Kodėl tokie stabilūs daiktai kaip USDQ, KRWQ, CNYQ, JPYQ niekada nepavyks

Jackas McAvoy dirba kokybės užtikrinimo analitiku PLATINUM Q DAO INŽINERIJA. Komanda šiuo metu kuria USDQ – visiškai decentralizuotą stablecoiną, leidžiantį lengvai užtikrinti Bitcoin įkaitą prekybai maržomis ir apsidraudimui.

Džekas mano, kad QQO, USDQ ekosistema, yra potencialus didžiulio augimo variklis. Jis įsitikinęs, kad komandos planai išleisti kitus stabilius pinigus, susietus su „fiat“ valiutomis, pvz., JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ, RUBQ, pritrauks plačios prekybos bendruomenės dėmesį.

Pasinaudodamas savo didele programinės įrangos kūrimo ir kokybės užtikrinimo patirtimi, Jackas labai sėkmingai derino programas, kurias palaiko naujos technologijos, tokios kaip „blockchain“ ir DLT, AI ir ML, VR ir AR.

Džekas turi Tailando Ėmimo į dangų universiteto diplomą, padėdamas jam greitai įgyti žinių apie naujus „blockchain“ pagrįstus sprendimus ir pateikti unikalių įžvalgų apie derinimą ir kokybės užtikrinimo procesus komandoje.

Jack McAvoy Platinum DAO

PLATINUM Q DAO INŽINERIJA yra tarptautinė įmonė, teikianti listingavimo, konsultavimo, skatinimo ir lėšų rinkimo paslaugas. Mūsų komanda dabar tobulėja USDQ, decentralizuotas stabilus kripto turtas prekybininkams, palaikomas kriptovaliutomis ir susietas su 1 USD, kuris padės tokenui išlaikyti stabilumą rinkoje.

Kaip tai palaiko „Bitcoin“ ir išmaniųjų sutarčių ekosistema, USDQ niekada negaus į nešvarią situaciją kaip „Tether“ (USDT). Be to, prie Q DAO šeimos bus prijungtas KRWQ – stabilus moneta, susieta su Korėjos vonu. Tai turės didžiulį poveikį ne tik Korėjos vietinei rinkai, bet ir visam Azijos regionui.

Stablecoin yra kriptovaliuta, kurios kaina susieta su tradiciniu vertingu turtu, pavyzdžiui, JAV doleriais, brangakmeniais ir kt. Dėl to sumažėja kurso nepastovumas, todėl stabilūs pinigai tampa stabilia mainų priemone.

Priešingai nei „Tether“, „TrueUSD“ ar „Gemini“, USDQ iš pradžių palaikys „Bitcoin“ ir ateityje kitos 10 geriausių kriptovaliutų. Ši funkcija padaro žetoną decentralizuotą ir skaidresnį. Taip pat norėčiau pažymėti, kad „Ethereum“ tinkle plėtojame USDQ ekosistemą.

Vartotojai galės nusipirkti USDQ žetonus kriptovaliutų biržose arba pagal išmaniąją sutartį. Tokiu atveju klientai turėtų palikti dalį užšifruoto turto kaip užstatą, kad gautų USDQ.

Jie galės naudoti savo tradicinius daiktus kaip bet kurį kitą virtualų turtą: prekiauti, keistis, pervesti, taupyti ar atlikti mokėjimus. Visų pirma, mes planuojame išvardyti savo stablecoines šiose biržose: BTCNext, CoinBene ir BTCAlpha. Stebėkite mūsų naujinius ir nepraleiskite naujienų apie sąrašą!

Kas yra Q DAO?

Q DAO yra moneta, veikianti kaip naudingumo žymeklis, valdymo žetonas ir kapitalo atkūrimo šaltinis. „Q DAO“ turėtojai naudoja žetoną balsuodami dėl „PLATINUM Q DAO ENGINEERING“ platformos kūrimo arba mokėdami mokesčius už įkaito užtikrinimo skolų sutartis (CDC), dalyvaujančias kuriant USDQ. Kai vartotojai sumokės mokesčius, USDQ žetonai bus sudeginti. Kaip ir kitoms kriptovaliutoms, Q DAO taip pat priklauso nuo rinkos kintamumo.

Kokias problemas siekia išspręsti USDQ?

Mūsų specialistai kuria USDQ, kad išspręstų kriptografinės rinkos nepastovumo problemą, dėl kurios įmonės atsisako įtraukti skaitmeninius pinigus į savo mokėjimų portfelius. Dėl savo decentralizuoto pobūdžio kriptovaliutos užtikrina visiškai skaidrius, pigius, greitus, saugius ir tarpvalstybinius sandorius.

Mūsų įmonė yra įsitikinusi, kad stabilumas yra pagrindinis elementas, kuris paskatins pasaulį priimti virtualias monetas kartu su „fiat“ pinigais. Stablecoins, įskaitant USDQ, raginami kurti naują skaitmeninę pasaulinę ekonomiką.

Kaip USDQ išlaikys stabilumą?

Pirma, USDQ palaikys „Bitcoin“ ir valdys išmaniąja sutartimi, o tai padės tokenui išlaikyti stabilumą antrinėje kriptovaliutų rinkoje. Antra, mes sukūrėme tikslinės normos grįžtamojo ryšio mechanizmą, pagrįstą pažangiausiomis technologijomis ir plėtra kriptografijos pramonės srityje, kuris taip pat skirtas stabilizuoti žetono vertę. Šis mechanizmas padės reaguoti į bet kokį didelį rinkos nestabilumą, kad išlaikytų USDQ kainą.

Kas yra CDC ir kaip juos naudoti norint įsigyti USDQ?

Kadangi pradedantieji vargu ar žino, kas yra įkeistos skolos sutartys, atėjo laikas sužinoti jų vaidmenį ir funkcijas. CDC yra vienas iš būdų gauti USDQ, decentralizuotą stablekoiną, kurį palaiko BTC. Paprasčiau tariant, USDQ ekosistema veikia kaip bankas, išduodantis užstatą.

Vartotojas deponuoja tam tikrą kiekį BTC ar kitų monetų, po to CDC sukuria tam tikrą kiekį stabilių monetų ir jas skolina. CDC vertė turėtų būti didesnė nei USDQ. Kai vartotojas grąžins USDQ, CDC sudegins stekus ir išsiųs skaitmeninio turto užstatą vartotojo piniginės adresu.

Panagrinėkime šį procesą išsamiau. Taigi vartotojai siunčia savo skaitmeninį turtą į USDQ platformą, kad galėtų sukurti CDC ir užrakinti savo valiutas. Tada vartotojai gauna tam tikrą kiekį USDQ žetonų iš savo CDC.

Savo ruožtu CDC įšaldo užstatą ir nustato tą pačią skolos sumą. Norint atsiimti užstatą, reikės sumokėti skolą USDQ ir stabilumo mokestį – Q DAO. Tada CDC vartotojai gali pasiimti savo užstatą.

Manoma, kad iš pradžių priimama užstatas BTC, o tada plečiamas valiutų diapazonas.

Koks yra tikslinės normos grįžtamojo ryšio mechanizmas?

Pagrindinis tikslinės normos grįžtamojo ryšio mechanizmo uždavinys yra palaikyti USDQ kainos stabilumą. Kai kriptovaliutų rinkoje kenčia didelis nestabilumas ir USDQ fiksuotas kaištis nutrūksta, šis mechanizmas koreguoja USDQ tikslinę normą, kad rinkos jėgos išlaikytų USDQ kainą stabilią.

Tikslinė norma nustato, kiek tikslinė kaina laikui bėgant pasikeis. Kai tikslinė norma yra teigiama, tai reiškia, kad geriau laikyti USDQ. Jei tai neigiama, laikas skolintis USDQ. Kai nenaudojamas tikslinės normos grįžtamojo ryšio mechanizmas, USDQ tikslinė norma yra 0%.

Kaip veikia visuotinė rezoliucija?

Visuotinė rezoliucija buvo sukurta siekiant užtikrinti, kad USDQ išlaikys tikslinę kainą. Jos užduotis yra uždaryti USDQ ekosistemą ir garantuoti, kad skolininkai ir USDQ turėtojai gaus reikiamą savo turto kiekį. Vartotojai turėtų balsuoti už šio proceso suaktyvinimą kritinės padėties atveju, pvz., Įsilaužimo, sistemos atnaujinimo, saugumo pažeidimo ir kt.

Kokias galimybes teikia USDQ?

Manau, kad USDQ sugebės išspręsti didelio nepastovumo problemą, kuri trukdo masiškai įsisavinti kriptovaliutas visame pasaulyje..

Kadangi USDQ žetoną ateityje palaiko BTC ar kitos kriptovaliutos, tai leis stablecoinui išlikti stabiliam, nepaisant rinkos svyravimų. Kadangi USDQ yra decentralizuotas prieigos raktas, jo turėtojai galės stebėti visas operacijas.

Su CDC vartotojai gali dalyvauti ribinėje prekyboje. USDQ ekosistema suteikia skolininkams priimtinas kainas ir užtikrina aukštą saugumo lygį.

Išvada

USDQ stablecoin yra decentralizuotas žetonas, kurį ateityje palaiko BTC ar kitos virtualios monetos, kurio stipriosios pusės yra stabilumas ir skaidrumas..

Tai reiškia, kad turėtojai galės jį naudoti kaip įprastą skaitmeninį turtą prekybai, įnašams, mainams, mokėjimams ir pan. Mūsų komanda naudos daugybę įrankių, kad USDQ vertė būtų stabili.

Posakis

Gal girdėjote apie projektą MAKER DAO ir jų DAI?

Noriu pagirti šiuos vaikinus – jie pirmiausia sukuria decentralizuotą stabilią monetą.

Šiose lenktynėse užimame garbingą antrąją vietą ir iš esmės mus įkvėpė MAKER`s DAI technologijos.

Kai kurios „Q DAO“ funkcijos yra panašios į „MAKER DAO“, todėl nusprendėme naudoti „Maker“ terminologiją, nes tikime, kad jų technologijos turėtų būti nuoroda kuriant bet kokias decentralizuotas stabilias monetas..

Kodėl mes naudojame BTC kaip įkaitą? 1) „Bitcoin“ yra pats likvidžiausias skaitmeninis turtas 2) turime daug draugų, kurie yra dideli „Bitcoin“ turėtojai (BTC banginiai) arba „Bitcoin OTC“ prekybininkai.

Tikimės, kad net tokie dideli vaikinai kaip broliai Winklevoss (Cameronas Winklevossas ir Tyleris Winklevossas) pradės naudoti Q DAO. Jie turi daug Bitcoins, bet jie nenori jų parduoti. Taigi, jei jiems reikia pinigų – jie gali užstatyti savo bitkoinus Q DAO ir iškart gauti USDQ.

Kodėl mes sukūrėme Q DAO pagal „Ethereum“ išmaniąsias sutartis, bet ne „Tron“ (Justinas Sunas) ir ne „EOS“ (Danielis Larimeris)?

Mūsų genialūs inžinieriai yra meilė Ethereum dėl to, kad masiškai pritaikyta ši blokinė grandinė, taip pat gerbiame Vitaliko Buterino požiūrį (keletą kartų susitikome su juo). Galbūt ateityje svarstysime galimybę naudoti TRON ar EOS, jei jų fondai galėtų suteikti pakankamai lėšų plėtrai tęsti.

USDQ yra decentralizuotas stablecoinas, kuris naudoja išmaniuosius algoritmus, kad pasiūlytų didesnį stabilumą ir patikimumą. Visiškai grandinėje veikianti ir greitųjų PG robotų stebima ekosistema siūlo patikimą apsaugą nuo kenkėjiškų veiksmų ir atakų.

Pirmąjį bėgimą pagal „fiat-pegs“ liniją USDQ atnešė „PLATINUM Q DAO ENGINEERING“ komanda, siekdama pažangių inovacinių sprendimų užtikrinimo srityje, naudodama stabilizuojančius mechanizmus ir neuroninius tinklus labai ištvermingiems stablecoins. Netrukus atsiras dar labiau stabilios monetos: JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ, RUBQ pagal USDQ prekės ženklą. Visiškai anonimas, USDQ pažeidžia šio paveldo ribas.

BTCNEXT birža – PLATINUM Q DAO ENGINEERING komandos naujos kartos spot’ų ir maržų prekybos platforma. Tai pirmasis USDQ „stablecoin“ strateginis verslo partneris, pagrįstas DAO technologija. Visos poros bus nurodytos su USDQ. BTCNEXT klientų aptarnavimas mielai atsakys į visus jūsų klausimus.

Džekas vertina skaitytojų nuomonę ir kviečia suinteresuotąsias šalis tęsti pokalbį Telegrama arba „LinkedIn“. Kruopštus požiūris į derinimą ir kartotinis vartotojo sąsajos kūrimas, kurį praktikuoja PLATINUM ENGINEERING, yra visų komandos projektų pagrindas.

Startuoliai, ieškantys didelio našumo lėšų rinkimo sprendimų, laimės iš lankstių ir pritaikomų lėšų rinkimo sprendimų, kuriuos siūlo pardavimo vieta. Kokybė gali būti didelis galvos skausmas. Susisiekite su pirmaujančia tyrimų ir plėtros komanda dabar. Užsisakykite nemokamą konsultaciją Telegrama arba Facebook. Kokybė užtikrina jūsų ateitį.

Ši apžvalga gali būti neišsami ir joje neįvertinamas nei vieno projekto perspektyvumas, nei jo komandos teisėtumas. Skaitytojai, prieš naudodami bet kurį iš išvardytų „Stablecoins“ ar investuodami į juos, turėtų patys atlikti išsamų patikrinimą.

Šis straipsnis atspindi tik autoriaus nuomonę ir neturėtų būti laikomas patarimu investuoti. Visas aprašytas straipsnio funkcionalumas vis dar tobulinamas, jį galima keisti / apdoroti. Sekite naujinius.

Mokamo pranešimo spaudai paskelbimas šiame puslapyje neturėtų būti vertinamas kaip Monetų biuro pritarimas. Prieš investuodami lėšas į bet kurią įmonę ar paslaugą, skaitytojai turėtų patys atlikti tyrimus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me