tiksliai nežinome, ar „buvęs generalinis direktorius“, ar dabartinis, pelnėsi „manipuliuodami“ XRP. Tačiau mes visi turime sutikti, kad jei prielaida galų gale bus teisinga, reikia imtis teisinių veiksmų.

Kyla klausimas: ar XRP turėtų būti pagrindinis tokio teisinio veiksmo tikslas? SEC anksčiau pažymėjo, kad tokie projektai kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“ buvo „gimę“ kaip vertybiniai popieriai, tačiau vėliau jie decentralizavimo būdu perėjo į ne vertybinius popierius.

Jei centralizacija yra pagrindinė problema, kodėl gi nepadarius decentralizuoto XRP valdymo ir neleidžiant nukentėti milijonams investuotojų? Tiesa ta, kad žala padaryta ir kad vidutiniam mažmeniniam investuotojui skauda.

Bet jei leisime SEC paskelbti XRP vertybiniu popieriumi, rizikuojame galimybe gyventi nuolatinio reguliavimo neapibrėžtumo aplinkoje, kur bet kurį turtą galima paskelbti vertybiniu popieriumi..

Daugelis bendruomenės narių gali nemėgti XRP ir jo gerbėjų, tačiau pagaliau atėjo laikas atsistoti ant žemės ir vieningai išreikšti savo nepasitenkinimą valdantiesiems, kaip ir anksčiau kelis kartus. Nes jei neveiksime kaip vienas subjektas, paprasta padalijimo ir užkariavimo strategija gali išardyti rinką.

Krevetės yra kriptovaliutų socialinė prekybos platforma. Jis skirtas tiek profesionaliems, tiek pradedantiems prekybininkams ateiti ir sužinoti apie augančią kriptografijos pramonę. „Shrimpy“ vartotojai gali nukopijuoti kitų prekybininkų portfelius ir prekybos strategijas.

Sekite mus „Twitter“ ir Facebook jei norite sužinoti naujienas ir užduokite klausimų mūsų nuostabioms, aktyvioms bendruomenėms Telegrama & Nesantaika.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me