Kripto bendrieji pusiausvyros scenarijai

>

Šiame straipsnyje bus aptarti keli scenarijai, kuriuos patirsite naudodami „Shrimpy“ programą. Kad sukurtume patikimą strategiją, pirmiausia turime konceptualiai suprasti, kaip skirtingos rinkos situacijos daro įtaką mūsų rezultatams, kai subalansuojama pusiausvyra..

Daugiau apie pusiausvyrą galite sužinoti čia:

Portfelio balansavimas kriptovaliuta

Diena yra trečiadienis, 2017 m. Birželio 21 d. Jūs visą rytą stebėjote savo šifravimo rinkinį, kai „Ethereum“ pradeda strigti. Panika užklumpa kiekvieną jūsų kūno nervą. Jūs parduodate? Ar perkate? Išsigandęs, jūs nustatėte stop loss, kad suveiktų 200 USD. Vos prieš kelias minutes ETH buvo 352 USD, todėl jus baimė prarasti visas lėšas. Ar tinkamai paskambinote? Toliau skaitykite, kad sužinotumėte!

Šis straipsnis bus konceptualus bendrų scenarijų aptarimas, kuriame galite atsidurti, jei vėl subalansuosite savo portfelį. Kiekvienam scenarijui aptarsiu pusiausvyros pusiausvyros privalumus ir trūkumus. Šios situacijos anaiptol nėra išsamus vadovas, tačiau tai turėtų suteikti pagrindą mintims ir tyrimams.

Kiekvienas scenarijus bus pateiktas dviem būdais. Pirmasis yra tai, kaip portfelis elgsis be pusiausvyros. Antrasis – kaip portfelis elgsis, jei jis bus subalansuotas. Kiekvienu atveju vieno turto kaina, palyginti su portfeliu, keisis. Taigi daroma prielaida, kad viso kito portfelio turto vertė išlieka pastovi, kai vienas turtas svyruoja. Tai supaprastina mūsų bandymus ir suteikia paprastesnį būdą suprasti kiekvieną scenarijų. Kiekvienas scenarijus buvo pažymėtas vienu ar keliais taškais, kurie nurodo pusiausvyros įvykį.

Siurblys ir savivartis

Pradėkime savo diskusiją nuo kriptografinės rinkos požymio; siurblį ir išpilkite. Tai yra, kai staiga padidėjus turto vertei, staiga sumažėja turtas. Rezultatas – grįžimas prie pradinės kainos.

Ši diagrama iliustruoja „pump and dump“. Balta linija yra vieno turto portfelio kaina. Oranžinė linija yra portfelio vertė, jei HODL strategija naudojama nuo pat pabaigos. Mėlynoji linija yra portfelio vertė, jei balansas buvo atliktas ties baltu tašku. Rezultatas: iš naujo subalansavus šio tipo siurblius ir išpylimus gaunama didesnė grąža nei HODL.

HODL

HODL rezultatai šioje situacijoje yra paprasti. Kadangi tiek pradinė, tiek pabaigos kaina yra ta pati, dėl HODL portfelio vertė nepasikeis.

Pasipriešinimas

Siurblys ir sąvartynas suteikia galimybę subalansuoti, kad būtų galima užfiksuoti portfelio grąžą. Pertvarkydami pusiausvyrą, nusiskutame dalį nepastovaus turto sukuriamos vertės ir paskirstome pajamas į kitas valdas. Kadangi nepastovaus turto kaina grįžta į pradinę vertę, grynasis pusiausvyros atstatymo rezultatas bet kurioje išilgai siurblio ar išpardavimo kreivės yra teigiama portfelio grąža.

Išvada

Siurblys ir sąvartynai suteikia galimybę subalansuoti pusiausvyrą, kad padidintumėte savo bendrą valdą. Tos pačios galimybės nepasiekiamos portfeliams, kurie paprasčiausiai HODL per pump and dump.

„Flash“ avarija ir atkūrimas

Buvo keletas garsių „flash“ avarijų, po kurių greitai atkurta kriptografija. Apie tai, kas buvo aptarta šio straipsnio pradžioje, buvo kada ETH blykstė nukrito iki 10 centų. Tai gali būti ne kas savaitę vykstantis įvykis, tačiau galime išnagrinėti, kaip pusiausvyros palaikymas būtų paveikęs jūsų našumą šios „flash“ avarijos ir atkūrimo metu.

Ši schema iliustruoja „flash“ avariją ir atkūrimą. Balta linija yra vieno turto portfelio kaina. Oranžinė linija yra portfelio vertė, jei HODL strategija naudojama nuo pat pabaigos. Mėlynoji linija yra portfelio vertė, jei balansas buvo atliktas ties baltu tašku. Rezultatas: subalansavus šio tipo „flash“ avarijas ir atkūrimą gaunama didesnė grąža nei HODL.

HODL

HODL rezultatai šioje situacijoje sutampa su „pump and dump“ scenarijumi. Kadangi tiek pradinė, tiek pabaigos kaina yra ta pati, dėl HODL portfelio vertė nepasikeis.

Pasipriešinimas

Perskaičiuojant iš naujo galima pasinaudoti šiomis staigiomis avarijomis, kad grynai teigiamai padidėtų portfelio vertė. Pertvarkydami pusiausvyrą, mes perkame daugiau nepastovaus turto, kol jis yra pigus. Kadangi turto kaina grįžta į pradinę vertę, grynasis pusiausvyros atstatymo rezultatas bet kurioje siurblio ar išpardavimo kreivėje yra teigiama portfelio grąža.

Išvada

„Flash“ strigčių gavimas ir pusiausvyros palaikymas gali padidinti portfelio vertę. Norint pabrėžti, kiek tai būtų reikšminga įvykus „ETH“ avarijai, užfiksavus šią „flash“ avariją, jūsų portfelis būtų grąžintas iki 1595 kartų. Nors tai greičiausiai daugiau niekada nepasikartos, mažai tikėtina, kad įvyks mažesnės „flash“ avarijos su išieškojimais, kuriuos naudodama pusiausvyros pusiausvyra. Tai iliustruoja, kaip kriptografinėje erdvėje neįmanoma numatyti ateities. Sukūrus „stop loss“ ir pardavus ETH, kaip aprašyta šio straipsnio pradžioje, būtų patirta didelių nuostolių. Tačiau tęsiant pusiausvyrą per katastrofą būtų galima gauti neįtikėtino pelno.

Judėjimas į šoną

Kita mūsų situacija yra paprastas judėjimas į šoną, kuris vyksta ilgesnį laiką. Per šį laiką paprastai būna labai mažų svyravimų, nors bendra portfelio vertė išlieka gana lygi. Nors ši situacija dažniausiai nevyksta, turime įvertinti, ar ji suteikia galimybių atsinaujinti, ar tiesiog geriau būtų HODL.

1 paveikslas: Ši diagrama iliustruoja ilgalaikį judėjimą į šoną rinkoje. Balta svyruojanti linija yra vieno portfelio turto kaina. Oranžinė linija yra portfelio vertė, jei HODL strategija naudojama nuo pat pabaigos. Mėlynoji linija yra portfelio vertė, jei balansas buvo atliktas ties baltu tašku. Rezultatas: subalansavus šio tipo judesius į šoną, gaunama didesnė grąža nei HODL.

2 paveikslas: Ši diagrama iliustruoja ilgalaikį judėjimą į šoną rinkoje. Balta svyruojanti linija yra vieno portfelio turto kaina. Oranžinė linija yra portfelio vertė, jei HODL strategija naudojama nuo pat pabaigos. Mėlyna linija yra portfelio vertė, jei prie kiekvieno balto taško buvo atliktas balansas. Rezultatas: subalansavus šio tipo judesius į šoną, gaunama didesnė grąža nei HODL.

HODL

Nagrinėjant šį atvejį, lengva įsivaizduoti portfelio, kuriame naudojama HODL strategija, rezultatus. Neturėtų būti jokių grynųjų portfelio vertės pokyčių. Tai reiškia, kad nuo šių mikro svyravimų pradžios iki pabaigos nepastebėsime jokio turto padidėjimo ar sumažėjimo.

Pasipriešinimas

Figūra 1:

1 paveiksle matome, kad vienas portfelio turtas, kurį vaizduoja balta linija, sumažėja jo vertė link balto taško. Šiuo metu portfelis yra subalansuotas ir turtas kaupiamas. Tada, kai turto vertė vėl padidėja iki bazinės linijos, tai, ką mes galų gale matome, yra portfelio vertės padidėjimas. Ši situacija yra, nesvarbu, ar pusiausvyra vyksta šių svyravimų slėniuose ar viršūnėse. Kai turto vertė grįžta į ankstesnę vertę, tai reiškia grynąją vertės padidėjimą pusiausvyrai palaikyti.

2 paveikslas:

2 paveiksle mes ištyrėme, kas atsitinka, kai mes tęsiame pusiausvyrą per ilgą šono judėjimą. Čia matome, kad pusiausvyros pusiausvyros per šiuos mikro svyravimus metu poveikis iš tikrųjų padidėja. Mums toliau šokant iš viršūnės į slėnį, portfelio vertė ir toliau auga.

Išvada

Judėjimas šonu suteikia galimybę subalansuoti, kad būtų galima pasinaudoti nedideliais turto vertės svyravimais. Ilgi perėjimo į šoną laikotarpiai iš tikrųjų gali padidinti portfelio vertę. Be to, dažnai subalansavus pusiausvyrą, gali padidėti poveikis, kuris dar labiau padidina našumą.

Lėta mirtis

Lėta mirtis yra tada, kai vieno turto vertė ir toliau mažėja. Savaitę per savaitę ji lėtai ir toliau mažėja.

Šis grafikas iliustruoja lėtą mirtį. Balta linija yra vieno turto portfelio kaina. Oranžinė linija yra portfelio vertė, jei HODL strategija naudojama nuo pat pabaigos. Mėlynoji linija yra portfelio vertė, jei balansas buvo atliktas ties baltu tašku. Rezultatas: HODL įveikia pusiausvyrą. Novatoriškas investuotojas turėtų stebėti savo portfelį, kad aptiktų tokio tipo lėtą nuosmukį.

HODL

LĖJAMAS turto, kurio mirtis yra lėta, grynoji bendros portfelio vertės sumažėjimas. Tačiau ši lėta mirtis neturi įtakos jokios kitos valdos vertei. Taigi, nors bendra portfelio vertė mažėja, portfelio pogrupyje, į kurį neįtraukiamas lėtai mirštantis turtas, vertė nesumažėja..

Pasipriešinimas

Pertvarkius turtą, kurio mirtis yra lėta, sumažėja portfelio vertė. Be to, kad mažėja atskiro turto vertė, ji taip pat mažina likusio portfelio turto vertę. Taigi, tai reiškia, kad tiek šis atskiras turtas, tiek ir visas kitas portfelis kraujuoja.

Išvada

Tai yra nepageidaujama situacija, kai atsinaujina pusiausvyra. Nuolatinis balansavimas į mirštantį turtą tempia visą portfelį. Jei naudojate periodinę balansavimo strategiją, svarbu stebėti savo turtą, kad įsitikintumėte, jog taip nėra jūsų portfelyje. Turėdamas įvairų portfelį, ši rizika taip pat bus sušvelninta, nes mažesnį procentą visos portfelio vertės turės vienas turtas.

Lėtas kilimas

Dabar pažiūrėkime, kas atsitiks, jei portfelyje turime vieną turtą, kurio vertė nuolat auga. Ilgainiui ji ir toliau didėja.

Ši diagrama iliustruoja lėtą kopimą. Balta linija yra vieno turto portfelio kaina. Oranžinė linija yra portfelio vertė, jei HODL strategija naudojama nuo pat pabaigos. Mėlynoji linija yra portfelio vertė, jei balansas buvo atliktas ties baltu tašku. Rezultatas: HODL įveikia pusiausvyrą. Tačiau pusiausvyros atstatymas suteikia galimybę sumažinti riziką, kai dalį grąžos grąžina į kitą turtą.

HODL

LĖJAMAS turto, kurio vertė lėtai auga, grynasis portfelio padidėjimas. Šis lėtas nuolydis neturi įtakos likusiam portfeliui, todėl šio turto vertės padidėjimas yra tiesiogiai proporcingas jo paties vertės padidėjimui laikui bėgant..

Pasipriešinimas

Subalansuojant nuolat didėjantį turtą, pelnas nuskustas ir išleidžiamas į likusį portfelį. Kadangi šiuo atveju aptariamas vieno turto elgesys, tai sumažintų šio vieno turto vertės padidėjimą..

Išvada

Nuolat didėjanti turto vertė turi pranašumų tiek pusiausvyrai, tiek HODL. HODL generuoja didesnę grąžą, jei likusi portfelio vertė lieka nejudanti. To priežastis yra ta, kad pelnas nebus paimtas iš paskesnio turto. Kitu atveju pusiausvyros atstatymas turi pranašumą, nes nuolat didėjantis turtas, kuris visada laimi, yra kur kas retesnis, nei daugelis investuotojų tiki kriptografijos rinka. Tai reiškia, kad tipiškesnis atvejis yra tai, kai vieno turto vertė auga, tačiau kitą kartą tai yra kitas turtas, kuris labai auga. Tokiu atveju geriau nusiskusti dalį pelno iš vieno turto, nes kitą laikotarpį gali padidėti kitas turtas.

Staigus atmetimas

Staigus nuosmukis yra tas atvejis, kai turto vertė jūsų portfelyje greitai krinta ir tada stabilizuojasi iki naujos bazinės vertės.

Šis grafikas iliustruoja staigų nuosmukį ir stabilizavimą. Balta linija yra vieno turto portfelio kaina. Oranžinė linija yra portfelio vertė, jei HODL strategija naudojama nuo pat pabaigos. Mėlynoji linija yra portfelio vertė, jei balansas buvo atliktas ties baltu tašku. Rezultatas: pusiausvyros balansavimas ir HODL duoda panašius rezultatus tokio tipo staigiam nuosmukiui.

HODL

Turto, kuris smarkiai sumažėjo, HODL tiesiog lemia portfelio vertės sumažėjimą, tiesiogiai proporcingą jo paties vertės sumažėjimui laikui bėgant.

Pasipriešinimas

Šios situacijos rezultatai yra tokie patys kaip HODL. Nors dėl vieno turto katastrofos portfelis sumažėjo grynai, pusiausvyros atstumas vietoje neatneša jokių papildomų lėšų nuostolių. Pusiausvyros balansavimas mažėjančioje linijoje prieš tašką sukeltų papildomų nuostolių (žr. „Lėta mirtis“).

Išvada

Tiek pusiausvyros balansavimas, tiek HODL šiuo atveju yra tas pats, kai vertinama visa portfelio vertė. Perskaičiuojant taške bus sukaupta daugiau turto, kuris smarkiai sumažėjo, tačiau po to stabilizuojantis kaina reiškia, kad papildomų portfelio vertės nuostolių nepastebima.

Staigus šuolis

Staigus šuolis yra situacija, kai vieno jūsų portfelio turto vertė greitai padidėja, kol pasiekia naują pradinę vertę.

Šis grafikas iliustruoja siurblio ir tada stabilizavimą. Balta linija yra vieno turto portfelio kaina. Oranžinė linija yra portfelio vertė, jei HODL strategija naudojama nuo pat pabaigos. Mėlynoji linija yra portfelio vertė, jei balansas buvo atliktas ties baltu tašku. Rezultatas: pusiausvyros balansavimas ir HODL duoda panašius rezultatus tokio tipo staigiam šuoliui.

HODL

Turto, kuris smarkiai išaugo, HODL tiesiog lemia portfelio vertės padidėjimą, tiesiogiai proporcingą jo paties vertės padidėjimui laikui bėgant.

Pasipriešinimas

Šios situacijos rezultatai yra tokie patys kaip HODL. Nors vieno turto siurblys nulėmė grynąjį portfelio padidėjimą, pusiausvyros atstumas taške nepateikia jokio papildomo lėšų padidėjimo. Pusiausvyros balansavimas didėjančioje linijoje prieš tašką sukeltų nepakankamą našumą, palyginti su HODL (žr. „Lėtas kilimas“).

Išvada

Tiek pusiausvyros balansavimas, tiek HODL šiuo atveju yra tas pats, kai žiūrima į visą portfelio vertę. Atliekant balansą taške, bus perskirstytas tam tikras pelnas, pastebėtas staigaus nuolydžio metu, tačiau stabilizavus kainą vėliau, papildomo portfelio vertės padidėjimo nepastebėta.

Apvyniokite

Tai užbaigia keletą dažniausiai pasitaikančių situacijų, kurias tikriausiai pastebėsite kripto rinkoje. Dėl nepastovaus ir nenuspėjamo rinkos pobūdžio neįmanoma numatyti ateities. Tačiau kai kurių įprastų situacijų supratimas ir ankstyvas jų nustatymas gali padėti priimti sprendimus dėl to, ar turėtumėte subalansuoti savo portfelį, ar ne.

Dar kartą suprantame, kad tai nėra išsamus visų situacijų, su kuriomis galima susidurti rinkoje, sąrašas. Straipsnio tikslas buvo išryškinti keletą atvejų, kurie paskatintų mūsų vartotojus pradėti galvoti apie galimas situacijas ir kaip jos gali paveikti savo portfelio našumą.

Praneškite mums, jei turite klausimų ir kokius kitus scenarijus ar realaus pasaulio pavyzdžius norėtumėte, kad mes pažiūrėtume!

Papildomas skaitymas

Pusiausvyra prieš HODL: techninė analizė

Kriptografijos vartotojai, kurie įvairina, veikia geriau

Galutinis kripto indekso fondo kūrimo vadovas

Kriptovaliutų portfelių dolerio kainos vidurkis

Krevetės pirmauja rinkoje kaip pagrindinė portfelio valdymo programa. Vartotojai gali sukonfigūruoti pasirinktinį šifravimo portfelį ir įgyvendinti pasyvią pusiausvyros strategiją, pašalindami rūpesčius dėl aktyvios prekybos kriptografija.

„Shrimpy“ žiniatinklio programa: „Shrimpy“ – kriptovaliutų portfelio valdymas

„Shrimpy’s Developer Trading“ API yra vieningas būdas integruoti prekybos funkciją visose pagrindinėse biržose. Rinkti istorinius rinkos duomenis, pasiekti realaus laiko interneto lizdus, ​​vykdyti pažangias prekybos strategijas ir valdyti neribotą vartotojų skaičių..

„Shrimpy Crypto Trading“ API: Krevetės | Kripto prekybos API kūrėjams

Nepamirškite sekti paskui mus „Twitter“ ir Facebook atnaujinimus ir užduokite klausimų nuostabiai, aktyviai mūsų bendruomenei Telegrama.

Krevečių komanda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me